NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#10418
Nem láttál még ilyet? A játékban rendszeresen elõfordul, ha összetöröd az orrát. Lekapják a motorháztetõt, de még a spoilert és az oldallemezeket is.

És a valóságban is, zsúfolt futamokon sok ilyet láthatsz, lassú pályákon egyszerûbb leszedni, mint kalapálni.

Riszpekk

ibronk
#10417
Inkább fel kellett volna tenni 100-ra, de az is kevés lett volna szeritnem 😛

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10416
És a szponzorom is keveset fizetett a futam után, mert eltávolították a legnagyobb reklámfeliratot 😞((((

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#10415
Szep nagy Grill Tape😄DDDD
petesilver
#10414
Illetve ki se jövök a pitbõl.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10413
Ez vicc. Mikor megláttam, nem hittem a szememnek, asszem ilyet élõben sem láttam. A 68. kör után /találkozás Jacekkal/ így csinálták meg a verdát. Legalább szóltak volna, hogy haver, nem tudjuk rendbehozni, lekapjuk az egészet a francba!!! És én még csodálkoztam, hogy a kanyar kivételével vezethetetlen az autó, folyamatosan száll el az eleje, és levettem a grill tapet 50%-ra, és majdnem 0 fokos volt az olaj+víz. Késõbb visszavettem 60°ra, hátha az a baj, de a víz+olaj így is majdnem megfagyott. Errõl belsõ nézetben fingom sem volt, ha ezt tudom, ki se megyek a boxba. Akinek gondja volt velem, nézze végig az elsõ 68 körömet, semmi kaxsázás. Utána viszont mûvészet volt CSAK annyit kacsázni. A végén taplót tudtam volna csak köpni, és 2 kilóval kevesebb voltam, annyira izzadtam a koncentrálástól, hogy nagyobb baj ne legyen. Tényleg tanácstalan vagyok, de ez nem jó így.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10411
szvsz pont abban a pillanatban amikor bekovetkezett a kocc.. akkor jacek ugye falrol viszaverodve pattant befele...freak meg pont akkor kicsit kifele ment...szal szerintem igazsagosan mindketten kicsit hibasak...

#10410
De ha ekkora a gond, akkor igenis óvd meg az esetet.
Egyszerûen beírod a körszámot és az esetet a HNR fórumba, valamint az érintett versenyzõk nevét.
Ha van replayed azt pedig elküldöd valamelyikünk email címére, ennyi és akkor le is lehetne zárni az egész témát.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

CodeRed
#10409
Te is ugyanazt az ívet autóztad jacek.csak te nekimentél a falnak és visszacsapódtál........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#10408
olusz ha elobbrol lenne a kep elotte meg koveti a vonalat egyszer csak atjon rajta! biztos magnes volt a kocsimban😄

Jacek
#10407
na ez nalad mit jelent? ott ugye iv van az egyenesben nezd meg Freakot a vonalhoz igaz hogy teljesen atjon rajta de en voltam bocsi!!

#10406
azert Freak is eleg szuken akart elozni...

CodeRed
#10405





https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#10404
megneztem emgint igen en vagyok a hibas megegyszer bocsanat igan hogy kanyarodik az ut o meg egyenesen megy de hat nem fekeztem hogy oda ferjen bocsi megegyszer nem fordul elo!

Jacek
#10403
ok nem erdekel ugy ahogy van😊 en voltam a hibas ujfent bocsanat Freak es bocsanatot kerek Petrtol is pont fekuton voltam 😊)

Eddig nem szoltatok hogy ez ilyen sport hogy lehet lokdosni a masikot ok meg van dumalva😊)

CodeRed
#10402
Nálam te vágódtál neki freak-nek jacek.........

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#10401
Tévedés.
Ott mind a ketten elnézést kértek a futam alatt egymástól.
Az adott szituban mind a ketten úgy itélték meg, hogy benne voltak erõssen mind a ketten a balesetben.
Hogy a visszajátszást megnézve Freak elismerte, hogy nagyobbat rontott az egy dolog, de Norbi is keményen hibázott akkor - nem szabadott volna harcolnia.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10400
egy kulombseggel igen elismerte hogy mi volt😊) ismerjem el hogy ne vagyok a hibas mert nem tud egyenesen menni?

Jacek
#10399
42-ik korben volt nezzetek meg 😄DD

Na nehogymar folhaborodjal hogy folkensz a falra es az az indok hogy nehogymar ne lehessen nekimenni a masiknak!

#10398
Mindenki rontott ezen a versenyen - éppen ezért felesleges a vita szerintem.
Mindenki másképp itél meg egy esetet, de hát ez a szereplõktõl teljesen természetes, pont ilyenekre van kitalálva a versenybíróság.

Szerintem a Norbi-Freak eset sokkal súlyosabb volt, de látod ott nem megy a vita pedig Norbi azon bukta el a gyõzelmet.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10397
miért húznám rád?? nagyon jól tudtam, hogy ott vagy, és ha nem hibázol, el is mentem volna simán

ez nem a sport bazzeg, ahol balettcipõben elõzékenykedünk egymással, vannak szoros helyzetek, ez egy olyan volt

de Toyanak van igaza, ha bánt a dolog, megóvod, én nem vitázok errõl, fasz kivan, hogy újabban nem szabad a Nascarban másokhoz érni...

Riszpekk

Jacek
#10396
semmit nem fogok megovni nem erdekel

Jacek
#10395
en nem sodrodtan mert 130 volt a vege az automnak hova sodrodnek kimentem a szelere hogy helyet adjak legkozelebb majd atmegyek a falon😊

#10394
Na ez az.
Óvjátok meg és majd eldöntjük ki is rontott és ha olyan az eset akkor a büntetés sem marad el.
Ellenkezõ esetben szerintem teljesen felesleges a vita.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10393
nezd mar meg hol huznal mar el siman megfogod es ramhuzod a kormanyt

Jacek
#10392
nem most neztem meg elhuzza a kormany megy melettem es utanna fogja es megindul a fal fele mert azt hiszi elhagyott!!!!!!!!!

Nem ovom meg kit erdekel de hogy nem ismeri el bazz😄DD es megint en leszek a paraszt na ezt mar nem hiszem el

FREAK
#10391
Persze nézõpont kérdése, de ha nem megy a falnak, akkor elhúzok mellette... De mondom ez rám is igaz, én is beszorultam Norbi és a fal közé, és ilyen helyzetben nehéz nyílegyenesen menni.

Riszpekk

Alexease
#10390
En is ugy lattam hogy Te sodrodtal Jaceknak - ott voltam mogottetek. De ne nyissatok rola vitat, ovjatok meg, majd a birosag elrendezi😊
De en ebben nem veszek reszt, mert ennel az esetnel, en is aktivan gurultam😄DD
FREAK
#10389
Ha hibázok, azt elismerem, most is hibáztam Norbival szemben, de Jacekkal szemben nem.

Különben sem kéne minden érintésbõl ügyet csinálni (mert a replayen nálam épp csak lehelletnyi a kontaktus), ez mindig is lesz.

Riszpekk

Jacek
#10388
Raszarok az ovasra semmi ertelme, ugye ugyan arrol beszelunk????? vagy valami mast nezel?

Mnemomic
#10387
Jó csak ha kamikaze számomra azt jelenti hogy mentem és löktem ki mindenkit. Számomra ez jött le ahogy írtad. Na mind1.

Egyedül sajnos atyka-t löktem meg azt még vissza kell néznem de ott én voltam a hibás nem is azért nézzem vissza, hanem mert furcsa egy szitu volt.

FREAK
#10386
helcsibõl szoktam nézni, de az egy dolog, hogy szerinted "ha nem megyek neki a falnak akkor is nekem jossz"

Ez csak egy feltételezés, a tény az, hogy én haladtam egyenesen, és te jöttél oldalról. Beljebbe meg nem tudtam menni, mivel nem lassítottál, és kénytelen voltam nyomni neki.

De óvd meg nyugodtan, ha úgy gondolod, bántottalak.

Riszpekk

Jacek
#10385
Atesz ha valaki ir rolad az mar beszolas???? nem ertelek irtam valamit ennyi rakjak be replayt nezd meg a tukromben😄DDDD

Jacek
#10384
ha nem megyek neki a falnak akkor is nekem jossz ennyi

Mnemomic
#10383
Az neked lehet hogy ugy tûnt. Nem tudom mire gondolsz pontosan de soha nem megyek bele veszélyes helyzetekbe. Így ahogy leírtad nem is lett belõle gond úgyhogy nem igazán értem ezt a beszólást.

ibronk
#10382
Valóban

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#10381
hat Ferak leszarom de nezd mar meg en megneztem kicsit neki mentem a falnak kb 20 centit jottem vissza a falrol te meg oldalrol nekem hogy gondoltad? nezd meg helicopterbol😊))
meletted olyan 3\4 palya all a rendelkezesedre😊

FREAK
#10380
nem én pattogtam a falon


én elõztem, kénytelen voltam nyomni, nem tudtam befelé húzni

de mondom, tudom, mire gondolsz, mert a Norbis esetnél én is azt hittem, õ jött nekem, pedig én pattantam rá

hajszálra ugyanott történt ráadásul

Riszpekk

Alexease
#10379
Az meg odebb van. Meg kell varni az ovasokat, bunteteseket, pontlevonas, tablaszerkesztes miegymas😊))
Jacek
#10378
amikorr rajt utan mendegeltem a kis autommal es ketszer olyan 4000-el erkeztel meg egyszer majdnem agyon utottel😊

Mnemomic
#10377
Miért mit mûveltem??

Jacek
#10376
nekem 3x fustolt abbol egy volt sajat hibas a vegen mar nem csinaltak meg..

Jacek
#10375
haldoklonak vittel be egy szurast😊 aztan jott Petes Silever 😊) utanna meg a 120 valo korozgetesben az unalom es veletlenul nem folvaltottam hanem le kanyarban jol sikerult😊

Monjuk azt nem ertem hogy sikerult kivitelezned!!

Ja aki meg kamikaze volt az Atesz ketszer beszartam tole amit muvelt😊)

ibronk
#10374
Alex mikor frissited az oldalt, olyan kiváncsi vagyok hol állok a bajnokságban

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#10373
Ahoz kepest, hogy fustolt mint alat, meg gurultam is, ment meg vagy 30-40 kort az auto😊)
Bar kalapaltak a Pitben rendesen, neha mar rohogtem, mert annyira belezavarodott a progi, hogy olyan volt neha, mintha gepfegyverrel lonenek😄DDDD
FREAK
#10372
a verseny vége felé fordított szerepben ugyanezt eljátszottam Norbival, csak akkor én pattantam vissza falról 😊

Riszpekk

Jacek
#10371
na azt a jelenetet ajanlom mindenkinek nem piti

Jacek
#10370
az freak latvanyos elozesenel volt amikor elestel Alex, ja nagy csata volt meg sem akartam elozni Alexet minek.

Alexease
#10369
Ja ez jo verseny lett volna, meg az autot is sikerult jol beallitanom😊 Ugy terveztem, hogy beallok moged, aztan majd lesz valami. De amikor osszeakadtal Jacekkal, nem sok eselyem volt😊) Gurultam is egyet-kettot😄DD
#10368
Igen, valóban elakartalak engedni - gondoltam felesleges kockáztatni, de hát te is így gondoltad és ebbõl lett az a kis gubanc.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu