3984
  • 3P
    #631
    Erdekes, eddig rajtad kivul mindenkinek megjavult...
    Nemlehet, hogy valamit veletlenul elboktel, a javitas alatt?
  • 3P
    #630
    Vegre!!! Megtalatam a Sabre-t is.
    Akit erdekelne a pontosabb koordinatai, ime:
    Dresden rendszer
    Vogtland Base
    A bazis pontos koordinatai: D3
    (D3-on belul fuggolegesen kp kozepvonalban, vizszitesen kozel a C3 szektorhoz)
    Ez egy nagy sziklatombe epult bazis, jo suru gazfelhovel korulotte.
    Van a bazishoz kozel nehany jumphole is:
    Stuttgart Jump Hole es New Berlin Jump Hole, nahany "k" tavolsagra csak!

    Jo vadaszatot a Sabrehoz! :))
  • lipovics
    #629
    Tud nekem kuldeni valaki egy mentes, az otodik misszio utanrol? Ott tokolok vele, es mar nagyon unom. A tengereszeti bazison vasarolt hajom van, lehetoleg olyan mentes kene.
  • GregSB
    #623
    A nitemare nekem se ment tegnap, tépem is a hajam rendesen :((

    van viszont eg !!!hunserver nevű server, amit már nagyon régóta látok, ergó eléggé stabil lehet, de le wan passwzve. Nem tudja valaki esetleg hozzá a peszvördöt?
  • GregSB
    #621
    A CD-n lévő redmneben még részletesebben le van írva mint a #183ban, hogy hogyan lehet orvosolni a problémát.

    Ez a tény...
  • sid123
    #618
    Benne van a readme-ben!
  • Stotoo
    #616
    A jatekkal semmi baj csak azzal a szar nimoval nem ez az elso jatek amivel az összeakad.
  • 3P
    #614
    Szerintem igenis nagyon jo allapotban jott ki ez a game. Valoban hiba a funhoffer mp3-as kodekkel valo akadas, de lazan elharithato aszerint, ahogy azt a 183-as hozzaszolasomban leirtam. A 3 katonai hajo esete, az is pont erre vezetheto vissza, mivel akkor tamadnak, ha vege van a dumanak, na most, ha el sem kedodik a duma a kodek szarozasa miat, akkor ez van...
    Stabilitas? Ejjel-nappal jatszok es soha nem fagy ki, nam akad ki, nincs vele egyszeruen gondom. Tobb mas ismerosom, epp olya megszallott, mint en, de naluk sem fagyott meg 1 percre sem. Talan inkabb a gepetekben keressetek a hibat, esetleg vizsgaljatok meg, hogy nincs-e valami tulhuzva a masinaban.
    Vegezetul is csak azt tudom mondani, hogy ha minden progi, ilyen minimalis bug-gal (kodek gubanc) jonne ki, akkor egyszeruen elfelejthetnenk az orokos javitasok keresgeleset.
  • Jacky
    #613
    Nem tudjatok mi a jelszava a hunservernek? Please irja le valaki, esetleg kuldje el nekem emilben. Szeretnek vegre magyarokkal jatszani! Ez gondolom ertheto :))
  • K.András
    #612
    Remélem nem szünt meg a nite, mert tegnap este 8 ota nem megy.Ha megszünik nem is tudom mi a francot csináljak, ez lesz a 6. karakter amit buktam és már ölni tudnék.
  • K.András
    #611
    A hangal a fiaskot azzal magyarázom, hogy mindenfajta szart felraktok a gépre, nimo codektöl kezdve minden szemetet, aztán csodálkoztok ha nem megy valami...
    Mellesleg a stabilitásnak mi köze a hanghoz???Hangkártyát ne vegyenek neked a készitök?
    Egyébként igen vannak elégedetlen emberek, akik azzal nem elégedettek hogy nem lehet a karaktert vinni egyik szerveröl a másikra,és ez szerintem is nagy hiba.
  • K.András
    #608
    Butaságot mondasz, én már két hete nyomom legalább és egyszer nem fagyott ki(más problemám sem volt), ennél stabilabbat én elképzelni sem tudok.
  • K.András
    #598
    Mondanék példát is, pl ott van az Age of empire sorozat, azt is ök adták ki és az egyik legjobb stratégia mai napig...Szoval amit gamet kiad a mikrofos az álltalában nem szokott rossz lenni.Nem szabad keverni az oprendszerekel, egyébként én legalább ugy utálom mint te az ms-t...
  • K.András
    #597
    Értelek sorry nem bántani akarlak, de szerintem ilyen jo állapotban játékot nem sokat adtak ki, ebben biztos lehetsz...
  • K.András
    #595
    Szerintem a gépedel van a baj, ha ez a játék bugos akkor a többi ehez képest nem bugos hanem nem müködik(egy hiba nem volt nálam még)...A másik meg az, lehet hogy bebizonyitották hogy nem tudnak programozni, valszeg azért nem is ök programozták, márpedig nem, ök csak kiadták....
  • K.András
    #593
    Bazz itt van péntek lehetne nyomni, erre mi van már megen nem megy ez a redvás nite de lassan három orája, ha nem fog menni tényleg hagyni fogom már mert elegem van teljesen, hát mi a faszért nem lehetett ugy megcsinálni ezt a játékot hogy vihesedd azt a kurva karaktert mert ennek igy nincsen értelme.
  • K.András
    #592
    Sokan ugy játszanak már megfigyeltem, hogy kereskedik egy kicsit megveszi a titánt keres rá fegyvert azt kész,utána azt mondja unatkozik mert hogy minden megvan meg nem tudják kilöni meg ilyenek, állomáson meg volt vagy 15-20-on a 400-bol jo kis játék lehet az ugy...
  • K.András
    #591
    Gyerekek ki hány rendszerben volt és hány bázison szállt le?
  • 3P
    #588
    Barokban van olyan hogy 1-1 fickonal felkialtojel jelenk meg ha raviszed az egeret. Ilyenkor elarulnak titkokat, pl. Jumphole-okat, bolygokat, urbazisok helyet stb...
  • pluhi
    #587
    Hi!
    Most, hogy végre vége a storynak, elkezdtem röpködni erre-arra. Egy térkép szerint a Drezda rendszer összeköttetésben van az Omega 11-gyel. De hol a hole? Honnan kéne a koordinátákat megtudni? Bárban? Vagy csak röpködjek, mig bele nem ütközök?
  • fucko
    #586
    Hogy lehet lanon nyomulni tudja vki?
  • Jacky
    #585
    Ugyanez a gond nálam is: Junival visszamentem a California Minorra, de a missionnél csak az "awaiting objective" feliratot latom, nem történik semmi! Van ott még 3 rheinlandi heavy figter is, de semmit sem lehet kezdeni velük! Most ez is hangprobléma lenne??
    Segitsen valaki legyen szives.
  • French SG
    #584
    Ahogy elnezem ezzel akar 46 megat is nyerhetunk
  • French SG
    #583
    Intro kikapcsolasa:
    Freelancer konyvtar\EXE\freelancer.ini
    Pontosvesszok beszurasa a megfelelo sorok ele.
    Valahogy igy:

    [Startup]
    ;movie_file = movies\MGS_Logo_Final.wmv
    ;movie_file = movies\DA_Logo_Final.wmv
    ;movie_file = movies\FL_Intro.wmv

    Allitolag a kerdeses video fajlokat ezekutan akar leis torolheted.
  • sid123
    #582
    Lehet, hogy ezekkel nem tudsz előre lőni. De kapcsolj át H-val a turret nézetbe, és ha körbeforgatod, miközben lősz, akkor észre fogod venni, hogy mindegyik fegyver tüzel, ami fel van szerelve.
  • French SG
    #581
    Mar nem azert, de az Anubist mar a 12-es misszional is meglehetett venni, ezzel sok ujdonsagot nem irtal.
    A 13-as misszional meg, hogy mit lehet venni es mi a misszio jutalma az 2 kulon dolog szerintem.
  • K.András
    #578
    Állitolag senkinek nem jön most le a global szerver, nézzétek meg ti is pls...
  • French SG
    #577
    De hol a hajo?
  • French SG
    #576
    Errol jut eszembe, az utolso (?) 13. kuldetes elott valami legerosebb order(?) hajot emlegettek jutalmul.
    Ezzel talalkozott mar valaki, vagy ez csak a mezesmadzag volt?
  • K.András
    #575
    Na most kapok szivgörcsöt, idáig lejött a global szerver most meg nem!!!Nem is értem.Volt már ilyen valakinek?
  • Gnome
    #574
    Nomad fegyvert hogy találtad meg?...a főszál után nem tűnt el minden nomad?
    És probáltatok már visszamenni a nomad rendszerbe?
    Azé érdekes lehet a kihalt nomadvárosban hajókázni
  • K.András
    #573
    Plusz uj fegyvereket, pajzsokat, talán egy egészen uj rendszert ahol megin lesz vagy 50-60 uj system,remélem még hajok is lesznek...
  • French SG
    #572
    Jo poen ez a kulonleges fegyver vadaszat a roncsokbol,
    tortent, hogy mar vagy 1 oraja gyujtogettem a jobbnal jobb cumokat, erre utana nem az allomasra valo bedokkolasnal fagyasztotta csontra a gepemet?!
    Pedig ezt a szar mp3 codecet is kicsereltem hatha...
  • Pöty
    #571
    Köszi Srácok! Megnyugtattatok hogy van még értelme nyomni tovább. Már egy időre abba akartam hagyni...
  • CS@
    #568
    Nem OmicronAlpha–n Outcast maradványok vannak és az ott lévő JumpHole mögött nem találtam semmit.
    Az OmicronGamma-ban lévő JumpHole-nél vannak corsairs maradványok és ezen a kapun kell menni.
    A mögötte lévő Unknown systembe : PrimusC5 GammuF6
  • CS@
    #566
    Lelőni az ellenséget.
  • CS@
    #565
    A Omicron Gamma-ról nyíló unknown systembe található két bolygón (Gammu és Primus) van 2 fajta civilizáció (a majmok és a robotok).
    Próbáltam náluk munkát vállalni ,de mindketten azt mondták ,hogy majd ha nagyobb lesz a reputációm.
    Arra viszont nem jöttem rá ,hogy ők kikhez tartoznak és kivel kéne ehhez jóban lennem ,úgyhogy ha valaki ez is tudja leírhatná.
  • GhostPunk
    #564
    Lenne egy kérdésem: jelenleg egy rhino nevü hajom van még, és ha megnézem a weaponon-öket,akkor a hajora felszerelve találok pár zaphiel turretet, meg vmi DRAIL-t.Namármost ezeket sehogyse tudom használni, mire jók ezek?
  • Pöty
    #563
    De még egy igazi Rheinlandi heavy fightert, vagy egy ütős light fightert összeszedek majd. 24. szint kell hozzá de azt a japiknál hamar össze lehet hozni viszonylag könnyen.
  • Pöty
    #562
    K. András: azok Nomád hajók

    Sephi: én a 20. szit felett nem találtam eddig új küldetéseket bár ott hagytam abba.
    Tudod mi lehetett volna benne? Az ami volt az Elite-ekben mert ez nagyon messze van azoktól, de igy is jó game. Kár hogy csak gyakni lehet benne és csak az űrben...