NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#10265
Nem, Te nem 😊))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10264
nem csak kerdeztem😊))

FREAK
#10263
ma mindenki menstruál?

Riszpekk

Jacek
#10262
mhhmmm mikor is volot sarga miattam pl??

ibronk
#10261
Történt még egy érdekes dolog.
Mikor a boxban voltam, a kanyar részén egy kék kocsi szépen tolatott velem szembe még abban a sávban ahol mennek a kocsik. Rendesen megilyedtem, kicsit össze is mentünk, de nem volt vészes. De hogy jött össze ez? 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10260
en csak annyit lattam/fogtam fel amikor megtortent az eset hogy 3 autoka utkozik..met borul...en kikerulom oket...es yellow flag.

#10259
na mostmar enis kivancsi vagyok arra a replayre😊 vki kuldje mar el thx😊

petesilver
#10258
Met írta: ...Pete éppen akkor kacsázott vissza a pályára, meglökte Code-ot én meg nem tudtam kikerülni.
Ha valaki kicsúszik a pályáról akkor úgy jöjjön vissza, hogy ne menjen neki a többieknek.
...Ha már valami miatt lekényszerültél a pálya szélére akkor az egyenesben és biztonságosan kéne visszatérni a pályára.

.....ha lecsúszol a pályáról akkor lassítasz és az egyenesben jössz vissza a pályára, úgy mintha a pitbõl jönnél ki

A válasz még így is kultúrált volt.És nem említettem, hogy ez nem kacsázás, és nem kezdtem tagolni egy WC autó setupját, és annak kihatását az esetre.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10257
nem kell rögtön besértõdni, ezeket az eseteket ki kell elemezni, hogy tanuljunk belõle

Riszpekk

petesilver
#10256
Még egy türelmes válaszra asszem van lelkierõm: 130Mph-ról lassítottam le, nem a pályán!!! 83 Mph-ra fokozatosan. Ez szerintem lassulás. Segítek, 1.6-al szorozd, hogy km/h-t kapj. Látszik, hogy eszem ágában sem volt visszatérni a pályára, csak majd az egyenesben. A fara kisodródott, kikockáztam, asszem tizedmásodperceken múlott a dolog. Részemrõl a téma lezárva.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10255
Pedig de. Én löktem meg. Tévedtem.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10254
A reakcióm:
1. ha lecsúszol a pályáról akkor lassítasz és az egyenesben jössz vissza a pályára, úgy mintha a pitbõl jönnél ki
2. állítod, hogy Code vert telibe

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#10253
én is ezért féltem mögötted, gyakran tûnt úgy, hogy nem vagy ura az autódnak, és nem mertem melléd menni

Riszpekk

FREAK
#10252
Pete, megnéztem, és ott te basztad el. Seggel csúsztál fel a pályára, Code-nak köze nem volt hozzá.....

Riszpekk

petesilver
#10251
Aha, köszi Met a replayt. Viszont ezt látva nem értem a reakciódat. Látható, hogy eszem ágában nem volt visszajönni a pályára, és ezért is volt a baleset. Az alsó úton akartam befejezni a kanyart, és kisodródott a segge. Én nem nevezném ezt kacsázásnak.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10250
Ej,de kár hogy nincs replay, most linkelné ezerrel 😊))))))))))) Majd jön Code, és majd megmondja jól. Nekem az rémlik, hogy még nem voltam a pályán amikor nekem jött. De hogy a seggemmel nem én lökök meg valakit, hanem belémjönnek, az tuti jelen esetben. Amúgymeg tökmindegy, kedden mehetsz elõttem, és megmutathatod. Még nincs veszve semmi 😊))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10249
Nekem úgy tünt, hogy Te lökted meg Code-ot amikor visszacsúsztál a pályára és nem õ ment neked.
Ha már valami miatt lekényszerültél a pálya szélére akkor az egyenesben és biztonságosan kéne visszatérni a pályára. De lehet, hogy én csinálom rosszul.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10248
jah kar hogy nincs 😞( enis meg akartam nezni azt az esetet amikor codereddel csusztunk egyet...

petesilver
#10247
Ej,de kár hogy nincs replay, most linkelné ezerrel 😊)))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10246
nahjah az mar mas kerdes hogy az ovatoskodast hogy "oldod" meg😊

petesilver
#10245
Mondjuk nekem is bejött, ötödik voltam, mikor elszállt, és még vezettem is.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10244
Igen, de látod ha hátul óvatoskodsz, akkor is mennyi elégedetlen van 😊)) Én például Freaknek, és Metnek okoztam fejtörést pusztán azért, mert nem akartam senkit meleg helyzetbe hozni kifékezéssel. Viszont annál melegebb volt az én helyzetem, hogy elkerüljem mögöttük azt, hogy felökleljem õket. Ami biza mögöttem kacsázásnak tûnik, és gumikoptató.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10243
szerintem kifizetodo a hatul ovatoskodas😊 lasd most is...a 4 kieso mar mogottem volt 😊 igaz van aki bug miatt esett ki...na de ez most a jelen helyzetben lenyegtelen.

FREAK
#10242
csomó sárga indult "az élrõl"

Riszpekk

petesilver
#10241
De kemény dolog ez: az elején mennek mint a meszes, a közepén erõlködnek, akik úgy érzik többre hivatottak, és gondoskodnak a sárgazászlóról, hátul meg az óvatoskodás nem kifizetõdõ. Érdekes egyveleg az biztos 😊)))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10240
De kemény dolog ez: az elején mennek mint a meszes, a közepén erõlködnek, akik úgy érzik többre hivatottak, és gondoskodnak a sárgazászlóról, hátul meg az óvatoskodás nem kifizetõdõ. Érdekes egyveleg az biztos 😊)))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10239
😄D jovan csak piszkalodok 😊

petesilver
#10238
AAAArrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggghhhhhhhhhhhh..................................................

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10237
Az éremnek 2 oldala van Met. Az a kacsázás abból állt, hogy el akartam engedni valakit, asszem Sanzikot az egyenesben, mert nagyon jött mögöttem. Na egyenesben lehúzódtam had menjen. Te Codeal akkor még messze voltatok. Igen ám, de az akcióba beletorpedózott Hazso, aki ekkor látta megfelelõnek a pillanatot Sanzik elõzésére. És lassítottam mint atom, de nem volt elég, mert hárman közeledtünk a kanyarhoz. Nem akartam alulról kanyarra menni, mert vagy keresztbecsúszok nekik, vagy nem, de akkor belsõ íven a lendületben lévõ Hazsó telibe ver, és vége megint a versenynek. Ezért lementem amennyir tudtam a pályáról. Aztán mire õk elzúgtak mellettem, próbáltam bevenni a kanyart, de még mindíg nem a pályán, és akkor vert telibe hátulról Code, akitõl sok elnézést kértem, ledumcsiztuk este, és zenét cseréltünk 😊)))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10236
Zoldseg-Gyumolcs ilyen szokott lenni 😊

petesilver
#10235
És van a piacon olyan, hogy gyümölcsös? Nem a zödségesnél veszed azt is? Ehh........

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10234
Tegnap én is arra mentem, hogy óvatosan megyek hátul aztán majd kipotyognak elõlem, jól is ment már bent voltam top 10-ben amikor Code bevágott elém, Pete éppen akkor kacsázott vissza a pályára, meglökte Code-ot én meg nem tudtam kikerülni.
Ha valaki kicsúszik a pályáról akkor úgy jöjjön vissza, hogy ne menjen neki a többieknek.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10233
a banan gyumolcs😊

petesilver
#10232
Ez mihez is kapcsolódik szervesen? 😄DDD Nem nézted el a topicot? A zöldségeseké 2 oldallal arrébb van, a vásárosoknál 😄DDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

gergou
#10231
Jaaj, hova ` tunt a bananom?😊

`Take a look to the sky just before you die`

FREAK
#10230
ja, de Las Vegas a kedvence 😄DDD ott szokott télen síelni 😄

Riszpekk

petesilver
#10229
Freak, ez a logo borzasztó, mikor cseréled vissza?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10228
Nem feltétlen. North Carolinában eddig mind 2X jól ment, és balesetmentesen.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10227
nagy szart nem, Jacek a specialistája 😄DD

Riszpekk

petesilver
#10226
Megnéztem magamnak LasVegast, szerintem tetû egy pálya, alattomos kanyarokkal, de legalább bazi széles. Lehet, hogy nem lesz sárga? 😊)))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10225
Amúgy pont így lett az enyém, mert ti ketten voltatok elõttem😊)))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10224
Na én ezt nem basztam el, és lett is leadlap. Csak azért kérdezem, mert ha most biztonsági játékos lennék, és a pontra hajtanék, akkor leadlap, 5-ik hely, és nincs újrafutam. Toya rá is kérdezett😊) Mondtam neki, csak akkor vagyok elfogadni egy lehetséges rosszabb helyezést, ha megkûzdhetek érte.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10223
😄D na igen mindigi figyelni kell erre is😊)

FREAK
#10222
Juj én meg de elbasztam egy helyen (mondjuk már mindegy)

sárga lett, és mindenki kiment boxba elõlem, kivéve V8Man, aki viszont egy körrel mögöttem volt, de én nem kapcsoltam, és én is kiálltam

aztán amikor kijöttem, akkor láttam, hogy 12., és rájöttem, ha nem megyek ki elsõ körben, lett volna lead lap-em, és +5 pont 😄

Riszpekk

#10221
najah 😊 csak en pl direkt arra jatszottam hogy majd ovatosan megyek hatul ugyhogy azert a korhatranyt elkeruljem..es elollem majd szepen kipotyognak ...be is jott volna ... a francegyemeg a szervergondot😞

FREAK
#10220
személy szerint jobban örültem volna, ha mindenki az aktuális helyezése alapján megkapja a pontokat, és szevasz

Riszpekk

FREAK
#10219
szerinted? 😊))

Riszpekk

petesilver
#10218
Egy kérdés:ha 8 nem és 7 igen, akkor nem lett volna futamújra?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10217
Amikor az egyik sárgánál hátra keveredtem, akkor a mezõny végén óvatoskodás alatt kb 6 kör, több gumim kopott el a hülye ívektõl, mint az elötte lévõ 40-50 körben összesen. Aztán jött Hazso torpedó, és szegény Code pörgött egy kicsit a tengelye körül a levegõben 😊))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10216
hát ez a rész, mármint az összeszokás még folyamatban van

úgy 2 hónapja már volt egy 8-10 fõs társaság, akikkel ismertük egymás eléggé, alig voltak ütközések

gondolom, még 1-2 hónap, és ez a 18-20 ember is összerázódik

Riszpekk