6457
  • wizy
    #5698
    ez a téma hányszor felkerült már:-))))))
  • Gandibá
    #5697
    haluzik = halucinál :P
  • rezsofiz
    #5696
    Haluzik? Az wtf?
  • Gandibá
    #5695
    Arwen mindig be van szívva, úgy is beszél meg mindig haluzik.
  • wizy
    #5694
    huh, milyen részeket mondtatok, most komolyan elkezdtem gondolkodni, hogy miről beszéltek:-))))))) (rég láttam a másodikat:-) )
  • Gandibá
    #5693
    Meg a beszívott Arwen.
  • Bandew
    #5692
    Persze ezek mind zseniálisak, csak tönkrevágták az olyan jelenetekkel, minthogy Aragorn lezuhan a szikláról, meg Frodóékat elviszik Osgiliathba.
  • b-type
    #5691
    egyébként nem tudnék rangsorolni...tom, hogy ez hülyeségnek hangzik, de valahogy nem visz rá a lélek.. :)
    az igaz, hogy az első rész meseszerűsége után a 2. kicsit közönségbarátibb volt sztem, tehát olyan 'könyebbenbefogadható' és 'nemcsakrajongóknak' érzésem volt, ami ha lehet ekkorát káromkodni, akkor nekem kissé kommerszebbnek tette...
    de ezt én sem veszem komolyan, mert az Entek, Helm Szurdok....pl. amikor meghal Haldír (az nagyon komoly rész!) .....,Vasudvardi csata...
    azért nagyon ott van.
  • Gandibá
    #5690
  • b-type
    #5689
    :))))))
    persze, csak olyan hülyevicces kedvembe vagyok most :)
  • wizy
    #5688


    (ez lett a kedvenc smileym:-))))))))) )
  • Gandibá
    #5687
    Eh, tudod hogy nem úgy gondoltam :P
  • b-type
    #5686
    sztem nem...egyszer láttam vmi Amcsi-oltári b@romságot...az sokkal gyengébb volt.
    :D
  • Gandibá
    #5685
    Szerintem is a Két Torony a leggyengébb a filmek közül.
  • wizy
    #5684
    az biztos:-)
  • Bandew
    #5683
    Hát ja, az sajna nem ütötte meg a felállított mércét, bár a bővített nagyon sokat javított.
  • wizy
    #5682
    de mindkettőnknél a második az uttso, ugy látszik:-)))))
  • Bandew
    #5681
    Nekem 1, 3, 2. :-)
  • wizy
    #5680
    az enyémen nem celluxal volt ráragasztva, hanem a cuccnak a hátulja volt öntapadós, és szerencsére tök simán lejött:-))))
    sztem a 3. a legjobb, aztán az első, és végül a második..... de lehet hogy csak azért, merthogy én a másodikat láttam legtöbbször, mert mgvolt gépen, a másik kettő még nagyobb erővel hat:-)
  • Bandew
    #5679
    Én is így vagyok vele, és azt képzeld el mit érezhettem amikor a Két Torony borítójáról iszonyat óvatosan szedtem le a celluxszal ráragasztott(!) kis cetlit és letépett egy kis darabot a borítóból. :-(((
    Komolyan nem értem miért így tették rá. A Szövetség borítóján tényleg nagyon gyenge cellux volt, a ROTK-on meg nem is volt odaragasztva.
  • Bandew
    #5678
    Na, Szövetség kivégezve! :-P
  • wizy
    #5677
    na eddig tartott a nagy összejövetel:-))))
  • wizy
    #5676
    én is féltem, meg minden, de tudom, hogy igy is,ugy is vissza fog kerülni hozzám:-)))))))
  • sanzik
    #5675
    nagyon bator vagy... :)
    en nemhogy nem adom kolcson meg a hugomnak se,hanem nem is nagyon nyulkalhat hozza senki!
    alapvetoen nem vagyok irigy,de ezt valamiert nagyon feltem,meg en is tok ovatosan hajtogatom ki es fogom meg a dvd-t
    lehet ez mar beteges?
  • Gandibá
    #5674
    :DDDDDDDD
  • wizy
    #5673
  • b-type
    #5672
    csak majdnem??
    hajtsd ki mégegyszer!!!
    (...és még1×, és még1×.. :DDDDDD )
  • Bandew
    #5671
    Úristen!
    Ahogy hajtottam ki a Szövetség borítóját, majdnem orgazmusom volt olyan k*rva jól néz ki!
  • b-type
    #5670
    milyen nagyon igaz.
    ..és ez tök komoly.
  • Bandew
    #5669
    Ja, pl az, hogy nem warezoltam. :-D
  • b-type
    #5668
    a mai napi jó cselekedeted már meg is volt...
    :))
  • Bandew
    #5667
    Simán! :-D
    Felugortam Pestre, CDGalaxis, vétel, majd haza. Ennyi! :-D
    Mostan meg nagyon örülök éppen! :-D
  • wizy
    #5666
    ez gyorsan ment
  • Bandew
    #5665
    Na találjátok ki mim van gyerekek?
  • wizy
    #5664
    ők nem csicskák, csak biztos vagyok benne, hogy egyetértenének velem. ha elrontja, ki is fizeti!:-))
  • Gandibá
    #5663
    Szülei is akkora csicskák hogy kifizetnék a 25 ropit? :D
  • wizy
    #5662
    muszáj lenne neki. és szülei is szigoruak nagyon, szal ők is egyetértenének velem, hogyha elrontaná vhogy:-)
  • Gandibá
    #5661
    Hjajj, azért 25 ropit én nem fizetnék vissza az biztos.
  • wizy
    #5660
    biztos vagyok benne; mondom, már nyolc éve ismerem:-) nem mer ellenkezni vlem a kis csicskalélek:-)))))
  • Gandibá
    #5659
    Szerinted megadja? :D