1820
Unreal 2 The Awakening
  • The Garrett
    #302
    ilyen minQsségben megy és nem nagyon akad
    Mint ahogy azt a Monster kill is mutatja :)
  • The Garrett
    #301
    ut2k3 al.
  • FREAK
    #297
    komolyan nem értem ezt a szenvedést, van kint vagy 5 játék, ami Unreal Warfare-t használ, tessék kipróbálni, és akkor nem kell találgatni
  • gergou
    #296
    `de azért a MAfia majdnem ugyanazt a motort használja mint a GTA3 nem?`

    Kozel sem hasonlit a ket engine egymasra..., de egy p4 1200 on sd memoryval gf2mx400 on 1024*768*16 bitben kozepes latotavolsaggal el lehet nyomulni vele....

    Egy p4 2.53 ghz-es 512 mb ddr rammal felszerelt gep gef3 ti 200 as vid kartyaval minden maxon 32 bitben akadas nelkul rendereli a 3ds terepet... Hat remelem az Unreal 2 is megy majd fullosan ezen a konfigon:)
  • Randal
    #295
    huhh, egy durván 90 ezres vidkártya:))azért sejted, hogy nálad is a procival meg a memmel van a gond?
  • Randal
    #294
    Igaz, de akkor az Iron Storm is szar?
    viszont a másik poén:
    nemtom ki nyomta a Gothic-ot, de van benne egy rész ahol van egy tűzgólem, na ott úgy beszaggatott, kellett várni 3-5 mp-t mire visszajött a kép.

    de azért a MAfia majdnem ugyanazt a motort használja mint a GTA3 nem?
    Esetleg mondjátok meg, hoyg melyik 3dmarkot futtasam, milyen beállításokkal.
    Én hiszek nektek, szal azért mondom, hogy MOHAA közepes beállítással.
    A Deus Ex-et meg csak úgy mondtam:)
    Mondjuk a Neverwinter Nights is közepen ment nagyrészt mivel az is szaggatott. Szal azt mondom, hogy ezekkel még lehet játszani, de az Unreal 2-vel, DOOM3-mal meg iylenekkel nem hiszem hogy nagyon fogok:(
  • Blasta
    #293
    Jó, hát azért nem kizárt dolog, higgyünk már az úrnak, csaknem hazudik!

    Deus Ex nem mai játék, simán mehet a gépen.
    Mohaa-t láttam hasonló konfigon, szal az is OK.
    Végülis pont a BF meg a Mafia a 2 vaszabáló játék, de ezekkel nem nyomta Randal kolléga.

    BF azért sokkal többet zabál mint a MOhaa, lévén csak külső terepeken játszódik, amik ugyye nem kicsik....

  • Blasta
    #292
    Duláprocit nem ajánlanék!
    Nincs a világon olyan game, ami kihasználná, hacsak persze nem renderelsz 3D studióban....
    Az meg ugye NEM JÁTÉK ÁM!!!
    :-DDD
  • Randal
    #290
    én is tudom, hogy nem épp a legjobb konfig, dehát ez van...
    amúgy érdekes, hogy a MOhaa-t közepes értékekkel játszottam, a GTA3-at is, meg még sok egyebet...
    legújabb játékok?
    Amik az Nforceon vagy az isonews-on fenntvannak:)))

    Bf-el még nem játszottam, de MOHAA-ból kiindulva az is közepes beállítással menne.
    Mafiához meg még nem volt szerencsém, mert annyira nem érdekel.
    Most épp a Deus Ex-et nyomom, meg még van kiló gamma amihez hozzá se nyúltam...

    Különben én arra gondoltam, hogy én csak akkor fogok tudni gépet venni, ha már az FX is a 2. ill. 3. lesz:(
    még 2 év mire lesz diploma(talán) akkor lehet fisszavizetni a diákhitelt, albérlet, emg egyéb más + gép?? áhh:)))
    Ha meg veszek akkor már duálprocis lesz:))
  • Blasta
    #289
    Egyébbként igazad van, várj még! Ha kijön az FX, a Ti4600-osok ára megindul lefelé, azokkal pedig már elég sokáig el lehet ám játszadozni!
  • Blasta
    #288
    De mivel????
    UT2003-al?
    Vagy BF-el?
    Netán Mafia-val?

    Mert ezek a motorok elég durvák már!
  • Blasta
    #287
    Te most komolyan azt akarod mondani, hogy egy 1000-es cerkával, 384 SD-vel, egy GF2mx-el MAX-on vagy közép felbontáson játszol a mai játékokkal!!!!
    Mert ezt nem vagyok hajlandó bekajálni!

    Félreértés ne essék, nem a szavahihetőségeden kötözködöm, scak nemtudom, mik azok a játékok, lehet, hogy nem is épp maiak....

    (Márcsak azért is, mert az én konfigom 1,2 Athlon, 256SD-vel egy Ti4200-al megtámogatva és azért egy UT2003-at vagy BF-et nem igazán rakok fel max felbontásra, mert nem megy.....)
  • The Garrett
    #286
    ln is 1000es cerkán játszom 800x600 ban fullon....
  • Randal
    #285
    Őszintén szólva nem tudom, ugyanis fel se raktam:)))
    csak havernak kb ez a kategóriájú gépe van, csak abitban és nem szólt egy szót se, hogy rossz:)
    Egyébként az újabb gamék mennek nálam, igaz vagy max-on vagy közepesen.
    Amíg nincs lóvé, addig meg nem tok újítani, most meg minek? most jön ki az FX, szal még várogatok egy kicsit:)))
    Télleg, HOL VAN MÁR A GAMMA???
  • Blasta
    #284
    Naná! Azért kérdeztem, mert hát a GF2mx se igazán egy Warfare kiszolgáló kártya...
  • TheZsenyka
    #283
    A videokártya is számít. Hiába van 3GHz-es P4-ed ha S3 Trio3D van a gépben :)
  • Blasta
    #282
    Ezres cerkán, hogy megy az UT2003???
    640, minden butítva???
  • Árnyvadász
    #281
    Nem kell beszarni! A program 2 CD-s lesz. Ez 100%.
  • gergou
    #280
    Sztem a Kingpin latvanyban agyonveri a sof-ot, de ezt mindenki maga donti el. Sztem a Q2 es engine a kingpinben erte el teljesseget.
  • Ams
    #279
    lol :DD
  • TheZsenyka
    #278
    Lefuttatod az Unreal2 compatibility check progiját és valami ilyet látsz:

    GeForce FX with 256MB accelerator or higher required...
    ...not detected

    Creative Audigy2 6.1 or better sound card required...
    ...not detected

    2048MB of RAM needed...
    ...not enough memory

    don't be sad...

    Loading horizontally scrolling 2D platform edition of Unreal2...
  • FREAK
    #277
    a Q2 engine karrierjének csúcsa a SOF látványban
  • FREAK
    #276
    na, az UT2003 is ez a motor, szóval nagyon nem kell aggódnod

    a többi is Unreal Warfare engine, azért írtam

    persze korábbi változatok, a teljes kicsit komolyabb lesz, nem is beszélve a DX2 még tovább tuningolt motorjáról, de a lényeg, hogy ugyanaz a család
  • Randal
    #274
    Egyiket se ismerem, de ezek mennek:
    Haegemonia, SOF2,UT2003,meg végülis az újabb gamék...
  • gergou
    #273
    Hat sztem amikor bedugod a cdt a meghajtoba, ezt fogja kiirni:

    ****---Fatal Error: Unsupported----******

  • FREAK
    #272
    AA, Raven Shield, Splinter Cell megy nálad?
  • Randal
    #271
    Bazz, akkor ezzel a konfiggal meg se nézzem?:

    Cel800, 1000-re felhúzva,
    asus gf2mx400 64mb-os vidkártya
    384mb sdram
  • Gábor
    #270
    Elhiszem...:(
  • gergou
    #269
    Gepeszmernoki foiskolai szintu kar, ennyit takar, de nehez...
  • Gábor
    #268
    OFF
    GEK? Ez mit takar? Milyen szakon vagy?
  • Gábor
    #267
    OFF
    Sok pszfes van nálunk,aki csalódott abban az intézményben! Az ifo nem nehéz. Én vendéglátás és szállodán vagyok, és az a legnehezebb a három szakból (ker,ifo,vend). Nyugodtan átjöhetsz, így legalább nem leszel idegbeteg mire végzel!
  • gergou
    #266
    Elmondtam mar egyszer, hogy az US verzio 2 cds! pont. Ha nem tudjatok megerteni, akkor sajnalok mindenkit.

    Ki mondta azt a baromsagot, hogy 5 cds? aztan mi van azon az 5 cdn? 10 oranyi divix minosegu video???????
  • Kandurex
    #265
    Mondjuk a 2003 is 3cd-s volt. De csak az első kettő kellett. És az is felpakolt vagy 2GB-tot
  • Jacek
    #264
    azt produkalja siman 3 CD-bol is
  • TheZsenyka
    #263
    "Hard Disk Space: 3.0 GB Free"

    Vazz... akkor lehet hogy nem kamu az 5CD???
  • Kandurex
    #262
    Recommended konfig.

    Processor: Pentium® III or AMD Athlon 733MHz or higher (Pentium® or AMD 1.2GHz or greater recommended)
    Memory: 256 MB RAM (384 MB or greater recommended)
    Hard Disk Space: 3.0 GB Free
    CD-ROM Drive: 8X Speed
    Video: 32 MB NVIDIA® GeForce 2 MX® or better (64MB NVIDIA® GeForce 3®/ATi® Radeon™ 8500 or better recommended)
  • Jacek
    #261
    nem 10 sajnos
  • Kandurex
    #260
    aaaaaaaaa, nem már! 5CD!? Jesszus! az soha nem jön le, az legalább 35óra :(((
  • TheZsenyka
    #259
    Tényleg 5 CD-s a cucc?!
  • FREAK
    #258
    hát outdoor részeknél talán ricegős lesz, de amúgy futnia kell szépen