3984
  • Dredd666
    #3065
    amugy ha singleben tolod akkor unknown sysben am omik alpha ból vetül, lősz egy pár nyomit és dobálják rendesen ha meg modos serveren akkor ot kérdez meg valakit
  • Dredd666
    #3064
    hát bemész a sarki zőldésgeshez és ott adnak. 200huf/kilo. de van több fajta is: van pl a nagyon erős, nagyon erős extra csípős, gyenge de csípős, korcs, piros zöld bevonattal és van földben termesztett nem szintetikus is aminek savanyú íze van.
  • Maksi
    #3063
    Hol lehet Nomad fegyvereket szerezni, és mi kell hozzá?
    Tudja valaki?
  • Balumann
    #3062
    mit kell csinálni ahoz hogy elinduljon a játék, és ne csak a dxdiag-ot indítsa el a háttérbe :(, ha átállítom a kompatibilistást elindul a dxdiag az a tesztelő, de utána akármit csinálok ugyan úgy azt indítja el következő indításnál :(
  • Maksi
    #3061
    Nem-nem... a Sabre-re gondolok, ami a második legnagyobb páncélzattal rendelkezik. 2 helyen lehet kapni, az egyik Drezdában a Vogtland bázis, a másik amit Te is írtál az Omicron Alpha-ban lévő Malta. Utóbbira nem jutottam el a Barracudaval, előbbi meg ellenséges volt, így nem vehetttem ott semmitse, hisz be sem engedtek.
  • FL Zoli
    #3060
    Szerintem te a Stiletto-ra gondolsz, azt bruscal base-n tudod megveni frankfurtban. Ha jól emlékszem a vogtland on a centuriont árulják. Ahhoz hogy jóba legyél a rosszakkal, kezd el írtani a Bounty Huntereket.
    A Saber crete-n van (omi alpha)
  • LSSAHPAUL
    #3059
    Kisteleki ?
  • [Jakuza]
    #3058
    Hamachi ?
  • Maksi
    #3057
    Mit kell csinálni ahhoz, hogy Frezdában megvehessem a Sabre hajót? Van egy nagy szikla formájú bázis, ahol árulják, de nem engednek be, mert állítólag ellenséges vagyok. Vogtland a neve. Hogy tudnék a barátságukba férkőzni?
  • Maksi
    #3056
    Sziasztok, segítség kellene... Egy barátommal szeretnénk multiban játszani egymással, csak nem tudom a módját. Mi kell hozzá?
    Tört verziójú game van mindkettőnknek.

    esetleg inket tud valaki adni, ahol infót találok a témában?
  • EBoti
    #3055
    Igy kell elmenteni a Freelancerben a karaktereket ha netten játszol külömb. szervereken:

    "Saving Your Freelancer Account ID
    Go to your Game Directory
    ……\Freelancer\EXE\
    Run the - myflaccountid.hta - program in the EXE directory and print it out or write the number down. When connecting to the Internet the first time replace the suggested FL account ID with the one you secured."
    A saját gépen csak az SP karakter file-jait tárolja a játék.
  • Fugitive
    #3054
    Sajna öreg ugrott a dolog, mert nem te mented, hanem a szerver.
    Examine my account ID ezt kellett volna mentened a starmenüből éred el.
    Erről azonosít be a szerver.Ezt mentsd elösször.
  • Dredd666
    #3053
    nekem is néha kiírja de sokaknak és ezzel ne foglakozz úgyis helyre áll egy két nap múlva. Amugy Nomadnak igaza van megtuják csináli bármikor bárhol kicsit időigényes de megtudják csak az a gond mint azt már mondtam hogy nem foglakoznak ilyenekkel de próbálkozni lehet.
  • Max7
    #3052
    A párbeszéd végén leir mindent részletesen! legyen az meló vagy hacker vagy infós muki!
  • Styrex
    #3051
    Be lehet vhol állítani, hogy a párbeszédeket szöveggel is megjelenítse? Vagy erre nincs lehetőség?
  • zserrbo
    #3050
    Amúgy a void weboldalát jelenleg nem is tudom elérni. Más se?

    Ezt írja ki:

    Forbidden
    You don't have permission to access / on this server.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Apache/2.0.55 (Red Hat) Server at www.voidserver.com Port 80
  • zserrbo
    #3049
    Amúgy a void weboldalát jelenleg nem is tudom elérni. Más se?
  • zserrbo
    #3048
    Helló mindenkinek!

    Van 1 számomra nagyon ilyesztő problémám! Nem a találom a void szerveren a karaktereimet. Nemrég formázam a gépet, bár kimentettem a freelancer beállításait és hasonlókat, ami a document and settings könyvtárban voltak, de semmi. Valaki tudja, hogy hozzam vissza a karaktereimet? Remélem nem vesztek el örökre, mert az nagy veszteség lenne.

    Előre is köszönöm.
  • Balumann
    #3047
    Helo!
    Nekem nem indul a játék :( Elindul, fekete képernyő 1 másodpercig, utána ledobja az asztalra, és ottvan egy kis ideig. aztán meg kiírja hogy hibát észlelt ezért lekellett állítania vagy valami ilyesmi. Folyamatokba elindítja a dxdiag-ot, de nem történik semmi :S
    Patcheltem is. Van valami megoldás erre?
  • Dredd666
    #3046
    Én ha ilyen problemom lenne egyből megnézném még egy pár gépen is azt a játékot ha azokon simán megy akkor valami ne teccik a játéknak a gépeden de ha az a játék szarxik mások gépén is akkor dobd ki és szedd le inkább máshonna vagy TESCO XD amugy már 1-2 ezerért meglehet rendelni.
  • dronkZero
    #3045
    Hát, látogatnám, ha nem fagyasztaná 5 perc játék után keményre a gépem... Nem codecprobléma asszem, amit találtam itt a fórumban, az az akadozó hang/nincs hang problémára volt megoldás. Voltak páran hasonló gonddal, mint én, de nekik senki nem mondott használhatót...
  • FL Zoli
    #3044
    Persze lehet törttel is, a szerverek 3/4 e modos...ebből van ami csak pár mega , de van jópár hiperüber mod is (100 új rendszer 300 új vadász, csatahajó stb, )

    látogasd a Lancersreaktort
  • dronkZero
    #3043
    Kalóz, Immersion féle. Nem akadozik a hang, elindul, nem ilyen jellegű a gond.
    Visszaolvasva azt láttam, hogy másoknak is volt ez a problémája, de a konkrét megoldást nem találtam meg, illetve nem tudom, hogy amit találtam, az erre volt-e a megoldás...

    Ahogy olvasom, lehet törttel is multizni? Multi milyen peccsel megy? Bár ahogy elnéztem, főleg singlebe szól bele, már amennyire meg tudom állapítani...
  • FL Zoli
    #3042
    Azt nem tudom, hogy ez codec-probléma -e, de azt megkérdem, hogy kalóz verió-e. -nekem 2 féle is megvan isohunt-ról, egyikbe nem működik az SP mod nélkül, a másikban a hanggal van probléma. Szóval próbálj ki egy másikat, hátha az nem fog balhézni


    +: durva az a Star Wars mod..ebből látszik, hogy mennyi minden van még ebben a játékban
  • dronkZero
    #3041
    Kissé visszaolvastam, szal ez codec probléma?
  • dronkZero
    #3040
    Nagy nehezen beszereztem a játékot, de van vele egy olyan problémám, hogy kb 10 perc játék után durván lefagyasztja a gépet. Monitor kikapcsol, gép nem indul újra, alttab, ctrlaltdel nem működik, numlock befagy. Csak hidegreset, vagy 5mp powergomb orvosolja. Találkoztatok ilyesmivel, vagy az én készülékemben van a hiba?
  • 8til
    #3039
    MOD letöltve, aktiválva...
    Na lássuk ezt a Void szervert:))
  • Dredd666
    #3038
    fincsi lessz
  • longside
    #3037
    vagyis így

    Tides of War
  • longside
    #3036
    Ízelítő egy készülö és egy szerveren tesztjelleggel már játszható SW modról

    http://www.youtube.com/watch?v=JaazXJ-D3bM
  • Dredd666
    #3035
    igen a helyes írásom gyatra de nme is fejtegetem az okokat
  • Dredd666
    #3034
    Hi

    Az oldal néha szarakszik és nme indul nem rudom miért de ezen az oldalon letudod szedni: nova klán sok sikert örömmel várunk.
  • 8til
    #3033
    Üdv Freelancerek!

    Aszonnyátok, a Void szerveren van a legtöbb magyar... Kira, de honnan tudok letölteni megfelelő Void Patchet? a voidserver.comot nem tudom elérni.

    Üdv:
    8til
  • Max7
    #3032
    amikor kelleenek a jó hackerek (dollárjel forog a feje felett a kocsmában) akkor soha ninsenek de amikor nem kell akkor csak az van :)
  • Tombi
    #3031
    Köszi de olyat nem találtam ideáig..vmit elronthattam ugy érzem :)
  • Max7
    #3030
    Nézd meg hogy kik az ellenségeid! Menj el egy olyan ürbázisra ami közel van és semleges, és keress egy "hacker" aki x összegért megheckeli a mutatóid és jóban leszel azokkal akik eddig lőttek rád! Aztán menj vissz a bázisra és lessz meló!
  • Tombi
    #3029
    sziasztok Blood Dragon bázisnál járok és össze kéne szednem 40k-t de a bázison nem adnak küldit kint pedig szó szerint mindenki az ellenségem, hogyan lehet innen továbbvinni?
  • Fugitive
    #3028
    #3025
    Válaszom, a www.voidserver.com ott van a legtöbb ember által használt mod,
    Szívesen látunk([RAPTORS] klán tagjai) bárkit!
  • CodeRed
    #3027
    Sajnos nem tudok neked segíteni, mert nem játszom vele online. Pont 1 nappal az 1.66 leszedése előtt tettem fel és másztam fel a szerverre...erre másnap már az 1.65 ment...hagytam a csudába..Én valami olyasmit verziót várok ahol lehet offline is használni egy 1.66 minőségű modot...talán az 1.68-ban lehsz rá lehetőség.
  • longside
    #3026
    CODERED!!!!!
    PLZ melyik szerveren játszol a freeworldsel???? Ez az 1.66-os Mod??? Ha igen honnan töltötted le? nekem van egy 1.66-os Mod buildem de nem működik, Van egy másik az valami hotfix-4 el van az már működik de arra meg nincs szerver a listán....plzzz segíts már. Egyébként én a Freeworld RP szerveren játszom de ott valami összezörrenés miatt nem használják az 1.66-ot, pedig az sokkal jobb mint az azon a szerveren nyomott 1.65 1.60 B-rev. Csak valami vita volt a fejlesztő srác és a szerver Adminjai között így azok maradtak az 1.65-nél.

    Segíts már lécci...1.66-on szeretnék gémelni valami normális szerveren.