NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ibronk
#10828
No futottam 10 kört a turbóval, 1.28.66 😊
Még mindig akarsz? 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10827
No mikó? 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10825
Mennyi idõ alatt értek körben netkarral Mugelloban a Modenával? Én 2:12.831, de még nem mentem sokat 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10824
Biztos te ülsz a pcben egy 'pina'-val, hogy mondanád 😊)
Alexease
#10823
A PacMan-ben a 739. palyan vagyok. Tud valaki kodot hozza😉
FREAK
#10822
rakj pinákat mindenhova 😄

Riszpekk

petesilver
#10821
Ok, akkor kérdezek, hogy építsek a szim 3-ban szupermarketet, hogy ne csõdõljön be ????? 😄DDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10820
nem OFF ez, nem lehet mindig nascarról beszélgetni

ez már inkább egyfajta szim rajongói topik

Riszpekk

petesilver
#10819
Hehe, tudtok Ti ilyet itt is 😊)))))))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

ibronk
#10818
Nézd meg a top pferet a játék oldalán 😉

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10817
Szal errõl beszélek, értitek 😄
De tök jó hogy a netkaron át az lfs-el, már mindennel szétoffoljuk a topikot 😊

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10816
Errõl beszélek beszélek!
Gyere Gianni egérrel legalább aztán megnézzük 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#10815
Persze minden segitseg kikapcsolva.;D Mert egy auto nem fekez-, gyorsit-, kanyarodik-, utontart- stb. helyetted😉)

Persze, ha ezek nelkul mesz annyit, akkor kiralysag. de azert erdekes lenne Norbival egy verseny😊)))
ibronk
#10813
Azért a profi billenytüs kicsit erõs 😊
Mi abbana profizmus hogy tudod mikor kell megnyomni a fék gombot, és mikor kell a jobbrát, a gép meg majd a kis csuszásokat, meg stb. mind megfogja? Fõleg turbóval... Billentyüvel nevetségen könnyü.

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

petesilver
#10812
Met, nézz rá a mailboxodra!!!!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#10811
Gondolom, nem GTi-vel 😄DD

Én is találkoztam már profi billentyûssel, de nem sok értelmét látom...

Riszpekk

petesilver
#10809
Na, ilyen nem kéne a versenyekre. De ha ilyen nem lenne, nem hívnák versenynek. Ördögi kör. 😊)))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10808
És Alex az általam játékban használt Shawn Purdy féle felni képét rakta ide. Jól indult a napom 😊))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#10807
LOL😄DDDDDD
FREAK
#10806
lol

ismerõs volt a Caddilac hangja 😄D hát nem egy az egyben a Petesilver által belinkelt Nascar sound pack szólt? 😄DDDDDDDDDDDDDD faszt nem 😄

Riszpekk

Alexease
#10805
Hogy valami ertelmeset is szoljak😊)
FREAK
#10804
ja aztat

Riszpekk

Alexease
#10803
Ja😊)))) Hulye vagyok😊))))
Alexease
#10802
Mit csinaltok? 😄D
ibronk
#10801
Szerintem jól toljuk 😄

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

Alexease
#10800
Milyen Sport Car modot?! Az F1 2002-hoz?
FREAK
#10799
na kipróbálom ezt a Sports Car modot

Riszpekk

Alexease
#10798
Igen csak kormannyal! Ez szimulatornak keszul, vagyis massal nem sok ertelme is lenne iranyitani...
Alexease
#10796
http://www.nkzone.com/Default.asp
Alexease
#10794
Tenyleg😄DDDDDDDDDDD
FREAK
#10793
NetKar multi video!


A szereplõk szerintem Norbi és Petya, a zenét meg valszeg Jacek keverte alá 😄

Riszpekk

FREAK
#10792
elõbb new, aztán név, aztán save, asszem

mennie kell

Riszpekk

Met
#10791
Hogy kell új drivert csinálni? Mert én beírom a nevet elmentem és nem tudom kiválasztani a legördülõ menüben mert nincs ott semmi.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#10790
Remélem, lesznek benne nagy amerikai hajók is, vagy nyitott lesz az autószerkesztés...

Riszpekk

FREAK
#10789
Hát az valami durva.... Éjjel egy fekete Ferrarival tépni a pályán, huhuu 😄D

És amúgy tényleg nem rossz, az F3000 simán hozza az EA F1 szintjét kidolgozottságban!

Riszpekk

Alexease
#10788
Jo lesz ez a NetKar. Mar most tetszik. Tenyleg jol megy, jo az FFB, jok a belso nezetek stb. A kovetkezo verzioban mar benne lesz a net is😊) Az LFS azert tudott annyira "elhuzni" ismeretsegben, mert a kezdetektol fogva net-es volt. Pedig most mar a NetKar is ott van grafikailag, foleg hogy itt mar szabadon allithato a napszak is.
Alexease
#10787
Igy mar inkabb 10wide😊))
FREAK
#10786
nincs azzal gond, így mindig 3wide van 😊

Riszpekk

FREAK
#10785
Ez vicces, pont ma Netkaroztam pár órát 😄 Igaz, inkább F3000 volt terítéken Monzában. De kurva jó kis szimulátor lesz belõle!!

Riszpekk

Alexease
#10784
Alexease
#10783
Alexease
#10782
Szerintem az aranyokkal is problema van😊) 10 auto szeles palya?!?!😄DD
FREAK
#10781
Elég érdekes ez a pálya, a pitnek csak kijárata van, bemenni csak a mezõn keresztül, szabálytalanul lehet 😄 A PC is a füvön parkol egy bokor mellett 😄

Riszpekk

FREAK
#10780
Golden Sands



dirt tracket nem találtam

Riszpekk

FREAK
#10779
hát nem semmi ilyen porban nyomatni, asszem ki is próbálom

Riszpekk

Alexease
#10778
Ezen mar gondolkodtam en is egy ideje hogy berakom😊)En Nascar heat-tel nyomtam egy-ket versenyt ilyen dirt palyakon😊) Jo volt😊 Nagy lokdosodesek, csuszasok, toresek, borulasok stb.😊))
FREAK
#10777


😄DD

Riszpekk

#10776
http://www.sears.com/sr/craftsman/motorsports/cr_ms_nascartruck.jsp?BV_SessionID=@@@@0104041642.1057232833@@@@&BV_EngineID=cciiadcikeldhhgcehgcemgdffmdfko.0&vertical=SEARS

Itt van a Craftsman hivatalos versenynaptára.
Engem a sárgák mennyisége érdekelne egy-egy road course pályán.
Én végig megyek bármelyik GPL-bõl vagy Indycar-ból átkonvertált pályán viszonylag jól, ha ismét egyenlõtlen küzdelmet akartok akkor vigyük ilyenekre a versenyeket :-)

Azt hittem eddig az a lényeg, hogy mindenki egyforma beállítással tegye próbára a tudását az ismert vagy az egyformán ismeretlen pályákon.
Én azt szeretném ha Met, PS, Bobbi vagy mások is ugyanakkora esélyel induljanak mint azok akik ezer éve játszanak Papyrus programokkal...

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

FREAK
#10775
király, akkor benne is van, amit mondtam 😄

Riszpekk

PuMy
#10774
A MOD-hoz is fognak kiadni par uj palyat:
Bowman-Gray, Greenville, I70, Mesa Merin,
Myrtle Beach, Pikes Peak, South Boston Evergreen, Heartland Park, Louisville, Milwaukee, Nashville,
Portland, Thompson Gateway, Hickory, Memphis, Milwaukee Night, Nazareth, Riverside, Wilkesboro

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"