3984
  • M.A.D.
    #784
    Érdekes.Én unistalláltam az ACEMCP-t és utánna csinálta ezt az ablakot. Ja, és utánna újra elindítottam, és ment 1 órát. semmi gond nem volt. Biztos ami biztos uninstall.
  • 3P
    #783
    Van egy "hatalmas" gondom.
    Nemtalalom az Adv.Brigandine H.F. Shield-et.
    Ha jol tudom az Omicron Alpha, illetve Gamma a lelohelye. Illetve ha jol tudom, ezt csak beszivatni lehet, megvenni, vagy roncsbol "kinyerni" nem. Na en mar levadasztam ott kismillio jobbnal-jobb gepet (Titan, Sabre, Eagle, Nomad), de meg egyik sem dobott el ilyen pajzsot.
    Hol a fenebe keressem, tenyleg itt, csak eddig nem volt szerencsem?
  • CS@
    #782
    A következő dolgok nem világosak számomra a multiban :
    Ha megszerzek egy class10-es fegyvert egy roncsról akkor azt már más nem tudja megszerezni ?
    Mert így lenne logikus ,viszont akkor az a nyerő aki minél gyorsabban végigrohan a frankó roncsokat rejtő szektorokon ?
    Ha meghalok azt írja a readme ,hogy minden motyóm elvész ,és ha mondjuk nálam volt egy ilyen fegyver akkor annak is végleg vége a játékban ?
  • K.András
    #781
    Gyerekek irc-vel mi van?Idáig azért voltunk jo páran, de két napja mintha ciánoztak volna...
  • CS@
    #780
    #568
  • Randal
    #779
    Valaki magyarázza már el nekem légyszi, hogy majd ha eljutok addig, akko hogyan találom meg a Majmok Bolygóját??
  • K.András
    #778
    unknown jump hole...
  • bfg900
    #776
    Most szereztem meg a játékot és nemtudom hogy a crack rossz-e vagy valami más gond lehet. Felülírom az exe file-t és ugyanúgy kéri a cd-t. Amúgy iMMERSION törés. Ha valaki tudna nekem hozzá egy crack elérhetőséget adni, megköszönném (visszaolvasnám a topikot, de éjfél van és alig bírok fennmaradni :)
  • pluhi
    #775
    Ma csinált két érdekes dolgot a progi. Egy állás betöltése után kimentem az űrbe és nem volt hajóm. Ill. valami csikos folt látszott helyette. Később olyan dolog történt, amire már sok ideje nem volt példa. Kékhalált generált az XP-nek. Vajon mitől van, hogy a progi egy idő után meghülyül? Többek irták már, hogy varázsütésre kezd beszarni. Pedig a konfig változatlan, új software sem került fel.
  • scynetyc
    #774
    13.küldetéssel szenvedek.felvettem 1100-ért a németek hajóját de kurva lassunak találom.Pillanatok alatt szarrálővik a pajzsom. Lassan de haladgatok előre.Lehet koraivolt még ide eljutnom.
  • K.András
    #773
    :))) Mi történt???
  • Eye-scream
    #772
    Én is akarok egy jobbat, de 13. szint kéne, most 11 vagyok, ha megcsinálom a csajjal a küldit leszek 12, jó lenne ha utána eccerre megvehetném:)
  • scynetyc
    #771
    rohadjon meg az összes fa...opó köcsög nomád !!!!
  • K.András
    #770
    Hova tünt mindenki irc-röl?Két napja nincs senki szinte...
  • lipovics
    #769
    Jo kerdes.
    En mindig csinaltam egy par mellekkuldit, mert mindig megvettem az egyel jobb hajot, mint amivel menni kellett volna :)
    Elso a biztosnag
  • Eye-scream
    #768
    Egy kérdés:
    Ha a főküldetés következő részének elvállalása előtt (szal már megkaptam csak nem kezdtem el) vállalok még mellékküldetéseket az bele fog számítani a köv. szintlépésembe?
  • lipovics
    #764
    Szerintem a fokuldetes egy treningnek felel meg.
    Kitanulod az alapveto dolgokat, megismersz bazisokat, aztan tied a palya.
  • 3P
    #763
    Nekem pont onnantol tetszik igazan a jatek, amikor atertem a "kotelezo reszen".
    Vegre arra repulhettem amerre akartam. A legtobb dolgot csak utanna fedeztem fel, szoval a fokuldetes utan indul csak az igazi jatek szerintem :)
  • lipovics
    #762
    Azert is szeretnek veluk span maradni, mert ha feltapoltam magam kellemesen, akkor lehet, hogy kalozkodni fogok :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #761
    először én nem találtam az afterburnert :DD
  • Hoz_Hun
    #760
    Én ne vagyok nagy ász a játék ismerete terén, de mintha olvastam volna, hogy probál lejebb venni az efekteken, esetleg butitsd le teljesen. Ha semmi sem segít reinstall.

    Ja még anyit az előzőhöz: az űr csaták frankók (kicsit gyakorik), mondjuk én az X-wingeken nőtem, fel azon vitézkedtem, de ez is nagon bejött. Most kezdtem a 3 missiot és jöttem rá, hogy a nanorobotok meg a pajzsgenerátor egyből be lehet lőni (azt hittem a számuktól függ milyen gyorsan regenerálódok). Szóval megszenvedtem az eddigi csatákban, a törmelékekközt még kimanővereztem az ellent, de a nyilt űrben gázosabb volt lerázni a rakétákat. Most így már sokkal könnyeb.
  • Hoz_Hun
    #759
    Még ide nem írtam. A game nagyon tetszik. Jól megírt kis program akárki akármit, mond. Jó egy kicsit nekem is ökörködnöm kellet az elején, hogy jól fusson, de aztán minden rendben. A #183 rajtam is segített. Nálam még az vol (ezt másnál nem olvastam), hogy közvetlen inditás után, még az első logo előtt kifagyott. Végigcsináltam a 183-ast akkor is (bár 4 újraindításbol 1x elindult, de nem volt az igazi), Szóval legyen bármi a 183-ban nálam volt egy harmadik kitörlendő file is. Na aztán fut rendesen. A kritikus 3 hajó nem támad meg bug sem volt szerencsére (pont most mentem át rajta). komolyan mondom, várom a végét, hogy szabadon repkedhessek.
  • 3P
    #757
    A Gas Miners Guild klant megtamadva (Sigma19) jo szinben fogsz majd feltunni a Corsairok elott, es ami szinten nem elhanyagolando az Outcastok elott is.
    A Hassianok nemtudom, hogy megharagszanak-e rad, de ha jol sejtem, azert szeretnel bekeben elni veluk, mivel Dresdaban ok arulnójak a Sabret. Ha valoban ezert szeretnel csak bekeben leni veluk, akkor nem lenyeges, hogy megharagsznak-e rad, mivel az Outcastok rendszereben az Omicron Alpha szektorban, a Malorca nevu bolygon is meg tudod venni a Sabret, es onnan mar "csak egy ugras" a nomadok vilaga...


    "A majmok bolygoja hol van?
    Ugy tudom a nomad rendszer a Omicron Gamma"

    Jol tudod.
  • lipovics
    #756
    A majmok bolygoja hol van?
    Ugy tudom a nomad rendszer a Omicron Gamma

    Masik. Szeretenek Titant venni, de nagyon utalnak a corsairok.
    Hogyan tudnek veluk kibekulni, ugy hogy a Hassainok se haragudjanak meg ram?
    Ismer valaki valami modszert?
  • 3P
    #755
    Talalt meg valaki mas unkown rendszert a Nomad szektoron, vagy a "Majomok Bolygoja" rendszeren kivul?
  • CS@
    #754
    A program téved ,ha kimész az űrbe és lelősz bárkit akkor rájön ,hogy mégse mission kell hanem pénz.
    Minden load után azt hiszi ,hogy mission kell.
  • Zsoltee_a_bator
    #753
    a bazisokon kell elvallalni oket
  • mad mind
    #752
    27. szintű vagyok, a program meg azt írja ki, hogy a következő szinthez mission szükséges. Ez hogy lehet, hiszen már rég befejeztem a fő játékot.
  • French SG
    #751
    OFF:
    Szerintem felreertettel.
    Azt K.Andras uzenetenek ama reszere irtam ahol a #710-es beirasoddal peldalodzott.
    A feszultseg keltes alatt pedig azt ertettem, hogy az emberek panaszkodnak a forumokon es valoszinuleg nem azert teszik mert nincs jobb dolguk.
    OFF OFF
  • lipovics
    #750
    Pluhi jaja, en meg azt is hianyolom, hogy nem lehet sehova csapodni :)
  • lipovics
    #749
    En kuldok neked, csak ird le hanyas misszio melyik resze.
  • lipovics
    #748
    Akkor a csaj uzen, hogy hova menj. Kovesd a waypointokat es menj hozza.
  • pluhi
    #747
    Most, hogy lassan megvan a Titánra való pénzem, pár gondolat, hogy mit hiányolok.
    Kerekedelem:
    Dinamikus árak. Ez a kereskedelem úgy nulla, ahogy van. Csak idő kell, meg egy Rubik kocka, és bármennyi zséd lehet. Ha már a 10. szállitmány sonkát hozom Manhattanbe egy picit essen már az eladási ár. A piac telitődik ugye. Bele lehetne keverni az egyenletbe a lakosság számát is (nagyobb piac lassabban telitődik).
    Egyedüli freelancer:
    Mert ugye rajtunk kivül senki nem csinál semmit. Más kereskedők tevékenységét is szimulálni lehetne. Pl. ha felmegy az ára valahol a viznek (akár random event miatt is (szennyezés etc.)), akkor legyenek kicsit zsúfoltak az oda vezető utak. Aki először ér oda, az nagyot szakit, a többi már kevesebbet. A hirekben lehetne hallani az ilyen eseményekről. Aztán vérmérséklet szerint lehetne intézni, hogy mi érjünk oda elöbb.:)
    A többi kereskedő is folyamatosan dolgozna. Igy megeshet, hogy egy imént kapott szállitmány miatt a profitunk csökken.
  • Jacky
    #746
    Orulok, hogy neked ez bejott, ezt mar en is vegigcsinaltam es lehet, hogy valamit elbasztam, de meg mindig ugyanazt csinalja single playerben ott allok a 3 hadihajo elott es ennyi. Ha valaki tudna nekem kuldeni olyan mentest, amiben ez utan van mar, nagyon halas lennek. [email protected]
    Elore is koszonom!
    Addig marad a multi :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #745
    és ha azt írja hogy Mission kell???
  • lipovics
    #744
    Ez egy jo kerdes, engem is erdekel a valasz.
  • 3P
    #740
    "Attol, hogy 3P ismerosei koreben nem fagy a jatek, sokakat nem vigasztal. Biztos direkt keltik a feszultseget a temaban...
    Kosz a mondatot a problemam megoldasarol, de valahogy nemhiszem, hogy itt fogom megtalalni azt.
    Itt eddig nemnagyon lattam mast csak, hogy problemad van? Akkor #183"

    Mar megbocsass, de ki akarja itt kelteni a feszultseget???
    Ha valami nem stimmel nalad nem muszaly mindenkibe belekotnod, akiknel szerencsejukre jol mennek a dolgok.

    Lehet, hogy nem itt fogod meglelni a hibad gyokeret, de errol nem feltetlenul mi tehetunk...
    Ahogy a forumot olvasgatom igenis sok embernek segitett a 183-as hozzaszolas, es hogy mindig odairanyitanak, ennek talan az az oka, hogy az emberek nem szivessen olvasnak sokat vissza, es a masik oldal nem szivesen gepeli be ugyanazt a megoldast naponta kismillioszor, helyette csak leirjak, hogy mit olvasson el...
  • [HUN]PAStheLoD
    #739
    ezt jó tudni thx.. és a roncsról le lehet szedni a stukkereit ?
  • French SG
    #738
    ok.
  • scynetyc
    #737
    köszike :o)