3984
  • Wanax
    #2545
    régen volt magyar szerver, a HUNters, csak aztán abbahagytuk, mer nem voltak rajta igazán sokan, páran voltunk, dce az jó társaság volt, szerintem Cs@ még emlékszik arra az időkre :)
  • Erron
    #2544
    ?? #2542 ??
    Senki? Szomorú vagyok hogy sehol egy magyar szerver.
    Vagy csak privát szerverek vannak?
    Vagy semmi? :(
    Egyáltalán lenne rá igény?


  • CS@
    #2543
    Ugyan semmi gáz.
    De ha netán valaki megsúgja a megoldást (vid kari cserén kívűl) akkor te is áruld el. Köszi.
  • Erron
    #2542
    Sziasztok!
    Tudtok nekem valami frankó magyar freelancer szerver címet ajánlani?
    Olyan hely kellene ahol nincs pangás, és pörögni szokott a játék.

  • ivjoe
    #2541
  • Wanax
    #2540
    Nvidián nem csodálom hogy nem akart menni :) sorry, de ezt nem lehetett kihagyni... remélem nincs harag!
  • CS@
    #2539
    Hello !
    Nálam egy Inno3d FX5600XT -vel csinálja ezt.
    Most a 61.76 driver van fent ,de már jónéhány másikat is próbáltam.
    A vicces az ,hogy egy haverom tök ugyanilyen (egyszerre egyhelyen vettük) kártyályával az én gépemben frabnkón megy.
  • Wanax
    #2538
    Hali!
    Anno 67-ben még nekem is ezt mondta az akkori 8500-ösömre... mondtam nkei hogy felejtsd el kispajtás, többet nem zargatott vele, a játék meg királyul ment :) nálatok milyen milyen videokarira mondta ezt?
  • Viktor01
    #2537
    akkor anyázunk tovább amikor kilép vagy lefagy a játék:)
  • Viktor01
    #2536
    Ezek szerint nem:)
  • Viktor01
    #2535
    hátha a többiek tudnak :)
  • CS@
    #2534
    Ugyanez.
    De nálam már a menu megjelenése után kb 2-3mp mulva kivag.
    Megoldast sajna nem tudok ,de ha te rajonnel pliz oszd meg ,koszi.
  • Viktor01
    #2533
    Hi!
    Volna egy kérdésem. Volt már nektek olyan hogy a játék kiírja hogy nem biztos hogy futni fog a videokártyával(baloldalt egy ablak)és játék közben egyszer csak vagy kilép az asztalra és még hallani egy ideig a zenét majd kijön a Microsoft hülyesége hogy probléma van küldjem el nekik. Vagy egyszer csak elkezd villogni a játék és egy idő után lefagy.
  • Johnny Rico
    #2532
    leszedtem a kodeket, meg a freelancert, aztán újraraktam, az eredmény továbbra is kék halál
  • Johnny Rico
    #2531
    Ace mega codec pack van fent, megprobálom ujra rakni hátha segit
  • Cobra.
    #2530
    Codeck pack? Hibás install esetleg?
  • Johnny Rico
    #2529
    kerdesem volna : amikor rendszerkozi ugrast hajtanek vegre, a gepem fogja magat, es kek halalt hal, megjegyzem semmi mas jatekkal nem csinalja... fogalmam nicns mi lehet...otlet
  • beerofd
    #2528
    Vegulis sikerult a ZoneAlarmot jobb belatasra birnom de nem volt egyszeru.. A Trusted Zone (Miert pont az kellett neki?) custom settings-eiben kellett engedelyeztetni a portokat 2304-2400 ig.. MINDEN protokoll alatt.. eros a gyanum, hogy egy ilyen jateknak azert nincs ekkora adatforgalma, plane mi szuksege lehet az UDP-re?.. mind1.. most muxik egesz jol, csak hianyolom a forgalmasabb magyar szervereket. A drumAndbass mod, ha egyszer elkeszul, aktivalva lesz valamelyik magyar szerveren?
  • PLaci #2527
    Nekem az van fent hónapok óta :-)
  • takraj
    #2526
    Hogy találtad meg?
  • Tuvok #2525
    30 nap ja, kell az neked ? ,)
  • PLaci #2524
    He? Kerio az ingyenes, csak az olyasmik, mint a reklám szürés és pop-up blokkolás rész nem elérhető 30 nap után...
  • Tuvok #2523
    Hát mivel azt írtad, hogy ha kilövöd ZA-t, akkor látod a szervereket, így csakis ZA lehet a hibás, engedélyezd a kimenő és bejövő forgalmat is, turkálni kell az tény, vagy töröld ki belőle az összes Lancerhez tartozó alkalmazást és amikor újra kérdezi, mindent igennel kipipálsz .

    ZA-val nekem Battlefield 42-ben meg más online játékokban volt bajom, felraktam egyszer egy új verziót és borzalmas pingjeim lettek, előző verziót visszarakva megint jó lett, így egy barátom ajánlására kipróbáltam a Kerio-t, ugyanannyit tud, de kisebb a gépigénye és sokkal-sokkal egyszerűbb és egyértelműbb a használata, ha esetleg úgy döntesz, hogy kipróbálod, küldök neked licenszt hozzá .
  • beerofd
    #2522
    Probaltam mar, de semmi reakcio, beallitottam a 2302-2400 as portig minden adatforgalom engedelyezeset, az OSSZES protokollnak es ugyse nyert... ami azt illeti en nagyon meg vagyok elegedve a Zonealarmmal, ezt az egy hobajat leszamitva .. meg probalkozom, majd ha van eredmeny akkor fellokom a forumra
  • Tuvok #2521
    Amikor Lancereztem ZoneAlarmom volt, nekem is blokkolta a szerverlistát, a ZA programlistájában kell engedélyezni mindent, akkor átengedi .

    Egyébként meg ZA-t nem ajánlom, az újakban elég sok hiba van ...
  • beerofd
    #2520
    Valaki, aki zonealarmot hasznal, segithetne. Ha lelovom a tuzfalat latom a netes-szerverlistat, es csatlakozni is tudok, de 20 percen belul be is szivok egy trojait vagy ferget. Ha be van kapcsolva a tuzfal, akkor sovany, pedig a programlistben beallitottam a freelancer.exe engedelyezeset... Szoval, valaki monda meg nekem, Zonealarmban hol a tetves %#@&!%>#-ben es mit allitsak, hogy a tuzfal megnyugtato vedelme mellett lephessek be egy univerzumba a kalozok "jo"hiret oregbiteni?
  • Wanax
    #2519
    jaaa, mérnem ezzel kezdted? akkor kell a szerver paccs, mer xp-t valamiér nem szeresse a szerver és azzal hajlamos igy kifagyni. szal tett fel :)
  • Tuvok #2518
    (saját szervert kreálok és azon tolom,mintha multi lenne)
  • Wanax
    #2517
    hmm, neked nem szerver patch kell... valami más lesz ott a gubanc. szerintem lehet hogy modolt szerverre akartál felmenni, és mivel a te gépeden nem volt mod ezér kivágott. szerintem próbálgass még ár szervert, és ha mind rossz, akkor ott valami más gubanc lesz, valami a nettel kapcsolatban.
  • Brutal
    #2516
    Köcce az infot,akkor megkeresem
  • Tuvok #2515
    Asszem létezik servepatch, ártani nem árthat ..
  • Brutal
    #2514
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan gondom,hogy XP alatt felteszem a gammát,játszom vele egy-két napot (saját szervert kreálok és azon tolom,mintha multi lenne),egyszer csak belépek és azt irja ki,hogy a szerver nem található v. pedig belépés utáni 5-10 percben kidob és onnan sem tudok belépni...
    Van ehhez valami javítás vagy ötletetek?
  • HadUr
    #2513
    A kodot meg lehet tudi egyszeruen:

    A freelancer/exe konyvtarban van egy file : myflaccountid.hta

    Ezt ha elinditjatok kiirja az aktualis kodotokat, amit felirhattok :P

    HadUr
  • Erron
    #2512
    Sziasztok!

    Találtam egy frankó magyar szervert a szerverlistában. SzituHUN névre halgat 80 fős befogadóképessége van, egész jó, csak sajna még kevesen ismerik :( Nézzetek be ti is. ;)
  • Dankó
    #2511
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy a magyarítást hová kell bemásolni a játékban illetve telepíteni mert nekem sehogy sem sikerült.Hiába telepítem akármelyik könyvtárba.( a főkönyvtárba is).
  • Venom
    #2510
    registery-be kell turkálni.
  • Tuvok #2509
    van egy scr vagy valami ilyesmi fájl valahol a Freelancer egyik almappájában, talán az 'exe' mappa, ha van olyan
    de a registry-ben is át lehet írni valahol
  • Wanax
    #2508
    ha jól emléxem, akkor installkor kéri a kódot. hogy máskor hogy lehet lecserélni azt nemtom...
  • Erron
    #2507
    Ok, sikerült a kódot megtudnom és ki is írtam. Csak még azt nem tudom hogy hol kell beírni, ha esetleg valami gixer van. Nem találtam sehol semmilyen beviteli mezőt ahová be tudnám írni. Ebben is tudtok segíteni?
  • PiszkosFred
    #2506
    Ok, sorry. Csak tipp volt. Regen jatszottam mar serveren, de arra en is emlekeztem, hogy akar csak az NWN online serverek eseteben, itt is meg kell jegyezni a kodot.