6457
  • wizy
    #1527
    ejj-ejj, nagyon leálltunk már megint:-)))én meg még mindig habzsolom az életet:-)
  • wizy
    #1526
    most néztem meg, hogy itt mikor lezs a mozikban a GyU3, de még csak a januárit írja!!!! azért frissíthetnék néha az oldalt:-)
  • Gandibá
    #1525
    Huhh, akkor lesz itt aztán vircsaft :D
  • Bandew
    #1524
    De hát már tényleg nem lehet mit mondani a filmről. Legfeljebb ha valaki frissen megnézi és beírja a véleményét.
    Majd ha megjelenik a bővített!
  • Gandibá
    #1523
    Jó hallod, azért most írjam tele a topic azzal hogy a film isten? Tényleg az, de ezt mindenki tudja! :) Amúgy abban igaza volt hogy szétoffoljuk a topicot, de legalább megy :)
  • wizy
    #1522
    tudjátok, hogy most hánnyal tölt? 15-tel:-)))
  • wizy
    #1521
    amikor megjelent a film, akkor kibeszéltünk róla mindent. Úgy kiveséztük, hogy már tudunk róla mit beszélni:-)))
  • wizy
    #1520
    nekem a 35.-et:-))))
  • Bandew
    #1519
    A Király visszatér nagyon jó film!
  • Gandibá
    #1518
    Mert senki nem ír semmit a filmről :(
  • Csacsi
    #1517
    Rendesen szétoffoljátok a topicot. Ez már inkább chat, mint fórum, az utobbi 2 oldalon nem sok minden volt írva magáról a filmről.
  • Gandibá
    #1516
    Nekem meg már elég rég óta megvan 4 cd-s SVCD-be :))
  • Bandew
    #1515
    Sajna nem tudtam egész nap így hagyni, meg éjjel sem, mert vendég volt nálunk az elmúlt napokban, és az én szobámban aludt.
  • Bandew
    #1514
    Nekem már a 2. CD 38. fájlját tőti. :-P
  • wizy
    #1513
    ja:-) úgy gyorsabban letöltené, ha nem is tölteném le:-))) így szinte visszafele halad, olyan lassú:-)
  • Gandibá
    #1512
    Az meg ilyen tempóval sajna elég soká lesz ha jól sejtem :(
  • wizy
    #1511
    ok kösz, meg van oldva:-) az 1.CD-t akár már meg is nézhetném, de én még nem mézem meg, csak ha majd az egész le lesz szedve:-)
  • wizy
    #1510
    okok
  • Gandibá
    #1509
    Nem, elég az egyiket mert ez többrészes tömörítés.
  • wizy
    #1508
    úgy is lehet, hogy az összeset kijelölöm és akkor magától végigfut az egészen?
  • Gandibá
    #1507
    VIP-nek regeltem magam és ezért van csillag a nevem mellett.
  • Gandibá
    #1506
    Kijelölöd a legelső rar-t, jobb katt rá ~ Kibontás ide (vagy ha angol akkor Extract Here asszem) és kész.
  • wizy
    #1505
    amúgy winrarhoz se értek sokat...:-) azokat kell kicsomagolni, amik mellé az van írva, hogy winrar archívum?:-)
  • wizy
    #1504
    jaja:-))
    mi az a csillag a nevedben?:-)
  • Gandibá
    #1503
    Muhaha :))
  • Gandibá
    #1502
    Jó gyors net lehet :)
  • Punker
    #1501
    szám vadász........
  • Gandibá
    #1500
    1500
  • Gandibá
    #1499
    1499
  • wizy
    #1498
    nah, letöltötte az 1.CD-t, de még mire kicsomagolja azt:-))
  • wizy
    #1497
    katasztrófális, hogy milen lassan tölt... 5kb/sec :-))))
  • wizy
    #1496
    benne van??? wow.....az rohadtjóóó:-)
  • Bandew
    #1495
    SPOILER

    Tök jó, hogy a Két Torony bővítettben benne van, az az öregerdős rész, amikor Fűzfaapó elnyeli Pippint meg Trufát, csak itt a Fangornban van, és Szillszakáll szól rá a fára, de amúgy egy az egyben ugyanaz.
  • wizy
    #1494
    na, hát mi van itt? senki nem jár erre?:-)) most a letöltés alig-alig vánszorog, remélem, hogy este majd jobban fog tölteni.
    jóéjt again:-))
  • wizy
    #1493
    ja, és előre mondom: gratulálok annak, aki eléri az 1500-at :-)) (kár, hogy nem én leszek az:-()
  • wizy
    #1492
    nah, én megyek, anyukám mindjárt leharapja a fejemet, hogy miért gépzek még mindig:-))
    jóéjt
  • wizy
    #1491
    most nyolccal.... ha így folytatja, akkor elérjük a nullát:-)
  • wizy
    #1490
    hah, most csak 12-vel:-))) olyan aranyos:-)
  • wizy
    #1489
    nekem úgy szedi mint állat:-)) most épp 30-cal.... de most csak 24-gyel:-)) érdekes:-))
  • Gandibá
    #1488
    Én most 60-70el töltök :)