6457
  • Evil
    #4457
    Mar toltom is lefele :)
  • frodó néni
    #4456
    meg:
  • frodó néni
    #4455
    meg:ilyen!
  • frodó néni
    #4454
    meg ilyenek lesznek benne:
  • frodó néni
    #4453
    ilyen lessz a borito:
  • wizy
    #4452
    nem rossz:-))
  • Bandew
    #4451
    A kis mákos. :-)
  • Gladiator
    #4450
    Hohóhóóóó! Volt vmi kompetencia felmérés, amit alant említett rezsofiz is, és találjátok ki mi volt a szövegértési részben!! Na mi? Hát a Gyűrűk Ura. Vagyis a Babó. Amikor Smaug halála után az öreg holló dumál a törpökkel. Mondanom sem kell, kioktattam őket. Olyanokat válaszoltam a kérdésikre, amiről egy sor sem volt. Király....
  • Gandibá
    #4449
    Istenem, sok lama :D
  • wizy
    #4448
    :-)))
  • wizy
    #4447
    nálam nem a szimpátia, hanem az észérv győzött..... egydül utálok moziba menni, a többiek meg nem akartak jönni, csak suli után:-)
  • Bandew
    #4446
    Bár meg is lett a bőjtje. Meghúztak félévkor. :-)
  • Gandibá
    #4445
    Én ilyet nemhinnék :D
  • Bandew
    #4444
    Szted én akkor mit csináltam? Asszed inkább fizikáztam? :-D
  • Gandibá
    #4443
    Hát najah :D Gyűrűk Urával is így volt, Csütörtökön volt a premier, azt persze suli lett volna, de hát LotR vs suli.. gondolom nem kell ecsetelnem melyik győzőtt :D
  • Bandew
    #4442
    Úgy kell azt. :-D
  • Gandibá
    #4441
    Nekem holnap ilyen közös program lenne a sulival, valami mozdonymúzeumba kéne menni a nyugatinál.. úgy döntöttünk haverokkal hogy inkább Trója :)
  • rezsofiz
    #4440
    lol hozzank meg jonnek OMesek vagy mi aztan irunk matek felmérést meg magyart,azt az alapjan rangsoroljak a iskolakat. szal csak 4orank lesz off vége
  • Bandew
    #4439
    Nekem meg már vége van a sulinak.

    Valahol jó ez az érettségi. :-)
  • wizy
    #4438
    nekem szerencsére nem lesz holnap első és uccsó órám, nameg kedden egész napi tanitás elmarad a 11-esek előérettségije miatt:-)
  • rezsofiz
    #4437
  • Gandibá
    #4436
    Én holnap nézem meg.
  • wizy
    #4435
    hát én is megnézném, de tudod, hogy mikor ér ide a moziba? soha.......:-)))
  • rezsofiz
    #4434
    Ja megnéztem, nagykirályság,majdnem olyan jo mint lotr3 nagyon kiraly
  • frodó néni
    #4433
    jahh nagyon rulez!
  • wizy
    #4432
    nézem itt az m1-en a trója előzetesét...... ezt muszáj megnézni a moziba:-))))
  • wizy
    #4431
    nekem is:-)
  • rezsofiz
    #4430
    LotR rulez
  • Bandew
    #4429
    Nekem az 1, 2, 3 bővített DVD kő.
  • frodó néni
    #4428
    május 25-én lessz a 3 dvd-én és kazin!és lehet hogy:akkor de lehet hogy:késöbb (nem tom)lessz eggyüt az egy ,kettő és ahárom!
  • wizy
    #4427
    de nem úgy nagy, hanem olyan homályos meg minden; szerintem azért tűnik nagynak, mert ikonok, meg minden nagyobb, meg homályos:-( de már nagyjából meg van oldva, mert a tesom inditójába tök jol megy minden, szal most csak apukámmal tudok elkezdeni gépezni; tesom o.kiránduláson van, és csa apukám tudja rajta kivül a jelszot:-))
  • Bandew
    #4426
    Hülyén nagy? Nem igazán értem. Sztem csak furcsának találod, pedig hamar hozzá lehet szokni. Ha az ember vesz egy új monitort, am ráadásul nagyob, akkor az elején szokatlan.
  • wizy
    #4425
    de mit?:-))
  • Gladiator
    #4424
    passz, nagyon régen nem játszottam már, nem értek már ezekhez. kérdezz mást a gyűrűk urával kapcsolatban.
  • wizy
    #4423
    már próbáltam, és akkor az egész monitor homályos, és olyan hülyén nagy.......
  • Gladiator
    #4422
    vedd kissebbre a felbontást az asztelon is. szóval egyezzen meg a játék felbontása az alap felbontással.
  • wizy
    #4421
    na van egy kis problémám, ha tudnátok segiteni, nem lenne rossz.
    az van, hogy apukám vett egy LCD monitort, aminek a max. felbontása 1280x1024! tök szép, éles a kép meg minden, csakhogy a játékok nem birják ezt a felbontást. de ha a játék felbontását kisebbre veszem, pl 1024x768-ra, akkor meg homályos lesz a játék meg olyna hülyén néz ki..... na most mit tegyek?
  • wizy
    #4420
    jaa:-)
  • Gandibá
    #4419
    A Két Torony díszdobozban asszem Gollam figura volt, szerintem erre gondolt.
  • wizy
    #4418
    hát én nemtom..... de mi az, hogy milyen tárgy?