3984
  • Dredd666
    #3104
    ^^ haver jólenne ha lenne de nem took róla de ha valaki tud akkor én is örülnék ^^
  • UnsuBoy
    #3103
    Hello
    Valaki nem tud olyan patchet vagy esetleg egy tanácsot arra hogyan lehet beállítani azt hogy muliplayerben lehessen együtt vinni story line-t?
  • okostibi
    #3102
    Már nemkell segiteni. elolvastam a reamet és kiderült, hogy a hangok miat volt a hiba. már továbbment.
  • okostibi
    #3101
    vki tud segiteni?
    Neki áltam a single player nek. és a 3. küldetést nem tom végigvinni amikor jön 3 rajnaföldi valkür. Ha lelövöm öket akkor azt írja ki, hogy vesztettem. Ha meg megprobálok akárhol dokkolni nem tudok. Mit csináljak? Vagy ez vmi bug?
  • Dredd666
    #3100
    pedig a topicoknál 3100adik na mind1 leszarom akkor ez lessz a 3100 adik mindegy be heppy van karácsony hó nélkül a madarak tosznak a kutyák nyalnak esik az eső 15fok van és a macskám lealáz mindenkit fl-ben ^^ és az új év szerény első pillanatában a detoxban alszok és nem fogom bánni mert sok ismerős vagy baráti arcot fogok látni XD
  • Doom 4
    #3099
    3098 adik vót a te üzeneted és boldog karácsonyt mindenkinek de nekem még mindig nem megy de boldog karácsony másodszorra is mindenkinek !!!!
  • Dredd666
    #3098
    Csak azért hogy meglegyen a 3100 adik üzenet :) Boldog karácsont és sérülésektől mentes kockulással teli új évet kívánok minden idelátogató fl-es kockának és ha valamejikőtök nem rúg be a nagy este akkor kapni fog tőlem ( nagy mikulás csokit )
  • Gunner
    #3097
    kipróbáltam fldirectip-t de nekem nem csinál semmit se mikor azzal indítom és akarok úgy csatlakozni VoidServer-re csatlakozni, mondjuk lehet leállt, de nem vagyok biztos benne, de valaki megnézné h megy-e nekije? HTX :)
  • Doom 4
    #3096
    köszi "Nem lassítunk senki kedvéért !"
  • Dredd666
    #3095
    na megpróbálom tömören ahogy nekem tanították meg ami leesett eddig na szal: azért nem megy neked az fel mert a vga-d túl modern és az flt nem olyan kártyára találta ki Bill bácsi cége amik most mennek és mivel nem tudok patcről fl hez ezért ilyen az énszavaimmal élve sufnituning cuccokat kel feltenni na szal a quickfix-ben majd valaki segít mert nekem nem kell használnom hála égnek a driver meg nevéből kitűnve vezérlőt jelent vagyis ebben az értelemben azaz vga vezérlő software XD na ennyit értek fl hez ha valamit nem értesz akkor kérdezz zoli kollégámtól vagy akárki mástól aki jobban konyít a program részéhez mint én XD ^^ a swarc legyen minnyájunkal ( hello my lady, hello my honey ..... ) golyhók az élen XD
  • Doom 4
    #3094
    ja és hogy értitek a drivert egyáltalán szóval jó lenne a sürgős segítség
  • Doom 4
    #3093
    hahó hogy kell akármit is csinálini quickfix nem megy mert nem engedéjezet ? gépigény nem kő és hogy ha lecserélném a VGA-mat egy 7800-7900 vagy vmi 7*** ot azokal megy ?
  • Doom 4
    #3092
    na azért jöhetne a gépigény
  • Doom 4
    #3091
    nem értem nekem nem megy quickfix mert vmi nem megengedett
  • Doom 4
    #3090
    most van itt valaki ?
  • Doom 4
    #3089
    ok köszi
  • FL Zoli
    #3088
    Hogy magamat idézzem:
    "Hello
    a 6600 gt-t nem igazán szereti az Fl
    Az eoa honlapján
    - http://eoa.seriouszone.com/news.php -
    azt javasolják használd a 78.01 es drivert vagy 66.08--->66.9 as drivert
    De vszínű le kell szedned hozzá a quickfix-et, hogy egyáltalán felismerje... "
  • Doom 4
    #3087
    csak mert nem megy a gépemem ill nem ismeri fel a VGA-mat erre nincs v mi orvoslás NVIDIA GeForce 6600 VGA-m van és nem megy ill egy darabig megy de utána kilép Help
  • Doom 4
    #3086
    HY tudna vki egy gépigényt mondani ?
  • Doom 4
    #3086
    HY tudna vki egy gépigényt mondani ?
  • Daniel928
    #3085
    Ejj hát elég régen irták azt
  • Daniel928
    #3084
    Hellosztok!
    Énis nagyon bejött a Fl, Lysandus elmondanád nekem bövebben ezt a + hajókat?
  • Dredd666
    #3083
    ghost doking ringe mod az is alapból benne van az flmm ben és csak simánn átmegy a dokkon vagyi nekem úgy műxik de nem mindenhol
  • Raptor
    #3082
    Az nem baj. Majd akkor próbálom ki, ha az alapsztorit már kivégeztem.
  • endiboy
    #3081
    még valami..single, most fogom csak fel, nem igazán éri meg, mert vannak olyan helyek, hogy beragadna a battleship..ugyértem, hogy mikor valamelyik battleship-re kell dokkolni, az igencsak nehézkes lenne
  • endiboy
    #3080
    az óriási alatt gondolom a battleship-eket érted..remélem :P
    egyébként asszem csak moddal érhető el, nekem is úgy sikerült, letöltöd a freelancer mod manager-t, és ha jól emléxem abba alapból is van ilyen mod, ha nem, akkor gugli a barátod :P
  • Raptor
    #3079
    Hehe! Újabb kérdés. Igaz, hogy a sima single játékban rendes nagy szállítóhajókat is be lehet szerezni? Mármint az óriásokra célzok.
    Valamikor volt egy térképem, amin az összes rendszer rajta volt, plusz részletezve voltak az egyes bolygók és egyéb helyek, állomások. Részletezés alatt azt értem, hogy teljes lista volt, hogy hol mit lehet kapni és miért mennyi kérnek/adnak. Bennevoltak az egyes hajók és fegyverek tulajdonságaiSajna nem volt meg sokáig, mert szerencsétlen törlés áldozatává vált egy rendszertelepítés ünnepélyes alkalmából. Nem tud valaki olyan helyet, ahol ehhez, vagy hasonlóhoz hozzá lehet jutni.
  • endiboy
    #3078
    hm...nekem is 6600-os kártyám van, és nem találkoztam hasonló jelenséggel
    nekem forceware 91.48-asom van, és müködik szerencsére.
  • Raptor
    #3077
    Megválaszolva magamnak a kérdést, de azért leírom, hogy mire jutottam, hátha valaki mégis beleesik a problémába. Nos, beszéltem a fagyásról és példaként Dredd666 #3066 hsz.-át hoztam béldának, de Geforce 6600-al. A problémára a megoldást a http://eoa.seriouszone.com/news.php oldalról letölthető QuickFix jelentette. Illetve nem 100%, hogy csak ez, mivel biztosra akartam menni, és az újabb forceware meghajtó helyett a régebbi, 77.72-est tettem fel. Bár érzéseim szerint inkább a QuickFix, mert ugye - ahogyan Dredd666 írta - ATI 9800-al (is) ugyanez a fagyás jelentkezett.

    Szóval levonva a következtetést, a hibára a gyógyszer a QuickFix és esetleg egy másik vga driver.
  • Raptor
    #3076
    Sziasztok! Egy rohadt nagy problémával állok elétek, amire nem tudom, hogy mi lenne a megoldás.

    Most, hogy újra elővettem a játékot belefutottam egy hatalmas gondba. A történés kb. az, amit Dredd666 a #3066 hsz-ban is leírt. Konkrétabban egyik rendszerből a másikba való ugrásnál kb. akkor, mikor kiérnék a másik oldalon, akkor jön a fagyi, de újraindul a gép, hanem kék halál.

    Lejjebb olvastam, hogy 6600-as kártyákkal gubancozik a játék, de ezirányban konkrétumokat nem olvastam, csak az ajánlott drivereket, meg hasonlókat. Mivel egy hozzászólásban nem olvastam a konkrét problémát (kék halál, vagy fagyás) 6600-as kártyával együtt emlegetve, ezért megkérdezném, hogy ez volt egy konkrét probléma? Tehát egyik rendszerből a másikba való ugrásnál kék halál 6600-as kártyákkal. Azért kérdezem, mert bitang lassú a netem (ezt az oldalt kb 4 perc alatt hozta be képek nélkül), és feleslegesen nem szeretnék letölteni valamit a játékhoz, ha nem várhatok tőle semmi jótékony hatást.
    Ha vannak dolgok, amik javítják ezt a hibát, akkor nagyon megköszönném, ha valaki közvetlen letöltési linket tudna nekem ide betenni. Ez nem lustaságból, hanem a netem lassúsága miatt az is sokáig tart, mire rájuk találok.

    Köszönöm!
  • endiboy
    #3075
    kérhetnék valakitöl negyedik mission utáni mentést, miután sikerült "eljönni" a navy elöl?
  • endiboy
    #3074
    nah, párszor sikerült eljönni, a fight-erekkel még nincs is gond, de viszont ez a battleship mintha lerombolhatatlan lenne...lehet kellett volna erősebb torpedo
  • Crazy Mate
    #3073
    A Freelancerben amikor csinálok egy szervert,és admin vok rajta,akkor milyen parancsokat,és hol lehet alkalmazni?Kellene az összes ilyen parancs,de a legfőbb a pénz,és sérthetetlenség ami nagyon kellene.Ja és eredeti freelancerem van.
  • SaGa Jr
    #3072
    Csináld újra meg újra míg egyszer túl nem éled. Ez nálam is előfordult a megváltozott fegyverzet miatt, ami az idegen gépeken van. Az esetek 75%-ában mire elérsz oda, hogy átvedd a géped irányítását kampec lesz neked. De a fennmaradó esetben is csak valami mocskos nagy mázli segíthet ki.
  • endiboy
    #3071
    tudna esetleg valaki segíteni? a 2.7.6-os TNG moddal tolom single-be, és a 4-dik missioba, miután felszállok a bolygóróol, lemegy az anim, utána rögtön szétlőnek...ne mondjátok azt, hogy löjjem le őket, mert meg se tudok mozdulni, amint megkapnám a hajó irányítását, egyböl felrobban...valakinek ötlet esetleg?
  • EBoti
    #3070
    Lehet, én az aurora szervert ajánlom, elég jók rajta a pingek, és játszanak is rajta elég sokan.
  • endiboy
    #3069
    szevasztok...megen elővettem eme remek game-t, most megvan hozzá a TNG 2.7.6-os változata is, nem tudom, ezzel a moddal lehet neten tolni?
  • Dredd666
    #3068
    passz hogy havernak minél jön még ki a hiba de azért kössz majd ha lesz elég energim visszanézelődök XD
  • Wanax
    #3067
    9800assal tutira jól müködik, nekem is az van, azzal teljesen jól megy. Az elején nekem is kiadja azt az üzenetet, nem kell vele törődni.
    Nézd vissza a hozzászólásokat, azt hiszem másnak is volt már ilyen problémája a játékkal, legtöbbször codecek miatt hülyül be a progi.
    Amúgy szerintem azért nem hardver probléma, mert csak ennél az egy játéknál csinálja (legalábbis én ezt veszem ki abból amit irtál). Ha máskor is előjön ez a hiba (más játéknál pl), akkor lehet hw hibára gondolni.
  • Dredd666
    #3066
    srácok! haverom akarná tolni az fl-t és most singleben ismerkedik vele vagyis ismerkedne de a szavaival élve amikor bakar lépni egy sysbe akkor ujra indul a gépe eddig többször is de volt olyan az elmondása szerint amikor nem. én hardwerre gyanakaxom. amugy a konfigja:amd athlon 64 3000+ 2.01 GHz, 1Gb ram, radeon 9800.

    Valaki aki ismeri a problemot az irdogáljon egy kis novellát hogy mi a megoldás

    UI: amikor most beszéltem vele azt is mondta hogy az első indításkor a rendszer panaszkodot egy hibaüzenetben a radeonjára de uutánna nem nem tudom de nekem ez űnik a legkézenfekvőbbnek de ezért nem hiszem hogy kártyát cserélne szal ha lehet valami szoft megoldást vagy valami cserélgetés nélküli fizikai megoldást súgjatok előre is thx