6457
  • wizy
    #5778
    rájöttem, hogy hogyan kell 70000pontot csinálni a kvizpartban:-))))))


  • rezsofiz
    #5777
    edischön
  • rezsofiz
    #5776
    Értem.
  • Gandibá
    #5775
    Bővítettet normál edésönbe.
  • rezsofiz
    #5774
    Mármint ilyen díszdobozosan?
  • rezsofiz
    #5773
  • Gandibá
    #5772
    Én meg a héten megveszem valamelyik részt még.
  • wizy
    #5771
    én ezt már megvettem 24.689-ért (postaköltséggel együtt)
  • Tatyla
    #5770
    ezt fogom megvenni ha lejjebb megy az ára egy kicsit!
  • wizy
    #5769
    :-))))) reméltem, hogy vmi értelme is van, amit ott beszélnek:-)))
  • rezsofiz
    #5768
    Simán:)
  • wizy
    #5767
    egyáltalán, értelmetlenül, csak ugy?:-))))))
  • Gandibá
    #5766
    Halandzsául :D
  • wizy
    #5765
    jut eszembe, Gandibá, hogyan kell beszélni abban a "kimantulácsá ropátáf" topicban???????
  • Gandibá
    #5764
    Ázt!
  • wizy
    #5763
    jaja, Boldog szülinapot Punker!:-)))
  • b-type
    #5762
    Boldog Szülnap Punker! :)
  • rezsofiz
    #5761
    : )
  • wizy
    #5760
    azaz:-)
  • rezsofiz
    #5759
    Jaaa asszem emléxem már... az a kvizpart.hu nem?
  • Punker
    #5758
    net-es játék, filmes részben benne van a Gyűrűk Ura is.
  • rezsofiz
    #5757
    Az wtf egy társasgame?
  • Punker
    #5756
    nem tom :)
  • wizy
    #5755
    hogy a fenébe lehet a kvizparton 72000 pontot elérni?????
    :-)
  • Punker
    #5754
    nekem is-is volt, éjfélig nyugisan iszogattunk, utánna elkezdtünk ökörködni, végülis jó volt :)
  • Gandibá
    #5753
    Hát igen. Én is szolid bulin voltam, voltunk 5en :)
  • rezsofiz
    #5752
    Én két helyen voltam, egyrészt voltam a barátokkal, haverokkal, velük is szolid formában történt a "bulizás", másrészt meg otthon;| Én is jobban szeretem ezeket mint a "12remárhótrészegreleittamagamat" féle bulikat:|
  • wizy
    #5751
    én egy szűkkörű házibuliban voltam (értsd: hárman voltunk összesen:-) ), és ott hülyéskedtünk, Kérdezz-felelekeztünk, ettünk, tévéztünk:-) szoval ez is olyan csendes-féle volt. de még mindig jobb, mint az eddigik, amikor itthon voltam szülőkkel:-)
  • Bandew
    #5750
    Kinek hogyan telt a tegnap estéje?
    Én egy ülős házibuliban voltam, jó társasággal. Activityztünk, játszottunk meg Jóbarátokat néztünk. Csendes volt és kellemes. Nem tom de én jobban bírom az ilyen bulikat, mint a vedelős, hányós verziót. :-D
    Igazából még ez volt a legjobb szilveszterem, mert eddig mindig pocsék volt.
  • rezsofiz
    #5749
    Jah sajnos:(
  • Bandew
    #5748
    Pontosabban Frodó ÉS Samu. :-)
  • Gandibá
    #5747
    Ez a buzulás meg örök téma marad sajnos.. nevetséges.
  • Gandibá
    #5746
    Ha már itt tartunk, akkor Galadriel tükrébe se Frodó nézett bele, hanem Samu.
  • wizy
    #5745
    hát ja:-)
  • Bandew
    #5744
    Jó hogy! Milyen uncsi lenne az életük, ha pl Legolas több ezer éven keresztül játszaná a komoly csávót. :-D
    Tolkien le is írja melyik népnek milyen fajta humora van. Vagy vegyük pl Gandalfot. Mindig ő volt a legidétlenebb, meg persze a legerősebb. :-D
  • wizy
    #5743
    hát szerintem jo, hogy beletették ezeket. igy nem lett olyan hangulata a filmnek, hogy állandoan rossz kedv, meg komolyság, meg hasonlok. megmutatja a film, hogy hiába harcol pl legolas/gimli olyan jol, ő is csak "ember", és tud szorakozni.
  • Bandew
    #5742
    Már 1000x megbeszéltük, hogy a film az film, a könyv az könyv.
    Rengeteg szerepcsere van a filmben, mert PJ úgy gondolta, így jobban kihozza a szereplők személyiségét. Szvsz sikerült is neki. Pl a Tónál az első részben Mória előtt, a könyv szerint Boromir dobálgat köveket és Frodó szól rá. A könyben nincs ezzel baj, mert több száz oldalon keresztül mutathatja be a szereplőket, de a filmben ezt hiba lett volna így csinálni. Nem értem miért lenne baj, hogy beraktak pár humoros jelenetet. A humor nagyon is része a GYU-nak.
    Amúgy ha már ilyen hibákról beszélünk, akkor sztem a nazgúlokat rontották el. Hisz a végén nagyon hangsúlyozzák, hogy mennyire félelmetesek, meg erősek, mindenki besz*arik tőlük, de az első részben egy ember legyőzi az összeset. Szal ezt nem így kellett volna csinálni, hisz így nem érezzük át annyira a hatalmukat.
  • rezsofiz
    #5741
    Gimli nem gyökér volt hanem szórakozott, és mókás fej vagy vmi ilyesmi....
  • BADE
    #5740
    Mindeztektől függetlenül nem rossz a film,habár az 1-2 jobban tetszett.
  • BADE
    #5739
    Ezek a jelenetek készítettek ki teljesen.Ha jól tudom a könyvben nem volt benne olyan,hogy egy tünde megnyeri a sörivóversenyt,tündék között még nem is lenne gond(egyáltalán isznak azok ilyet,nem hiszem),de egy törpöt biztos nem ver meg.Másik:Gimli az első,aki beszaladna a Holtak Ö.-n lévő kapun,erre játsza a beszarit.Meg az,hogy elkezdi fújogatni a szellemkezeket,vagy nemis tudom miket.