161
Projektor építés 50-60e ftból.
  • wander01
    #161
    na alakul-alakul :P jön a többi kép is majd :)

  • wander01
    #160
    na kavarjuk kicsit az állovizet, milyen projektortartó állványt érdemes venni? plafonra, ami nem lóg le...
  • wpetya1
    #159
    Sziasztok! Nekem van egy Krokus 4 Color N-em, és eladnám. Mennyit adtok érte?
  • athlon7
    #158
    #151 hozzászólásom megoldható lenne?
  • athlon7
    #157
    Nekem is felkeltette az érdeklődésem, kíváncsi leszek az árára, de szerintem ezeknek a projiknak elég jó lesz az ár/érték arányuk, ami miatt megéri majd belefeccölni a zsét.
  • wander01
    #156
    nem piskota :) folyadékhütés és 50k ora üzem lol, elég kemény... meglátjuk mi lesz belőle
  • athlon7
    #155
    Elvileg 2009. lesz a LED Projektorok éve.

    Néhány hír róla:
    http://www.jbl.hu/cikk.php?ident=5801
    http://www.jbl.hu/cikk.php?ident=5778&PHPSESSID=b2a256fc699adebc5e0d28348623329f
  • wander01
    #154
    mégegy projtulaj hajrá :)

    athlon, és az mikorra várhato? egy jo kis fullHD jol jönne majd, mondjuk dupla kontraszttal :)
  • athlon7
    #153
    Úgy olvastam, h. a projiknál is megszűnik lassan az izzó csere gond, jönnek a LED-es Projektorok 20-30.000 órás élettartammal. :)
  • Saloom
    #152
    a legszebb, hogy amitöl a legjobban féltem, az égőcsere, még mindig nem esedékes. ugy tudom kb 2-3 ezer ora egy égő. a számlálo szerint most olyan ezer ora körül van benne, ha még kibir 5 évet és még ezer orát, már most bőőven megérte :) az össznépi mozizás sörözéssel egybekötve a legjobb :) és a csajoknak is mindig bejön , itt egyszerre számít a méret és a technika... :DDD
  • athlon7
    #151
    Nem tudom mekkora kérés lenne, hogyha felraknál a mostani helyzetről friss képeket, esetleg több szögből is??
  • athlon7
    #150
    Hát még egyszer gratulálok a rendszeredhez, le a kalappal! Nekem nagyon bejön ez a szekrény-vászon megvalósítás és az egész szoba kialakítása!
    Bár nekem is lenne már egy projektorom, de jó lenne...
  • wander01
    #149
    már igy meg nem nem mondom pontosan, de asszem akkor ez volt a legjobb választás. dlp még sztem sehol sem volt, vagy megfizethetetlen kategoria, de nem igazán emléxem. amugy megnéztem a számlát, pont most karácsonykor lesz 5 éve hogy megvan.

    amugy csak hogy a fejlődés látszódjék, hosszu folyamat volt :D








  • athlon7
    #148
    Még egy kérdés. :) Miért LCD Projit választottál a DLP helyett?
  • athlon7
    #147
    Köszi, sokat segítettél! :)
  • wander01
    #146
    abszolut nem volt vészes. csak idő kellett hozzá. a proj egy Panasonic PT-AE900E 720p-s proj, megvan jo 3-4 éve. vetitési méret: 320x180. emellé van egy elég régi 5x100w kenwood erölködö meg egy aktiv 40-es tannoy láda. kb olyan 4-4,5 méterről van vetítve a kép, dohányzoasztalrol :P majd egyszer lesz rá idő és affinitás fel lesz csavarintva a plafonra a proj. amugy 4 éve volt 450k a proj, és kb 60k a szekrény a gipszkartonnal meg a festéssel :))
  • w77d
    #145
    aztakurva... mennyibe fájt ezt így összehozni???
  • athlon7
    #144
    Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, de én is egy moziszobán gondolkodom és nem akarom elrontani. :) Hány méterről vetítesz és hány méterről nézed a vásznat? Mekkora a az átmérője a vászonnak?
  • athlon7
    #143
    Még egy kérdés, jól láttam, hogy a proji a dohányzó asztalon van?
  • athlon7
    #142
    Gratulálok, eszméletlen jó a mozid!!! :) Milyen projektort használsz?
  • wander01
    #141
  • wander01
    #140
    guitar hero 3 xbox-on két gitárral játszva (elkunyiztam multkor havertol :P) nagyhangon sok méllyel... márcsak valami diszkofényt kéne installálni és hatalmas oltás lenne :P
  • Solten
    #139
    Überfasza
  • Bucser
    #138
    Grat. Az egész lakásom nincs akkora mint a te szobád:)
  • wander01
    #137
    ja ha jol néztem itt is ez volt eredetileg a téma. bár sztem manapság esélytelen, egy 150k-s proj messze jobb mint egy ilyen szerelt cucc sztem...
  • MaSzKa
    #136
    réggebbben a tomshardwaren volt video
    írásvetítő + szétszedett LCD moncsiból csináltak projektort
  • pointer4
    #135
    Ottvan a szeren :D
  • Ragnar360
    #134
    Nagyon szép munka grat, ja és irigylésre méltó :D
  • shrike7973
    #133
  • wander01
    #132
    nna, amit igértem, ilyen lett:








  • wander01
    #131
    NAA, készen van a cucc, megvan a vetitőfelület, döbbenetesen jó lett. sokszázezres fix vásznak helyett megvan az olcsó, tökéletes megoldás :D kis kisérletezés de tökéletes végeredmény. tolok fel majd képet, most éppen nincs mivel fényképezni :D öcsém meg beujitott valami Genius media centeres wezmenentes bill-t, az is pöpec lesz. na majd tolom az infot :P
  • shrike7973
    #130
  • wander01
    #129
    nem
  • Koppernikusz
    #128
    a projektor házi gyártmány lesz?
  • wander01
    #127
    nah, nemsokára kész a vászonfelület végre, a régi lemezes megoldást már leszereltük. még kis gipszkarton, glett, festés, és kész is az übervászon, 298x187 cm lett, asszem tökéletes képarány :)



  • blinty
    #126
    üdv!
    valaki nem tudna ajánlani egy mini lcd tv-t vagy hordozható dvd-lejátszót?...minnél olcsóbban, az se lenne baj ha használt...
    láttam már a neten használtakat de sajna azok is 20-30 körül vannak, de viszont egyszer láttam már egy 5000-ezer forintsat is ,és azt gondoltam meg is veszem...csakhát nem találtam meg mégegyszer. eléggé ütöt kopott volt de az nem is lenne baj nekem csak az lcd képernyQje kellene. söt az is nagyon jó lenne ha valaki tudna olcsón egy kiszerelt mini lcd képernyöt...amihez persze megvannak a csatlakozók...stb.
  • wander01
    #125
    sztem is...
  • blackgamer
    #124
    lehet régebben még megérte ilyet építeni (bár a tft drága volt)
    szerintem jobb megoldás egy hansznált projektort venni
  • wander01
    #123
    és látott már valaki ilyen épitett cuccot müködni?
  • Koppernikusz
    #122
    Leírásokból az derül ki, hogy tft monitor paneljével ugyan úgy működhet a dolog, a nagyobb felbontás ugye adott, a kontraszt kérdéses..