3984
  • CS@
    #1114
    Nekem se
  • molex
    #1113
    nekem meg nem is jott valasz a levelemre... kulfoldi szerverre meg nincs kedvem menni. grrr
  • CS@
    #1112
    Ja mennék játszani csak most már végképp nincs hova.
  • molex
    #1111
    csa, de rohadtul raersz :DDDD
  • CS@
    #1110
    HNVE
  • molex
    #1109
    Na jo, legyen, felavatunk teged is :D
  • lipovics
    #1108
    Hat :)
    Nalam most az van, hogy felszereltem magamra 4-et, adtam Kononak is negyet, es meg van nalam 8 :)
    Abbol negyet Baltynak szanok, negy meg folosbe van :)
    Lehetek nomad vadasz? :D
  • molex
    #1107
    Etnies, akkor leszel hivatasos nomad-vadasz, amikot te is losz ~12 fegyvert 40 nomadbol, mint mi csa-val tegnap :))
  • CS@
    #1106
    remek...
  • lipovics
    #1105
    kaptam egy passt, de nem nagyon akar vele beengedni :)
  • lipovics
    #1104
    hivatasos Nomad vadasz vagyok :)
  • lipovics
    #1103
    Unknow systemet vagom, majmokat is, csak azt a lukat nem lattam meg.
    Na majd ma megnezem
  • Pöty
    #1102
    Na ha átérsz vigyázz nehogy esetleg a nomádok leszedjenek mikor épp nem vagy ott!
  • CS@
    #1101
    Etnies : Kaptál választ a PASS-al kapcsolatban ?
    Elnézést az OFF –ért.
  • Hoz_Hun
    #1100
    Az Omicron Gamma szektorból nyílik egy Unknow Jumphole(a kordinátát fejből nem tudom de a szektor jobb felső sarkában van egy nagy zöld köd, kb annak a közepén van). Ha átmész akkor Unknow szektorba érsz, ahol a Majmok és a Robotok bolygói vannak. Szemben a Jumphole-lal van egy nagy zöld tölcsér. Na abba repked Corsair barátunk lassan egy napja.
  • lipovics
    #1099
    Valaki mondja mar el, hogy hol van az a luk :)
  • Hoz_Hun
    #1097
    De hát tudjuk: "Az igazság odaát van"
  • Hoz_Hun
    #1096
    Corsair: Az a zöldes tölcsérszerű alagút az oprendszerből vezet ki szvsz kiszáltál a vidowsból.
    Egyébként én is repültem benne vagy fél órát, de nem bírtam cérnával és visszafordultam.
  • Spenser
    #1095
    Nah én is végig vittem nagyon jó játék :)
    Mostmár én is 38. szintű vagyok és van egy Sabrém :)
    Most még össze szedek hozzá minden jót aztán meglátom hogy mittud a kicsike :)))
  • lipovics
    #1094
    Hol van az az alagut?
  • riska
    #1089
    Nem lesz az nehéz; úgyis éjszaka van, autopilot be, mehetsz aludni, reggelre kijutsz. :)
  • riska
    #1087
    A bepirosodott majmok jelentéktelen poén; az alagutat nem tudom.
  • riska
    #1085
    Hali! Lenne egy First encounters-kérdésem; ezt a 8 éves anyagot épp a Freelancer hatására kapartam elő a régmúltból, de nem igazán megy XP pro alatt; te tudod a megoldást?
  • riska
    #1084
    Még ki se jött az európai verzió, de a magyar fórum már halódik is?
  • molex
    #1082
    pff... komment nelkul:

    A kutatók elmondták, hogy a különleges kísérlethez az Intel legújabb 10 Gigabit Ethernet hálózati kártyáit használták fel. Ezen kártyák segítségével a szakemberek nem kevesebb mint egy 1 TB adatot juttattak el a kaliforniai Sunnyvale-ből Genfbe, még pedig kevesebb mint egy óra leforgása alatt. Harvey Newman, a Kaliforniai Technológiai Intézet professzora elmondta, hogy az 1 TB adatot stabil 2,38 Gb/s-os adatátviteli sebesség mellett juttatták el az Egyesült Államokból Európába, ami azt jelenti, hogy a korábbi rekordsebességet közel két és félszeresére növelték.

    Ezt az óriási adatátviteli sebességet Newmann azzal a példával szemléltetette, hogy ilyen módon kevesebb mint egy óra szükségeltetik 200 darab DVD film egyik pontból a másikra történő átmásolásához, illetve, hogy egy komplett DVD film hálózaton keresztül történő átmásolása mindössze 18 másodpercig tart.
  • molex
    #1081
    Azert nem neveznem teljesen bugmentesnek a jatekot :)) Az elobb beragadtam egy trade lane-be, es barmerre mentem ott villogott korulottem, csinaltam screenshotot erdekes lett:)

    Screenshot 1



    Screenshot 2



    Screenshot 3

    :))
  • Kandurex
    #1080
    Ez a macerásabb :DD Total commander, F6 izzit, pakol más directory. Media player v. mással meg megnézi az ember :)
  • Hoz_Hun
    #1079
    Lentebb ezt olvastam erről. Lehet igazad van és ez a gond, én nem próbáltam ki, de ha ez okozza akkor le kell törölni, vagy áthelyezni. Végül is sokkal frankóbban meg lehet nézni az intrót magából a windowsból.

    "Intro kikapcsolása:
    Freelancer könyvtár\EXE\freelancer.ini
    Pontosvesszők beszúrása a megfelelő sorok elé.
    Valahogy így:

    [Startup]
    ;movie_file = movies\MGS_Logo_Final.wmv
    ;movie_file = movies\DA_Logo_Final.wmv
    ;movie_file = movies\FL_Intro.wmv

    Állitólag a kérdéses videó fájlokat ezek után akár le is törölheted."
    Érdemes ezt is kipróbálni.
  • Kandurex
    #1078
    Hót egyszerű. Sőt akinek ez a gondja! Megoldás: A video könyvtárból a 3db .wma filet egyszerűen vágd ki onnan. És lőn csoda :))
  • Hoz_Hun
    #1076
    Nekem fenn van a 9 directx (már előtte is fenn volt) és ennek ellenére jelentkezett a probléma.
  • Hoz_Hun
    #1075
    Lacika22: Van. Nekem ugyan ez volt, és találkoztam már mással is akinél ez jelentkezett, ez a "bug" elég ritke de van. Elsőnek ezt próbáld meg:
    1. Miután feláll az oprendszer (tehát ha elindítottad vagy újraindítottad a gépet), NE inditsd el rögtön a játékot. nekem akkor tuti "fekete" halál. Netez pár percet, vagy ami még jobb nézz egy avi filmet pár percig(lehetőleg olyat ami codecet használ). Tényleg 1-2 perc elég. Azután indul korrektül.
    2. Ha nem indul ezután sem (vagy jelentkezik a hang probléma), akkor a #183 szerinti küszöböld ki (annak ellenére ia, ha nem indult). De az 1. ezután is tartsd be.
    Nekem volt mind a két hiba, fekete fagyás és hang probléma is, de kiküszöbölhető.

    u.i.: A hangproblémára: nem kell a Nimot leszedni és a megadott filekat sem kell törölni a Win/System/ könyvtárból(l3codecp.acm, l3codeca.acm), viszont a system.ini-t a megadotak szerint módosítani kell. Ide annyit hozzátennék, hogy erre véletlen jöttem rá de nálam is másnál is segített. A system.ini file ahol kitörlöd a megadott sort "msacm.l3acm=l3codecp.acm"(assze a [Drivers] fül alatt van) az utolsó sorába írd be: c:\windows\system\l3codeca.acm (ezért ne töröld ebböl a könyvtárból az adott filet, ha a l3codecp.acm kitörlöd pedig nem lesz zene, szvsz ezeket ne töröld ki). Viszont a CD a REDIST könyvtárból a "WMFADist.exe" telepítsd.

    Ha műxik írd meg mert kiváncsi vagyok rá.
  • fluga
    #1073
    szevasztok skacok! most szedtem le, teszem fel, kiváncsian várom, mert én ISSSZONYAT nagy Elite/Elite II/First Encounters rajongó vagyok! (de jó is volt annak idején a thargoidokat csépelni) szóvel remélem nem csalódom, mert nagyon régóta nem jött ki hasonszőrű játék.
  • K.András
    #1072
    Hali sorry de töltöttem le, ha igény van rá akkor megy tovább, ha valakinek a karaktere kell annak is állok rendelkezésére icq-n :129307059
  • Hoz_Hun
    #1068
    Ja és még valami. Roger Wilcot használtok játék közben? Mert az ugy állat ha billentyű pötyögtetés nélkül lehet közben kommunikálni.
  • Hoz_Hun
    #1067
    Asszem most már ki kéne próbálni neten. Van valami különleges beálítási varázs? Ip? Szerverszám? Persze ahol ti nyomjátok, holmi külföldiekkel nem akarok aprítani(egyébként ADSL-lel nyomom, remélem jó a szerver és fasza ping lesz ).
  • Hoz_Hun
    #1066
    Na végre kibékültem a Bretoniai zsarukkal. Már csak a fegyveres erejük nem komál, de nem is bánt. A Cors. viszont semlegesek lettek, de már tuningolom vissza(nem tett jót a kapcsolatunknak, hogy lefizettem a Samurájokat, egy bányász társoságot, meg a Bretoniai zsarukat). Red H. írtom ingyen platformostól, bázisostól, aknamezőben és azon kívül. A németek imádnak, a fejvadászok is odavannak értam a Cors. meg már szóbaálnak velem. Lehet itt haverkodni, csak "ingyen" (a zsákmány azért zsákmány és szép pénz az is) kell dolgozni.
  • molex
    #1065
    csak proba

    Kep1

  • molex
    #1064
    amugy sem orultek volna a modemesek 3 ekkora kepnek :))
  • molex
    #1063
    Etnies, egy kis html manual, hogy legkozelebb ne szurd el :)))
    #1060-nal hianyzik a http://
    #1058-nal pedig kihagytal egy "-t, amitol aztan a tablazat is meghulyult :DD

    amugy a kepek jok lettek, de eloben jobb volt :D
  • lipovics
    #1062
    Szal a kepeket itt megnezhetitek:
    http://etnies.free.eplanet.hu/pic/freelancer/freelancer1.gif
    http://etnies.free.eplanet.hu/pic/freelancer/freelancer2.gif
    http://etnies.free.eplanet.hu/pic/freelancer/freelancer3.gif

    ezeket akartam beszurni, de nem akart osszejonni, sorry :Í