NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
és egy csomó tömeges lekörözés, nagyon kemény volt
Riszpekk
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
A porra zuzott auto, max 130-al ment, nem volt nagy izgalom. Szinte fek nelkul lehetett korbe-korbe autozgatni. De kozben kenyelmesen hatradoltem es cigiztem.😊)) Aztan csak megadta magat a motor...
De szerencsére nem sinylette meg a gumi, ugyhogy két kör alatt be is hoztam 😛
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Riszpekk
Amúgy nagyon király verseny volt, jó kis csatákkal. Szerintem senki nem unatkozott 😄
Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.
Atyka, Norbi, Sanzik, Atesz, szóval mindenki az élmezõnybõl legalább egy balesetbe belekeveredett.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Jól leizzadtam, mehetek fürödni

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Akinek megvan a replay, nézze már meg, hogy rögtön az elsõ körben amikor ütköztem Pumyval én voltam a hibás?
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
pont azert szoktam korabban fekezni ha latom,hogy nem lesz meg,hogy ne sodrodjak kulsure ,hanem tudjam tartani a belso ivet,csak igy sokkal nagyobbat kell lassulni....
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Riszpekk
Az egyik sarga utan mogem kerult egy "jobb" versenyzo. A start utan szeretett volna megelozni, igy el is engedtem. De mogotte jott 4-5 olyan versenyzo is, aki eleve mogottem volt, igy bealltak vonatba, es szepen ok is elmentek mellettem😊)))
Igy elgondolkodtam, hogy ha mar "verseny" van, lehet hogy csak akkor fogom elengedni a "jobbat" ha nincs mogotte senki😊) Vagy esetleg kivulrol, mert ott is meg tud rendesen elozni, de lehet, hogy a tobbi nem😄DDDDDDDD
Nem mintha utana, esetleg nem eloznenek meg nehany kor mulva, de azert legyen valami izgalom😄DD
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Petesilver! Cool az a cockpit! USA cars rulez!! Mi legalább azon kevesek közé tartozunk, akik USA géppel is mennek a NASCAR-ban. :-) Jó az a Mustang kívülrõl is! :-) Kár, hogy nem rá építi a Ford az igazi NASCAR autót...
Riszpekk


Mission Impossible 2010: PRO Class



























