2397
  • BBDesign
    #2237
    A WR2 topicban látható BMW X3 elérhető a WR-hez is?
  • nesto
    #2236
    nincs forgalom :(sajna.engemis érdekelne, de nemvalószínű hogy fognak bele csinálni.így marad a jólmegszokott race, free ride,multi..stb.


    autó betehető a patch bemásolásával a játék mappájába, más nemkell hozzá, természetesen a megfelelő mappába kell másolni az autó mappáit.
  • Clava
    #2235
    nincs olyan mód vagy valami ahol a free ride részben van forgalom ??

  • BBDesign
    #2234
    Egyébként mi kell ahhoz, hogy egy (akár ZModellerrel készített) autó a World Racinghbe betehető legyen? Mert például a Mafiához rengeteg van, ami jó lenne a WR-be is. Ráadásul ismerek egy srácot, aki csinált már jónéhány igencsak kiváló modellt.
  • kemszi2
    #2233
    új passat készült már a wr1-heZ?
  • Zetorg
    #2232
    alapból benne van.
    a menüben találod.
  • Clava
    #2231
    és merre található ez a Free ride mod mert én már éztem ilyen Wr-oldalkon meg google is de semmit nem találtam csak autokat meg mást
  • nesto
    #2230
    Én nemtudok ilyen oldalrol ahol irva lenne hogy van-e belső nézet vagy nincs, a borg-on szokták alá megjegyzésként néhány kocsihoz irni hogy van belsőnézet.Igazábol a BMW-k többségéhez van.Dodge charger-hez is van, többet msot igy fejböl nemtudok.

    Letöltéshez próbáld meg pl.: a torrentspy.com-ot, de keresgélhetsz különböző torrentes oldalakat, ahonnan egy torrent kezelő programmal (pl.:bitcomet,azureus) letöltheted őket.Ez persze nemgarantált hogy lejön neked egykét óra alatt,én például napokat szenvedtem annakidején..
  • SD456
    #2229
    Szevasztok!

    Honnan tudnám letölteni ezt a király játékot?
    A demó-ba lehet kocsikat berakni?

    Előre is köszönöm!
  • iguanodon
    #2228
    Szevasztok.
    Tud valaki olyan autó gyüjteményt vagy linket ahol csak belső nézetes járgányok vannak. Rengeteget leszedtem és szinte alig találok olyat aminek van, a legtöbbhöz meg nincs oda írva van-e vagy nincs, sokáigtart kipróbálgatni őket, meg felesleges mert úgysem használom külső nézetben, úgy nem adja meg a király hangulatot.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Clava
    #2227
    ok köszi
  • hykao #2226
    ITT vannak Krom progijai.
  • filamester
    #2225
    köszi szépen
  • iguanodon
    #2224
    Szevasztok.
    Olyan kérdésem lenne nem tudja valaki, hogy létezik-e ez az autó a World racing-hez
    (Bomber BFS)

    Anno a Need for speed 2 se -ben volt bónusz autó.
    Nagyon jó lenne, ha valaki tud valamit azt megköszönném.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • LeePí17
    #2223
    de van
    freeride..vagy test track..
    valahogy igy van irva sztem...
    a karrier nem nagyon nehéz ha a beállításoknál a cpu versenyzőket 40%osra állítod
  • Clava
    #2222
    Hali még csak most jutottam ehez a gémhez elég jó de már az elején iyen nehzé a carrier??
    meg mi az hogy nincs benne olyan hogy csak úgy meni 1 pályán vagy valami?
  • iguanodon
    #2221
    Szevasztok.
    Hátha tud valaki segíteni, miért van az hogy single player üzemmódban, mindenki gyorsabb az én autómnál mindegy hogy ugyan azzal vagy jobb kocsival vagyok mint a többi, de azok simán elhúznak melettem, és ez egy idő után kezd nagyon idegesítő lenni, a kanyarokban egy kicsit feltornázom magam és mire megint az egyenesekbe érünk pillanatok alatt én vagyok az utolsó.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • nesto
    #2220
    MBWR Tools (köze a Manager)
  • nesto
    #2219
    én anno leszettem egy 600megás fájlt, abba volt egy kiló kocsi, a közt találtam managert.linket énse találtam, de felraktam rapid-ra, nézd meg, hátha müködik: WR_Manager
  • 12346
    #2218
    hát nem tom. emlékeim szerint semmi sem kellett hozzá, hogy az addon járgányokat told. a mit tom én hányas peccsen kívül persze.
  • filamester
    #2217
    köszi de sehonnan nem lehet leszedni....
    Egy linket légyszi dobjatok már! AMI MŰKÖDIK!
  • LeePí17
    #2216
    hy
    LADA járgányt senki sem tud vhonnan?
  • Imrusssss
    #2215
    Kell hozzá Carmanager!!!
  • filamester
    #2214
    kösszi a crack-et! Bemásolom a kocsit a játékba és azt írja ki hogy: 2 addityonli installed vehicles found.
    Ezt akkor írja ki amikor kiválasztom a nyelvet, utánna 2 reklám és utánna ezt írja ki.
  • iguanodon
    #2213
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_mercedes-benz_world_racing.shtml
  • iguanodon
    #2212
    Szevasztok.
    Tessék itt egy link, itt a 1.6.6-os crack, és más egyébb rengeteg játékhoz.
  • filamester
    #2211
    Hy. Feltettem a 1.6.6 os patch et de nem találok hozzá crack et!
    Valaki légyszives linkeljen már be egyet!
  • Imrusssss
    #2210
    Hékás én mindig imádom a wr1 és imádni is fogom!!!
    Amikor csak kell mindig a neten vagyok!!!
    Ha kell beszélünk időpontot és kész!
  • hykao #2209
    Mert mindenki átpártolt a WR2-re.
  • nesto
    #2208
    multiba nagy halál van, lehet jókor kéne fellépni, de a sok barom németen kivül akik csak slr-rel nyomulnak nemlehet normális játékosokat találni...
  • hykao #2207
    Csak párat kéne visszaolvasni egy linkhez...
  • iguanodon
    #2206
    Szevasztok.
    Hátha tud nekem valaki segíteni, a WORLD RACING első részét szeretném megszerezni,
    eredetiben szerettem volna de sehol nem találok egy üzletet ahol lehetne kapni,úgy szintén a második részt sem találom eredetiben, de image fájlban is jó ha már máshogy nincs, tudnátok e segíteni honnan tudom megszerezni, fizetős oldal is jó, sajnos csak a demókkal volt szerencsém játszani, de nagyon meg fogtak. Sajna manapság kevés a jól kivitelezett belső nézetes autós játék, de íme a példa, hogy vannak kivételek.
  • Willi Betz
    #2205
    Olvastam azokat amit te írtál hykao és tudomásul is vettem őket.Csak higyjétek el ha lenne rá módom és értenék hozzá akkor én megcsinálnám magamnak saját felhasználásra.
  • hykao #2204
    Nos az biztos, hogy egyszerűbb és olcsóbb is mailben engedélyt kérni valamely GTA vagy NFS játékokhoz készített modell felhasználására...
  • 12346
    #2203
    tom, hogy nem olyan vészes ár, de jelen esetben biztos nem adnék ki ezekért ennyit:)
  • hykao #2202
    A két autót csak példának hoztam fel, amúgy 4-5 ezer forint semmiképp sem drága, mégha vannak hibáik is. (amik amúgy nekem nem tűntek fel...:D)

    Egyébként igen: ez úgy szokott működni, hogy aki nem akar nulláról elkészíteni egy modellt, az kiszemel egyet, mailben engedélyt kér a készítőtől a konvertáláshoz, s ha megkapja, akkor elkezdi...

    @Willi Betz: olvasd már légyszives azokat is, amiket én írok, ne csak azt szajkózd amit szeretnél! (Mellesleg Martin Leps biztos nem fog nekiállni, hisz nem időmilliomos, az M5-öt is hónapokig csinálta...)
  • Willi Betz
    #2201
    A Passat nekem iszonyatosan fontos lenne szóval ha tudsz hykao akkor valakinek a borg-on vagy máshol, szólhatnál.Márcsak azért is mert hallottam pletykákat készülő Passatról.Igazából az lenne a legjobb ha Martine Leps csinálná meg.Köszi előre is a segítségedet.
  • 12346
    #2200
    váá!:s iszonytat nagy hibák vannak ezekben-.- ahhoz képest drága.
    viszont a mafiába van kifogástalan phaeton és phantom is. ez a phantom meg a legutolsó polyig ugyanaz a modell, csak míg ennek szép színe van a másik undorító fehérével ellentétben, annak meg jól belőtt belsőnézete. a két jó tulajdonságot meg nem nehéz összehozni ugye:)
    jelen esetben elég lenne csak a készítő beleegyezését kérni, hogy mi lenne, ha... nem?
  • hykao #2199
    Semmi gond, kigyomláltam.

    Modell ügyben: amennyiben ingyenes vagy megvásárolt modellről van szó, megpróbálhatok közbenjárni az ügy érdekében, de bizonytalan származású modellek esetében nem.

    Egyébként itt is vannak egész olcsó és elég részletes modellek, pl.: VW Phaeton 29 dodóért vagy Rolls Phantom 20 dodóért
  • Opelfan
    #2198
    Basszus, jól le van lassulva ez a hülye szerver. Bocsi csak egyszer akartam elküldeni!