3984
  • Zsoltee_a_bator
    #679
    csinalj missionoket szintet kell lepned. de ezt szoktak mondani a szereplok is figyelj oda a szovegekre..
  • K.András
    #678
    Hétközben reggel nem megy, de kb déltöl megy mindennap, hétvégén nonstop...
    A majmok bolygólya :)))
    http://free.x3.hu/forum3dmax5/snap048
    http://free.x3.hu/forum3dmax5/snap049
    http://free.x3.hu/forum3dmax5/snap053
    http://free.x3.hu/forum3dmax5/snap055
  • riska
    #677
    A "fekete faszi" szerintem kamuzott (pontosabban a mission diskre utalt előre), a történetnek vége; endgame videó kizárva (talán DA-ék úgy érezték, hogy az intróval épp eléggé kitettek magukért).
  • [NST]Cifu
    #676
    Üdvözlet, segítségre szorulunk, mivel egy LAN-on a következővel találkoztunk:

    Ugyanarról a CD-ről lett felrakva 4 gépre (2x WinME, 2x WinXP) a Freelancer, és az egyik gépen azzal szembesültünk, hogy egyszerűen nem lehet vele multizni, mégpedig az MP Account miatt, mivel a játék szerint nem stimmel az MP Acc. A poén az, hogy még a saját maga álltal indított szerverre sem tud becsatlakozni e miatt, de a többi 3 gép gond nélkül megy, semmi miatt nem sírnak. Reinstall és regtakarítás megvolt, de az nem segített...

    Van esetleg valakinek ötlete, mi lehet a gond?
  • WiLDoR
    #675
    single karit nem vihetsz át multiba. sőt, hogy ne legyen túl 1szerű, szerverek között sem lehet átvinni a karaktert. tehát új szerver = új karakter
  • K.András
    #671
    NA nem elég hogy kétszer rakta be, de még rosszul is irtam. unknown jump hole a neve
  • K.András
    #670
    Ott van az, unknown jump jole a neve...
  • K.András
    #669
    Ott van az, unknown jump jole a neve...
  • 3P
    #668
    Koszi szepen. Kozben megoldottam a magam feje utan. Kineztem egy aldozatot, akiket utalnak az Outcastok es raadaskent a Corsirok is, ok a Gas Miners Guild klan voltak. Jellemzobb lelohejuk Sigma 19. Eddig relative semleges viszonyt alaposan elrontottam, de cserebe puszipajtasuk lettem az eddigi ket ellenfelemnek.
    Ha szuksegem lesz a tamogatasukra, akkor ismet szembefordulok pl. az Outcastokkal. Jo ez a jatek, mindig hoz valami ujat :))
  • K.András
    #667
    Semmi bajod nem lesz bent,nemtom észrevetted e, de csak bizonyos helyeken nagy ott is az radioaktivitás nekem nagyrészén csak villog de nem vesz le egységet...
  • CS@
    #666
    Outcast-ot a Tau-29/Freeport6 –on tudsz Brájbolni (ej ,de szépen hangzik).
  • 3P
    #665
    Koszi szepen, elmegyek oda (ha jol ertem valamelyik Omega szektorra gondoltal...). Eleg nehez boldogulni igy, amig haragban vagyok veluk :)
    Opsz, csak meg egy, az omegas telepekrol kaphatok Red Hessianos gyilkolos kuldiket, vagy csak siman vadasszam le oket (eddig ugy szerettek :-) ), es ettol automatice javul a reputaciom a Corsairok fele?

    Viszont van meg egy gondom (talan ez a nagyobb), ok pedig az Outcastok, veluk sem jutok zoldagra :)
    Atjutottam mar az Omicron alpha-ig is, de ott vegem lett :-/
    Az Outcastok kegyeiert hova manjek kuncsorogni, vagy vadaszni? Nekik is van egy rakat ellenseguk, pl a Corsairok, de oket eddig hiaba vadasztam szorgosan... :)
  • Pöty
    #664
    Menj el Red Hessianokat gyilkolni Reinlandtól délnyugatra a bányászkolóniákra! Máshol is előfordunak de ott nagyon sok van és küldetésekből még fizetnek is érte. :)

    Én tudom hol vannak ezek a szektorok (Omicron):P Elvileg az omegából is lehet ide ugrani de nem arrafelé vannak. Amig a Corsairokkal haragban vagy esélyed sincs ide jönni mert itt Corsair Ace rangu pilótáktol nyüzsög a galaxis akik titánokon nyomulnak.
  • lipovics
    #662
    De jobb, csak kis segitseg elkellett volna.
    Szal eddig nem olvastam forumokat, ezert nem tudtam mire jo a nanobot, meg a pajzsgenerator.
    Pontosabban tudtam, csak sehol nem tudtam venni, ezert mind a kettobol szamszerint 0 darab volt :D

    Aztan olvastam valakitol, hogy ossze lehet szedni a csata utani maradekot, es ugy sikerult 12/12re novelni a cuccot, igy mar lazan megcsinaltam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #660
    és hányadik szintű vagy ?? amúgy?
  • 3P
    #659
    Volna egy kerdesem, melyik barban lehet a Corsair-okkal valo reputacionkon javitani?
    Gondolom onnantol alaposan leromlik a rendorokkel, es a katonasaggal valo reputacionk... :-/
  • 3P
    #658
    Valami eszmeletlen az Omega 41 szektor, teli van bonusz cuccokkal, csak epp akkora a radioaktivitas, hogy nem egeszseges sokaig abban a galaxisban lenni. Itt kuzdottem a legnagyobbakat Titanokkal Sabrekkal, meg meg valami kisebb hajoval. Egyedul a Sabre ami razos (nekem is az van), de ha max 3-4 van az meg siman kezelheto.
    Most keresem az atjarot az Omicron Gamma-ba es az Omicron Thetaba. Sajnos semmi infot nem arulta el eddig roluk, ugyhogy a vakvilag effektus el :)
  • K.András
    #657
    És nem jobb igy?Én senki mentését nem raknám be a játékomba...
  • lipovics
    #656
    Nah rajottem, ne kuldjetek mentest!
  • K.András
    #655
    Egy két héten belül pedig gyorsabb lesz a netem is...
  • K.András
    #654
    Nem akarom megszüntetni mindent megprobálok, nem is néztem rajta volt az anostropikus szüréstöl kezdve minden, rakok fel uj drivert is megnézzük ma mit mutat, lehet jo lesz az, a jelszo a szerverhez: nomad
  • CS@
    #653
    ill. tegnap
  • CS@
    #652
    Ja én is jót játszogattam ma rajta.
  • CS@
    #651
    itt
  • K.András
    #649
    Hát gyerekek félek nem fogja birni az adsl.Kezdek aggodni mert játszom és remeg az egész, pedig amikor nite-on nyomtam volt hogy harminc ellenfél volt és rezzenéstelenül ment a játék full grafikával, most meg már levettem a grafikábol is és rezeg bazz, igy nem lehet játszani nem tudom mi lesz gyerekek.A gépem p4 2.4 512 rambus gf3-om, de lehet kevés ahoz hogy szerver is meg játék is menjen egyben nemtom.
  • Zsoltee_a_bator
    #648
    hol vannak az omicron systemek?
  • lipovics
    #647
    konyorgom kuldj egy mentest :D
  • K.András
    #646
    Na akkor beirom mégegyszer igy: unknown jump hole a szerver neve,a teamspeak szerver cime pedig: andras.homelinux.com ,itt lehet beszélgetni ha gondoljátok...
  • lipovics
    #645
    Mission 03 - Entrance To Barrera Passage
  • lipovics
    #644
    Hajom neve Defender.
    Sracok! Most oszinten. Miert nem tud senki kuldeni egy rohadt mentest az otodik kuldetes utanrol? Ket napja kerem... :(
  • K.András
    #643
    Igen lehet nemcsak pénzt bármit ami lehet nálad azt át lehet adni...
  • lipovics
    #642
    Hat a csajjal kene megvedeni a bolyakat rakosgato hajokat.
    Olyan urhajom van, amit a tengereszet hasznal.
    Nevet nemtom fejbol :D
  • CS@
    #641
    Név szerint melyik hajód van ?
    Illetve melyik küldetés az uccsó mentésed ? (Mission száma és neve)
  • lipovics
    #640
    Bs, akkor lokje meg egy mentessel :D

    Stoto szeva, regen taliztunk, nezz be majd ircn.

    Mentett allast barkitol varok, mert meg mindig nem kaptam :(

    Hang nalam is megjavult a nimo leszedese es egy reinstall utan.
  • 3P
    #637
    Multiban meg nem jatszottam a gameval, ezert nem is ertek ahhoz a reszehez... :-/

    Volna egy kerdesem, lehet 2 jatekos kozott penzt "atutalni"? Tehat A jatekos tud penzt adni B-nek?
  • CS@
    #636
    Mi mást mondhatnék : Király vagy !
  • Stotoo
    #635
    mivan veled elsz meg ?
  • Stotoo
    #634
    Nezma de Régen lattalak Etni :)
  • K.András
    #633
    GYerekek csináltam egy szervert, igaz csak 12-fövel de jobb mint a semmi,én már nem merek elkezdeni máshol játszani mert vicc hogy megint buktam egy karit a nite miatt..
    A szerver neve unknown jump hole...
  • BlackShadow
    #632
    mivan lama etni, nem birod megcsinálni? :p
    én már az uccsó elötti küldinél tartok elvileg