32
  • Vik1984
    #32
    "Korunk hőse a számítógép, és nem Stalone vagy BrúszVillisz"

    / idézet egy netes humorlapból, nemtom melyikből /

    Érdemes-e ilyen SPOT termékeket készíteni olyan "triviális" eszközökre, mint karóra, hűtő, /etc, /etc, /etc.

    A hűtő, karóra, stb. mind speciális, egyfeladatos termék. Nekem nem kéne univerzális hűtő, élelmiszer-adatbázissal, meg net-kapcsolattal, ha nagyon akarom, arra ott az asztali PC.

    Viszont egy 30 gézás vinyós digitális fényképezőgépnek nagyon örülnék...
  • Laci73
    #19
    A kisméretű kijelző miatt az olyan dolgok mint az általad említett Doom III vagy TV kép gyakorlatilag élvezhetetlen. A nyolcvanas évek elején megjelent japán TV-karórák pont emiatt buktak meg. Bár egy karon viselt VAP mobiltelefon még elmegy, de ez nem világrengető újdonság...
  • reszcsi
    #17
    Azért ezek nem rossz ötletek szvsz.
  • Yeti
    #16
    Szerintem itt egyáltalán nem arról van szó, hogy amiatt lenne rossz, mert az ms mutatta be, csak az a helyzet, hogy ha ilyesmiket akarsz csinálni akkor vegyél inkább egy pda-t. Egy óra egyszerüen méreténél fogva alkalmatlan ilyen feladatokra, nehézkes a kezelése, és kicsi a kijelzője.
  • TheZsenyka
    #15
    Engem kifejezetten zavar a karóra, pedig nagyon tetszenek az órák meg aztán az idő pontos ismerete sem hátrány.
  • Draco
    #7
    Milyen megviseltnek nezz ki a Billi fiu, ez sok mogyoro vaj zabalas megteszi a hatasat :)
  • RpPRO
    #6
    Ez a pofa egyre tokásabb... :)
  • Yeti
    #5
    ya, meg quakezni...
  • NasaTm
    #4
    Yah, yah Rolex yachmaster rulla :D