NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jacek
#10878
de akkor van gondod ha folrakod 80-ra!!!!!!! watkins glenen esetleg de nekem ott is 60-an

#10877
Akinek nem megy egyenesen az autó az ne rakja már fel magasra a linearity-t.
Tartsa 50% alatt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10876
Hja, de az csak az egyik gondom volt 😄DDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10875
ez a 80% linearity felejto nem lehet ilyen palyan ugy menni

Jacek
#10874
ott van egy kicsit lejebb😊

petesilver
#10873
Megint megszívtam a kormánnyal is, csak úgy tudtam teszten relatív jó idõt menni, ha 80%-ra tettem a linearityt. Semmi gond. Elkezdett az autó sérülni, és egyre szarabb lett a kormányzás, elkezdett kóvályogni. Az elejétõl fogva nem tudtam fullgázzal kigyorsítani a kanyarból, mert annyira harapott a tetves váltósetup, hogy elpörgött az egész. Ez így együtt már sok volt. A pitben 2x állítottam, trackbart, 1x Grilltapet, és 3x Wedge-t, de semmi nem segített, úgyhogy feladtam.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10872
😄DDDDDDDDDDDDDDDDD

Alexease
#10871
Nem lattam hogy Veled mi tortent. Ez csak a sajat tapasztalat.
#10870
Na ez csak vicc volt.
Mi ezt már megbeszéltük HaZso-val :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10869
Úgy is indult a futamban mint aki ezt az idõt akarja megdönteni az elsõ körben 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10868
De alex nem az a normalis rajt hogy majdnem hatra fele rajtolok!!!!

Jacek
#10867
rankon Hazso 27.6xx van fonn😊

Alexease
#10866
Szerintem sem kelene restart. Felvet nehany problemat, amit nehez egyeztetni.

SZERINTEM EGYSZERUBB LENNE, MEGTANULNI NORMALISAN STARTOLNI! 😊)

Az X. sarganal eletveszely volt. Az elso kanyarban meg 2-ben voltam, mert elottem kapsz volt😊) Azt figyeltem, ki mikor fogja magat megzuzni😊
Jacek
#10865
szart sem er , ki kelett mennem buntire a hatra fele rajtolok miatt!!! erre beirom a szoveget hogy megyek a boxba mennek ki es jobbrol balrol eloznek !!!!!!!! magyarul nem tudtam kimenni a kormany sem mertem mozditani de azert csak sikerul agyon utni egynek.
Ami ugye azt jelenti hogy ki buntire utanna megegykor javitas!!!!

#10864
Nem probléma ez Atesz.
Sokkal jobb ha nem lesznek restartok, mert az isten nem mossa le a bírókról hogy összejátszanak a saját érdeküknek megfelelõen.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10863
Elképesztõt repesztettél, 27-es idõ???????? Jesszus.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Mnemomic
#10862
Én meg azért nem szóltam mert nem igazán tudtam hogy most kinek is kénne szólnia. Bocs.

Jacek
#10861
tudod ilyen az idojaras😊) Peter ne is mond mert leharapom az asztal sarkat

petesilver
#10860
Met4 kör, Hulud 1 kör, és bent van még rajtuk kívül még Giovanni, 8-an maradtak, én voltam a 9-ik.

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#10859
Imádkoztam, hogy ne legyen hûvös, az lett, csak akkor még nem tudtam, hogy alkalmatlan a setupom a hûvös versenyre. A másik verzióval kellett volna indulni. Mi ez a baromság, hogy megváltozik az idõ a versenyre, tökmindegy milyen volt elõtte?

Mission Impossible 2010: PRO Class

#10858
Van még benn valaki Norbin, Sanzikon, Freaken kívük vagy hárman körözgetnek :-) ?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10857
jacek megunta...

#10856
Atesszal dönthették volna el ketten, mint két versenyben maradt bíró.
De ettõl tisztább akkor ha soha nincs RS, mert képzeld el ha Norbi tömegbalesetbe keveredik akkor senki nem mossa le Ateszról vagy rólam, hogy azért elleneztük a restartot mert befolyásoltuk a bajnokság eredményét.

Tisztább ha soha nincs restart.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

petesilver
#10855
Én kiléptem magamtól, nem volt értelme, Jacek, veled mi történt?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#10854
na ezt nem ertem mert kinek kelett volna szolni???????????????????????????

#10853
Azért remélem valaki befejezi és lementi az exportált állást, mert másképp nem lesz végeredmény :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10852
tele van a hocsukam ezzel...nem igaz, hogy az elso kanyarban hideg gumival birkozni kell...ahh

#10851
Mind1.
Ha már két verseny (Daytona, Atlanta) alapján alkalmazzuk a szabályokat akkor ne legyen restart soha ilyen esetekben.
Mindenki rendezze le magában ha több versenyzõ futamát teszi tönkre.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#10850
Csatlakozom😞(
- Header problem😞 Beallt a motor. Persze azert haturol is segitettek, hogy gyorsabban elhagyam a pajat😊))
- A balesetnel irtam Pumynak hogy RE, de irta ne neki mondjam... Aztan mar kilepet mindenki, nem volt ertelme eroltetni.
Jacek
#10849
es sikerult setupot is lonom ami sokkal jobban birta mint a gyaki futamon

#10848
És ezek a veszteid is.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10847
ja csak nekem ezek fekszenek

#10846
Nem baj, végre most két futamon át véget ér az esztelen száguldozás és olyan pályák jönnek ahol nem csak nyomni kell a gázt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10845
sot aki serult az meg tobb is volt

Jacek
#10844
en beirtam!!!az a 6-7 ember nem egy szam a 17 fos mezonybol

#10843
Zso, Atyka és én nem szólhattunk, mivel minket érintett az eset.
Mindenesetre azt hittem a Daytonai rajtbaleset után ezt letisztáztuk, hogy a hasonló dolgok miatt az ilyenmit meg kell szavaztatni.
Mind1, ez már így alakult...én sem örülök neki, fõleg hogy egy hetet várhatok a következõ futamra.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Jacek
#10842
Azt se nagyon ertem kiesett 3 auto egybol 3-4 ossze tort en megint valami okos miatt feketet kaptam rajtnal az RS? kerdesre meg semmi egy kukk se

Jacek
#10841
es el lehet kuldeni anyamba mekkor a paraszt vagyok!!!! az semmi az a 4-5 ember aki uzenet ellenere nem enged a pitbe ki mert o elozni akar ha....................

Jacek
#10840
ennyi loser buzeranst sem lattam meg soha bazzz

Jacek
#10839
muterjat tegye oda ahova akarja a sok hulye fasszopo lama buzi errol ennyi a velemenyem

atyka
#10838
en megyek iszom valamit...

#10837
Na erre most nem mondok semmit, mert nem hiszem hogy szalonképest tudnék írni.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#10836
ez gyors volt

Met
#10835
Szerintem Norbinak eleve körhátránnyal kellen kezdeni a versenyt. Persze minimum 20😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

ibronk
#10834

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10833
De csak így van ellened egy halandónak esélye.
Nem vagyok és Prezsi, Marki vagy Jacek.
Többen nem nagyon szoktak versenyezni veled ha jól láttam a LFS videókban :-)

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

ibronk
#10832
De akkor nem látom!

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

ibronk
#10831
Attól ne félj 😛

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

#10830
Én is kiállok veled, de csak akkor ha háttal ülsz a monitornak 😊)))

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#10829
Ez az menjél még 9-ig a LFS folyamatosan és akkor talán annyira ráállsz majd, hogy a Nascar nem megy majd 😄

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu