3984
  • lipovics
    #846
    Fogalmam sincs, nem vagyok szakember sajnos :(
  • lipovics
    #844
    Hat figy. Ha a jatek singleben megy, akkor nem altalanos bug. Ha viszont csak halozatban nem megy, akkor egyertelmu, hogy halozati problema lesz :I
  • lipovics
    #842
    Igen, kellenenek ilyen interaktivitasok.
    Meg ha pl beallhatnek Red Hessain-nak, es lenen user, akit utalnak es kint lenen a job boardon.. :)
    Szal lehetne itt dolgokat meg kitalalni :)
  • lipovics
    #841
    Attol fugg.
    Nekunk itthon Axelero kabelnet van, es routerrel van leszotva batyam es az en gepem kozott.
    Tuzfal abban is megy, bar ez csak egy ilyen 20e-es edimax, lehet nincs benne komoly tuzfal.
    Amugy sztem ilyen problemad lesz, probalj a router tulajaval konzultalni (esetleg rendszergizda, nemtom honnan akarsz jatszani :I)
  • K.András
    #840
    Kár hogy nem lehet munkát csinálni,mert akkor azt csinálnám hogy mondjuk fejpénzt irnék ki egy egy usera ,aki már elért egy nagyobb szintet, és mondjuk rá lehetne vadászni aztán sorban mindenkire na ugy volna ez baro!!!
  • K.András
    #837
    Figy lehet kalozkodni természetesen,de alacsony szintü playerek tabuk!!!Meg kéne állapodni valamilyen szintben mondjuk 25 felett egymásra is lehet, vagy 30-tol rajtatok mulik...Egyébként adsl-van de azt mondják lehet rajta normálisan, arrol nem is beszélve hogy nem fog eltünni a karaktered,mint nekem kb 6 idáig...
    Ha meg lesz valaki akinek gyorsabb nete, és tud csinálni szervert akkor át fogjuk tudni rakni arra a karaktereket...
  • lipovics
    #836
    Hm.
    Tuzfal? Vagy valami hasonlo?
    Nekem a Norton Internet Security szarozott, amig kezzel be nem adtam neki a freelancer.exet es permit all-ra nem allitottam.
    Amig csak siman beraktam es customon volt, nekem se talalt lofaszt se :I
  • lipovics
    #834
    Tenyleg Andras!

    Nekem feltett szandekom, hogy kalozkodom a szervereden :)
    Marmint meglekelek majd tarsak hajoit. Vagy nem tegyem? Vegul is errol szol a jatek :I
    Amugy milyen neten vagy?
  • K.András
    #833
    Nem probáztam még de azt olvastam más hajoval kezded, meg máshonnan is indulsz meg ilyenek...
  • K.András
    #832
    Megy csak leszakadt ez a szar axelero...
  • lipovics
    #831
    Roncs, nem ertem amit irsz.
    Latsz szervereket? ("és annyi üres lista")
  • lipovics
    #829
    Es egy kerdes!
    Tudja valaki a Sternenkireger-re a jelszot? Eleg jo pingu nemet szerver, sok playerrel, es allandoan fut. Oda akarok bejutni :)
  • lipovics
    #828
    Az pontosan milyen?

    Mas. Pont most szallt el a szerver :))
  • 3P
    #826
    Probaltad mar? Esetleg valaki mas?
  • K.András
    #825
    Van Pirat mode a lancerreactoron...
  • Hoz_Hun
    #817
    Lehet az a baj még az eredeti driver-em van fenn (Asus GeForce4 Ti4200/128MB). Most töltöm a 41.09
    detonátort (Win98). Remélem ez segít. Úgyan nem az én tipusomnál, de NVIDIA kártyánál a Microsoft emliti a problémámat és a legújab driver ajánlja. Remélem ez végleg megoldja ezt az átkozott kezdeti kifagyást. Egyébként ha már megy, akkor fullon fut, minden maxon akadás nélkül, és csak egyszer fagyott ki, pedig már nyomom egy ideje.
  • Hoz_Hun
    #816
    Na újra jelentkezik a probléma ami az elején. Játékindításnál kifagy. Amikor feltettem, ugyan ezt csinálta, aztán elmult, futott rendesen aztán jó sok játékóra után (több nap után) kifagyott és újra jelentkezik ez a indítási fagyás. Már 3x installáltam újra lekaptam a nimót, végigcsináltam #183 10x (mondjuk a hangjával semmi bajsem volt). Most talán megint jó, de azért ez mégsem kóser. Már nem tudok mire gondolni. Akkor szokott történni, ha a gép indítása után rögtön a játékot akarom futatni. Ha netezek pár percet, vagy csinálok valamit akkor jó, de ebben még nem vagyok biztos. Kicsit lehangoló így.

    Ötlete van valakinek?
  • K.András
    #815
    megy :)))
  • lipovics
    #814
    Aaaa, ket nap utan visszajott vegre a netem es nem meg egyik szerverem se, amint mar jol altam :)
    Andras, reggel ahogy felkelsz, lodd be a geped :)
  • CS@
    #813
    Át lehet menni.
  • CS@
    #812
    Találtam egy egész jó térképet : http://reflex95.hihome.com
    A linkjét kiraktam a linkek közé.
  • scynetyc
    #811
    nekem dx9 van fennt,semmi bajom vele a multinál.
  • scynetyc
    #809
    részemről passz, sorry
  • scynetyc
    #807
    lehet a lanra akarsz csatizni, probáld az internet ikont
  • scynetyc
    #805
    Sigma 13 -ból nem lehet átmenni a Sigma 17-be? vagy én nem találom csak.
  • scynetyc
    #804
    Okés!! Tetszik nekem is :o)) Lehet benézek majd a szerveredre én is.
  • K.András
    #802
    Megy.
  • K.András
    #801
    jajj bocsi restartom volt elöbb és elfelejtettem elinditani, inditom...
  • K.András
    #799
    Ne is cseréld le ezt a hajot mert a legjobb a játékban szvsz!Probáltam titánt is de amig titánal lelövök két hajot addig sabre-val 10-et...
  • 3P
    #798
    Ajanlom figyelmedbe a Sigma13 rendszer C3-C5 szektort... :)
  • K.András
    #797
    Én is gondolkoztam ezen nem is keveset.És szerintem ugy van hogy amit megtaláltak azt ugyanugy lehet majd találni, hiszen ha régen volt olyan fegyver akkor miért ne lehetett volna több is belöle...Amikor meghalsz akkor meg csak annyi történik ,hogy ami nem volt a gépre felszerelve az tünik el ami rá volt rakva az marad...
  • scynetyc
    #796
    Megtaláltam, köszi! Megtudtam venni a Sabre-t bár nem vagyok barátságban velük ,kicsit rozsaszines a kapcsolatunk. Most már jó cucc kellene rá :o)
  • papabear
    #795
    thnx!Akkor mégsem volt eldugva, csak én voltam láma,a game mappáiban kerestem...
  • scynetyc
    #794
    Ott voltam a Dresdenben de nem találtam ezt a Vogtlandbaset. Mindjárt elmegyek mégeccer :o) köszike
  • 3P
    #793
    Nem rossz, de arra max csak 9-es fegyvereket tudsz feltenni.
    Van 3 hajo, amire akar 10-est is, ezek:
    Eagle: Rendkivuli fordulekonysag, jo tuzero
    Sabre: Picit rosszabbul fordul, mint az Eagle, de erosebb, es nagyobb a tuzereje (mivel minden fegyvere elorre nez)
    Titan: A legnagyobb pancel, de ugy fordul mint egy doglott lajhar :(
  • 3P
    #792
    D3 VogtlandBase (_Legyel joban a Red Hassianokkal hozza!)
  • papabear
    #790
    Sziasztok, tudja valaki hol találom a mentéseimet, ha újra kell installálnom a játékot? Átnéztem, de jól eldugták... :o(
  • scynetyc
    #789
    Dresden-ben hol találom a Sabrét?
  • 3P
    #786
    Koszi szepen az infot elmegyek erte.
    Nekem mar dobhattk el pajzsot (igaz nem logikus), de mar tobbszor feltunt az urhajom raktaraban 1-1 olyan gagyi pajzs, amit tuti, hogy nem en vettem :)
  • CS@
    #785
    Hát nekem még soha nem dobott el egy szétlőtt gép sem pajzsot (motort fegyvert sűrűn).
    OmicronBeta/RuizBase-n KB.:300’000-ért odaadják.