NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#10773
Ezek is meg vannak, csak nem irtam oket😊 De johetnek termeszetesen😊 De van meg, ha mar felsorolas: Kyalami, Monza, Zandvort
FREAK
#10772
Nézd meg Riverside-ot és South Bostont, ezek grafikailag is jók. Long Beach elég gyér látvány, de szerintem alap pálya ilyen körökben.

Támogatom az ötletet, a pickupokkal hanyagoljuk a nascar pályák többségét.

Riszpekk

Alexease
#10771
Ha mar terveznek ujabb "futamokat" a Nascar Bajnoksag melle, ami esetleg lehetne a Craftsman, akkor talan lehetne talan valtozatosabbat. Mivel a CM-mel kb. ugyan azokon mennenk, max az autok miatt lenne mas a dolog. Akkor mar lehetne a valtozatossag, kikapcsolodas miatt Roadcourse palyakon versenyezni. Megjelent nehany egesz jo. Bar grafikailag nem az igazi - konvertalt GPL - de nem az a lenyeg. Es valszeg jon meg ki nehany. Ami most mar letezik (nalam):
Laguna Seca, Monaco, Osctering, Silverstone, St. Jovite, Trenton stb.
Alexease
#10770
Kekem az volt a masodik probalkozas😊 De a TVben nem sok belsot adnak, es az sem a legtisztabb. Mivel fordulattol fuggoen, min. 6 wav-bol "rakja ossze" a motorhangot, nem tudtam rendesen megcsinalni.
FREAK
#10769
Ha kijön a Craftsman, mindenképpen próbáljuk a Riverside pályán, szerintem pont illik hozzá!

Riszpekk

FREAK
#10768
lehet hogy szerzek a tunerkártyát, és felveszek egy versenyt 😄

Riszpekk

Alexease
#10767
En legeloszor ezeket digiztem be, es ezd kezdtem el tuningolni. De nem volt az igazi.
InCar Demo
FREAK
#10766
csak kéne pár tiszta minta, nincs valakinek belsõ nézetes qual felvétele? 😄

Riszpekk

FREAK
#10765
Tényleg jók ezek a hangok, bár az igazi még mindig nem így szól. Az eredeti játékbeli hang két részbõl áll, van egy száraz, morgó hangminta, meg egy magas, zajos. Na a TV-ben, csak az alsó hangot hallani, ez a zúgás nincs benne.

Mindegy, fent hagyom, amit adtál, de asszem nekiállok csinálni egy sajátot.

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#10764
sziasztok !

sajnos több mint valószinû hogy a köv. keddi futamon sem tudok indulni, mert mennem kell dolgozni 😞((((
remélhetõleg utána már leszek...viszont akkor azt már most tudjátok hogy stipistopi utolsó hely !! 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Alexease
#10763
- A Spotter tenyleg halkabb, de en felhuztam a jatekban maxra, es a tobbi potit ahoz kepest lejjebb vettem aranyosan.

- Link beszuras: <a href="http://hostneve.hu/konyvtar/fileneve.zip">Link neve</a>
FREAK
#10762
igen, ha a megfelelõ nevük van

Riszpekk

Mnemomic
#10761
Én néztem ezt a Spoter soundot ami Alex adott de nekem egy picit halk az eredeti nem volt az, meg elég érthetetlen néhe mit mond, a feliratott lesni meg nem túl szerencsés állandóan 😊

Szóval marad az eredti nekem 😊

Met
#10759
Alex valamelyik topikba leírta a sablont a képe és a linkre is de már nem emlékszem melyikbe.
Valaki biztos lesz olyan jó, hogy beteszi most is😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#10758
És ha már elárultátok a képnél, lassan kiváncsi vagyok, linket hogy kell berakni ide korrektül?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10757
Nah, kipróbáltam, nekem nagyon bejön ez a motorhang, és nagyon változatos. Más hangja van egyhelyben fullrapörgetve, és sokkal jobb menet közben fullon, meg állat az egész. Ennek a readme-je van lentebb, 6.285Mb, és letölthetõ innen: http://www.thsracing.net/ths/modules/mydownloads/singlefile.php?lid=553

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10756
Ott van a readme-ben. WWW.thsracing.net keresõbe sound, és van 5 féle, ebbõl a 3 legfrissebbel érdemes foglalkozni.

Mission Impossible 2010: PRO Class

CodeRed
#10755
és itt egy eredeti hang összehasonlításképpen

http://www.tar.hu/codered/eredeti.asf

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#10754
Freak ez a motorhang hogy tetszik??? A fékcsikorgás hangját én csináltam 😄DDDDD eredeti alapján

http://www.tar.hu/codered/Sound003.asf

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Jacek
#10753
tok mindegy😊

#10752
Ez lenne a terv.
Ráadásul itt alapból a fast az BS-t takarja majd valszeg, mivel Stanley alapból közremûködik itt is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10751
Raknék én több kocsira is képeket, de egyszerûen alig lehet rátalálni a neten használható minõségû képekre.
A Macskafogóból sem találtam rendeset és a Gusztáv keresésére is rément elég sok idõm :-)
Bean-nel szerencsém volt...

Sajnos az tény, hogy sok rajzfilmrõl én sem tudom, hogy magyarok csinálták :-(

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10750
én kb. ismerem az árakat, csak konkrétan szeretném látni, de nehéz... senki nem árul ilyesmit

Riszpekk

Alexease
#10749
Itthoni arakat nem tudok, de kintrol en is erdeklodtem (en is terepjarot szeretnek - ami sosem lesz) :-)
Viszonyitasnak, hogy itthon hogy lopnak (bar nem is merem az itteni arakat, de biztos vagyok benne😊)
Kint egy 1985-88-as Jeep CJ7/Wranger, full felujitva, brutal felnik, fenyezes, sotetitett uveg stb., olyan 1000-5000$. De tobbet talaltam ami 2000 alatt volt...
De a csucs ar, egy 2001-es Ford Focus volt, amit fel ev utan vittek vissza a kereskedohoz, es jelkepesen 99$-ert (kilencven kilenc!!) adott. LOL
Alexease
#10748
Latom te is rajzfilm manias vagy😊 Franko😉
De ha mar Magyar rajzfilmek, akkor jo tudni azt is, hogy vannak olyan itthon "ismeretlen" rajfilmek, amit Magyarok csinaltak, es tobb tucat dijat hoztak el. Csak ezeket Franciak, Angolok stb. gyartatjak... Ja es persze a Walt Disney rajzfilm is van, amiben Magyarok dolgoztak itthon (Exist, Pannonia)😊 Lattam ahogy keszul, nagyon durva😊 Ide jottek Amcsibol "oktatni" aztan elcsodalkoztak, hogy tobbet tudunk mint Ok😊) Csak hat, itt a szokasos csalas, lopas, sikkasztas, kihasznalas stb. miatt minden befullad...
Jacek
#10747
fixed fast es csokolom😊

FREAK
#10746
tud vki olyan oldalt, ahol vannak használtautó árak?? fõleg amcsi terepjárók érdekelnek!

Riszpekk

FREAK
#10745
szép - mi is ez? -

hagyomány? szokás?

lényeg, hogy szép 😄

Riszpekk

#10744
Ha valami szoros dolgot szeretnénk csinálni akkor csak a fixed setup jöhetne szóba, mert ott tényleg akkor a vezetési tudás számítana.

Tudom, hogy magyarok csinálták ezért van rajta a kocsin.
Minden saját festésemen volt eddig valami olyan rajzfilm figura amit magyarok készítettek (Gusztáv, Macskafogó, Mr.Bean).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10743
Jo az a Mr. Bean😊 Itthon csinaltak a Vargaban, itt Obudan. Haverom az egyik animator. Lattam a terveket, eloszor naggyon szidtak a fiuk😊) Es meg szarul is fizetett😞((
Alexease
#10742
Valami hasonlo😊))
De ugy is lesznek akik lehuzzak a szuper setup-ot, es ismet masodperceket vernek mindenkire.😊)))) Vagyis szinte mindegy...😊)) Talan meg fixed setup-pal lenne ertelme tomegesen tolongani a palyan😊 De ha itt is brutalul lesz beallitva a serules modell, vagyis ha egyet nyikkan a gumi, vagy egy rossz iv, es mar lehet is lemaradni, akkor gaz. De majd kiderul. Azert letesztelem😊
FREAK
#10741
márkatársak leszünk? 😄

Riszpekk

FREAK
#10740
vagyis jobban lehet döngölni egymást, és még kevésbé számítanak a köridõk 😄

rulez!! 😄

Riszpekk

#10739
Csak ennyire:



HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10738
Nehezebbek, es "csak" ~600HP. Vagyis lassabbak, es a suly(elosztas) miatt (kicsit) mashogy mennek.
ibronk
#10737
Mennyiben mások ezek a pickupok mint amikkel most megyunk?

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#10736
😄DDDD
Mar "targyalasok" is folytak a hivatalos "hasznalataval" kapcsolatban😉
FREAK
#10735
LOL!!! 😄DDD

Riszpekk

FREAK
#10734
látom, keményen rá vagy izgulva a témára 😄

Riszpekk

Alexease
#10733
Nagyon beindultal erre a WildFire-re ;-)
#10732
http://www.projectwildfire.com/movies/wildfire004.mpg

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10731
Jól vagy Pumy? 😄

Riszpekk

Alexease
#10730
$ jelet teszel a szoveg utan kozvetlenul.
PuMy
#10729
Eger, eger, kiseger. :-D

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#10728
ez hol van?? én csak egy idle hangot találtam, ami csak kívülrõl hallatszik 😄D

Riszpekk

Met
#10727
Azt, hogy lehet az autochatnél, hogy amikor lenyomom a számot rögtön megjelenjen, ne kelljen entert nyomni

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#10726
Köszi, végül is ha tetõt befestem feketére, egész jól olvasható. Csak asszem valakinek az írását más színben láttam, abból gondoltam.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

petesilver
#10725
A netrõl letölthetõ hangok mind wav file-ok, itt az egyikhez az instrukció:

NASCAR Racing 2003 External and Internal Engine sounds by "SYSDOWN"



I do not take credit for all these sounds.
Most are originals of others, but with my own modificatins, tweaks and remixes.
Some I created from scratch, but for the most part they are
a combination of 4 other peoples sounds, possible more, not including myself.

Credit I can give:
revson
Zcehan´s
Slammer-GTR
Liable
(If I missed any one, I am sorry)

**********************************

To Install: First open the zip file, select all of those files and copy...
Open your Papyrus NR2003 folder then go down to your sound folder, right click on sound
and paste these sound files in the sound folder...that's it!

To remove, simply remove the (WAV) files only.

**********************************

Sound issues may depend on your speakers and or sound card and drivers. I have found that the NR2003
sound format used in the game is much more complicated then before. You may have an issue with minor popping
or cracking in the lower rpm range of 2,500 rpm's to 3,500 rpm's. This I feel is because the system is trying
to process the most amount of sound files at the same time. Very cpu intensive. I peronally could not resolve
this issue after many hours of research. If someone has any ideas for fix feel free to go at it. If so resolved please
inform me at thsracing.net.... or any feedback is welcome.

I also tried to incorperate the so called "Car Sounds - Winston Cup Car 8900 RPM" mp3 sound file that is floating about.
This recording is of too poor of quality to do much with. There is some influence in my sounds, but for the most part
they could not be used with any real good results. Also as a note, this recording is actually from a video of a Hemi Cuda...
but still a cool sound file. Too bad it wasn't recorded better.

These sounds are unofficial and unsupported.
use at ur own risk.

Sysdown

thsracing.net
or
tfrracing.com

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10724
thx

Riszpekk

petesilver
#10723
Menj el ide: http://www.nascarnet.com/ írd be a file search-be hogy sound, és válogass. Ha jól láttam van eredeti is.

Mission Impossible 2010: PRO Class