3984
  • FL Zoli
    #2745
    Lehet kalózzal is, csak a sok mod-csere egy idő után hazavágja(például nekem mod nélkül el se indul a játék)
    start menü--->MS games->....-> Examine my account id ---- ezt a számod írd le vagy nyomtasd ki, mert ha ha újra telepíted, akkor csak ezzel tudod újra használni a karaktereidet.

    Neten meg annyi hogy pl.amerikai szerveren elég lagos a szerver, 50-60ping már ideálisnak mondható.
  • Lord Oswal
    #2744
    meg neten mennyire élvezhető a játék?
  • Lord Oswal
    #2743
    valaki elmondaná nekem hogy lehet-e egyáltalán tört verzióval multizni?és az hogy van megcsinálva multiban? hogy ha kilépsz megmaradnak a cuccok vagy kezdheted előröl?
  • Toroco
    #2742
    a void szerveren vannak magyarok, meg klán is de én még sosem futotam össze velük. én elkezdtem a voidon, de mivel nem volt senki pont azóta nem is mentem fel. www.voidserver.com
  • Fugitive
    #2741
    Csak nem te is Magyarokat keresel?
    Én is ilyen szervert próbálok találni, valaki tud ilyet?
  • FL Zoli
    #2740
    Egyébként ki hol játszik? Milyen szerveren?
  • Fugitive
    #2739
    Igazából már ráférne a játékra, hogy fejlődjön,
    vezethető hadihajok, mármint a nagyok is, stb...
  • lala12
    #2738
    Ez igaz, de messze nem volt teljes. Még most is a Gamehunter dolgozik rajta, és lassan kész is lesz. a régi verzió egyébként már nem tölthető le náluk.
  • FL Zoli
    #2737
    Én úgy tudtam hogy már elég régen van magyarosítás.Még nem próbáltam ki
    www.gamehunter.hu
  • lala12
    #2736
    A lancersreactoron ez is fenn van.
    Lancersreactors downloads
    FreeLancer Data Storm v3.91 - the complete Starmap
    Ha a letöltések gyakorisága alapján rakod sorba a letöltéseket, akkor a jobb dolgokat nem kell sokáig keresgélni.

    Mellesleg én nem használom, mert csorbítja a játékélményt. Mennyivel jobb, ha úgy kell megtalálni a dolgokat, és fejben feltérképezni a rendszereket.
    És nemsokára el fog készülni a teljes magyarítás is a játékhoz (szerintem február vége, március eleje). Ezért érdemes újrajátszani, és odafigyelni a történetekre is...
  • FL Zoli
    #2735
    djtiesto nak volt a válasz.. de tökmindegy
    A te esetedre is csak ismételni tudom magam: www.lancersreactor.com
    Kis túlzással kimondható: százával vannak a modok, csak nem mindegyik működik Singleplayerben, vagy csak nem volt letesztelve. Én is moddal kipróbáltam a singleplayert s XY odik küldetés bugos volt s nem tudtam továbbmenni
  • Fugitive
    #2734
    Kösz szépen!
    Ha van még valami jöhet.
  • FL Zoli
    #2733
    Hello
    nézd meg a lancersreactor on. Ott megtalálható az összes roncs koordinátája.
    Ha jobban szétnézel találhatsz olyan progit ami megheckeli a save filet, s egész univerzumról full térképed lehet. Nevét ne kérdezd, mert már nem tudom. ......editor
  • Djtiesto16
    #2732
    Hali! Anno amikor régen végig vittem volt egy olyan térképen ami a hajóroncsokat is mutatta...nem tudjátok, hogy mi a neve illetve honnan lehet letölteni..mert nem lenne ártalmas...de basszus ezt ujra elkezdeni iszonyat nagy feeling nekem...na köszi a helpet előre is by
  • Fugitive
    #2731
    Szevasztok!
    Tud valaki kiegészítést a Freelancerhez?
    Már nemártana meg.
  • Fist
    #2730
    Sajnos legközelebb péntek este leszek fennt.
  • Toroco
    #2729
    ma kb 20óráig vagyok itthon. addig jó lenne összehozni valami találkozót ingame. próbáltam másokkal is játszani akik fent vannak, de sajna nem tudok rendesen beszélgatni angolul és igy lehetetlen normálisan játszani
  • Fist
    #2728
    Hello!

    Ma este talán én fönt leszek.
    info: [email protected]

    Üdvözlettel:[RAPTORS]_Fist
  • Toroco
    #2727
    ma nem leszel fent a szerveren? pénteken túl későn értem haza sajnos.
  • Toroco
    #2726
    de most már bejön az oldal.
  • Toroco
    #2725
    a void szerveren vagyuk. www.viodserver.com de nálam most nem tölti be az oldalt, és a void2015 mod kell
  • Bandeeka
    #2724
    Sziasztok!
    Most olvastam, hogy elég sokan jáccotok még. Megszeretném kérdezni milyen modot szedjek le és melyik szerveren vagytok elérhetöek.
    Thx Bye
  • Toroco
    #2723
    milyen néven talállak meg a játékban? én Toroco néven vagyok.
  • Toroco
    #2722
    én nem is igazán akarok játékosok ellen harcolni. majd elmondod hol ez a bolygó. számomra teljesen ismeretlenek ezek az uj rendszerek
  • FL Zoli
    #2721
    Van egyébként lvl 10 es szállító. Thoth néven fut. A majmok bolygólyán lehet megvenni. Jónak jó, csak a többi játékos ellen nem ér semmit...
  • Toroco
    #2720
    egyenlőre még csak new yorkban jártam meg magellánban.
  • Toroco
    #2719
    közben már kereskedtem egy kicsit és már meg van a dromedar, és felpakoltam 5ös szintü fegyverekkel. nem biztos hogy ezzel a hajóval annyi nomádot kitudnék ütni. a vadász hajók nekem nem jönnek be, túl gyorsak. én a single missziókat is szállítóval csináltam végig.
  • FL Zoli
    #2718
    Toroco
    Úgy néz ki ma 8 körül fenn leszünk páran. gyere ha gondolod
    3- 3.5 millióból már fel lehet szerelni egy hajót, a nagy érték a hull upgrade ami 7.7 millió$ majd adok egy kis induló tőkét
    Pénzt meg úgy lehet legyorsabban nomád küldikkel lehet 300-400k a küldi, meg néha bejön másfél millió a cuccokból 1 nomád stukkert 300k ért lehet eladni bizonyos helyeken (s néha 16 nomád valkűr megy neked)
  • FL Zoli
    #2717
    Én is sok nagy modot kipróbáltam(evolution, crossfire, tekagis treasure, régen a warfare stb)
    DE nem volt a legjobb hogy 15-30 emberre jutott 40 új + az alap rendszerek. Tekagin is 3.5 órát repkedtem mire összefutottam valakivel.
    Annyi tetszik hogy sok hajó van, lehet válogatni.
  • HF
    #2716
    Hi mindenki.
    Valaha én is [HUN]ter tag voltam de elveszett a szerver és nem találtam őket.
    Én is modkészitő lettem. most is csinálok egyet (ezt inkább átalakitom)

    Ha modok érdekelnek titeket, nézzétek meg a www.lancersreactor.com oldalt.
    Sok száz (talán sok ezer) mod létezik. A mod amiről beszéltek az oldalon átlagnak számit. Igazából három "úttörő" mod volt. Szinte mindegyik azokból indult ki.

    1.Freelancer evolutions.
    32 új hajó, vezethető battleshipek és nomád hajók , új áruk pl:utasok, új fegyverek,
    cserélhető hajtómüvek, energiaellátók stb.
    RENGETEG ÚJITÁS
    ebből az 1.28 és a 2.29-es verzió amit érdemes kipróbálni. Rengeteg más fejlesztés is van.(2.29) Dupla thurster, Pajzs "fejlesztők", RUSZKIK, a hajókból
    mindig katapultálnak pl bounty hunter pilotok (add el őket kalózoknak jó pénzért hehe:)...

    2.TNG(The next Generations) a 2.7.6 elvileg ebből a modból ez az utolsó verzió.
    Keveset tudok róla, de azt irják, hogy bolygót is fel lehet robbantani...
    Nekem nem müködött. A bárban star wars zenét hallgathatunk, klán-rendszerek és még sok más.

    3.Crossfire 1.56 ez a legutóbbi verziója, nagyon elterjedt mod ruszkik itt is vannak, sokat átvett az evolutionsról (hajtómü, erőmü, energiaellátó...)
    Erről is keveset tudok, de szuper kis mod (96MB)

    Természetesen mindegyikben rengeteg új hangok, zenék, rendszerek, hajók és rengeteg (tényleg rengeteg) minden más.

    És most készül egy negyedik "nagy" mod
    Openlancer
    A játék nyilt forráskódját akarják a microsofttól. Ha megkapják, minden megvalósulhat pl: lesz gravitáció,repülhetsz bolygófelszinen, tudsz cloakolni stb.
    Erről is van leirás az oldalon.Angolul.

    De rengeteg más mod van amit még érdemes kipróbálni. Válogatni lehet az oldalon.
    Sok sikert
  • Toroco
    #2715
    meg van a klán. de sajna a fórum az nem jön be. esetleg beszélhetnénk msnen? megbeszélnénk hogy mikor lehetne hogy ketten játszunk egy kicsit. gondolom neked valami csúcs hajódvan, meg fegyvereid. én meg mindenképp szeretnék egy dromedart de ahoz kellene segitség. itt az msn címem: [email protected]
  • FL Zoli
    #2714
    hol is kezdjem...
    -8 új hajó van (ebből 2 freighter) de a következő modban sokkal több lesz
    -Új rendszerek
    -Raklapnyi új fegyver, nomád akna, hull(burok)erősítők
    -A nomádok felfejlesztett Valkűrrel (is)járnak, + nomádok elleni küldetések jó pénzért
    -új termékek
    -Rendszeres event-ek(játékok) pénznyereményekért
    etc


  • [Jakuza]
    #2713
    Pontosabban a Void szerveren levo modrol lenne szo.
  • [Jakuza]
    #2712
    Jo lenne, ha osszefoglalna valaki a mod altal nyujtott ujdonsagokat, az eredeti FL-hez kepest.
  • FL Zoli
    #2711
    Ja, és ha úgy gondoljátok, hogy tetszik a játék/szerver s jóideig akartok játszani, Fist-et keressétek klántagság ügyében.
  • FL Zoli
    #2710
    A jobboldalon lévő klánlistán keresgélj. Létezik egy betyár klán is, de nem tudom hogy melyik szerveren vannak, csak regisztrálták magukat a "ligába", valamiért....

    A legnagyobb magyar klán a [HUN]ters , ők is jófejek, normális csapat, csak jelenleg várnak valami készülő szerverre...
  • Toroco
    #2709
    néztem ezt a void szervert de csak egy betyár nevezetü magyar klán van a listán. hogy tudnék én is csatlakozni vagy megtalálni titeket. magyarokkal még ugysem játszottam a neten.
  • Erron
    #2708
    király hogy még vannak müködő magyar klánok, én valsze be fogok nézni hozzátok, jó lenne már újra játszani 1et.
  • FL Zoli
    #2707
    Hi there...
    Úgy látom ez egy élő freelancer fórum..
    Ha valaki akar Freelancer-ezni online, akkor ajánlom neki a Void server
    www.voidserver.com
    Egy magyar klán honos ott, a [RAPTORS] klán(melynek mellesleg én is tagja vagyok.)
    A klán kicsit hullámvölgyben van, mert amit lehetett kimerítettünk a szerverből, várunk az új modra (amit decemberre ígértek).
    Van fórum is a honlapon.
  • Freelancer4ever
    #2706
    megvan