3984
  • lipovics
    #1061
    feladom :(
  • lipovics
    #1060
    csoportos repules
  • lipovics
    #1059
    Hat nem jott ossze :)
  • lipovics
    #1058
    Proba kep:
    CS@
    #1057
    Pedig tegnap már én is marha módszeres voltam :
    -A segítségetekkel Falcon megvétele
    -Sigma13 kirablása ott helyben(Naha vagy Helgoland) sikerült lefizetni az Otcastot.
    -Taukon keresztül át az OmiA-ra útközben gyűjtögetés.
    -Át az Omi/Thet Eagle megvétele a többi már gyerekjáték….
    Csak érdekesség : Tegnap a Viking volt üres ,de a Sigma13-ban ott voltak a motyók (úgyhogy jobban jártam mint a múltkor).
  • molex
    #1055
    megyek en is ha tudok :) de egyelore 10/10, sajna eleg kicsi szerver :(
    de meg mindig jobb, mint a semmi :D
  • lipovics
    #1054
    Nemtom, egyenlore en is probalok visszajutni :)
    Sztem reggel 2 korul megyek aludni.
  • lipovics
    #1053
    En minden kezdonek szivesen segitek, mar vannak kidolgozott taktikaim, mivel ez a kilencedik karakterem :)
    Most 8 ora jatek kellett ehhez:
    Sabre
    10-es pajzs
    4 Nomad Cannon
    2 kilences fegyver (nemtom fejbol a nevet, Maltan lehet venni)
    8-as turret (most indulok a kilencesert)
    1,3m kp
    Pedig mar osztogattam is rendesen :)
    Adtam az egyik spannak 600e-t, masiknak meg harom nomad agyut es 6 tizes fegyvert :)

    De mivel mar keszen van az "Etnies Battleship", ezert mar semmire sincs szuksegem :)
    Ugyhogy gyertek csak nyugodtan, amim van, azt odaadom barkinek, szivesen segitek.
  • CS@
    #1052
    nincsmit
  • CS@
    #1051
    Előre is köszi igyekszem bejutni, ma meddig vagytok Kb ?
  • Jacky
    #1050
    Etnies, megszánhatnál engem is :)
    Nem kéne sok ...
  • Jacky
    #1049
    Köszi CS@ a mentést! Működik!
  • lipovics
    #1048
    Egyenlore a [HUN]ters-re jarunk :)
    Ott is fulltap vagyok, van 1 milla kpm is :)
    Gyere CS@, adok :)
  • CS@
    #1047
    Hát ja ráadásul már elég uncsi folyton újra kezdeni eddig is szerencsém volt ,hogy mindig összefutottam veletek.
  • molex
    #1046
    Ugy nezem hiaba szenvedtem a magyar szervereken, amig meglett a Sabre, mert egyik sem megy. Ti hasznaltok kulfoldit? Ha igen melyiket? Jo lenne egy allando magyar szerver...
  • Zsoltee_a_bator
    #1045
    nem hinnem hogy az adott ido alatt megolt fighterek szama barmire is jo lenne. ha erre gyurnek elmennek liberty -re, ott minden gep 1 loves a hajomnak, seperc alatt irtanam oket ezerszamra. Ha meg akarod merettetni magad talan a multi megteszi, bar en azt nem probaltam. Amugy a freespace2 cimu jatekot ismeritek? urcsatazasra, multi-coop-ra, deathmatch-re szerintem sokkal jobb volt.
  • molex
    #1044
    K. Andras biztos :) Ahogy elnezem ma is irkalt...
  • CS@
    #1043
    Tudja valaki mi van az unknown jump hole -al se tegnap se ma nem láttam ?
  • CS@
    #1042
    Mindkettőnek
  • molex
    #1041
    LOL, nem lattam meg a nicked neten :DDDDD Merrol kell kezdeni olvasni? :D
  • molex
    #1040
    Az osztogatasnak orulsz, vagy annak, hogy vegre raszantam 1 percet a regisztralasra? :))))
    Bar gondolom sokkal konnyebb volt egy kis kezdotokevel, nem? :D
  • PResident Evil
    #1039
    jajj... milyen net kell neki hogy faszáil menjen a game?
  • PResident Evil
    #1038
    osztogass nekem is :D meg helyettem is :D
  • CS@
    #1037
    :-)
  • molex
    #1036
    Ha mar ennyire kivancsi vagy, akkor neten ossze lehet szedni 2-3 nap alatt 1 milla korul. De mivel egy ido utan nincs szukseg penzre en is (mas is) mar osztogatjuk a kezdok kozott.
  • PResident Evil
    #1035
    NA! molex teeee... csak kiváncsi voltam... nem VB-t akartam szervezni jó lett volna tudnom... csak ennyi... akkor irjátok le az össz cash-t...
    ezt is hamisítsátok.. csak viszonítani akarok, milyen láma vagyok a játékban
  • CS@
    #1032
    Hát ha nincs más választásod ,hogy továbbjuss akkor tessék .
    Azért van kettő benne mert az egyikben Defender van a másikban Startracker. Ja és ez a mentés a : Mission3 : Respound to Station Willard.
    Remélem ez kellett.
  • PResident Evil
    #1031
    csá csummi :D
    na szal... ugyebár mindeki nyomja a freelancert mint állat szerintem valaki már végig is nyomta (nem olvastam a topicot végig)
    de szeretnék tőletek kérni valamit...
    szal mind király pilóták vagytok ? vagy csak én hiszem ezt magamról ?
    hasonlítsuk össze magunkat
    írja le minden freelancer playa a játékban eltelt idejét, és az addig szerzett Killjeit (Total kills) és ezt hitelesítsük egy a játékból lopott képpel... tehát mindeki irja a sztatszját és nyomja be a panelről készített képet...
    sok sikert... csak kiváncsi vagyok (azért nem küldök mert még tuningolom magam
    )
    csá...
  • Jacky
    #1030
    A 183-asban, ill. a readme-ben leirtakat pontosan végigcsináltam, de nekem nem segített!!!
    Ezért kellene egy mentés, méghozzá a Mission 3: Entrance the Barrera passage utáni!
  • CS@
    #1029
    A változatosság kedvéért erre sem emlékszem (mondjuk szinte semmire a single-ből) ,de ha a küldetés kész és mehetsz tovább akkor szerintem baj nem lesz belőle.
  • CS@
    #1028
    Miért ennek a „bug”-nak köze van a hang problémához ?
    Ha igen inkább a readme 10es pontját nézzétek !
  • hippy
    #1027
    Nézzétek meg a 183-as hozzászólást.Nekem is az segített.
  • BaLeeX
    #1026
    Egy gyors kérdés (olvasom a topicot az elejétől de lassan megy, addig kérdezek hátha megszán valaki :) ):
    Mission4 a New York rendszernél megkaparintjuk az artifact-ot (kis lila vacak) és a rendszer ellenünk fordul, nagynehezen elérjük a Bedford kutatóhajót na most a cél az, hogy meg kéne védeni. Pajzs javítóm nincs, nanorobotom 1 vagy 2 és van vagy 10 Heavy Fighter, meg 3 nagyobb hajó amik lassan szétlövik a bázist. Igaz csak 2x próbáltam, de reménytelennek tűnik megvédeni. A készítők is így akarták? Mert ha felrobban a bázis folytatódik a játék de nem veszítek semmit, vagyis ennek így kell lennie?
  • Jacky
    #1025
    Küldenétek nekem is egy, a 3 vadász utáni mentést? Ugyanaz a problémám ....
    [email protected]
    Előre is köszi!
  • lipovics
    #1024
    En dobok, ha megmondod pontosan a misszio nevet.
  • CS@
    #1023
    Ok
  • bfg900
    #1022
    Valaki erősítsen már meg abban, hogy a 13as misszióval vége a játknak.
  • CS@
    #1021
    Hát engem gond nélkül megtámadott az a 3Walkriye és csak le kell lőni őket ,de legalább most már én is tudom melyik ez a problémás küldetés.
  • CS@
    #1017
    Áruld már el nekem légyszí pontosan melyik ez a küldetés mert a Mission 03: Respond to Station Willard –ot most csináltam meg de ott nem 3 hanem vagy 23 vadász van és csak le kellett lőni őket.
  • CS@
    #1015
    Na most megyek és megnézem ezt a legendás 3ik küldetést mivel én nem is emlékszem rá…