NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#10470
Asszem megvan mitõl kóvályogtam annyit, ha minden igaz sikrült beállítani a kormányt normálisan. Túl nagy volt a linearitás, és egyszerûen nagy sebességnél elkezdett kóvályogni az autó. Ha minden igaz, sikerült betrimmelni, balesetbiztos setupot csinálni, elméletileg ma nem okozk galibát.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10469
de külön baszhatja az ember a darabkákat, csak együtt mûködnek +az sfv file

szal nem kell jelszó, úgyis csak egyben lehet megnézni

Riszpekk

CodeRed
#10468
Ha valakinek a ligából van kedve kedden, azaz 1.én menni egyet gokartozni a Budaringre az írjon egy mailt.Atis meg én tuti befutók vagyunk már 😄DDDDDDDDDDDD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10467
Valahogy így néz ki a munkaasztalom 😄D


https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10466
úgy gondoltam freak.Csak a darabkák le lesznek csomagolva és azok jelszóval lesznek védve 😄DD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#10465
csináld meg egybe, és darabold szét wincmd-vel, az a legegyszerûbb

Riszpekk

FREAK
#10464
juj bocsi, Code, még nem küldtem eksönt na majd ma vágok pár darabot

Riszpekk

petesilver
#10463
Minden szelet jelszóval lesz védve és amikor letölti vki az összes darabkát akkor adom meg a jelszót, hogy addig ne lehessen belenézni 😄DD

Na van mégegy kisgonoszunk FREAK mellé 😄DDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#10462
"Nem.Nem fûzöm össze"
Mármint úgy értem nem lesz átfedésben.Tehát az eddig elkészült nem megy a levesbe 😄D

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10461
Nem.Nem fûzöm össze.Ezek csak egymást átfedõ részletek a nagy videoból.Eddig az elsõ 10 perc van meg 😄DDDDDDDDDDDMajd úgy tervezem hogy részletekben lehet letölteni.Minden szelet jelszóval lesz védve és amikor letölti vki az összes darabkát akkor adom meg a jelszót, hogy addig ne lehessen belenézni 😄DD

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

ibronk
#10460
Alex küldtem nyilatkozatot tegnap, megkaptad?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Mnemomic
#10459
Jó lesz ez 😊

petesilver
#10458
Érdemes megnézni, Code videói egyre jobbak. Ebben naggyon jók az átfedések. Most akkor a véglegesben összefûzöd az eddig elkészülteket, vagy mindíg új lesz, és a többi leves?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10457
Ha a sor végérõl akarok indulni, szabályos, hogy nem futok idõmérõt, vagy azért bünti jár, és inkább menjek körbe bazilassan?

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#10456
Tölthetõ a video újabb bemutatója innen:

http://www.hsw.hu/hswup/Bemutato.avi

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Met
#10455
Én is mentem egy két kört, setup tesztelés céljából. Hááát, jó széles pálya jó sok sárgával. Találtam 2-3 setupot amivel viszonylag gyorsan (32.xx) tudok menni és nem csúszkálok.
Hosszú verseny lesz.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#10454
Mentem egy rövid versenyt Vegasban AI (96%) ellen. 21. (utsó) helyrõl indultam. AZ elsõ 20 körben nem volt igazi lehetõségem elõzésre. Aztán ahogy az elõttem haladó kicsit leszakadt, odaléptem, és elõztem egyet. És így tovább, még 5-6 elõzést tudtam csinálni a verseny végéig.

Ajánlom mindenkinek ezt a módszert gyakorlásra, sokat lehet tanulni belõle, meg lehet ismerni az elõzési pontokat, és a pályát. Konstans 33-as körökkel haladva a gumi sem rohad le, és a kicsúszás veszélye sem fenyeget. Szeretném, ha a holnapi futamon is hasonlót tapasztalnék, vagyis egy sokáig együtt haladó mezõnyt (most 27 kör után 4 mp-en belül volt 21 autó).

Riszpekk

#10453
"mindegy, tul vagyunk rajta, maskor jobb lesz 😊"

De akkor valóban legyetek is túl rajta...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10452
És ezek után vannak emberek, akik unalmukban a halálbüntetés ellen tüntetnek, az a durva... Na mindegy, már rég rájöttem, hogy csak valami kurva nagy tévedés miatt születtem erre a bolygóra 😊

A címet mindenesetre elküldtem pár helyre, bár úgysem lesz belõle semmi, akárcsak ezelõtt.

Riszpekk

Carlos
#10451
Háát gratulálok!
Nesze nekünk civilizált emberiség!

Þór vígi þessi rúnar

Alexease
#10450
OFF
Bocsi, de ezen nagyon beragtam!! Aki tudja, kuldje korbe a linket, vagy lazadjon ahol tud (bar Magyarorszagon lehetetlen). Amig az ilyet nem buntetik legalabb 5 ev bortonnel, addig balkan vagyunk!!
http://tar.hu/alexease
THX
ON
Met
#10449
Alex gyere egy kicsit icq-ra ha tudsz.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#10448
Koszi. Fent van.
Mnemomic
#10447
Küldtem a nyilatkozatott.

Mnemomic
#10446
nem csak nem akartam hogy úgy jöjjön le mintha hibáztatnálak. De inkább fifti-fifti mivel ezek után én se érzem magamat hibásnak. Ha kell elküldöm a visszajátszást Toyaék nem voltak olyan közel hozzád hogy az miatt kellett volna elõbb fékezned mint máskor.

Alexease
#10445
Elvileg fustolesert is szoktak feketet adni😊 Esetleg be kell vontatni...
Met
#10444
Azt nem tudja valaki, hogy miért zártak ki? Az egy dolog, hogy a motor beszart mert amikor Pumyval ütköztem egybõl szóltak, hogy megsérült a motor. De amikor füstölve mentem ki a Pit-be akkor gagyogott valamit a spotter, hogy fekete zászlót kaptam és a motort se tudják megcsinálni. A PC mögül mentem ki a pitbe de nem elõztem meg.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#10441
Bogar ment a szemedbe😄DD
atyka
#10440
en nem neztem, nem is emlekszem, hogy elobb fekeztem volna...megnezem es ha igy volt, akkor majd kitalalok valami magyarazatot... 😄

FREAK
#10439
ja ok megvan

Riszpekk

FREAK
#10438
csak én nem találom?

Riszpekk

#10437
Büntetések kiszabva a HNR fórumban.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10436
00:00-ig Las Vegas szerver. IP ICQ-n.
#10435
Alex gyere már fel az ICQ-ra ha tudsz!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Mnemomic
#10434
Ezzel nem hibáztatlak. Jacekot köröztük engem is megzavart azért néztem vissza mi is történt és tényleg elõbb fékeztél mint máskor. Bár gondolom Te sem tudod majd a választ eléggé érdekes egy helyzett volt 😊

Mnemomic
#10433
Megnéztem a visszajátszást. Abban a körben jóval elõbb fékeztél mint máskor. Miért?

#10432
Valóban látszik.
Még a legkissebb felpuposodást is észre lehet venni, ha pedig leveszik az teljesen egyértelmû.

Írd meg a Papyrusnak Petesilver, hogy neked a következõ részbe rakjanak egy "nyak nyújtogatás" gombot is, hogy néha ránézhess a motorháztetõre 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10431
Hidd már el, hogy látszik alapból. Kapcsolgasd a drivereket cockpit nézetben és látni fogod, hogy változik a csík.

Riszpekk

petesilver
#10430
Hehe, azóta megnéztem jobban, amíg nem ütközök, addig nem látszik. A verseny elején nem látszott szín. Aztán Jacek elõtt már púpos volt a hood, és azért látszott. Amikor leszedték, megint nem látszott, gondoltam most megcsinálták. Bele kéne venni a szabályzatba, hogy erre lehet figyelmeztetni a versenyzõt, ha már akkora birka, mint én, és nem jön rá 😄DDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10429
Hehe, azóta megnéztem jobban, amíg nem ütközök, addig nem látszik. A verseny elején nem látszott szín. Aztán Jacek elõtt már púpos volt a hood, és azért látszott. Amikor leszedték, megint nem látszott, gondoltam most megcsinálták. Bele kéne venni a szabályzatba, hogy erre lehet figyelmeztetni a versenyzõt, ha már akkora birka, mint én, és nem jön rá 😄DDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Met
#10428
Sõt, amikor erõsebben neki csúszol a falnak akkor lehet látni, hogy kicsit felpúposodik

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10427
Hát én még egyszer nem láttam amikor le emelték a kocsiról😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#10426
Nálam nem, íme, tisztán látni, ha nincs tetõ:


Riszpekk

Jacek
#10425
😄 tisztan lehet latni ha leszedik😊

petesilver
#10424
Ne nézd meg, beszarás, de tényleg eltûnt. Észre se vettem akkor, de most se hiszem, hogy rájönnék.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10423
Freak megnézted jól az itteni képet? A te színes csíkod még ezen is látszik, hogy ott maradt.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10422
Hát mit mondjak?? 😄 Lemaradtál pár dologról, tessék bepótolni!!


Norbi: pedig az látszik belülrõl, ha nincs fent a motorháztetõ, eltûnik középrõl az egyetlen kinti színes csík. 😊

Riszpekk

ibronk
#10421
Ez a hátránya a belsõ nézetnek, ilyeneket nem látsz meg sose😛

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10420
Hát pedig ez már a nascar 1-ben is bentvolt 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10419
Érdekes, de AI ellen nem zúzom porrá az autót. Illetve, vagy porrá, vagy semmi komoly. Mindenféle megoldást már láttam élõben, de ilyenre nem emlékszem.

Mission Impossible 2010: PRO Class