756
GameStar & 576 kByte
  • magyar ember 2
    #555
    "A tartalom már tökmind1?"
    Pont hogy nem. Ezt hianyoltam az 576bol. Csak rizsa volt, nuku info. Nem azert vettem (volna) a lapot hogy traccspartit lassak benne. Mondjuk ezt mar leirtam par100 hozzaszolassal lejjebb, de mar nem nagyon laccik itt az utobbi minosegi hozzaszolasok kozt. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #554
    Akinek nem inge, nem veszi magára...én vajh miért nem álltam le anyázni??? (pedig én is csak 1 évig vettem...azóta sem szerettem...)
  • [Walaki]D`Lair
    #553
    Az még OK hogy szeretik ők is, de könyörgöm!!! Ne arról szóljon az újság, hogy azt a szar Morrowindet ajnározzák és minden mást lehúzzanak...GURU táborban is mit nyomtak egész végig??? Newerwinter Nights-ot....no comment...
  • rage
    #552
    Azt továbbra is úgy gondolom, hogy inkább az évek alatt elkövetett hibákban kellene keresni a megszűnés okát, s nem az olvasókban.

    Mert Freak tényleg úgy állította be, hogy aki nem 576-ot vesz, hanem más újságot, az bunkó, vagy igényelen, aki csak sodródik az árral

    Aki igényes, az mind az 576-ot választotta.
    Ezt találom erősnek, hiszen így ezzel kizárt dolog, hogy növelni lehet az olvasótábor számát.

    S mint lentebb írtam, ennél sokkal összetettebb okai lehetnek az olvasószám csökkenésnek.
    Nem feltétlenül , s kizárólagosan az olvasók igénytelensége.

    Freak ezt próbálta azonban tényként beállítani, ami sok ember szemében visszatetszést váltott ki, mondván ez azért kicsit erős.

    S akik "belekötöttek", ezért tették.
  • Alexease
    #551
    Koszi:(
    Most akartam megnezni, de radobbentem, hogy nincs feliratom...
  • Blasta
    #550
    Még nicns hozzá felirat ha jól tudom!
  • Blasta
    #549
    Ezt még aláírnám (mármint hogy valakinek nem tetszik a stílusa) de akkor mit dobálózol itt az 576-os dologgal????
    Menny és anyázd szét a saját topikjában, amit direkt erre a célra nyitott!!
    -hozzátenném: CSAK JAVASLOM-
  • magyar ember 2
    #548
    Nekem meg az teccett, mivel en is birom az RPGt, nem banom ha sok van belole. :) Viszont freakkel ellentetben nem hulyezek le senkit amiert nem szereti, es nem veszi meg. :)
  • Blasta
    #547
    Ezekszerint teis a cd mellékletek miatt veszel újságot, mi? A tartalom már tökmind1? Vagy mégsem az, mert nem írtak benne menő mobilokról, meg könyvsikerekről...
    Hozzátenném még, hogy én se vettem egyettlen 576-ot sem, de csak azért mert anno a legelején a Gurut (meg a PCX-et) kezdtem el venni! Azt meg régen a COV-os csapat csinálta, ha jól emléxem!
  • magyar ember 2
    #546
    MEg1szer mondom: nem freak munkajaval volt a baj (legalabbis itt a topicban biztos), hanem a stilusaval. Nem kicsit van elszallva, es csodalkozik hogy nem tetszik senkinek ha lehulyezi oket. Ennyi.
  • Hitm@n
    #545
    ...nagyon eldurvult itt a vita... Gyerekek, hát kellett ez? Most jobb anyázni egymást? Mi a f@szért nem lehet kulturáltan megvitatni az ilyen dolgokat?
  • Alexease
    #544
    Off
    A Solaris c. filmhez nincs keznel valakinek felirat. Angolul is jo lesz. (Az uj Solaris)
    Koszi. Bocsi.
    ON:))
  • [Walaki]D`Lair
    #543
    Sztem a GS van olyan jó mint anno mondjuk '98-ban az 576...korábban nem vettem, de aztán egy év után le is szoktam az 576-ról...Azóta csak GURU + GS....viszont a GURU télleg egy rakás szar volt...mostani Gamer stábjára értem természetesen...egy szar RPG-s banda....hányadék volt a GURU az ő idejükben...
  • magyar ember 2
    #542
    NEm azt mondtam hogy ujsagirasban jobb vagyok nala (bar a fasz tuggya), hanemhogy ez az "envagyokazistenmindenkihulyeakinemigygondolja" stilust el kene felejteni! Foleg hogy azokat hulyezi le akikbol meg akarna elni.
  • Blasta
    #541
    Jííííháááá!

    Ezt a termést srácok! SQJ, Gery meg én is alig ütöttük meg ezt a szintet! :-)))

    Ebbe most nem folynék bele, csak annyit tennék hozzá, hogy:

    me2! Az 576 nem a Freak újsága volt! Ha tönkre is ment, nem az újságírók tehettek róla, hanem a marketingesek! Egyszerüen a népnek 8 CD kell az újságjához, rajta millió stuffal, meg sok szines kép, a többi nem számít!

    Mike!
    Ismét csak azt tudom mondani, hogy nézz már magadba! Nem Freak nyomatja ugyan azt a szart, hanem Te! A #485-ben te szóltál be neki és nem fordítva. Miután válaszol te pár komment után jösz a sablon szövegeddel, hogy nem tud leállni!
    Köze nem volt itt semminek és senkinek hozzád!
    Ha beszólsz neki és nem vagy képes abbahagyni akkor viseld a következményeket és ne gyere nekem sírva, hogy "csalódtam benned" bla-bla. Ez bullshit! Megbántotta a kis lelkedet és nem tudod lenyelni a békát, így ott ugázol be neki ahol épp kedved tartja, míg Ő már régen leszart volna magasról!
    Ezt mondtam neked én is már a vita legelején és ezt mondom most is!
    Ez már tényleg szánalmas amit művelsz!
  • K.András
    #540
    De most frankon még mit akarsz hallani?Ráadásul szvsz nincsen igazad.Ö ebben jobb mint te, te meg másban vagy jo biztos...
  • magyar ember 2
    #539
    Az volt a baj hogy az nem volt benne amiert az emberek megvettek volna. "Csak" a lenyeg hianyzott. Ettol volt olyan "egyedi". :)
  • rage
    #538
    S vajon, ha már pár éve csökken a vevőkör folyamatosan, az időközben cserélődő szépszámú vezetőség nem próbálta ezt a csökkenést megakadályozni? Felmérni pl az olvasókört, hogy mégis, mit szeretnének , hogy más legyen, vagy több legyen, persze mindezt úgy, hogy az 576 arculata megmaradjon?

    Az nem baj, hogy pl az 576-ban nem volt zene, meg könyvismertető, meg ilyesmi nem témábavágó dolgok, de az is biztos, hogy XXX újságot sem azért vette meg akárki, mert hogy abban írnak két sort a kedvenc CD-jéről

    Ha arról akar olvasni, akkor inkább zenei szaklapot vesz
  • rage
    #537
    Azért kérdem, mert hát jó pár éve van már CD melléklete egyéb más újságoknak, s mégis megfért mellette az 576, Cd nélkül is.

  • magyar ember 2
    #536
    Fog is meg jodarabig. :)
  • FREAK
    #535
    hát pár éve csökken ha jól tudom
  • rage
    #534
    Mikortól kezdett el az eladási példányszám annyira csökkenni, hogy már nem érte meg a kiadónak az újságot fenntartani?

    Ezt lehet tudni nagyjából?

    Vagy már egy hosszabb ideje tartó folyamat ez?
  • FREAK
    #533
    ja, csak 10 ezren........ na add fel szépen, és szaladj vissz a konzolosokhoz meg a polfórumba

    ha ez kell neked, akkor elismétlem : te nyertél, nagyon nagy király vagy, én meg tehetségtelen és szerencsétlen vagyok, hozzád képest egy szar... ja és Mike is nagy ász, csomó nője van, és a legjobb játék a világon a Stronghold Crusader

    na ennyi elég?
  • magyar ember 2
    #532
    Ja, mert olyanok mar nincsenek.
  • magyar ember 2
    #531
    Mint egy 3 hetes vizihullanak.
  • FREAK
    #530
    az én olvasóim ugyan nem
  • FREAK
    #529
    látod, milyen hatalmam van???
  • magyar ember 2
    #528
    Ja, te vagy a qtya, a hold meg az olvasok.
  • FREAK
    #527
    most sem én kezdtelek el téged basztatni........ én észre sem veszlek, amíg belém nem kötsz, tudod jól
  • magyar ember 2
    #524
    Freak majd tesz rola a stilusaval. :)
  • FREAK
    #523
    itt nincs mit elintézni

    a kutya ugatja a holdat, ennyi....
  • K.András
    #522
    Száljunk ki ebböl intézzék el egymás közt...
    Ha visszaolvasol láthatod irtam ME2-nek hogy jöjönn vissza polforumba, mert az valo neki nem ez!
  • FREAK
    #521
    hagyd ez élteti, mióta leírtam a véleményemet a kedvenc játékáról..........
  • K.András
    #520
    De öntöttél rá egyböl még két liter benzint...
  • K.András
    #518
    Inkább neked kéne lepattani a másikrol, föleg ha neki van igaza.Mi legalább ne essünk egymásnak és föleg nem kéne ezt átvinni más topicocba is, ott irod bazz hogy ne flameljünk, erre jösz ide és szitod a tüzet te is.
  • rage
    #515
    Konzolos újságok között még nincs akkora konkurencia, hogy csődbe menne a lap.

    Bár, nem csak ezen múlik...
  • magyar ember 2
    #514
    Majd akkor is leesik az allad, ha ott is csodbe mentek. Rajtam nem mulik, en segitek nektek csodbe menni, nem veszem azt se. :)
  • K.András
    #513
    Na hallod még lehet élveznéd is, bár anyukád biztos sirna ha látná...
  • magyar ember 2
    #512
    Jaj, ezt a kamu dumat...

    Eletcelod bizonygatni hogy nem vagy te olyan hulye mint amilyennek laccol, de "valamiert" ez nem jon be neked.
  • FREAK
    #509
    looooooooooooool