3984
  • zserrbo
    #2945
    Vagy inkább be kell másolni az Fl modmanger mods könyvtárába?

    Megpróbáltam így és engedélyeztem a modot. Ugye így kellet?
  • zserrbo
    #2944
    Ismerem a Fl monmanager-t. Én konkrétan a www.voidserver.com oldalon található: The Void 2112 Moddal kapcsoltban kérdezem, hogy mit kell vele csinálni?

    Talán rá kell másolni a játékra?

  • FL Zoli
    #2943
    Szükséged lesz a Fl modmanager nevű progira Letöltöd a modot, duplakatt rá, kicsomagolja a helyére, s a modmanagerbe tudod ki-bekapcsolni.

    Hogy miért jó klába belépni...miért ne? 5 tagtól fenn van a klán a nemzetközi listán. Raptors klán fénykorában a 87. helyig feljutott.(ha jól emlékszem). jó kis közösség. Jobb mint szürke egérként rohangálni. S amelyik szerveren már rendesen kiépült a Roleplay ott is nagy jelentősége van.
    Klánháborúk, klánbolygó, klánhajó mi kell még...
  • zserrbo
    #2942
    És hova kell felmásolni?
  • zserrbo
    #2941
    A void szerveren a modnak mi a jelentősége?
  • zserrbo
    #2940
    Lehet, hogy hülye kérdés: Miért jó klánba belépni?
  • Fist
    #2939
    A VOID szerintem jó lassa ott van a "klánom" 1 éve. A modot a szerverhonlapról töltheted le és installáláskor ott lesz a jelszó is a mod managerbe.
  • zserrbo
    #2938
    Helló

    Melyik szerver(ek)en érdemes játszani és miért?
    Milyen a void szerver? Miért jó?
    Mi a jelszava? Valaki küldje el nekem itt a fórumon vagy a [email protected].
  • Fist
    #2937
    van egy honlap a címe: www.freelancer.fw.hu itt miden ilyesmi megtalálható ami az SP hez kell.
  • zserrbo
    #2936
    Köszi

    A patchet nem találtam, de egyelőre úgy látszik sikerült anélkül is, van hang. Mellesleg már 3x kijátszottam és akkor nem volt gond(igaz nem mostanában).

    Én így csináltam(#2031 vagy #2644-45):

    "2.a. a regisztryben keressétek meg ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionDrivers32

    b. itt a "msacm.l3acm" sort ki kell törölni
    (az értek itt "C:WINDOWSSystem32l3codeca.acm")

    c. a WindowsSystem32 könyvtárban meg kell keresni l3codeca.acm-t és letörölni

    d. a cd-röl le kell futtatni a WMFADist.exe-t, ez felteszi az újabb codecet és már kész is."






  • FL Zoli
    #2935
    #2920 as hsz.:

    A hangkimaradást az ACE mega codecs pack jelenléte okozza, készítettek ehhez egy patch-et. Ha visszalapozol a fórumba, rá is akadsz szerintem.
    Sok sikert
  • zserrbo
    #2934
    Normális az, amikor az új játék gombra kattintva megkezdődik a játék, felrobbantják a Freeport 7-et és Manhattanben a sérült megérkezésekor nincs hangja semminek? Se a lépteknek, se a hajónak, se a beszélgetésnek. Van mikor a bárban sincs hangja a beszédnek csak tátognak. Már többször újra telepítettem a játékot, de semmi változás.

    Ilyenkor mi van?
  • 3P
    #2933
    Sziasztok!
    Volt nekem korábban egy JPG file, amin rengeteg hasznos dolgog volt a FreeLancer-rel kapcsolatban, fegyverek helye, pajzsok, stb... Én ezt sajnos elkevertem, nincs meg valakinek? Asszem items.jpg volt a neve. Van 1-2 link iott a fórumban is rá, de sajnos már nem élnek.
  • FL Zoli
    #2932
    Hehe...nálam ezek mind kimaradtak...starlancert csak képeken láttam, meg nagyjából ismerem a sztorit
  • SaGa Jr
    #2931
    Ez nagyon nem olyan mint a Freespace. Ha ahhoz hasonlóban gondolkodsz, akkor inkább a Starlancer című játékot javallom.
    Ez inkább amolyan modernizált ELITE (bár kisebb a terület amit bejárhatsz és messze nem olyan "realisztikus"), vagy ráncfelvarrott Privateer. Mondjuk inkább utóbbihoz hasonlítható sok szempontból. Van egy konrét, elég nagy sztori, plusz van a bejárható "terület" ahol szabadon garázdálkodhat az ember. Vannak frakciók akikkel jóban lehet lenni vagy nem. Lehet nekik melókat végezni, de elég sokféle meló összeszedhető a bárokban és a termináloknál.
  • Toroco
    #2930
    Akkor ez a te járékot. ahoz képes hogy mikor készült nagyon jó a grafikája. Olyasmi mint a freespace, csak itt nem ugy kapod a küldetéseket, hanem rendes videókban párbeszédek alatt. vállalhatsz különálló küldetéseket, és a rendes küldetések között azt csinálsz amit akarsz. tied az űr oda mész ahova akarsz, meg ahol nem lőnek le. Kereskedésből meg a küldetésekből lesz pénzed új hajóra, meg fegyverekre. Minden rendszerben más tipusú hajókat vehetsz, és mások a fegyverek is. Élményben és minőségben 1000 szer jobb mint a freespace.
  • armageddon666
    #2929
    Sziasztok. Láttam egy-két képet a játékról és nem is olyan csunya :D ez olyan mint a Freespace? ilyen belsőnézetes, lövöldözős, űrhajó szimulátor? Én nagyon szerettem a freespacet és most hasonló játékot keresek. játékélményben ÉS minőségben is!
  • FL Zoli
    #2928
    bocs hogy összevissza írok ilyenkor már nem látok..:D
  • FL Zoli
    #2927
    jaja valószínű ideadta volna :)
    MÁS:
    Ki akartam próbálnia TNG modot, de nem találtam hozzá szervert vagyis találtam, de verziószám 1.0 volt nekem, a tng modos szervereké meg 2.xy.
    (ami a mod száma is). Nektek is ezt csinálja
  • LSSAHPAUL
    #2926
    Legalább annyit beírhattál volna neki hogy : Drop your cargo immediately!
  • FL Zoli
    #2925
    Nem tudom mi a jó a voidba....de valami ott tart engem (minket) már 1 éve...
    Természetesen voltam más szervereken is, battleshipek csak látványosak de nem jók semmire.Szép, s jó lenne ha lenne egy csatahajó oldalán a [RAPTORS] logóval, de semmi más.
    Egyébként ha mindenáron battleshipet akarsz vezetni töltsd le az IONCROSS FL Character editort, s olyan hajót állítasz be amit akarsz...már persze ami az alap játékban benne van.(Singleplayer)

    Meg azért fílingesebb olyan szerveren játszani, ahol MINIMUM 40-50 en fenn vannak állandóan. Mint régebbi üzimben is írtam, anno a tegakin Kb 3 és fél órát repültem míg feltűnt egy ember a radaromon, aztán szó nélkül el is haladtunk egymás mellett..
    uff....beszéltem
  • Fugitive
    #2924
    Mert a void teljesen nemzetközi. Volt úgy, hogy Spanyolokkal játszottam csapatban.
  • Sippie
    #2923
    naja... vannak olyan modok ahol battleshipeket, és bazinagy traineket is lehet venni, és fut szerverük is rendesen, nem tudom a void miért olyan nagy szám.
  • Toroco
    #2922
    nekem addig nem ment tovább azon a részen, amig nem volt hangja a játéknak rendesen.
  • Yoki
    #2921
    köszi a választ
  • FL Zoli
    #2920
    Igen én is találkoztam ezzel a buggal...A három valkűrnek az lenne a "feladata" hogy megtámadjon téged és Juni kisasszonyt. Csak azt tudom javasolni hogy csináld meg addig ezt a küldit a save-től amíg nem lesznek hajlandóak megtámadni. Nálam ez harmadjára sikerült...

    A hangkimaradást az ACE mega codecs pack jelenléte okozza, készítettek ehhez egy patch-et. Ha visszalapozol a fórumba, rá is akadsz szerintem.
  • Yoki
    #2919
    hello
    van egy olyan problémám hogy vissza kellett ternem a California Minor-hoz. Amint visszaertem harom semleges katonai urhajo vart a bolygohoz kozel, de se dumálni nem lehet velük, se semmit ha rájuk lövök akkor termeszetesen game over leszalni sem tudok innentöl a bolygokra. Mi lehet a problém? Mit kell csinálni a katonai trioval?

    ja és mit lehet csinálmi a hangal hogy rendesen menjen mert néha kihagy a beszéd
    a válaszokat elöre is köszönöm
  • Toroco
    #2918
    én tudtam annó
  • EBoti
    #2917
    Ezen a void szerveren lehet feltört játékkal játszani?
  • EBoti
    #2916
    Hali, ti próbáltátok a TNG 2.76 módot? Szvsz nagyon jó mod, és van egy két jó szerver +20 playerrel, olyan 30 körüli ping-el.
  • lala12
    #2915
    Érdemes ellátogatni a gamehunter honlapra. Kipróbálható a Béta verziós fordítás.
    :)
  • FL Zoli
    #2914
    Jó lenne összeszedni a magyar klánokat:
    Én ezekről tudok:

    [RAPTORS].............Voidserver
    [HUN]ter..............majd a Phoenix reborn
    [NOVA]................Voidserver
    [Betyár]..............???? (látogatók voltak a voidon)
    [VAMPIRE].............???? (látogatók voltak a voidon)

    Aki tud még magyar klánról, az lécci írja ide, köszi
  • wektorr0093
    #2913
    Ha valaki esetleg benne lenne egy nagyon új magyar klán alapításában az látogassa meg ezt az oldalt: http://www.gportal.hu/portal/novaclan/
  • FL Zoli
    #2912
    Kiválasztod melyik szerverre akarsz menni--->ha modos, leszeded a modját--->ajánlatos a modmanagert is igénybe venni-->s játszol
  • baraddavid
    #2911
    NA leszedtem a játékot mit kell tennem , hogy játszani tudjak neten???
    patchelni kell?
  • LegionarR
    #2910
    Nekem úgy tűnik hogy a Void szerver a legnépszerűbb, de nem igazán tudom hogy miért... NEkem a jelenlegi állapotában nem tetszik, majd ha visszarakják az NPC-ket, akkor örülni fogok neki...
  • baraddavid
    #2909
    Még azt szeretném kérdezni, hogy hol érdemes elkezdeni játszani melyik a legjobb szerver meg hasonlók
  • FL Zoli
    #2908
    Én speciel torrentről szedtem...
    Isohunt ról
  • baraddavid
    #2907
    Sziasztok!!!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a freelancert honnan lehet letölteni???
    válaszoljatok gyorsan thx!!!
  • FL Zoli
    #2906
    Persze egy hete kb így van, Az adminok Player Wipe ot csináltak, mindenkinek ugrott az összes karaktere. Sok, régen 90 es szintű indult el újra a kályha mellől. S segítségképpen az adminok törölték az NPC ket a gyorsabb fejlődés érdekében, mert elég kemények a gépi ellenfelek, pláne ha starflier ben röpködsz.
    Gondolom visszaállítják majd előbb-utóbb