6457
  • wizy
    #1687
    a kvizparton én is sokxor játszottam, de nagyon hamar elbuktam a GyU-kvízben:-))) vagy nehéz, vagy én vagyok a láma:-))
    na, tegnap hazajött a tesóm, vége a szünetnek, vége a jó életnek:-( úgyhogy most mehetek leckét írni, meg tanulni. De jó:-((
  • Gandibá
    #1686
    Király hogy új a téma!

    Punker: sajnos igen, ősszel mint eddig, legalábbis sokan azt mondják :(
  • Bandew
    #1685
    Na, látom új táma van, és át is kerültünk.
  • Punker
    #1684
    én úgy néztem, csak az a baj hogy a 3. bővített még sokára jön...
  • Bandew
    #1683
    Én már játszottam ott és nem egyszer végig tudtam viini a GY.U. kvízt. Az 50 kérdés 5 élettel.
  • GaVino
    #1682
    tegyétek és ne egyétek természetesen.
  • GaVino
    #1681
    http://www.kvizpart.hu/ - gyűrűk ura.
    Itt egyétek próbára a tudáasotokat skacok. Én hamar elbuktam.
  • Bandew
    #1680
    Zsír, ma egyedül vagyok itthon! :-D
  • rezsofiz
    #1679
    egyébkét ugy az igazi,ha a 3.rész elott lattatok a 1.,meg 2. kibovitettet,és ugy jobb lesz a 3.at megnezni,legalabbis szvsz.
  • rezsofiz
    #1678
    most nézegetem itthon a filmet,és egyszeruen félelmetes. Ugyanugy hat ram mint a moziban. Remek film.jo8.
    :)
  • wizy
    #1677
    na én mentem, majd csak holnap jelentkezem
    csa
  • wizy
    #1676
    :-)
  • Gandibá
    #1675
    A feeling mindig ott van!
  • wizy
    #1674
    na, megint megnéztem a 2.részt, és jobb, mint amikor először láttam:-)))
  • wizy
    #1673
    hijj a fenébe, lecsúsztunk az első oldalról....
  • Bandew
    #1672
    Gud nájt!
  • wizy
    #1671
    :-))) na, én megyek. Rámszóltak, hogy miért lógok még mindig a gépnél, pedig közbe Mr.Bean-t nézek:-)
    jó éjt
  • Bandew
    #1670
    Emlékszem nálunk régen 150 Ft volt. :-)
  • wizy
    #1669
    nálunk elsőosztályú helyre szóló jegy az 350-400. Szerény kis város a mienk:-)
  • Bandew
    #1668
    Én majd csak jövő héten nézem meg megint. A vicc az, hogy itt a városom mozijában a jegy 750 Ft, pedig tök lerobbant, míg a Corvinban 16 óra előtt 650, szerdán meg 600 Ft. :-D
  • wizy
    #1667
    :-))) de holnap is ugyanezt fogom ám csinálni, mint ma:-) csak azzal a különbséggel, hogy ma hamarabb fexek le, és korábban kelek fel, így több időm lesz GyU-t nézni:-)
  • Bandew
    #1666
    Az se rossz...
  • wizy
    #1665
    hát... én sem tudom, hogy zaki mennyire szereti a GyU-t... de hát ebbe a topicban is hányszor járt már, és akkor rossz ember nem lehet:-)))
    jah, majd ha elmegyek a moziba a Király Visszatérre, akkor majd a haverokra fogok hivatkozni, akikkel majd elmegyek:-) hogy hát ott lesznek a haverok, hogy néz az ki, hogy én nem megyek el, stb.:-)
  • Bandew
    #1664
    Érdemes letölteni az első rész bővítettjét, mert az nagyon jó minőségű (persze majd ha lesz helyed).
    Nem is tudtam, hogy Zaki annyira szereti a GY.U.-t.
    Nekem is van sok ismerősöm aki szereti, de senki sem annyira fanatikus mint én. :-D
    Amugy nálam is utálják ha sokszor nézek meg egy filmet. Amikor elmentem harmadjára a Király visszatérre, akkor azt mondtam apámnak, hogy egy béna vígjátékot néztem meg, mert tudtam, hogy iszonyat ideges lenne.
  • wizy
    #1663
    már önmagában az is meglepő, hogy tudja, hogy mi a címe ennek a filmnek:-)
  • wizy
    #1662
    kezdek félni anyukámtól... egy Sherlock Holmes veszett el benne... azt mondtam neki, hogy egy játékhoz töltök le peccset, és most idejön, hogy sikerült-e letölteni a két tornyot... hát én már itthon se vagyok biztonságban?
  • Gandibá
    #1661
  • wizy
    #1660
    phhhhhhhh:-))) 3 fiú és egy lány.... ajjjajjjj
  • Gandibá
    #1659
    Majd 1x összeröffenünk talán és megnézzük mind :D
  • wizy
    #1658
    nem baj, nekem most már három is van:-) Te, Bandew és zaki:-)
  • wizy
    #1657
    jó neked:-)
  • Gandibá
    #1656
    Nekem nem is egy van.. :)
  • wizy
    #1655
    én is csinálnék, de nekem nincsen olyan haverom, aki ennyire szeretné a Gyűrűk Urát, mint én:-))
  • Gandibá
    #1654
    Én majd haverokkal csinálok ilyen maratont :)
  • wizy
    #1653
    el se hiszem!! van a végén stáblista:-))))
  • wizy
    #1652
    tudod, mikor lesz nekem arra időm:-) ezt a hármat is alig bírom belenyuvasztani abba az időbe, amíg senki nincs itthon:-) tudod, senki se szereti, ha többször nézek meg egy filmet:-))
  • Gandibá
    #1651
    Majd az lesz a szép nap, amikor mind a három rész bővítettjét megnézzük egymás után! :)
  • wizy
    #1650
    na, hát ez az eddigi legjobb napom: fél kilenctől fél hétig GyU-t nézek:-)))
  • wizy
    #1649
    kösz
  • Gandibá
    #1648
    Igen, elég azokat meghagyni.