NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10570
Hát Jacekkal valóban nehezebb dolgod volt, de ez biztosan nem a véletlen mûve :-)
Én is félve mentem mellé, mert ha kilöktem volna azt soha nem bocsátom meg magamnak :-)))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10569
"Toyát az elején egy kör alatt kivülrõl elõztem, ez után már egyszerübb volt Õt elõzni 😊" - ez úgy hangzott az én olvasatomban, hogy jól móresre tanítottál és utána már elengedtelek szó nélkül.

Olvasd el és mond azt, hogy nem így hangzik amit írtál.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#10568
Ja, én nem voltam elég bátor, és mondom elõreengedlek hátha el is dõl a verseny, de legalább is elõrébb jutunk valamivel 😛

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10567
hmm

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10566
Számomra ez a rész volt a verseny egyik legszebb pillanata.
Norbi elõtte körökön át próbálkozott, de nem sikerült megelõzni Jaceket - nekem is ráment néhány köröm de aztán csak sikerült.

Replay

Megnéztem, mind a hármunk kamerájából egy élmény :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10565
Nekem ez van meg a CarViewerben 😊
Nem mind1, az a lényeg nyertél :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10564
Na azért ne gondold, hogy azért mert kívülrõl megelõztél nem tudtam volna megnehezíteni a dolgodat.
Én úgy fogom fel, hogy nem kell minden áron elõl menni és nyerni sem kötelezõ minden futamon.
Számomra ez jó szórakozás és nem több, ha komolyabban fognám fel akkor nem hogy kívülrõl, de belülrõl se nagyon elõznél meg :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#10563
Ehm, a képen még a régi festésem van!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10562
Nem utasitottalak én semmire, csak megkértelek hogy "légyszives ne elõzz be, mert..." és ha nem rak ki senki a falra akkor biztos hogy vissza is vettem volna bárkitõl 😊 Toyát az elején egy kör alatt kivülrõl elõztem, ez után már egyszerübb volt Õt elõzni 😊
De komolyan, csak szerettem volna ha nem kerülök bajba feleslegsen, és ha mégis megelõztél volna egy szavam se lett volna...

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10561
HNR oldal frissítve!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10560
Ja és majd az ICQ-dat is kapcsold be ha beírtad a véleményed 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10559
Alex gyere már és oszd meg velünk a véleményed az óvásokkal kapcsolatban, már mindenki beírt és csak a tied hiányzik.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10558
jonni fog! szerintem mult heten is kerdezte mi van csak ugye ket bajnoki volt😊

#10557
Ja, szóljatok már Bobbinak, hogy a keddi futamon jó lenne ha indulna ha komolyan gondolta a bajnokságban való szereplést.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10556
Pete majd kapcsold már be az ICQ-dat ha van idõd.
Szeretnék kérdezni valamit 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10555
Azért ez tetszik.Leírom mi akasztott ki. Csak arra törekedtem, hogy bizonságos setupom legyen, és végre úgy menjek végig, hogy nincs kacsázás, veszélyeztetés általam. Sikerült megtalálni és megszüntetni a hibát,sérülés nélkül befejezni, végre happy voltam. És akkor a verseny végén agyonvágod az örömömet értelmetlen óvással, és azzal, hogy te mennyire anyáztál, meg kiestél a ritmusból sárga zászló alatt. Akkor képzeld el, mennyire kiestem a ritmusból én, aki többek között miattad nem bírt hátrasorolni a helyére, és feketezászlót kaptam. Ha nem satuzgattok, hanem elmentek mellettem, akkor nem kapok feketét, és te sem esel ki a ritmusból. Replayt pedig csak én nézek a jelek szerint. Idézlek:....de könyörgöm, ha meg akarsz állni, akkor állj meg, vagy gurulj a fûre, hidd el, senki nem menne utánad.... akkor nézd meg a replayt, és ámulj. A sárga vonalat átlépve húzódtam le a pályáról, küldtem az elõzz kívülrõlt, és Pumy utánam jött le a pályáról, és belémhajtott. Ja és ott megálltam.Lementem a pályáról. Mégsem elõzött meg senki. És még egy kicsit a ritmusról: Ezután restart, már majdnem a pitben vagyok, hogy letöltsem a büntetést amikor sárga lett, villám módjára vissza a pályára újra totyorogni. Ez egyszer biztos volt, de a következõ startnál sem tudtam kimenni, mert megint sárga lett az elsõ körben. A 69-ik körben kaptam feketét, és a 84-ik körben sikerült elõször bemenni letölteni szabályosan a büntetést. Ez kifejezetten jót tett a ritmusomnak. Azt meg se említem, hogy a 3 sárgás esetet végig keverted. Majd miután megóvtál, kiokosítottál és elvetted az egésztõl a kedvem, beírod, hogy tényleg hagyjuk, de azért ezt+azt csináld legközelebb. És nagyjából azt csináltam, és azon akadtál ki utólag.Azért ez tetszik. A téma részemrõl le van zárva. Én nem haragszom senkire, nem vagyok haragtartó, csak ez az egész baromira elvette a kedvem a versenyzéstõl. 2 napot szenvedtem, hogy megtaláljam az okát, miért imbolyog az autó, készülök, és ez a vége. Akkor mi értelme ?

Mission Impossible 2010: PRO Class

sanzik
#10554
en arra gondoltam,hogy nem-e lehetne-e,hogy azon a gepen fusson a teamspek szerver is,amin a jatek ?
FREAK
#10553
Figyi, Toyanak igaza van, meg úgysem kaphatsz ezért pontlevonást, de könyörgöm, ha meg akarsz állni, akkor állj meg, vagy gurulj a fûre, hidd el, senki nem menne utánad....

Riszpekk

FREAK
#10552
Én soha, azt sem tudom, hogy kell...

Riszpekk

Jacek
#10551
teamspeak ugy nez ki hogy annyi szobat nyitsz amennyit akarsz, nyugodtan mehetne egy a serveren allandoan ugyanis jo minosegben is nagyon minimalis a fogyasztasa savszelben

#10550
Zárjátok már le ezt az eredményt egyáltalán nem befolyásoló esetet 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10549
Hát visszanéztem, tedd meg légyszives Te is. A háromszori üzenet, és satu, az ominózus 67-69-ik körben volt. Megóvtad a 73-74-ik kört, ahol 3 autóval elõttem voltál, és szerintem simán elmentél satu, és ritmuszavar nélkül a 83-ik körben restartnál, akkor egy üzenetet küldtem rajt elõtt, hogy elõzz kívülrõl, rajtnál gyorsítottam, és lehúzódtam belsõre. A 82-83-ik körben nem húzódtam le sehova, nem satuztam, és átlag sebességem kb 55 Mph volt a két körben.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10548
Engem speckó halálosan zavarna ha még beszélnétek is a zúgás mellé :-)
Ezek a dolgok amúgy nincsenek tiltva, sõt van aki használja is ezt a rendszert 😊)))
Ráadásul éjszaka vannak a futamok és némelyik ember nem egyedül van és fejhallgatóval játszik, képzeld el ha éjfélkor elkezdene beszélni a mikrofonba 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#10547
kulonben miert nem inditunk egy teamspeak servert is a jatek melle ?
sokkal egyszerubb lenne mindekinek es lehetne itt is szabalyokat hozni,hogy mikor lehet dumalni es mikor nem
sot a csapatoknak sajat csatornajuk lehetne....
sanzik
#10546
tok jo nektek...
nekem meg az autochat megnyomasa is problemakat okoz neha verseny kozben,mert ugy markolom a kormanyt,ti meg itt vigan cseveresztek priviben 😊
#10545
Igazad van Freak.
Mondjuk a privát üzenet az magánügy, de én senkinek nem üzennék csapaton kívül és utasításokat pedig pláne nem osztogatnék :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10544
Ok, ennél többet már úgysem tehetünk 😊

Riszpekk

#10543
Tök mind1, nem mondok semmit mert nem akarom befolyásolni a versenybíróság döntését.
El kell felejteni de gyorsan.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10542
Nem volt egyértelmû. Azt hittem, a rajt után akarsz elengedni, ilyenek minden versenyen vannak, ha sérült valaki.


Ja, és Norbi.... Majd ha felkelsz, azért gondolkodj már el a privát üziden:

"Nincs kettesem, ne elõzz meg, mert úgyis visszaveszem"

Szal azért ez nem egészen így mûködik. Egyrészt ez a te magánügyed, másrészt, ha nekem sietõs, mert mögöttem meg olyan ember rajtol, aki nem olvasta az üzidet, akkor nyomni fogom, harmadrészt meg, egyáltalán nem biztos, hogy visszaveszed, mert bármi közbejöhet.

Vegyük már kicsit komolyabban, legjobb lenne, ha a priv. üzeneteket is le lehetne tiltani, valóságban sincs ilyen.

Riszpekk

FREAK
#10541
de ez 6 körrel késõbb történt, azóta már volt egy zöld....

Riszpekk

Giovanni
#10540
Bocs hogy miattam kaptál feketét, de sajna nekem az elsõ sárga óta kussolt a spotter. Azt nem toom, hogy ez direkt benne van a játékban, mint rádióhiba, vagy csak bug.

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

petesilver
#10539
És büntetés terhe mellett hobbiból nyomogatom az elõzz kívülrõlt, és lassítok? Eh, azt hiszem ez volt az utolsó versenyem.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10538
De látod, ezek szerint PuMy-nak meg azt mondta a program hogy mögéd álljon be.
Sejtheted, hogy nem véletlenül nem elõztek meg.
Mind1, ez egy félreértés amit legközelebb már tudtok orvosolni...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10537
Ezt most komolyan mondod. Lehúzódtam 3x, és azért jöttem vissza, mert eszetek ágába nem volt megelõzni, hanem satuzott mindenki mögöttem. Gondoltam akkor megyek tovább, hátha leesik valakinek a tantusz.

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10536
67.kör - Entering closed pits - Go to end of longest line
69.kör - Passing under yellow - Held for 3 seconds

Meg van ez a büntetés...nincs itt gond.
Szóval ilyenkor írd be nyugodtan, hogy a végére kell állnom vagy büntim van elõzzetek.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

sanzik
#10535
az elozo versenyen nekem ugyan ez volt,szinten feketet kaptam,de elotte felsorolta az egesz mezonyt a spotter,csak senki nem akart megelozni en meg nem alltam,meg pont ezert ,hogy ne legyen gubanc
petesilver
#10534
Én találtam ki, a fekete zászlóval együtt. 3 dolgot mondott a spotter: ne elõzzem le a leadert, az inside lineon menjek a legvégére a 75-ös kocsi mögé. Közelebb mentem Code-hoz az inside-on, de nem õ volt a 75-ös. Az késõbb derült ki, amikor elment a mezõny, és élbõl feketét kaptam, hogy a legvégén Giovanni volt az.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10533
Akárhogy is, a baj azzal van, AHOGY vezettél, nem azzal, MIÉRT csináltad. Ha szép látványosan lehúzódsz, és megálsz, elmegyünk melletted, de te háromszor is hirtelen legurultál, aztán fel.

Riszpekk

FREAK
#10532
Nálam nincs olyan büntetés abban a körben, hogy neked a sor végére kéne menned.

De ha ilyen van, simán áthajtasz a boxutcán, és mindenki megelõz szabályosan.

Riszpekk

#10531
Akkor ez egy szimpla bug.
Ilyenkor nyugodtan írjátok be, hogy a végére kell állnom vagy valami hasonlót.
Ezért sem PuMy nem ad majd feketét, sem pedig mi nem vonunk el pontot.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10530
Alex: nagyonnagyon sajnalom a 9. korben tortenteket!!😞(

petesilver
#10529
Mégis, mi a megoldás? 2 kör óta mondta, hogy menjek a végére, amikor Pumy belémjött, akkor már lehúzódtam a pályáról. Õt kérdezd meg miért jött nekem, ha nem is voltam pályán. A 2 kör alatt, ahogy jöttetek ki a pitbõl, névsorolvasást tartott a spotter, vagy 6 kör lemaradással utólsó voltam, és speedlimit miatt a legvégére sorolt.2 körön át hallgattam, hogy menjek a végére. Hogyan? Mivel senki nem volt hajlandó megelõzni, olyan fekete zászlót kaptam, mint a huzat, amit nem tudtam letölteni még 10 körön keresztül, mert amint bementem volna a pitbe, sárgazászló lett, és ezt 2x játszottam el. Akkor hogy van ez?

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10528
Kívülrõl megelõzhetjük, de nem is ez a baj. Óvtam is az általad említett eset miatt, mert kurvára felbaszta az agyamat pont rajt elõtt, a kanyarban egy pillanatra asszem meg is álltunk, szóval tökéletesen sikerült kiesni a ritmusból...

Riszpekk

ibronk
#10527
Na lelépek, reggel korán kelek!
Kiraly verseny volt, grat mindenkinek😊
Csõ😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10526
Egy aprócska észrevétel PeteSilvernek.
A restart elõtt ne lassíts le a többiek elõtt és ne irogasd, hogy felülrõl elõzzenek mert amig át nem haladsz a célvonalon õk nem elõzhetnek meg téged.
Szóval legalább a célvonalig tessék padlógázzal menni és utána félre állhatsz a többiek útjából.
Láttam mekkorákat fékezett mögötted PuMy, Freak és a többiek - ezt így még egyszer ne!!!

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10525
gratulalok mindenkinek. szep volt fiuk! 😊

Giovanni
#10524
Jó kis race volt :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

ibronk
#10523


\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#10522
Na grat mindenkinek!!

Na en kb ilyesmiert szeretnek itt versenyezi ez kiba jo volt😊))

ibronk
#10521
De akkor is olyan jóóó 😛

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"