3984
  • Wanax
    #2505
    a start menüben amit berakott mappát a freelancer, abban van egy ikon ami behozza neked ezt a számot, de asszem telepítéskor vgay mikor megmutatja magától is, és fel is hivja a figyelmdet arra hogy ezt jegyezd meg meg blablabla...
    szal nem titkos ez, hogy a registryből kelljen kihámozni
  • PiszkosFred
    #2504
    Registry?
  • Erron
    #2503
    azóta csináltam másikat. és elég jól haladok vele.
    akkor most honnan is tudom a kódot kiolvasni? :)

    Erron
  • Cobra.
    #2502
    Fel kellett volna írnod az internetes kódszámot, amit generál a játék. Amikor újra rakod a játékot, akkor sajnos csinál egy új kódot, ezért nem tudod használni a meglévő karakteredet.
  • Erron
    #2501
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: Ha az interneten egy szerveren játszom, és valami oknál fogva újra kell telepíteni a windzót, vagy a játékot, hogy tudom előhalászni a karakteremet a szerverről? Mert még ha vissza is másolom a játékmentéseket akkor sem látom a karakterem, de viszont ha létre akarom hozni újra, akkor azt kiabálja a szerver, hogy már létezik.
    Tehát hogy tudnám előhalászni a szeretett karakterem?? :)
    PLZ segítsetek!

    Erron
  • Tuvok #2500
    Sztem úgy 95 % körül lehetett . Ami meg nem volt lefordítva, azt nem is lett volna értelme ... (hajónevek, állomások, bolygók nevei)
  • GH Nyúl
    #2499
    Nincs 100%-os magyarítás hozzá. Eléggé kezdetleges az ami eddig van. Azért akarunk csinálni majd hozzá egy full, csak embereket kereseünk még.
  • Tuvok #2498
    Minek ? A magyarosítás nem jó ?
  • Birdhill Thug
    #2497
    Sziasztok!

    Embereket keresünk akik segítenének lefordítani a Freelancert (és persze tudnak angolul). Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj egy levelet erre a címre: [email protected] :)
  • Wanax
    #2496
    jól emlékeztem akkor. az csak a szerverekre fontos. amugy nem hinném hogy megszünt volna az FL szervere ami a játékokat keresi, annál azért népszerűbb játék!
  • Cobra.
    #2495
    De az, kliensre nem kell felrakni
  • Wanax
    #2494
    hmm, az nem szerver patch? én tudom hogy csak a szerverekhez volt patch, főleg az xp kompatibilitás miatt. de hogy azóta kiattak volna volna a játékhoz is? nem hiszem...
  • Hmuda
    #2493
    1.1-est itt lehet leszedni.
  • Hmuda
    #2492
    Van 1.1-es peccs és asszem pont a MP hibákat orvosolja.
  • Cobra.
    #2491
    Vagy már mind megszűnt
    Mondjuk inkább tűzfal/router gond lehet. Patch nincs hozzá, csak modok, de a modos szervereket is látni a keresőben.
  • Wanax
    #2490
    freelancerhez szerintem nincs patch... legalábbis én úgy tudom. használj All seeing eyet vagy pedig azért nem lácc szervereket, mert a tűzfalad lefogja a dolgot.
  • Hmuda
    #2489
    patch :P
  • Maxx
    #2488
    hi, 1.0 ás a freelancerem, semmi szervert nem talál van 5 letetek?
  • zolisz
    #2487
    jah!, és ha szeretnél magyarokkal az oldaladon, multizni, csak keress meg minket ;)
  • zolisz
    #2486
    javaslok egy 5gömbos egeret, lehetőleg optikait, és ha megteheted, kábál nélkülit, mert ha így vágsz neki, az amúgy is tökéletes írányítás, még élvezhetőbb lesz, és nagyon hamar megszokod, jó játékot!! ;)
  • Venom
    #2485
    csakazzal lehet :)
  • Kandurex
    #2484
    Egérrel lehet irányítani?
  • zolisz
    #2483
    Küldtem mail-t szólj ha az sem ment el. thx!...
  • Cobra.
    #2482
    Onnantól már azt csinálsz, amit akarsz, nincs több misszió.
  • edios
    #2481
    Hella! Amikor a nomád főbázisban megcsináltam a küldit,és manhattanan találom magam,ott vége van a single playernek? Mer mindig az van,hogy kiír egy összeget,hogy mennyit kell összeszedni köv szinthez,aztán ha összegyűjtöttem,kiír egy másik összeget! :) kb 23as szinten vagyok!
  • lala12
    #2480
    Kinek ment az a privát üzenet? Én nem láttam.
    Ha mégis nekem szántad, akkor inkább mailt küldj.
    [email protected]
  • zolisz
    #2479
    Írtam privit, majd jelezz vissza pls!
  • lala12
    #2478
    Ha valaki Multizni akar, akkor elég gyakran fenn vagyok a K-Play.de >Sirius Gamers< szerveren Lacos néven. Ott megtalál, és megbeszélhetjük hol és mikor tudunk játszani.
  • Noodlee
    #2477
    Mevettem a legjobb hajót, és a legjobb fegyvereket is, de a küldetés az, hogy megvédjek valami hajót :(
  • Tuvok #2476
    Esetleg pakolj jobb stukkereket vagy pajzsot a hajódra, vagy próbálj másik útvonalon menni .
  • Noodlee
    #2475
    Thx
  • Tuvok #2474
    Nem játszottam a Single-lel, sry :)
  • Noodlee
    #2473
    #2469 valaki lökhetne valamit rája.
  • Tuvok #2472
    De próbáld ki a többi magyart is:
    hub.irc.hu
    extra.irc.hu
    elte.irc.hu
    sote.irc.hu
    mind 6667-es porton .
  • Tuvok #2471
    Próbáld meg a többit is, random szerverek szoktak menni .
    De hát ilyen az Ircnet, ezért jobb a Quakenet vagy DALnet akár .
  • Noodlee
    #2470
    Ja single player
  • Noodlee
    #2469
    Tegnap kezdtem a játékot, newbie kis pöcs vagyok, és a 3. küldetést nem tudom megcsinálni. Valami artifactet, vagy mit kéne megszerezni, azzal nincs is baj, de a visszaúton baromi nagy csapatokkal futok össze, és fél perc alatt kinyírnak. Mit lehet tenni?
  • lala12
    #2468
    Csak tudnám, hogy miért kell ilyen elérhetetlen szerveren keresztül találkozni azoknak, akik játszani szeretnének. Tegnap egy órán keresztül próbálkoztam feljutni, mire sikerült. Sajnos már nem volt fenn senki, biztosan játszottak. Ma már szintén egy órája próbálok felmenni az irc-re. Ennél azért vannak elérhetőbb szerverek is.
  • Tuvok #2467
    nah, hurá :)
  • Wanax
    #2466
    tényleg sikerült neki :))