51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Airbus A380
    #51126
    Nem is játszok a játékkal :P de ezt a poént nem bírtam ott hagyni.
  • Yeltzin
    #51125
    lehet, ha fizetni akarsz, az első ajánlatom 10.000 :)
  • Airbus A380
    #51124
    Lehet alkudni ?
  • Cowek
    #51123
    Az pont elég a belépőhöz :-)
  • gordon 24
    #51122
    Hogy lenne ez a moka? Irjatok valamit! Nem tudom még hogy lezs..


    Mennyi lesz kb a beugró? Most jöttem haza szabiról és kb a 0 val egyenlő a pénz összeg ami rendelkezésre áll:D

  • 72TSanyi
    #51121
    Nah, ezt elbaltáztam. ( ) Én tuti, hogy megyek!
  • 72TSanyi
    #51120
    Nos a fórum forgalma miatt nem okozott nagy erőfeszítést a jelentkezők névsorának összeírása,de az alábbi volt HNR-esekre lehet számítani aug. 30-án: Gordon24, Cowek, Freak, Petesilver, Janusz továbbá valószínűsíthető Hazso, TDini 10%-ban és jómagam.
    De senki se fogja vissza magát, gyertek!
  • Airbus A380
    #51119
    Nem lehet kinagyítani de aki igazán szereti azt szerintem nem érdekli csak nézhesse (legálisan) .
  • convar
    #51118
  • Airbus A380
    #51117
    Van 1 jó hírem neked :)


    most találtam fennt vannak a sprint cup versenyek körönkénti bontásban.


    LINK
  • petesilver
    #51116
    Vegyük úgy, hogy megelőztem! :) ok? :)))
  • gviski
    #51115


    Virtual SimRacing
  • Yeltzin
    #51114
    valószínűleg én is ott leszek
  • Cowek
    #51113
    Elsők közt szeretnék jelentkezni! :-)
  • gordon 24
    #51112
    Nem igérem meg, de igy elsőre érdekelne!
  • 72TSanyi
    #51111
    Régi és új HNR-esek!
    Aug. 30-án ingyenesen látogatható FIA GT bajnokság lesz a Hungaroringen. Ha lehetőségetek nyílik rá gyertek ki, aztán talizhatnánk újból. Akit érdekel, jelezzen itt vissza, hogy látható legyen, hogy ki az, aki részt tud venni.
  • convar
    #51110
    Örök hála meg egy nap minden infóért
  • Airbus A380
    #51109
    A nascar.com tudtommal csak pénzért közvetít a honlapján (tehát ha fizetsz dijjat nézheted) de a nascar topikban lévők szerint csak amerikában működik ez más országból hiába csatlakozol rá csak amcsi ipé címet fogad el. Tehát te innen európa közepéből hiába vagy hajlandó fizetni. De fene tudja mondom ezt ott mondták.


    Az Indy mint autóverseny nem izgat de néha a honlapjukra tévedtem ott volt valami ingyenes közvetítés.



    UI: Ha esetleg láttál ingyenes Nascar közvetítést azt a FOX tv-nek köszönheted azt hiszem 6 versenyt közvetítenek ők adják ingyen a neten is azt a hatot persze nem olyan minőségbe mint a tv-n. Én pl a kültéri kamerán néztem meg két versenyt. A kültéri kam ugyanolyan mint a többi kamera ami az épület tetején van csak épp az ingyenes közvetítésbe annak az 1nek a képét látod. (értelem szerűen forog jobbra balra pásztázza a pályát mint pl a nézőtéren egy ember mikor jobbra balra néz) Ezen kívül tudtommal ingyen nincs semmi a nascar részéről (legálisan) kivéve a honlapukon a race rewind és egyéb videók .
  • Airbus A380
    #51108
    Vagy pedig kihalászod.... :)
  • mag1c
    #51107
    http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports
    itt megtalalod a motorsports resznel
  • Alexease
    #51106
    A "szokott lenni lehetoseg"-et ugy ertettem, hogy neha adjak ottis online;) Vagyis ritkan. Sajnos nekem nincs idom, idegem TV-zni, igy ritkan nezem, de vannak akik rendszeresen nezik a futamokat online, talan idetalalnak es adnak pontos linkeket.
  • convar
    #51105
    Kicsit bővebben? Az indycar.comon ment az Edmonton, de vagy csak onboard volt vagy csak légi. Se felirat se más kamera. A nascar.commal még eddig se jutottam, pedig kattintgattam rendesen és közben tuti hogy ment a Brickyard400. És pedig mind2n regisztrálva is vagyok.
  • Alexease
    #51104
    A hivatalos oldalukon szokott lenni lehetoseg, de vannak online TV-k, ahol adjak neha azokat a csatornakat.
  • convar
    #51103
    Nascart és Indycart lehet élőben neten nézni???
  • gviski
    #51102


  • convar
    #51101


    Már alig várom, hogy én is csapassam!
  • gviski
    #51100


    legutóbbi futamunk utolsó három köre, harc a győzelemért
  • Yeltzin
    #51099
    tökmindegy, csak akinek nincs fenn rf, annak kényelmesebb a standalone
  • convar
    #51098
    Igen, ez a kérdésem lényege. Egyébként miért, érdemes érte egy külön rfactort telepíteni, van jelentősége, vagy ha már megvan, jó arra is ráhúzni? Szóval rfactor install vagy stand alone? Melyik melyik?
  • gviski
    #51097
    rfactorral együtt települjön teljesen új játékként, vagy már meglévő rfactorra telepítse a modot, gondolom ezt kérdezi...

    Én a VHR modnak egy külön rF-t szenteltem...
  • convar
    #51096
    Ez mind szép is lenne, ha nem akadnék el a telepítéssel már az elején: rfactor install vagy stand alone? Maga a game már megvan
  • gviski
    #51095
    Várunk szeretettel...
  • convar
    #51094
    Jó persze azért csak feldolgozom majd Csak mint érdekességet említettem
  • Yeltzin
    #51093
    jó, hát Q1 is él és virul, mert van elég rajongója... nascar európában nem népszerű, az amcsik meg nyomják iracingen
  • convar
    #51092
    Még annyit, visszatérve a NR 2003-hoz, hogy akkor is gáz, hogy így "eltűnt a süllyesztőben" , főleg ha azt vesszük, hogy ott van a másik Papi cucc, a GPL. Azmeg kb. 98-as (!), igaz asszem 2004 körül még kapott egy grafikai frissítést, dehát akkor is...szal annak meg még a mai napig komplett bajnoksága van (méghozzá ahogy elnéztem, egész komoly), a mindennapos funrace serverekről nem is beszélve
  • convar
    #51091
    OK, köszi, akkor nekilátok a munkának, aztán ott majd találkozunk. Már aki indul ott
  • Yeltzin
    #51090
    megy a warez is, a neted tuti elég, max nem voice chatelsz közben
  • convar
    #51089
    Hát őszintén sajnálom. Gordon írta alább ezt a bizonyos rFactor bajnokságot, és mivel mivel rfactorom van, felrakom rá a VHR modot, oszt ez lesz Node: ahhoz is elég lesz a netem? A másik meg az, hogy rFacorból nekem crackelt version van, az kizáró ok a szerver számára?
  • Yeltzin
    #51088
    van, aki GTREVOzik :)
  • Cowek
    #51087
    Ez egy közel 7 éves szim, ami azt sugalja hogy akkoriban közel nem voltak ilyen gyors netek mint ma, így az bőven elég lenne amid van. Inkább a probléma az hogy nincsenek már versenyek vele, mert vagy LFS-eznek, vagy iRacingeznek a rajongói. (tudom Alex Netkar, és rfactor is :-))