NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FREAK
#10722
thx, lecsekkolom

Riszpekk

Alexease
#10721
En ezeket hasznalom. Ez sem meg az "igazi", de nekem ez jobban tetszik😊
Alex Engine Sounds
petesilver
#10720
Háát Met, átnyálaztam a dolgokat, de szerintem kizárt, hogy megváltoztatható. Talán a core.ini fjlban a alatti paraméterek határozzák meg, de inkább nem túrok bele. Esetkleg aki ért hozzá, nyilatkozhat, hogy ez-e az?

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10719
valami egészséges motorhang nincs még?? mert ahányszor nézem ez euro-n a nascart, annyiszor csorog a nyálam az igazi hangokra

Riszpekk

Mnemomic
#10718
Köszi.

Alexease
#10717
Mnemomic
#10716
és esetleg hol lelhetõ fel eme szerzemény? 😊

Met
#10715
Annak a szövegnek a színét meg lehet változtatni amit a spotter mond? Mert nálam szürke a tetõ és nem nagyon lehet látni rajta a piros betüt.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#10714
Jimmie Johnson NR03 Spotter/Crew Chief Add-on V.1.12 - E' stata rilasciata la versione V 1.12 del "Jimmie Johnson Spotter Pack"

Met
#10713
Freak ICQ!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#10712
Biztos, én csak arra emlékszem, hogy keresztbe vagytok elõttem, és elzárjátok az utat, aztán szétpörögtetek 😊)

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10711
Code meg ott mogotte😊))

Jacek
#10710
nem igy volt mentunk sanzik elenged kozben fol a falra vissza fullon nekem😊

FREAK
#10709
fizikai képtelenség 😄

Riszpekk

petesilver
#10708
És a rankot hol találom? Imádok félni 😊))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10707
Klasszikus szitu volt. Elõttem megpörögtetek, Sanzik kifelé a falnak, Te lefelé, bazi nagy füst. Túl közel voltatok, de középen el akartam nyomni. Aztán Te elkezdtél felpörögni, amit akkor még nem nagyon láttam, csak át a füstön, füst el, és keresztben Jacek elõttem. Esélyem nem volt. De hogy Te hogy kerültél vissza pörögve? Vald be, tövig nyomott gázpedállal 😊))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10706
hat azt meg nem lattad a rankon vannak 27.6xx idok pl Hazso😊

Jacek
#10705
3 sarga volt ez okes😊) legalabb nem 13😊

petesilver
#10704
Háát, az volt a baj, hogy nem piszkáltam. Alap BS -el mentem, kiváncsi voltam mit mentek, mit tudtok, mennyire féljek pénteken. Úgyhogy most RETTEGEK 😄DDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10703
hat igen sanzik kilokeset meg megusztam volna de te belem repultel javitas utan 180-volt a vege😊

petesilver
#10702
Hah, becsinálok, Jacek és Sanzik is befelyezte. Olyan keringõt nyomtak elöttem, hogy szinte sírtam a gyönyörtõl. Aztán azért, mert Jacekban landoltam, meg talán a falban / fene se tudja, nagy volt ott a füst, meg a keveredés / és elszállt a motor. Erre a program kiírja, hogy baleset. Követelem az igazam !! Motorbreakdown -t akarok!!!!!! 😊)))))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

ibronk
#10701

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#10700
itt az eredmeny ha mar senki nem rakott😊

itt

Mnemomic
#10699
Ja 😊 Az elképzelhetõ mindkétszer törött is volt az autóm meg elsõ defektjeim voltak.

#10698
Nem bánnam ha leszállnál 😊)
#10697
😄DDD
#10696
Én mondtam, hogy ne piszkálgass egy jó beállítást 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10695
Toya, CodeRed, HaZso, Jacek, Sanzik

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10694
azt én is vazzeee, de akkor sem gyorsul úgy a verda, ahogy kéne. Talán ha átfestem piros Ferrarira 😊)))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

ibronk
#10693
Nem, csak nyomjuk a gáz 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#10692
jol sikerult


na megegyszer

Jacek
#10691
Jacek
#10690
azert kaptal Atesz mert hulottak az alkatreszek a kocsidrol 2x-is en is ezert kaptam de ezt torlik ha kimesz a boxba😊

petesilver
#10689
Ti nitrót használtok Atesz, Norbi, Toya, Jacek ? Visszanéztem, friss gumikkal elengedett Atesz, de röhelyes volt, mert nem gyorsultam az egyenesben úgy mint õ. Meg kell találnom azt a final drive ratiot. Tetszik, milyen gyors. 😊)))

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10688
csak néha rosszul van beállítva, és olyankor magához vonzza a többieket 😄 viszont draftnál hasznos 😄

Riszpekk

FREAK
#10687
nem, Jacek egy baromi nagy mágnest használ, már rájöttem 😄

Riszpekk

ibronk
#10686
Jacek adta neki biztos a pajzsot.😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Met
#10685
Megvan!
Petya, veled ütköztem, hogy képzeled, hogy nekedmegyek és letagadod😄
Igazából úgy néz ki mitha lepattantam volna rólad, nem használsz valami palyzsot?😄
Van replay ha kell.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#10684
Picit az gyanús azért hogy nem-e azért kaptam feketét mert átraktam 1-esbe a kocsit mielõtt még elkezdtem beállni a helyemre. Mondjuk ezért elõtte soha nem kaptam feketét.

Met
#10683
Én még mindíg azon töröm a fejemet, hogy kivel ütköztem 😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#10682
Engem baromira idegesített a tegnapi idõjárás. F4 -en sasoltam, és bizony csak a második körre érte el a gumi az üzemi hõfokot. Rajt után még baromi hideg volt, és sokáig nagyon csúszott. De a legszebb pillanat akkor is az volt, amikor friss gumikon visszavettem egy kört az élmezõnytõl 😊)))) Mondjuk szomorú, hogy csak azért, mert nekik kopott volt a gumi, és engedték. De akkor is 😊))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

ibronk
#10681
Csak kiváncsi voltam, de ahogy elnézem rossz vége lett.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10680
Nincs igazán jelentõsége.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10679
sorry az én voltam 😄DD

egyesben indítottam a motort 😄D

Riszpekk

ibronk
#10678

Mi lett a vége?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10677
Vége van...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#10676
Vége vagy Petya? 😊)

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Jacek
#10675
😄

Giovanni
#10674
😊 Mikor rajtnál betett a gép, csak azt vettem észre hogy gurulok elõre, pedig még a motor sem járt!!! Na ez vajon mitõl lehet? Pedig az út sem lejtett :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Met
#10673
Replay kinek van meg?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae