6457
  • wizy
    #5658
    én se adtam volna neki oda, de már nyolc éve haver és osztálytárs, és tudom, hogy ugyis vigyázni fog rá, ha meg csinál vele vmit (leejti, vagy hasonlo), akkor meg ugyis kifizettetem vele az egészet és rendelek egy másikat
  • b-type
    #5657
    szvsz nem jó ötlet....én inkább kiírtam egy kölcsönadó dvd-t, mert a legjobb szándék mellett is történhet bármi
  • wizy
    #5656
    hajrá:-))))
  • Gandibá
    #5655
    :D
  • Bandew
    #5654
    Na megyök Pöstre! És most csak azért is megszerzem!!!!
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • rezsofiz
    #5653
    RulZ
  • Gandibá
    #5652
    Én tegnap megint megnéztem a RotK bővítettet, és még mindig sok Á a véleményem :D
  • wizy
    #5651
    kölcsönadtam haveromnak a Lotr-t szilveszterig...... most azzal csillapitom eziránti éhségemet, hogy gyűrűkura zenét hallgatok, meg azt olvasok:-)))) (mármint nem zenét olvasok)
  • Bandew
    #5650
    Igen, ezek a Szilmarilokból lévő részek. :-)
  • Tatyla
    #5649
    és a Szilmalirok?
  • Gladiator
    #5648
    Aztán frodó elkezdi énekelni, hogy hej toma fuss ide....
    akik nem olvasták a könyvet ezen a részen biztos röhögve mentek volna ki....
  • Gandibá
    #5647
    Hja.
  • wizy
    #5646
    hát igen:-) tényleg furán nézett volna ki egy (ha jol emlékszem) lila ruhában/kalapban ugráló, énekelő, vidám figura; és akkor még bele lehetett volna rakni a Sírbuckás részt is.
  • Bucser
    #5645
    Viszont abba a koncepcióba beleillett volna, ahogy egyre jobban sötétedik a történet... Az eején még egy vicces kaland és utána jön ahogy üldözik őket a Nazgulok... nem csak a sötét menekülés lett volna...
  • Bandew
    #5644
    Én nagyon szerettem a bombadilos részt a könyvben, de szvsz igen jól tették, hogy nem tették bele a filmben.
    Kicsit idétlenül nézett volna ki egy ilyen ugrabugráló figura. :-D
  • b-type
    #5643
    :DDD
    ja, Bombadilt én is, de gondolom ezt elegen vágták a fejükhöz a készítőknek. :)
    én spec a Banyapókot is másképpen képzeltem, de a jelen legnagyobb problémám az hogy miért nem csinálják már meg a The Hobbit-ot????
    majd jöhet
    1- Numenoriak kora
    2- A Nyugat
    :))
  • Gandibá
    #5642
    Bombadil mestert szivesen láttam volna pl.
  • Gandibá
    #5641
    Úgy kellett volna, hogy ami most bővített azt játszották volna moziban, és még amellé lett volna bővített
  • b-type
    #5640
    bezony, sztem is mindhárom film(az Egy Film :D ) a bővítettekkel lett kerek.
    de ez jellemző is, amilyen törekvés volt az egész film készítése folyamán, tudni lehetett, hogy képtelenség rombolás nélkül rövidíteni, hisz így is tömör....nem lehet egy ekkora mesét még fél nap alatt sem elmondani kerekre, főleg nem a rajongóknak, akik még azóta hozzáolvastak. :)
  • Bucser
    #5639
    Na én is megkaptam karácsonyra a az extended DVD-t:) Így viváááá teljes a triológia:) Az igazság az, hogy mind a 3 részt láttam moziban. ind a 3 után csalódottan jöttem ki ss mind a 3-ból kb 4szer jobb volt a bővített kiadás....

    SPOILER--------------------------------------------------------------

    Szauron szája a feketa Kapu előtti csata eőtt nagyon durva volt:) Kár, hogy a moziból kihagyták meg úgy alles Zusammen kár, hogy a kimaradt jelenetek kimaradtak a moziban... HA akkor úgy látom minden bizonnyal életem legjobb moziélménye lett volna... Így meg "csak" életem legjobb DVD élménye volt:)
  • rezsofiz
    #5638
    Juj ez durva
  • wizy
    #5637
    szegény:-)
  • Bandew
    #5636
    Na mostan jöttem meg Bécsből. El nem hiszitek mennyit szívtam!
    Leszáltam Kelenföldnél, hogy gyorsan elérjem a buszomat. Pont lekéstem és több mint egy órám volt a következőig.
    Na mit kell ilyenkor csinálni, hogy elüssük az időt? Lotr bővített trilógiát kell venni!
    El is indultam, de a CDGalaxis zárva volt, az Alexandria zárva volt, minden DVD-s bolt zárva volt, mert mindegyik 10-kor nyitott. Ja közben meg szakadt az eső én meg nagy hátibatyuval meg baromi nagy pakkokkal a kezemben kóvályogtam. :-D
    A hajam a szemembe lógott, szal semmit nem láttam, teljesen átfagytam, befolyt a víz a ruhám alá, fáradt voltam, mert 5-kor keltem és még meg sem tudtam szerezni a filmet, szal most pöttyet csalódott volnék. :-D
  • wizy
    #5635
    és igen, cserélgetned kell:-))
  • Punker
    #5634
    2 lemezen van igen, de a DVD nem CD :)
  • rezsofiz
    #5633
    Topig pörökh, lotr rulz ownz
  • Rohamoszti
    #5632
    Hmm...Bővített DVD-n 2 cd-n van a film? Ezexerint cserélgetnem kell? :P
  • Tatyla
    #5631
    ja mert ez warezmentes topic mint az egész fórum!:P
  • wizy
    #5630
    én se tudom.....
  • sanzik
    #5629
    itt miota tabu a warez?
    en eddig nem vettem eszre,hogy igy lenne....
  • wizy
    #5628
    akkor ezt magatokkal viszitek a sirba:-))))
  • Gandibá
    #5627
    Én tudom, de nem mondom meg mert ezt is kimoderálnák :D
  • wizy
    #5626
    jo kérdés:-)
  • rezsofiz
    #5625
    Mit rakott be?
  • Punker
    #5624
    Ne itt warez-olj!
  • wizy
    #5622
    jah te már mondtad:-)
  • Gandibá
    #5621
    10 ropit amit a két torony közt fogok megenni.
  • wizy
    #5620
    na ki mit kapott?:-)))))
  • Tatyla
    #5619
    akkor o.k.!
  • Gandibá
    #5618
    Nem bántás képp kérdeztem.