NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És a valóságban is, zsúfolt futamokon sok ilyet láthatsz, lassú pályákon egyszerûbb leszedni, mint kalapálni.
Riszpekk
\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Mission Impossible 2010: PRO Class

Mission Impossible 2010: PRO Class
Egyszerûen beírod a körszámot és az esetet a HNR fórumba, valamint az érintett versenyzõk nevét.
Ha van replayed azt pedig elküldöd valamelyikünk email címére, ennyi és akkor le is lehetne zárni az egész témát.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Eddig nem szoltatok hogy ez ilyen sport hogy lehet lokdosni a masikot ok meg van dumalva😊)
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
Ott mind a ketten elnézést kértek a futam alatt egymástól.
Az adott szituban mind a ketten úgy itélték meg, hogy benne voltak erõssen mind a ketten a balesetben.
Hogy a visszajátszást megnézve Freak elismerte, hogy nagyobbat rontott az egy dolog, de Norbi is keményen hibázott akkor - nem szabadott volna harcolnia.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Na nehogymar folhaborodjal hogy folkensz a falra es az az indok hogy nehogymar ne lehessen nekimenni a masiknak!
Mindenki másképp itél meg egy esetet, de hát ez a szereplõktõl teljesen természetes, pont ilyenekre van kitalálva a versenybíróság.
Szerintem a Norbi-Freak eset sokkal súlyosabb volt, de látod ott nem megy a vita pedig Norbi azon bukta el a gyõzelmet.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
ez nem a sport bazzeg, ahol balettcipõben elõzékenykedünk egymással, vannak szoros helyzetek, ez egy olyan volt
de Toyanak van igaza, ha bánt a dolog, megóvod, én nem vitázok errõl, fasz kivan, hogy újabban nem szabad a Nascarban másokhoz érni...
Riszpekk
Óvjátok meg és majd eldöntjük ki is rontott és ha olyan az eset akkor a büntetés sem marad el.
Ellenkezõ esetben szerintem teljesen felesleges a vita.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Nem ovom meg kit erdekel de hogy nem ismeri el bazz😄DD es megint en leszek a paraszt na ezt mar nem hiszem el
Riszpekk
De en ebben nem veszek reszt, mert ennel az esetnel, en is aktivan gurultam😄DD
Különben sem kéne minden érintésbõl ügyet csinálni (mert a replayen nálam épp csak lehelletnyi a kontaktus), ez mindig is lesz.
Riszpekk
Egyedül sajnos atyka-t löktem meg azt még vissza kell néznem de ott én voltam a hibás nem is azért nézzem vissza, hanem mert furcsa egy szitu volt.
Ez csak egy feltételezés, a tény az, hogy én haladtam egyenesen, és te jöttél oldalról. Beljebbe meg nem tudtam menni, mivel nem lassítottál, és kénytelen voltam nyomni neki.
De óvd meg nyugodtan, ha úgy gondolod, bántottalak.
Riszpekk
meletted olyan 3\4 palya all a rendelkezesedre😊
én elõztem, kénytelen voltam nyomni, nem tudtam befelé húzni
de mondom, tudom, mire gondolsz, mert a Norbis esetnél én is azt hittem, õ jött nekem, pedig én pattantam rá
hajszálra ugyanott történt ráadásul
Riszpekk
Monjuk azt nem ertem hogy sikerult kivitelezned!!
Ja aki meg kamikaze volt az Atesz ketszer beszartam tole amit muvelt😊)

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"
Bar kalapaltak a Pitben rendesen, neha mar rohogtem, mert annyira belezavarodott a progi, hogy olyan volt neha, mintha gepfegyverrel lonenek😄DDDD
Riszpekk
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

