51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • HaZso
    #50966
    Mármint a mai nap...
  • HaZso
    #50965
    Nekem a holnapi nap lenne a jó, a csütörtök még nem biztos! Vélemény...?
  • gordon 24
    #50964
    Rendben!

    Mire elközdődik Daytona 500 addigra be is kéne fejezni.

    Aztán a következőre el kell kezdeni összeszedni a festéseket. Kell majd ujjat csinálni:D Nekem mindenképpen.. Válság van és a Dodge nagyon rossz feltételeket ad:D Szóval Chevy vagy Ford kell jövőre..

    Jahh és 43 ai???:D
  • PuMy
    #50963
    Talladega után:


    Most Martinsville következik! XDDD
    Már csak 5 futam van hátra, majd az egyik héten 2 futamot kéne menni és akkor pont végzünk is azon a héten mikor a nagyok kezdik a 2009-es szezont :P
  • PuMy
    #50962
    A jelenlegi állás:
  • 72TSanyi
    #50961
    Leszek!
  • gordon 24
    #50960
    Természetes!:D
  • PuMy
    #50959
    Holnap mehet a menet? Lowes következik, 9 óra körül megint kezdeni kéne a racet mint a múltkor, ki tud jönni?
  • 72TSanyi
    #50958
    A mai futamot le kell mondanom mégis, sry. Good luck!
  • 72TSanyi
    #50957
    Okés, azt mondom, hogy nekem is jó. Minél hamarabb kezdünk, annál jobb.
  • HaZso
    #50956
    Elvileg nekem oké
  • gordon 24
    #50955
    Nekem mind1 szerintem..
  • PuMy
    #50954
    Holnap akkor mehet Talladega? Ha megoldható kezdhetnénk hamarabb is 1 kicsit fél11-nél :D 9 körül jó lenne, nemtom mennyire jó ez nektek?
  • HaZso
    #50953
    B.Ú.É.K.!
  • gordon 24
    #50952
    semmi gond!

    Buék!! Mindenkinek!
  • PuMy
    #50951
    Szolgálati közlemény!
    Sajnos ma nem tudunk versenyezni mert közbejött nekem vmi, már csak jövőre!
    BUÉK!
  • gordon 24
    #50950
    Köszi neked is az lesz szerintem!
  • gordon 24
    #50949
    Köszi a tippet! Pont faja mert pestimrén lakom.. 5 km ide ki is mentem, de sajna csak 4 én nyitnak!

    Mind1 majd legyártatom velük.
    Szerintem az egészet megcsináltatom fémből.

    Tudod van benne egy ilyen müanyag himba ami egy kalap szar. Már nagy 8-as csavarokkal kipotoltam..
    A Mikrokapcsoló feletti rugokat megröviditettem igy jol müködött. De sajna ez a rugó tegnap eltört.
    Ugyhogy csináltatok ilyet. Lehet esztergályossal megcsináltatom azt a himbát is majd.

    Nem akarok most venni padot. G25 nél gynegébett nem veszek, de mivel a bringát most csinálom, igy erre nincs..
  • Met
    #50948
    Nekem nemrégen a Force-ban tört el a gázpedál rugója, írtam ide, leírtam a nagyjábóli méreteket és küldtem képet, kaptam hasonló rugót 180 huf-ért, de 1500/db-ért le is gyártják ha kell, menj arra és vidd el a törmeléket :)
  • Alexease
    #50947
    Nekem regebben a TM-be tort el a botvalto rugoja, es minimalis utanjarassal tudtam szerezni nehanyat: a masodik zarlakatostol kaptam nehanyat;) De vannak rugokeszitok is, minimalis aron csinalnak neked egy marakkal:)
  • gordon 24
    #50946
    Srácok!

    Volt itt sok emberke régen, aki Momoval tolta!

    Nekem is az van még mindig, és az a bajom, hogy a váltokarban eltört a rugó. Már a bal oldali rugokat is felhasználtam, de törik mint a ropi:D

    Szóval ha valakinek van egy Momo kormánya ami már kukás, vagy nem használja a bal oldali kart esetleg vagy ilyesmi.
    A rugokat szivesen átvenném!

    Ha tudtok valami ilyesmit szoljatok!

    Én csak Nascarral, Wtcc-vel, V8 as autokkal játszom.
    Ahhoz meg a kormány váltó gáz:DDD
  • HaZso
    #50945
    Nekem mindkét nap jó.
  • 72TSanyi
    #50944
    Nekem a hétfő a biztosabb, de a kedd este sem lehetetlen azért.
  • gordon 24
    #50943
    Nekem szerintem (elölre láthatólag) a keddi nap oké ha valami közbe jön szolok..
  • PuMy
    #50942
    Srácok, akkor hétfő v kedd? Nekem a kedd lenne a jobb, de a hétfőt is meg tudom oldani ha a többségnek az lenne a jobb. Úgy néz ki h Talladega TR-en fogunk inkább menni, a pályát INNEN le tudjátok szedni ha nincs meg. Az első futamon 102%-os AI ellen mentünk, arra viszont már nem emlékszem h mien setuppal, de majd kitaláljuk :)
  • HaZso
    #50941
    Boldog Karácsonyt!
  • 72TSanyi
    #50940
    Köszi!

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden fórumozónak!
  • PuMy
    #50939
    Íme a táblázat 3 futammal a chase megkezdése után:


    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden nascar rajongónak (na persze és a többieknek is azért)!
  • gordon 24
    #50938
    THX!!
  • gordon 24
    #50937
    ühüm:DD
  • PuMy
    #50936
    Akkor te is ien tereped nyomod? :P
  • Alexease
    #50935
    Ja ja, ezek ennyibe kerulnek, sot...:)
    Az en bringamat kb. 10 eve epitettem, akkor volt a vaz 65000:) Es ahoz meg egyenkent vallogattam kormanycsapagyat, stucnit, hajtokarokat, pedalokat stb.;) Nem tudom mennyire jott ki, de csak a kormanycsapagy volt 15000 korul;) Es meg hol van a valto es a tobbi "szar":)
    Es en nem is Downhill-re hasznaltam, csak terep. De azota kiszolgal (bar az utobbi idoben mar nincs terepezes:P), vagyis mukodik:)
  • Alexease
    #50934
  • gordon 24
    #50933
    Igen! 150k ez!

    Az uj ára 499000ft.
    Amire bicó van belőle. 900000-1000000 ft körül belül.

    Mostani bringám 350000ft körüli áron van. Azt most szétbontom és ez lesz belőle felépitve..
    De erre is kell még kb 150000-160000ft.

    Mi extreme felhasználásra használjuk őket. Downhill nem tudom ismeritek-e..
    Ez egy olyan sport hogy egy meredek lejtőn kell a lehető leggyorsabban lejönni. Az nyer akinek ez a legkevesebb idő alat sikerül.
    És mivel ezek a pályák nagyon durvák. Tele van sziklával gyökerekkel nagyon erős bringák kellenek hozzá, mert eltörik és szétesik mire leérzs.
    Sőt még néha ezek is.
    Ennek a váznak a hátsó kereke 20 centit tud mozogni. Az első villa szintén.
    Drága drága.. De hát valami hobbi kell:D


    NA ezt kell kibírnia..
  • Met
    #50932
    150k?? ez??? annyiért már autót vehetsz
    na mindegy, ha téged ez tesz boldoggá akkor egészségedre :D
  • HaZso
    #50931
  • gordon 24
    #50930
    nekem jó ma szerintem!
  • gordon 24
    #50929
    Én meg Szombaton! És megvettem!..
    Igaz most egy fityingem sincs! De megvan..

    Nem tudom kit érdekel:D de ő róla van szó:

    150000ft volt:

  • PuMy
    #50928
    Akkor ma este race? Talldega következik és most a br féle verzión fogunk menni mert ott lehet alsó és felső íven is versenyezni. Akinek nincs meg feltöltöttem rapidshare-re ide. Jó lenne ma is 1 kicsit korábban, 9 órással rajttal kezdeni ha megfelel mindenkinek.
  • HaZso
    #50927
    Péntek este voltam ott :D