NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#10672
Mondjuk azt, hogy zöld után nem áll keresztbe elõttem senki úgy, hogy hátulról majdnem meglöknek

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Giovanni
#10671
Attól függ, hogy mit nevezünk normálisnak :-))

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Met
#10670
Remélem pénteken normális rajt lesz

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#10669
Ja rajt gázos volt ki akart pörögni padlógázzal.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Giovanni
#10668
Én kicsit sok gázt nyomtam, de ha jól láttam Petya volt elõttem, melegítette a gumijait...jobbra, balra, jobbra, balra, balra, balra, balra :-))) Röhögéstõl majdnem leestem a székrõl :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

ibronk
#10667
Hehe, én a zöld alatt csusztam be 70-el a pitben, mégsem kaptam semmit 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#10666
Met ICQ!

Riszpekk

Mnemomic
#10665
Azt nem tudom hogy miért kaptam az elsõ 2 kiállásnál feketét. Nem léptem át a sebességet stb. Még szerencse hogy nem kellett a letöltéséhez külön kimennem.

Mnemomic
#10664
De ne óvakoskodj mellettem ha láttod hogy kihúzódok a friss gumiddal simán elmehetél volna. Fõleg ne õgy hogy vezetek és mögöttem 3-an várnak arra hogy megelõzenek.

Met
#10663
Nem mertem melléd menni, nehogy össze akadjunk. Jobb az óvatosság😊
De ez sárga után volt mert nagyon egybe volt a mezõny. És hátulról löktem meg valakit.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#10662
Csak nálam nem Toya volt, hanem Te 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10661
Jah, valahogy igy vagyok én is vele 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Mnemomic
#10660
Jah. Toyaval ütköztem aztán már meguntam a dolgott amúgy sem volt sok kedvem az egészhez.

ibronk
#10659
S, Te? Kiestél?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10658
Én azért jól beelõztem, nem tököltem, mi?
Ott amugy komolyan aszittem hogy fel fogok szántani mindenkit, miután Toyát megelõztem.
Izgi volt 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Mnemomic
#10657
Én voltam elém vágodtál vissza. Azért ha friss gumival mész ved már észre ha el akarlak engedni mert a kanyarban végig arra vártam hogy elmenj már végre, te meg már bocs ott tököltél lennt 😊

Fel is jött ránk az egész mezõny.

ibronk
#10656
Ok akkor. 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#10655
Valaki vágja ki a replaybõl, hogy kivel ütköztem.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10654
Nekem elfüstölt a motor

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10653
Nem, az azért volt mert nekivágódtam a falnak, nem te vagy a hibás.
Az az eset a kanyarból kijövet volt, csak nemtudom ki volt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#10652
Nem én befejeztem, mert ideges lettem.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#10651
amúgy mi a szart kerestek itt?? ennyi volt?

Riszpekk

FREAK
#10650
Biztos vele is közölte a barátnõje, hogy a verseny elsõ körében ki kell szállnia, és ideges lett 😄

Riszpekk

ibronk
#10649
Hát a célegyenesben volt? Atesz, Toya, Hazsó volt mögötted, én meg friss gumival jöttem, és elõztem agresszivan, és a tükörben láttam hogy kicsuszol. De nem hallottam, vagy éreztem semmi ütközést. Sajna nincs replayem.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#10648
Mindegy😄 azon csodálkoztam, hogy egyszerre mentek

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10647
Nemtom😊 De szerintem nem te voltál mert nem volt piros, a Te festésedet megismerem.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#10646
ja, az jobbra volt 😄

Riszpekk

ibronk
#10645
A célegyenesben ott mentetek csomóan én meg beelõztem mint a szart, de nem vettem észre hogy nekedmentem csak hogy kicsuszol mögöttem. Bocs.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#10644
Egyszerre indultatok ki balra a zöld után, azt hittem táncoltok😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#10643
Akkor én lehettem?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#10642
Felvezetõ körben asszony bejött, hogy bekrepált a vindóza, és újra kell indítani a gépét, amire a net van kötve... Na ennyit a koncentrálásról, nyomtam egy padlót, kicsúsztam, aztán folytattam, és már nem tudom, miért, a falon kötöttem ki. Ezután újraindult a net, visszajöttem, de javíthatatlan volt a motor.

Riszpekk

Met
#10641
Freak Govanni
Mit csináltatok a rajtnál?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10640
Kivel ütköztem?
Én kívül voltam az a valaki belülrõl elõzött.
Petya szerint nem õ volt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10639
Sorry Petya, asszem az én hibám volt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10638
Legalább lesz sárga😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jacek
#10637
ujjaj itt a killer instic gold😊)))))))))))

FREAK
#10636
Igaz, igaz

én mondtam baromságot, még régen egyszer összekevertem, és az jött elõ

😄

Riszpekk

Met
#10635
Na, vége a vakációnak😄D

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#10634
Hy!!

Milõtt nagyon megörültetek volna, ma indulok és pénteken is! Remélem jó és tiszta verseny lesz! 😊
Alexease
#10633
Nahh😄DDDD Jot gepeltem😊)))
ibronk
#10632
Most akkor mi van? 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#10631
A Wedge (ha ugyan arra gondolunk) akkor a kereszt iranyu sulyelosztas. Atloban lehet terhelni az autot. A kanyarbementei fekezesnel es kimeneti gyorsitasnal van szerepe.
Pl. fekezesnel az auto jobb elso es bal hatso kereke szamit es az arra terhelodo suly. Gyorsitasnal jobb hatso bal elso. Ha tul sok suly van jobb-hjatul akkor gyorsitasnal nem er le az elso bal kerek (durvan😊)). stb.
ibronk
#10630
Ja átlóban, na.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10629
Nem, azzal keresztbe lehet a kocsi sulyelosztását babrálni.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10628
Hasznos lesz ez a leírás szerintem........

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10627
Háát, ahogy vesszük. A wedge = átlós súlypont, átlós súlyelosztás.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10626
Nem a wedge képezi a leszorító erõt?

Riszpekk

petesilver
#10625
Amúhyg Tight = understeer, Loose = oversteer.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10624
Nézz körül a festésnél, van tape layaer, ami pont ez. Az ató hátuljánál található, leszorító erõt képez 😊))) Ha befestem a tapet rikítósárgára, akkor messzirõl is látszik mögülem 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10623
Nem, mert a túlkormányzottság az EGÉSZ autó tulajdonsága, a tighter/looser meg egyetlen alkatrészé (futómû, kormánymû).

Riszpekk