756
GameStar & 576 kByte
  • magyar ember 2
    #714
    Ez van, ezt kell szeretni. :)
  • aabyssx
    #713
    OFF

    Itt is mindíg ME2-jé az utolsó szó? ;)

    LOL
  • magyar ember 2
    #712
    Ja, en is elveztem a dolgot, sajna Laalee mar torolte az utolso 1 oldal termeset - azert meg maradt belole 3. :)
  • Alexease
    #711
    Ja! Tegnap mar majdnem olre mentetek:) Kezdtem izgulni:)))
  • FREAK
    #710
  • magyar ember 2
    #709
    Me', jo volt a mu"sor, nem? :)
  • Alexease
    #708
    Na ne:)) Ujra kezditek, vagy folytattjatok?:))))
  • FREAK
    #707
  • magyar ember 2
    #706
    De te meg mindig az vagy. Csak epp poen nincs benned.
  • FREAK
    #705
    ok, a szerkesztőségben ma te voltál :)
  • magyar ember 2
    #704
    Meglesz, te leszel a vicc.
  • FREAK
    #703
    mindennemű reklámért hálás vagyok!!
  • magyar ember 2
    #702
    Engem is szorakoztat, gyorsan lementettem az utolso 4 oldalt, hogy megmutassam haveroknak is, mielott torlik. Te nagy mokamester vagy, inkabb a Ludas Matyiba kene irkalnod, ott meg novelned is peldanyszamot. :)
  • Blasta
    #701
    Pedig driszt.......diszkt....dsziktim......disztimvg.....DISZTINNGVÁLLTAM!
    Na.
  • FREAK
    #700
    lol, moderátor idetalált? :)))
  • FREAK
    #699
    Az attól függ. Engem nem szórakoztat, de vannak, akik értékelik.
  • Blasta
    #698
    Má megint kitörölték, pedig tök igazat írtam :-DDDDDDDD
  • magyar ember 2
    #697
    Mekkora verdij van a fejeden? Vennek belole uj videokartyat. :)
  • UNREG
    #696
    na, bandavezér lettem, dejó! :)))
  • magyar ember 2
    #695
    Amihez nyulok, abbol arany valik. :)
  • Sir Quno Jedi
    #693
    Ez egy állati menő téma, mindenhol bejön ! Hihetetlen számomra is, de abszolút lehengerlő siker !!!! ?:-)))
  • UNREG
    #690
    freak, tudom, semmi közöm hozzá, csak megkérdezem: érdemes? (..fárasztanod magad tükörszilánk barátunkkal)
  • mohus
    #689
    ezért legjobb a PC-Konzol páros:) verhetetlen!!!
  • mohus
    #688
    de talán azért megy jobban a konzol újság , mert a konzolosok nagyobb részének nincs hozzáférése nethez, mint ez a PC-s játékosok esetében...
  • mohus
    #687
    na igen
    dzsoni fiú elfogultságát kompenzálni kell ezt aláírom
  • FREAK
    #686
    lol, én csak a földön tartom a konzolosokat :DD

    meg olyan különben is csaj egyszer volt :)
  • magyar ember 2
    #685
    Ha van ra igeny, akkor nyilvan meg fogjak venni, es nem m1 csodbe. Felteve hogy nem freak stilusban "igenytelen birkanak" minositik az olvasokat.

    "plusz ott a net is, ahol rengetegen foglalkoznak konzollal...mielőtt bármibe is beruházol érdemes sok helyen megnézegetni a kívánt portékát"
    A net minden offline ujsag konkurrenciaja (felteve ha van az embernek net elerese), PC, konzol 1arant.

    "ha jó játékok jönnek, akkor nem nehéz jó cikkeket írni...egy újságíró is szívesebben ír egy jó játékról, mivel tesztelés közben is jót játszott:)"
    Ha arrol ir, nincs is semmi baj, de ha a tegnapi vacsorajat, meg a falusi pletykakat elemzi az adott tema helyett, akkor a kovetkezo szamot mar nem fogja megvenni az olvaso.
  • magyar ember 2
    #684
    Ja, miert kell mindenhol belemkotni? :)
  • Laalee
    #683
    nem az sem kell... de ha kutbaugrik te is utana? nehogymar kimaradjak belole...
  • mohus
    #682
    miért?
    muszály mindenhol me2 vs ****
  • mohus
    #681
    "Konzolos újságok között még nincs akkora konkurencia, hogy csődbe menne a lap."

    gondolom csak a magyar nyelvűekre gondoltál...

    az egyiken DVD is van 1500HUF ergó mozgás közben megnétheted a gammát...és nem ér meglepetés, amikor a 17 ezres gammát beszerzed.Tartalmas újság jó áron.

    a masik meg jó:) (de DVD nélküli, de most atomvastag lett...830HUF asszem)
    kivéve freak "konzollehúzó" modorát...de GyZ szerintem nagyon jó és még sokan mások, mellesleg Martin is ott van, aki néha beleszáll egy egy gammába rendesen. Szóval szerintem kb. egy másfél éve jó ez az újság.

    Megvenni mindkettőt nem egy vészes dolog. Ha egy játék árát nézed....plusz ott a net is, ahol rengetegen foglalkoznak konzollal...mielőtt bármibe is beruházol érdemes sok helyen megnézegetni a kívánt portékát:)

    Summázva
    ha jó játékok jönnek, akkor nem nehéz jó cikkeket írni...egy újságíró is szívesebben ír egy jó játékról, mivel tesztelés közben is jót játszott:)

    és konzolra most iszonyat dömping van. a három platform teljesen egyedi jobbnál jobb gammákat produkál (Getaway, Splinter cell, Resident Evil és még nagyon sokat mások)
  • magyar ember 2
    #680
    "igen szerinted fő az információ....és ezért sikeresebbek a "tartalmasabb", de nem véleménnyel teli lapok"
    Velemenyt en is tudok alkotni, ha van mirol. Ezt a valamit akarom az ujsagban latni, ezert fizetek.

    A konzolok egyaltalan nem sikeresebbek, csak azt szeretned hinni. Viszont van arra is igeny, igy nyilvan alatok toljak a meggazdagodni vagyo cegek.

    Az eladonak is lehet velemenye, ha nincs sajatod, radtukmalhatja az ovet is, ha az kell neked, en azonban magat az autot fizetem meg a penzemmel, nem az elado sajat szoc. problemajat. Te nem?
  • Laalee
    #679
    muszaj mindenhol konzol vs pc?
  • mohus
    #678
    "Ahogy mondod, fo" az informacio. Ezt kell szemelott tartania egy ujsagnak. Te mit szolnal ha a penzedert auto helyett csak az elado velemenyet kapnad meg? :)"

    igen szerinted fő az információ....és ezért sikeresebbek a "tartalmasabb", de nem véleménnyel teli lapok

    és akkor a konzolok is ezért sikeresebbek a PC-s játékkosdival szemben...mert tartalmasabbak és csak a játékról, mint fő dologról szól a dolog...és semmi rizsa...patchelés és tsai...

    és ezek szerint az autóknál is így van...kit érdekel ugye az eladó véleménye...


  • Deajka
    #677
    Szasztok !

    Nem olvastam végig ezt a kis cívódást amit freak sés magyarember2 folytat, de ez nagyon béna.
    Hogy lehettek ekkora seggek? Amit ezen az oldalom olvastam, már nem is szól másról mint az anyázásról! Néha azért gondolkodtok is vagy csak irtok?
    Na, peace mindenkinek.
  • magyar ember 2
    #674
    Remelem holnapig nem moderaljak ki amit ma alkottunk, meg megmutogatom haveroknak. :)
  • FREAK
    #671
    gondoltam ám rá, csak hát egyikőtök se olvas Konzolt, hiába szőnélek bele a cikkbe.....
  • FREAK
    #670
    lol, na ez tetszett, viccen kívül :))) megérte nyomni egy refresht :D
  • magyar ember 2
    #669
    Ujsagban leszunk? akkor varj 1 kicsit, kiszamolom a jogdijakat. :)
  • magyar ember 2
    #667
    Nor eleg veszelyes, rad borit egy csomagtarto cd lemezt, oszt veged. :)