6457
  • b-type
    #5738
    semmiféle buzulás nem volt.
  • Bandew
    #5737
    Gimli nem volt gyökér csak szórakozott (ami valóban), Samu és Frodó "homokapcsolatát" pedig már jónéhányszor kitárgyaltuk (hogy nem így van).
  • BADE
    #5736
    Ilyeneken vagy kiakadva?:)
    Nekem az a sok marhaság nem tetszett,amit P.J belerakott a filmbe.Gimlit egy gyökérnek állítja be,pedig a könyvben csöppet sem így van.Samu és Frodó buzulásától is eltekinthetett volna.5 percet esetleg még kibírtam volna,na de nem 45 percet.
  • wizy
    #5735
    ja, visszakaptam osztársamtol a dvd-ket, egészben, karcmentesen:D
  • wizy
    #5734
    buékbuék:-)))))
  • rezsofiz
    #5733
    buék
  • Bandew
    #5732
    BUÉK mindenkinek!
    Amúgy nekem az a rész nem tetszett amikor mennek a Holtak Ösvényére. A filmben az egy sivatagos sziklás hely, ami egyáltalán nem illik oda. No mindegy nem baj. :-)
  • wizy
    #5731
    ja és sztem is néha már vicces volt Szauron Szája ahogy beszélt:-) de a sörivo verseny meg a Holtak Ösvénye vezet magasan:-))))
  • wizy
    #5730
    BUÉK:-)
  • Gandibá
    #5729
    BUÉK
  • sanzik
    #5728
    BUEK ide is!
    (kiskoruaknak vigyazni am az alkohol fogyasztassal!!!)
  • b-type
    #5727
    Boldog új év skacok és csajok! :)
  • sanzik
    #5726
    ez a szaj meg mindig jobb lett mint mikor elforditottak fuggolegesre,mert volt egy ilyen verzio is :)
    az extrak kozott megtalalni ha valaki meg nem latta...
  • Bandew
    #5725
    Amúgy meg az olyan pofákról beszélek, amikor hátracsapja a fejét, meg ilyenek.
  • Bandew
    #5724
    Tévedés! Megvan mindkét ajka, csak ilyen gyökérül néz ki. De nyugodtan megnézheted, hogy tényleg vastag (tehát ajak) és a "b" "m" hangoknál össze is érnek.
  • Gandibá
    #5723
    Azért a Két Toronyban az durva hiba hogy amikor Pippinre majdnem ráugrik a ló, akkor széttárja a karját, utána meg mutatják hogy kuszik tovább összekötött kézzel, majd szétvágja a kötelet valami baltán.
  • Bucser
    #5722
    Szauron szája azért vágott olyan érdekes arcot, mert nem volt nekije alsó és felső ajka:D Nem tudom, te hogyan próbálnál szívélyes lenni ilyen arcal:)
  • Alien
    #5721
    Jaja néha szerintem is idétlen pofákat vágott, de attól függetlenül jó nagyon :)
    Én ma néztem meg egyben, rohadtul tetszik z egész, pl a második lemez első jelenete, ugye az nem volt benne a mozis verzióban, amikor a kalózok jönnek és ott van a holtak serege. Marha jó volt :)

    Imádom ezt a filmet! Na meg az első részt is:) A Két Torony nálam is kicsit háttrébe szorul, de persze az sem rossz :)
  • Bandew
    #5720
    Amúgy Szauron Szája nagyon jó volt csak néha tök idétlen pofákat vágott, ami szó szerint vicces volt. Mintha hülyéskedett volna, meg direkt nagy mosolyokat nyomott volna, úgy nézett ki. :-D
    De a Szarumános rész nagyon frankó volt, meg úgy alapjában véve minden. Azon meg hanyatt vágódtam amikor Legolas "becsípett". :-D
    Viszont azt hittem, hogy most beleteszik azt a kapus részt, amikor Samu belép Cirith Ungolba. Az sztem jó lett volna, na mindegy.
  • rezsofiz
    #5719
    Felhúzott ma más is, és ez volt a csúcspont
    "Hja, és még mindig nem érti :D"
  • Bandew
    #5718
    Te most tulajdonképpen min húztad fel magad?
  • rezsofiz
    #5717
    :DDDDDD
  • Bandew
    #5716
    Ecsém de ciki!
    Legalább 15x láttam a FOTR-t és csak tegnap vettem észre, hogy amikor a hobbitok legurulnak a lejtőn és Pippin azt mondja, hogy "ez nem sokon múlt" akkor azt azért mondta mert a feje majdnem bele ment a trágyába.
  • rezsofiz
    #5715
    Akkor nem kell baszogatni htxvm.
  • Gandibá
    #5714
    Nem kell így felfortyanni.
  • rezsofiz
    #5713
    NO COMMENT még huzz fel te is grat
  • Gandibá
    #5712
    Szivi.
  • wizy
    #5711
    kösz:-)))
  • Gandibá
    #5710
    Keresd meg
  • wizy
    #5709
    na én most nagyon elvesztettem a fonalat
  • Gandibá
    #5708
    Bah.
  • Bandew
    #5707
    Na megtekintettem az összeset. Most kicsit aktív vagyok, mert egész nap fotelben ültem. :-D
  • rezsofiz
    #5706
    Hm és mi van akkor ha nem olvastam a topicot? HIIIIIIIIIIII hihetetlen logika kellett hozzá! ...
  • Gandibá
    #5705
    Micsoda szó..
  • wizy
    #5704
    jézusom de kis csicskalélek voltam én még akkor:-)))))))))))))))))))))
  • wizy
    #5703
    elkezdtem nosztalgiázni; végigolvasom hátulról előre ezt a topicot:-))))))) a hatvanadik oldalnál tartok:-)
  • wizy
    #5702
    azt nem tudom:-)))))
  • Gandibá
    #5701
    De már hányadszor? :D
  • wizy
    #5700
    á, csak nem esett le neki:-)))))
  • Gandibá
    #5699
    Hja, és még mindig nem érti :D