51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Airbus A380
    #51046
    vagyis legalábbis én valahol úgy olvastam hogy nincs forgalmazva. (vagy nem volt)
  • Airbus A380
    #51045
    na lenne még egy uccsó kérdésem állítólag a nascar sim racing európában legálisan be sem szerezhető mert nincs forgalmazva a kérdésem az azóta megjelent nascar ps2 játékok forgalmazva vannak pl magyarországon is, beszerezhető legálisan ?
  • Cowek
    #51044
    Természetesen az NR2003. De mint már mondtam, az EA féle simracing nem fejlődik sehová mert játéknak készült, nem szimulátornak. Nem lehet egy lapon említeni a kettőt, mert más irányvonalat képviselnek.
    NR2003 -> Szimulátor
    EA Nascar Sim Racing -> Játék, (határok nélkül )
  • Airbus A380
    #51043
    ez azt jelenti pc-re nem fognak több Nascart kiadni ?
  • Airbus A380
    #51042
    mármint a sim racing vagy a 2003 series ?
  • Cowek
    #51041
    Gyakorlatilag az iRacingbe fejlődött...
  • spect16
    #51040
    Nem akarom megsérteni az EA sorozat rajongóit. A Papyrus-t jobban ellehet simként elfogadni mint a Thunder sorozatot, valamint a pc-s szériát lezáró Sim Racing-t ami végre elkezdett hasonlítani egy simre(csak lezárult vele a pc-s sorozat, és kitudja, hogy hová fejlődött volna '05 óta). De szvsz. árkádosabb játék volt mint a N2003.
  • Cowek
    #51039
    Sosem láttam a Sim racinget és nem is tervezem :-) Ez tényleg ennyivel jobb, de kicsit más az elvárás a kettő közt.
  • Airbus A380
    #51038
    ok akkor semmiképpen nem szenvedek a 2003 s-el Tetszik a sim racing is nagyon. A 2003-at mások unszolása miatt akartam mert hogy az mennyível jobb.

    esetleg azt nem tudod a sim racinghez lehet e letölteni autót stb ?
  • Cowek
    #51037
    Persze, de mint mondtam igazi autót sem lehetne gombokkal vezetni.
    A mezőny nagy része már áttelepedett az utód szimulátorra az iRacingre.
    Ott már gombokra fel sem lehet konfigolni az autót.
  • Airbus A380
    #51036
    és ti mind kormánnyal nyomjátok ?
  • Cowek
    #51035
    Itt nem sokan játszottak azzal... csodálkoznék ha valaki tudná...
  • Airbus A380
    #51034
    Azt esetleg nem tudjátok a sim-be hol állíthatom be hogy törjön a kocsi? kérdeztem a játék topikjába de oda senki nem ír.
  • Cowek
    #51033
    Ettől még ez a legjobb a nascarosok közül, csak a nehézsége és a realitása miatt nem népszerű annyira. Mi itt pont ezt szeretjük azt hiszem :-))
  • Airbus A380
    #51032
    végülis a sim racingbe is jó a játékélmény szerintem.
  • Airbus A380
    #51031
    kormányom nincs.


    Jó hogy mondod hogy neki se álljak mer akkor nem kínlódok hogyan tegyem fel a demó babrálni akart a gépemmel. De azt hiszem hagyom a francba nekem tetszik a sim racing is. Ezt csak azért akartam mer annyían mondták hogy jó.
  • Cowek
    #51030
    Igazából ez egy szimulátor, az NRSimRacing meg szerintem játék...
    Kormány nélkül természetesen neki se állj...
  • Debilon
    #51029
    fizikában.. próbáld ki..
  • Airbus A380
    #51028
    mod-okat lehet letölteni a crackelt játékhoz is , ?
  • Airbus A380
    #51027
    na jó de miért ?


    miben jobb mint a nála újabb sim racing ?
  • spect16
    #51026
    Mert egyszerűen az egyik legjobb. Utána természetesen az N2002:)
  • Airbus A380
    #51025
    ja és boccs a sok kérdésért de nekem a sim racing van meg de sokan mondták mért nem a 2003 seasonnal játszok.
  • Airbus A380
    #51024
    Hali.

    Ez állítólag jobb mint a nascar sim racing miért ?

    Nagyon dícsérik , még így 2009-ben is jójáték ?

    Érdemes váltanom a nascar sim racingről ? (ha igen miért , de ez az első kérdés is)

    valahonnan le lehet szedni ?
  • convar
    #51023
    Köszi a választ, mostmár nyugodtan alszom.
  • Alexease
    #51022
    Lehet letolteni kulonfele motorhangokat, de attol meg mindegyik egyforma lesz (1-et hasznal csak).
  • convar
    #51021


    Más, még mindig: "mind a négy márkának ugyanaz a motorhangja? Nem lehet letölteni hozzá? Ha igen, hogyan?"

  • Cowek
    #51020
  • Alexease
    #51019
  • PuMy
    #51018
  • convar
    #51017
    OK, szóval: "mind a négy márkának ugyanaz a motorhangja? Nem lehet letölteni hozzá? Ha igen, hogyan?"
  • Cowek
    #51016
    Persze hogy van, csak áttelepültünk kicsit az iRacing fórumba... ugye mint utód program :-)
  • sajoati
    #51015
    LOL... ezt is most vettem észre... Hát nem hiába gyakoroltunk annyit, miénk a győzelem. :)

    Ráadásul HaZso támogatásával, autójával.. :)
  • convar
    #51014
    Sziasztok, van itt még valaki? Nehogymá elfelejtsük a valaha kiadott legrealisztikusabb nascar game-t!
    Ha olvassa még valaki, egy kérdés öttlött fel bennem: mind a négy márkának ugyanaz a motorhangja? Nem lehet letölteni hozzá? Ha igen, hogyan?
    Az online játékról annyit, hogy én mennék, csak net nélkül kissé lehetetlen :-). Ha lesz, jelentkezem!
    A választ előre is köszi.
  • Giovanni #51013
    Ez nagyon LOL
  • 72TSanyi
    #51012
    Kössz Zso az autót, kölcsönvettem.
  • 72TSanyi
    #51011
    [b]Unofficial result - Germany, Nurburgring (Nordschleife) Endurance 10 hours

  • gordon 24
    #51010
    Igy van! Mondjuk.. Nascar 2003-al az a baj hogy elég öreg.. Ugyan akkor a legjbb szim szerintem ami eddig kijött. Nálam a Race07 GTR evo páros üti meg ezt a szinvonalat egyedül.. A többiről nem beszélnék:D

    Sajna nálunk is abba maradt.. Ez van.. És mivel az EA birtokolja a jogokat egyhamar nem lesz olyan game amivel szivesen NASCAROZNÉK!
  • LandiBalu
    #51009
    Hát igen ez a legnagyobb baj,hogy nehéz egy jó ligát összehozni....csináltam már én is DTM-et nem ment mert nem volt rá igény...csináltam F1-et az ment volna csak elegem lett a sok hülye gyerekből akinek fogalma sem volt róla,hogy mit is játszunk és szerintük az első kanyarban kell eldönteni a versenyt(tisztelet a kivételnek)jó lenne ez a Nascar is csak nem nagyon találok embereket akik részt vennének benne...mert sajnos sokan úgy vélekednek róla,hogy ez egy gagyi verseny mert csak körbe kell menni,de ha egyszer kipróbálnák rájönnének,hogy nem is olyan egyszerű azt a kört jól megtenni.A GTP-re lenne kereslet csak az a baj,hogy ismételten fel bukkannának a hülye gyerekek.Úgyhogy nagyon úgy fest a dolog,hogy sajna nem lesz ebből a ligából semmi...tartunk 3-an versenyeket amikor nekünk jó azt ennyi.Az a legnagyobb baj,hogy sokan csak a "sztárolt" játékokkal játszanak és fogalmuk sincs arról,hogy azon túl is van élet:)
  • gordon 24
    #51008
    Sajnos. már a HNR mint olyan befejezte pálya futását.. Maradtunk 4 en belőle.. Ai val mentünk egy 3/4 évet. Csak az a baj, hogy már 4 embert mindig összefogni nehéz.. Mivel valakinek ez valakinek az nem jó.. Igy 4 futammal a bajnokság vége elött ugy néz ki ennek is vége lett:D

    Szóval ez van sajnos, pedig nagyon fasza volt ez a liga ...
  • LandiBalu
    #51007
    Köszi.Most már az a baj,hogy mivel megtaláltam a GTP modot és ezt átadtam a többieknek is,már mindenkinek az tetszik(amit valahol értek is mert eddig F1-et nyomtunk és hát ugye azért ahhoz közelebb van ez a verzió)Próbálom megoldani azt,hogy mind a kettőt használjuk.Nektek van valami oldalatok ahol a versenyeredményeket közlitek egymással...vagy csak itt szoktátok megbeszélni az SG fórumon?Ja és itt van mégegyszer a cím mert múltkor elcsesztem ftp://files.autosim.ru/files/nr2003/mods/gtp/