756
GameStar & 576 kByte
  • blackcalibra
    #756
    Köszi ezt ismerem.
  • Andriska86
    #755
    https://retroujsag.com/
  • blackcalibra
    #754
    Sziasztok! A minap eszembe jutott egy dolog az 576 kbyte -al kapcsolatban. Jól rémlik, hogy volt egy olyan program, amiben az összes lapszám szépen rendszerezve, összegyűjtve megtalálható volt? Azt hiszem valamelyik lapszámhoz adott lemezen volt. Aztán lehet, hogy rosszul emlékszem. Ha volt ilyen, nem tudja valaki, mi volt a neve, vagy hogy tudnám elérni?
  • Darun
    #753
    Szerintem ez várható volt.
  • akyyy
    #752
    na pc guru után gamestar is megszünik, mint nyomtatott sajtó :O
  • Bal0924
    #751
    A Gamestar oldalán megpróbáltam hozzászólni valamelyik cikhez.
    Mi a francnak kell a gamestarnak a francbukk fiókom és még csinálni egy Disqus fiók valamit?

    Lassan minden hülye oldalnak kell faszbukk, Minek?
    Magyarok nem tudnak megélni az nélkül?
  • TBTPumpa
    #750
    A másik topikból idézem az írásom:
    "A magazint nem igazán kedveltem, de nem ő miatta, sőt épp ellenkezőleg. Az ő írásait szerettem - offline és online formában is, stílusos, humoros és lényegretörő írásai voltak.
    A GSTV-s interjúk és az E3-as bejelentkezős, barongolós videói is fantasztikusak voltak.
    Az Űrcsilliárdos című könyvét is olvastam nem is olyan rég. Nagyon szuper könyv lett az is.

    Az utóbbi időben pont kerestem az újabb cikkeit a GS oldalán, de már nem igazán volt aktív (nem írt újabb bejegyzéseket az oldalon) - most ki is derült, hogy miért. Hosszú betegség után hunyt el 48 évesen. Mérhetetlenül szomorú vagyok most. Nyugodjon békében!"

    Egy újabb tehetséges és fantasztikus emberrel lettünk szegényebbek!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.01.02. 14:47:26
  • akyyy
    #749
    Elvileg meghalt Gyu a Gamestar ujságírója.
    Ő volt az egyetlen akit fejből vágtam, szerettem az ő írásait, meg az Arenát. :(
  • mester1987
    #748
    Nekem sem tetszett mármint a játék. A sztori bőven elvinné. Sőt az szerintem még csillagos ötös is. Majd a filmre kivácsni leszek ^^
  • akyyy
    #747
    uh, most olvastam el az uj splinter cell cikket, nem tudom ki írta, de elég szégyen, hogy csak 2 másik splinter cellel játszott. nagyon szar az egész.
  • bardocz
    #746
    576-ban az előrendelhető játéknak az ára fel szokott menni, amikor megjelenik, vagy marad ugyan az, csak tuti első nap kézhez kaphatjuk? NHL11-et egész jó áron fogják árulni, annyi, mint külföldön.
  • NHLFAN
    #745
    Küldtem üzenetet
  • Tiboy
    #744
    Eladók régi 576 kbyte és Gamestar újságok. Érdeklődni privátban.
  • Csokis
    #743
    Mikor jelenik meg a januári 576 KByte magazin? A saját oldalán még semmi hír róla?!
  • chicco24
    #742
    Igen,tudom előreláthatólag március körül. Viszont engem most érdekelne a dolog.
    300Ft-ot adnék értük/db.
  • Csokis
    #741
    Elvileg ki lesz adva jövőre pakkban úgy, mint az 576 Konzol volt (999HUF-ért).
  • chicco24
    #740
    Megvételre keresem az 576 Kbyte 2009-es számait! Lehetőleg egyben érdekelne.
    Privi és biztosan meg tudunk állapodni az árban!
  • Jim Morrison
    #739
    igen
  • bigbigle
    #738
    az igaz hogy az újságosnál 800FT?és ha az 576Kby-t ban veszem akkor 600FT (mármint 25%-kal olcsóbb?)
  • kisAKOSH
    #737
    eladom az összes 576kbyte újságomat akit érdekel érdeklődhet nálam és



    Kifejezetten gyűjtők számára eladó / csere!!!

    - Command and Conquer 1: ms-dos német kiadás* 3000Ft
    - Imperium Galactica 2 teljesen magyar 99-es kiadás** 8000FT

    *mivel windows-on már nem fut nem sokra megyek vele de kidobni bűn lenne

    **aki ismeri a játékot tudja mennyi minden járt hozzá annak idején az mind-mind megvan nekem. Kézikönyv, tipp gyűjtemény hatalmas doboz :D

    csere: német csere alap a következő német verziós játékok lehetnek:

    - c&c: die ersten 10 Jahre
    - fable: the lost chapters auf pc
    - dungeon keeper 2: classic (a német verzió neve a classic kiadás)
    - jade empire
    - age of mythology


    érdeklődni és aludni is lehet a következő címen: [email protected]
  • gabber a hun
    #736
    ja kozbe meknéztem 2500 jomagyar forint :D holnap melo elott benézek a westenbe...
  • Seth
    #735
    nekem 94-től van meg kb 2002-ig majdnem minden
  • gabber a hun
    #734
    nem pofátlan nekem is kéne :D... mondjuk őrizgetek 1990-1999 ig számokat ugy a 30%a van meg :D néhány számo meglepöen jo állapotban :D

    annak idején ez az 576 egy életérzés volt nekem de kajakkk :D:D
  • Seth
    #733
    Sry hogy ilyen pofátlan dolgot kérek, de nem tud vki letöltési lehetőséget az 576kbyte dvd gyűjteményre,amin pdf-ben fenn van minden szám a kezdetektől (1990-2002-ig)??
  • ssk3
    #732
    hello
    valaki aki megvette az ehavi gamestart az lenne olyan kedves hogy megosztja velem a nod32 e havi regisztrációs kódját?
    előre is köszönöm
  • Gascan #731
    nemtudja valaki, hogy a Mass Efect dx9 vagy dx10es játék lesz -e? Mass Efect - Gamestar
  • Shongi
    #730
    Gothic 2 van beígérve
  • Harly18
    #729
    Nem tudja valaki, hogy következő hónapban mi lesz a teljes játék a gamestar-ban?
  • Serpa
    #728
    az 576.hu megszűnik, mint hírszolgáltató, és csak mint webáruház működik tovább.

    ezt is megérte az ember

    sajnálatos.
  • datango
    #727
    szkennejetek be es kudjetek at egymasnak nehogymar ebbol is penzt csinajatok :P
  • Dragooon #726
    93/9 ---> nagy kincs egy ilyen ;)
  • aliendreamer
    #725
    Major: Helló!
    Mivel gyűjtögetés közben sok számból második példányom is lett, ezeket szívesen eladnám vagy elcserélném. Van feleslegem a 2000/3. számból is, úgyhogy ha még mindig hiányzik, írj!
    [email protected]
    Nekem a 93/9., 95/7-8., 99/12., és a 2000/7. kellene.
  • Major
    #724
    Heló!

    Keresek egy régi(2000. márciusi) számot az 576 Kbyte-ból!
    Ha valaki eladná, szivesen megvenném.
    Vagy ha nem, legalább egy pár oldalt osszom meg velem.
  • bodesz
    #723
    te hozzászólás vadász
  • tigeroo
    #722
    576 Konzol...mond ez neked valamit...?
  • tommmyv
    #720
    Ha valaki nyer ebből, akkor az a GameStar lesz. Az 576 KByte legalább visz egy kis minőséget a GS-be. Eddig úgy is fos volt a design-je a Gs-nek... Meg az 576 is csak azért kényszerült erre, mert elküldték a CoWboy-t! Amikor Ő még volt, akkor volt az 576 KByte az ország legjobb újsága. Még CD melléklet nélkül is!
  • spR
    #719
    Na mi van, lecsengett a vita? Kár, hogy már csak kevés maradt meg belőle. :))
  • magyar ember 2
    #718
    Vagy az Elektromos Muvek. :)
  • Laalee
    #717
    az uccso szo jogat majd eldontom en :D
  • magyar ember 2
    #716
    Vagy epp forditva, csak eszre se veszed magad. Ebreszto!