3984
  • LegionarR
    #2905
    sziasztokk! kipróbáltam ma a Void modot, de nekem hiányzik belőle az élet, az ok, hogy rengeteg ember játszik vele, de én nagyon hiányolom a gépi "játékosokat" belőle... legalábbis én eddig egy Transport-ot, sem a hozzá tartozó kíséretet sem láttam... Se police, se navy, se semmi... Csak a küldetésekben láttam eddig NPC-ket... De ez nekem kevés...
  • FL Zoli
    #2904
    Szeva Dredd

    Majd ha lesz szerveretek, majd szétnézek rajta én is. Az offline modot kipróbáltam, ám a klánrendszereken kívül nem sok mindent találtam meg.
    Majd figyelgetem a honlapotokat.

    üdv.
    [RAPTORS]"kiscsavo"_Zoli
  • Dredd666
    #2903
    Csősztök skacok!

    jó látni van még magyar az Fl házatáján. Na szal amiért idetévedtem az csak annyi hogy a [HUN]ters klán tagfelvételt hirdet (nme mindha eddig sem lett volna) szal aki kedvet éerez jó pvp-s és jó a csapat munkában sz jöhet. Most a klán egy készülő szerverre vár ami egy spéci móddal lessz meghúzva, lessz saját rendszerünk fogalmam sincs menniy új féle hajók bugok nagyrésze kijavítva vagy folymatban szal élvezeteses lessz amit eddig láttam belőle hát az szép (akik imádnak nagy böhöm verdával tépni és 10turrettel ölni azok nmem haggyák ki mert az eddigi bugok battleshipeknél megszüntek) ha nme is tagként de azért érdemes kipróbálni a módot. UI: a mód kb júli 9 után lesz publikálva de lehet előbb. A
    tovvábbi infókért hunters hq-n lehet tudomást szerezni a tagsággal kapcsolatban is.

  • Venom
    #2902
    ha nemjó a pass akkor tölcsd le a modot megint mert friss verzió van.
  • sanyi150
    #2901
    Alaska nem jött be. Mi a jelenlegi pass?
  • HF
    #2900
    Megpróbálm direct connectel (a tűzfalamat az avast biztosítja)
  • BladeW
    #2899
    Milyen tuzfalat hasznalsz? Lehet az nem engedi ki? (Zone Alarmmal gondjaim voltak a jatekkal)
  • Venom
    #2898
    énis azt használlom és müködik. mondjuk néha nemakarja berakni a szervert de legtöbször működik:)
  • FL Zoli
    #2897
    Kraxx, próbáld meg úgy, hogy a void honlapról leszeded a direkt connect linket, s erről indítod a játékot...ekkor a játékon LAN ként kezeli a Voidot, s Multiplayer-->LAN ba keresed a szervert.
    Remélem így sikerül...
    hajrá
  • HF
    #2896
    oops
    hamém=gamém
  • HF
    #2895
    Háát igen... Nekem a kedvenc hamém, mégsem tudok egy netes szerverhez sem csatlakozni. Eleve a Global serverhez nem akar kapcsolódni. Minden más játéknál ok.
    Egyébként üdv klántársak :)
    [RAPTORS]_Kraxx
  • Fist
    #2894
    rossz a space billentyűm!
  • Fist
    #2893
    Jó a void gyerteksszívesen látunkmindenkit! Aki komolyan tudja csinálni az jeletnkezhet a klánunkba is:)
  • peluy
    #2892
    A void jó hely csak laggos! És televan magyarral!
  • BladeW
    #2891
    A kulcs a fordulekonyság! Eredeti jatekban ezert volt legyozhetetlen az eagle (PVP-ben), mert a titan keptelen volt megelelo utemben utanafordulni. Gondolom itt a 3 millas hajok megjobban kihozzak ezt a kulonbseget, még furgébbek, mint az olcsobbak.
  • sanyi150
    #2890
    A Void szerveren van sztori és irányított küldetések, mint az alapjátékban?
  • Venom
    #2889
    NPC-k téleg nagyon gázan laggolnak. playerek nem annyira legtöbször nemis ugrálnak annyira. csak nemértem egyesek hogy lőnek hogy akárhogy manőverezek akkoris pár lövésből leszed... :S
  • Sippie
    #2888
    jah most néztem, végülis megvettem a 3,2 millásat 6/1-es páncélja valami 9800 meg a pajzsa 5600, de semmi extra.
    A rakétákat olyan countermeasureval vagy mivel tudod elkerülni, viszont tényleg nagyon lagos, és tegnap én is szenvedtem amikor egy sima 23 diff-es küldit csináltam... nem is tudom átmennyek-e így a nomad rendszerbe, hát szitává fognak lőni.
  • Venom
    #2887
    nekem 6/1es van bár ez eaglenek felel meg nemtom mé jobbak egyes hajók. kikell próbállni vagy valami
    aza baj hogy nincs leirása az új cuccoknak a honlaponn :(

    másik meg hogy valaki tanitson meg pvp-zni már rendesen mert minden második kalóz pofán lő. főleg az idegesitt hogy megyek 300-al és bárhogy manőverezek eltaláll rakétával... tegnap meg laggolt a szerver és akkoris lelőttek holott én else tudtam találni senkit mert úgy ugrált össsze vissza mint a nemtommi....
    ha nemis laggolok akkorse tudok eltalálni senkit mert cikázik össze vissza :S most akkor hogyis vanez?
  • Sippie
    #2886
    biztos máshol is van, de a kezdő ponthoz talán ez van legközelebb...
    az a gáz hogy egyelőre ebben a modban totál felfedezetlen vagyok, és fogalmam sincs milyen hajók vannak, és milyen fegyverek... vettem egy transportot, egy fuvarral kb 900ezret hozok, azzal feltornászom magam lóvéban, aztán elindulok vadászokat venni...
    az a gáz hogy a 3,2 millás, az 9600 HPjú kb, 6/0-ás fegyver, viszont 900ezerért mégis lehet kapni titánt, aminek több a HPja, nem tudom ez miért érne meg 3,2 millát.
  • Nem3sis
    #2885
    köszi. voidra gondoltam. ott szoktam randalírozni mikor ráérek.
  • Sippie
    #2884
    void serveren vagy sima játékban?
    sima játékban az egyik kalóz bázison lesz, ha viszed a történetet akkor eljuttok oda is, Voidon meg alexandriában. Babylonból jutsz alexandriába, ott van több fajta very heavy fighter 600ezertől 3,2 milláig láttam.
  • Nem3sis
    #2883
    hol tudok class 10es veryheavy fighter-t venni? és kb mennyibe kerül?
  • george4
    #2882
    Thx! Ha felrakom a magyarositast a jatekhoz a parbeszedek is le lesznek forditva forditva?
  • Venom
    #2881
    igen az.
  • george4
    #2880
    Udv!
    A Freelancer-nek v1.1 patch a legujabb? Thx
  • Fugitive
    #2879
    Megoldható, lehetsz klántag is, [RAPTORS]_Fist -et keresd, csak ő vehet fel.
  • Sippie
    #2878
    Tud valaki olyan modot/modokat amiben battleshipeket is lehet vásárolni?
    régebben mintha lett volna erről szó, nem tudom meg is valósult-e
  • Venom
    #2877
    játékbeli frakcióval :D
  • Fugitive
    #2876
    Velem akarsz jóban lenni, vagy a klánnal?
  • Venom
    #2875
    valaki nemtudja hogylehet jóban lenni Fugitivesekel a void szerverenn?
  • Venom
    #2874
    köszi már vettem is egyet :)
  • FL Zoli
    #2873
    Babiloniában, az egyik "felső" bolygón
  • Venom
    #2872
    hi. void szerveren hollehet armored transportot venni? :)
  • Nem3sis
    #2871
    kecseg kalózok. jolt-os szerveren játszottam kicsit. épp világuralomra törtem mire lelőttek mint a szél.. mehetne már void :-)
  • Venom
    #2870
    Hi. voltam fent a void szerveren de egy pár perc utánn mindig disconnectel. ez mitől lehet?
  • FL Zoli
    #2869
    Új hajók, új rendszerek, új fegyverek, új termékek, etc. etc. etc.
    Gondolom rengeteg új kereskedő útvonal lesz.
  • Sippie
    #2868
    nah de ez milyen mod? Miket változtat az alapjátékhoz képest?
  • Venom
    #2867
    Ja még lenne egy kérdésem. szerveren mien útvonalakon érdemes kereskedni rakománnyal? vagy ez új modnál változik?
  • Venom
    #2866
    Ahham :) énis reméllem. már jórégenn nem játszottam :)