3984
  • FL Zoli
    #2985
    Szerintem ki lehet mondani hogy a Voidon van a magyarok nagyja. De ahogy nézegettem az Fl stat ot töb szerveren is vannak magyarok

    hasznos link: LancersReactor
  • Bull
    #2984
    Hallo mindenki!
    Melyik szerveren nyomja a magyarok többsége?És ha valaki nagyjábol össze tudná nekem foglalni a modokat azt nagyon megköszönném,persze egy link is megteszi.
  • Max7
    #2983
    New York rendszerben G5 pozicióban a térképen van egy ugrókapu! (New Yourk --> Alaska) Alaska-ba nem tudok átugrani mert az ugrokapu visszautasítja a dokolást! Liberty haditengerészettel jóba vagyunk (ő körzetük) és körülötte a fegyverplatformok is zöldek nekünk! szal valaki tud rá valami megoldást?

    Meg még egy kérdés thogoku rendszerbe nem tudunk feketejukon keresztűl dokkolni :( 2 helyen is van ilyen feketelyuk de sehogy nem enged dokkoni oda se a gém :(


    meg ha már sokan nyomják online-ba kérdezhetem hogy hol?
  • Dredd666
    #2982
    csá

    hát ha körülnézek akkor itt az emberek 90% minimum onlineba tolja az fl-t szal kérdezz nyugodtan.
  • Max7
    #2981
    Sziasztok!

    Nyomja a gémet valaki multiba? Lenne pár kérdésem, de ha nincs ilyen akkor nem fárasztanálak titeket :)

    Bye: Max7
  • FL Zoli
    #2980
    Hello (így 3 nap után)
  • Cht
    #2979
    Hello
  • Lysandus
    #2978
    Azt láttam, csak reméltem, hogy azóta talált vki vmilyen megoldást. Gondolom valamit át kellene másolni az eredeti játékból a modba, hogy ugyanott legyen a jumphole mint a waypoint. Keresgéltem is, csak annyira nem értek hozzá.

    Az meg nem egészen igaz, hogy sp-hez csak sp modot szabad használni. A rebalance modot pl singleben is végig lehetett vinni anno. Meg single-re készült modot is el lehet cseszni. Csak egy kicsit kell odafigyelni a modkészítőknek, hogy ez ne történjen meg. Fel is raktam most megint egy rebbalance-t, amit hirtelen találtam, a v3.20-ast.
  • FL Zoli
    #2977
    Stewee szerintem abba is hagyhatod.
    Én is megpróbáltam TNG moddal vagy 2 hete, s a shikaku station után, mikor elédtoppan a Rheinlandi flotta, a Battleshipet képtelenség kinyírni, olyan erős pajzsa van. Ha meg torpedózom, és közelbe van 1 barátságos egység, akkor meg mission failed, mert állítólag megtámadtam.(túl nagy a robbanás sugara)
  • steweee
    #2976
    tettél hozzá vmilyen modot vagy csak alapjáték ? mert én a tng-vel tolom újra, de még az elején vagyok, és mivel vki írta hogy modokkal bugos és nem lehet végigvinni, így nem akarok feleslegesen időt beleölni újra ha azzal nem megy
  • FL Zoli
    #2975
    #2959 es hozzászólás(om)...
    Nyugi nem te vagy az első...
    ez bizony bukta, keress SP modot a LR on ha magáhor tér. Vagy olyan modot amihez odaírták hogy tesztelték SP ben
  • Lysandus
    #2974
    Hali!

    Beszoptam a Leeds junphole-t a void moddal. Tud erre valaki vmilyen megoldást?
  • 59th LeFty
    #2973
    Akor már nem is látom többé a haverokat? :D Kár, pedig olyan jól alakult a vége (leszámítva az az 1 millát
  • SaGa Jr
    #2972
    Igen itt van vége. Innentől szabad a vásár. Lehet fejlődni magasabb szintekre, lehet megvenni a jobb hajókat.
  • 59th LeFty
    #2971
    Üdv emberek!

    Freelancert ha minden igaz most játszottam végig, de ebbennem vagyok biztos :) Lényeg, hogy level 18 vagyok, a Nomadokat kiírtottuk (eszméletlen király volt :D ) megint békében vagyok Libertyben. A kérdésem az, hogy itt tényleg "vége" van a storynak???

    Előre is kösz.
  • Narandil
    #2970
    még egyszer kössz...
  • HF
    #2969
    www.lancersreactor.com egyik legelterjettebb freelancer-fan site. Modok százait találod ott!! Jó válogatást
  • Narandil
    #2968
    üdv!
    honnan lehet letölteni mod-kat a game-hez... már két éven nem játszottam és már nem tudom mi hol található hozzá... kössz!
  • Lysandus
    #2967
    Én a Void modot raktam fel, működik rendesen, a szerverre is fel tudtam menni.

    Egyelőre offline-ozok, hogy szokjam, két éve nem nyomtam. Jók ezek a Zoners bolygók, és ahogy látom a rossz fiúk még mindig jobban fizetnek. :-) Ez a mod nagyjából hasonló nehézség szerint mint a régi rebalance modok, viszont nincs annyira tele mindenféle új hajókkal. A rebalance-okban a végén már mindenféle járgánnyal lehetett menni, legyen az Star Wars, Star Trek, vagy Babylon 5. Talán csak Predator hajó nem volt. Ja, és nem lehet kapni Manhattanben nomad torpedót, de az nem is baj, azzal kicsit egysíkú volt a játék.
  • 3P
    #2966
    A SP MOD-okkal én is hadi lábon állok, nem is igazán ismerem őket. De azért kíváncsi lennék egy jó SP mod-ra, amiben esetleg nagyobb csatahajok, rombolók is lennének. Aki járatosabb ez ügyben melyik SP modot ajánlaná?
  • 3P
    #2965
    Hát mondjuk izlés kérdése, hogy melyik a legjobb hajó, de szvsz. a Titan iszonyat lassan fordul, így a kissé gyengébb Sabre kiforogja simán a Titan-t, pláne az Eagle, s az páncél hátrány eléggé minimális, ami miatt bőven megéri fordulékonyabb hajóval menni.
  • EBoti
    #2964
    Az alap SP-ben a legjobb hajó SzVSz a Titan, a Corsair bázison lehetett venni talán az Omega11 -ben. SP -ben nem jó modokat használni mert elrontja a játék feelingjét.
    Én próbálkoztam a Void moddal nemrégiben de valamiért nem akart elindulni, kérte az eredeti CD-t.
    Mondjuk előtte a TNG volt feltéve, ahoz meg külön exe van hogy elinduljon a játék.
    Úgyhogy visszatértem a TNG -hez. Akinek van kedve TNG-t tolni, mondjuk klánban az szóljon.
    Az Aurora szerveren szoktam játszani,a TNG 2.7.6 -os mod fut rajta(az utolsó a TNG sorozatban). Az aurora.dbb.at oldalon lehet elolvasni a szerver szabályokat. A TNG modra még egy apró modot kell feltenni, ez a szerveren kötelező, és olyasmit csinál többek között hogy egy bázisról felszálló hajót csak 10mp után tudsz lőni, amikor az már tud mozogni.
    A szerveren nem ritka esténként a 35-40 player, de ritkán csökken 20 fő alá a létszám, a ping meg olyan 30 körül van.


  • Palinko
    #2963
    internetes játékban hogy kell írni a többi batyának?
  • Palinko
    #2962
    én a mostani hajómat hamburg bolygón vettem.héja a neve.egyik simerősöm aszonta,hogy egy térképen nem jelzett ugrólyukon ment át egy másik helyre és ott 400valahány ezerért vett valami nagyonerős hajót...
  • Lysandus
    #2961
    Hali!

    Anno játszottam ezt a gamét, még a HUNtears szerverre is felnéztem. Kell most hozzá vmilyen patch? És azt honnan lehet beszerezni?

    ui: Jó kis modok voltak hozzá anno. Pl. akkor a rebalance sorozat ment. A Deep Space 9-ból az a kis hajó volt a kedvencem, felment rá hat fézer. A fézer irtózatosan jó volt, kicsit ütött, de borzasztó ROF-fal (rate of fire) és iszonyatos "torkolati sebességgel". Előretartani nem kellett, ahova néztem oda lőtt.
  • steweee
    #2960
    a tng a multis mod vagy hó a single végigjátszáshoz is?
  • FL Zoli
    #2959
    Sp ben csak sp modot szabad használni, mert bármikor bejöhet egy kis bug. Pl void2015 esetében a leeds ugrólyuk kb 300 méterrel odébb volt s nem is tudtál dokkolni. Szóval bukta volt.
    Meg elkezdtem csinálni a Singleplayert TIE Fighterrel :), a dublini versenyen rendesen lealáztam az ellenfelet :), de sajnos a tekagis küldinél megint bug volt...
    A Freelancer 2 meg várhatod, tavaly november környékén megszűnt a cég. 1-2 képet láttam róla, azóta semmi.
  • Dredd666
    #2958
    épp ez az még a gémet is ujra teszem meg ilyenek tök szűz játék egy kis moddal és bugol bár már annyiszor kinyomtam hogy már nem nagyon érdekel inkább a PHX-mod ot várom ugy mint mások a WOW-t. A legerősebb hajó akár egy Starfiler is erős ha jól használod amugy meg mod nélkül a HeadHammer vagy mi, a Sabre vagy szintén nem tudom mi de ezek lomhák de pluss burkolat de szerintem az Eagle a legjobb fürge erős és álja a sarat de ezt inkább multiban lehet észrevenni PVP közben bár ez inkább player függő.
  • Palinko
    #2957
    ha felrakok mod-ot,akkor újra kell játszani a játékot?ha igen,akkor számomra nem érdekes.akkor várom a freelancer 2-őt,vagy valami hasonlót.
    megmondjátok,hol vehető a élegerősebb hajó?vane gy haver,aki okoskodik itt nekem,hogy ő így,meg úgy. most nagyot lesett,mikor 2 nap alatt végigvitttem a szerinte nagyon enhéz gamet.szeritnem nem túl nehéz.de akkor elkezdte magyarázni,hogy őneki nemtmmilyen erős hajója van.. ezért kellene a tipp.megpersze,hogy nyírjam az ellenfelet:D
  • Dredd666
    #2956
    nekem ezzel az a problemom hogy ha moddolom vagy patchelem a cuccot akkor singleban az a küldetés amikor Walkerral megyünk először a Réjnlandok ellen na szal az bebuggol oszt meghal Walker nem mintha nagyon szeretném a modoloást, inkább multiban moddolok.
  • steweee
    #2955
    a tng berak egy csomó új fighter modellt meg sok grafikai plusszt, azt mindenképp érdemes felrakni, teljes játékkonverzáció, a hajók statjait, felrakható fegyvereket, árukat, az ai intelligenciáját is javítja, de mondjuk nincsenek benne óriáscsatahajók és egyebek. én meg nem mertem bemodolni mellé mást is egyszerre nehogy elrontsa a játékot és rakhassam újra
  • 3P
    #2954
    Hello!
    Ez a TNG milyen pluszt ad a játékhoz? Én is az újrajátszás előtt állok, de nyitott vagyok bármire, ami csak jobbá teszi ezt az amúgy is szuper játékot.
  • steweee
    #2953
    újra végig szeretném vinni a singlét. freelancer 1.1 - 2.6 tng version + 2.7 re peccselve. ehhez még milyen modokat érdemes telepíteni hogy maximális élvezetet nyújtson újra, illetve a tng-hez egyáltalán érdemes e még bármit ill nem rontja e el. nagyon sok peccset letöltöttem, de lusta voltam végigpróbálgatni őket, tippeket várok
  • Legion
    #2952
    Es ha vegigvitem a jatekot, utana hogy lehet fejlodni? 33-as szinten vagyok, a next level requirementhez azt irja: mission. A kocsmakban (Corsair, Outcast bazisok Omicron rendszerekben, joban vagyok veluk) nem adnak kuldetest, azt mondjak gyere vissza ha fejlettebb pilota leszel. Mar egy csomo penzt osszeszedtem de nem akar fejlodni..

  • Dredd666
    #2951
    38 LVL utrán már csak pénz gyűjtés de amugy tudtommal soha de ezért érdemes nyomni multiba nyomhatod simán 1.0 ban vagy Modokkal abból meg van bőven én másfél éve tolom és még nme untam meg.
  • Palinko
    #2950
    aha.csak szerintem így megunom a játékot,hogy nincs valamin cél... vagy mikor ér véget a játék?
  • 3P
    #2949
    Igen ismerem a honlapot, de sajna ez file, amit keresek nincs ott... :-/
  • Dredd666
    #2948
    hát akkor the end szabadúszó lettél több Junis meló nme lessz vagyis tudtommal nincs.
  • Palinko
    #2947
    nekem az lenne a kédsésem,hogy mikor kapok új küldetést (főküldetést amit Junitól szokok kapni).itt vagyok: az a küldtés után,mikor visszakerültem new yorkba a nomádok kinyírása után (lila hjós emberek,akiknek nincs shieldjük).most jutottam fel a 24. szintre,és megvettem a sólyom nevezetű hajót.
  • FL Zoli
    #2946
    Idézem magam:" Letöltöd a modot, duplakatt rá, kicsomagolja a helyére, s a modmanagerbe tudod ki-bekapcsolni."

    A mod amit letöltesz csak egy szimpla zip, miután kitömörítette magát,(a modmanagae/mods könyvtárba) meg se muszáj tartanod.
    Nem kell semmit másolni. Biztos meg lehet úgy is csinálni, de maradjunk a bevált módszernél.