6457
  • Bandew
    #1967
    Na én megyek csicsikálni. Hamarosan pedig #2000. :-)
  • wizy
    #1966
    ja jó, kösz:-)) majd én is körülnézek valami kép után:-)
  • Bandew
    #1965
    A beállításoknál lehet. 120x20 felbontású kép kell.
    Én úgy csináltam, hogy beírtam a keresőbe, hogy "lord of the rings jpg", ott találtam egy Two towerses képet, azt photoshopal átalakítottam (pl hogy ne legyen ot a two towers felirat), meg lekicsinyítettem, oszt kész is.
  • wizy
    #1964
    na, elolvastam az egészet. Tök állat az összes!!:-))
    amúgy meg hogy lehet ilyen képet berakni a nevembe??
  • Bandew
    #1963
    Thx! :-)
    Bár gondolkoztam rajta, hogy esetleg zöldes árnyalatű legyen. Csak tűrkízzel kellett volna áthúznom, és kész, de inkább ennél maradtam. :-)
  • wizy
    #1962
    Bandew: ez a név-típus szeritnem jobban áll:-))
  • RangeR
    #1961
    Vagy inkább: olyan a sárkány mint Süsü.
  • RangeR
    #1960
    A hobbit paródiáját kellene elolvasni, nemrég jelent meg könyvben: A bambit! Ismeri ezt valaki? Én röhögőgörcsöt kaptam az utcán, amikor megláttam a borítóját...Bilbó bemutat egy középső ujjat (fuck off), rajta a gyűrű aszem, nála a Fullánk, mögötte meg ott settenkedik Smaug, csak itt zöld, nem vörös, és olyan kb, mint a Sonkádi Egyed Gazdában a sárkány.
  • Bandew
    #1959
    Most kicsit darkosabb lettem. :-D
  • Bandew
    #1958
  • b-type
    #1957
    hát kézzel kéne bepötyögnöm...mert nekem kinyomtatva van meg...de majd...ha ezeket elolvastátok, nem akarok rátelepedni.
  • Bandew
    #1956
    Van másmilyen?

    Hol-hol-hol?
  • b-type
    #1955
    nem ezekre gondoltam :(
    ebben zavar a rengeteg buzizás, abban is van, de egész más stilusban...
  • Gandibá
    #1954
    Jaja :D
  • Bandew
    #1953
    Én ez bírom talán a legjobban (Boromir):

    "Tizenegyedik nap:
    Kivittem Frodot Moria Banyaibol. Tulajdonkeppen bejon nekem. Remelem, nem lesz belolem perverz hobbitbuzi, mint Windermir bacsikambol. Legalabbis azok utan, ami _vele_ tortent. Kulonben Trufa es Pippin is nagyon kis edes... Egyebkent, Gandalf meghalt."


    Hát a vége az beszarás! :-D
  • Gandibá
    #1952
    Ezek mekkorák már lol :DDDDDDDD
  • Bandew
    #1951
    Jaja, nem szabad egyszerre, mert a végén már uncsinak tűnik. De tényleg nagyon jók, én hülyére röhögtem magam ezeken. :-)
  • wizy
    #1950
    ezek rohadtjók, bár az utolsó hármat majd csak holnap olvasom el:-)))))
  • Bandew
    #1949
    Akkor hát kellemes olvasgatást!
  • Bandew
    #1948
    Legolas titkos naplója

    Elso nap:
    Elmentem Elrondhoz, a Tanácsra. Én voltam a legszebb az egész gyulésen. Elva'llaltam, hogy elkísérek néhány aprócska embert Mordorba, hogy valami gyurut beledobjunk egy vulkánba. Nagyon fontos küldetés --az aranygyuru roppant veszélyes.

    Negyedik nap:
    Boromir nagyon idegesíto. Miért kell állandóan azt az óriási pajzsot viselnie? Fölmásztunk a Caradhrasra, de a csira emberek miatt, akik nem tudnak járni a havon, vissza kellett fordulni. Határozottan én vagyok a legszebb a Szövetségben.
    Sirály!

    Hatodik nap:
    A Bányában még ahhoz is sötét van, hogy rendesen megfésüljem a hajam. Nagyon félek, hogy gubancos lesz. Az orkok tök hülyék. Még mindig én vagyok a legszebb.

    Tizedik nap:
    Gandalf belezuhant a homályba. Másrészt, azt hiszem, egy pattanás fog noni az orromra. Ez roppant nagy baj, mivel a tünde-pattanások akár 500 évig is megmaradhatnak. Még mindig én vagyok a legszebb, a rohadt ragya ellenére.

    Tizenegyedik nap:
    Lothlórien. Azt hiszem, Galadriel szebb, mint én. Viszont biztos, hogy leutánozta a frizurámat. Én is pont így néztem ki ezer évvel ezelott, mint o most. Hülye muff. Totál kiakadt, hogy a tükrös szökokútjában vettem habfürdot. Ráadásul azzal vádolt, hogy az én hajamtól dugult el a lefolyója. Hazugság, nyolcszáz éve egyetlen hajszálam se hullott ki, miért pont most kezdene el? Messze én
    vagyok a legszebb.

    Harmincadik nap:
    Evezünk, a nagy vízfelület miatt tisztára leégett az arcom. Aragorn szemmel láthatóan különös módon vonzónak találja Frodót. Ha bármivel próbálkozik, Samu megöli. Még mindig én vagyok a legszebb.

    Harmincharmadik nap:
    Boromirt megkísértette a gyuru. Olyan unalmas már ez az egész. Engem nem tud megkísérteni, nekem mindenem megvan, amit csak akarok (tökéletes haj és kokemény fenék). Mostanában elég furcsa leveleket kapok egy, magát Staceynek nevezo vala kitol, aki különbözo obszcén dolgokat óhajtana tenni szerénységemmel. Szerencsére itt van a hiper-szuper éles tünde látásom, szóval elszaladhatok, hogyha azt látom, hogy jön.

    Harmincotodik nap:
    Boromir halott. Elég gázos volt, nem igazán hiányzott most ez. Aragorn megcsókolta, amikor elhunyt. Hát ez nem igaz, az embernek tele kell lövetnie magát nyilakkal, hogy végre történjen valami? Boromir egyáltalán nem volt szebb, mint én. Nemértem. Úgy érzem, balhé lesz. Frodó elhúzott Samuval Mordorba. Milyen cukik ezek a kis emberek, hogy így törodnek egymással. Egészen biztos vagyok benne, hogy bejövök Gimlinek. Tök gáz. Pont a csípomig ér, szóval lenne elonye is a dolognak, de a vastag copfok és az a nagy sisak totál kiábrándítók. Azt hiszem, sötét idok jönnek. Nagyon sötét idok.
  • Bandew
    #1947
    Trufa úrfi naplója

    1. nap:
    Balhéba keveredtünk a bulin ellodözött petárdák miatt. Bár az a gyanúm, Gandalf nem is volt olyan mérges, csak kifogást keresett, hogy kicsit megizzasszon minket, ifjú hobbitokat. Még jobban kezdtem gyanakodni, amikor a "mosogatás" büntetést a "Gandalf botjának fényesítése" meg "Gandalf lábának megmasszírozása" meg "békaugrás meztelenül a káposztaágyásban" büntetés követte, ugyan már, kit akar ezzel átverni? Foleg a lábmasszírozás dologgal.

    2. nap:
    Tökjól indult a nap, amikor felfedeztem egy pont megfelelo alakú répát. Még jobb hír, hogy Pippin lenyúlt hat káposztát, két zsák krumplit és három cso kukoricát, bár azt kell hinnem, Pippin késsé túl optimista. Úgy értem, két cso kukorica talán még elmegy, na de nem reggeli elott. Helyzet rosszra fordult, miután beleütköztünk Frodóba és huséges csodtömegébe. oppá, úgy értem huséges Samu szolgájába, a kukoricásban. Pippint Samu megakadályozta Frodóval való kissé eltúlzott ölelkezésében, és egy óvatlan pillanatban behajította Pippint az árokba. Az ezt követo dulakodásban a répa eltört. Nagyon szomorú vagyok.

    3. nap:
    Átvágunk a vidéken Frodóval, Samuval és Pippinnel. Közben túlöltözött, és rémesen kitartó lovasok üldöznek minket, idejétmúlt fekete göncökben. Ahogy már "Szürke" Gandalfnak is kifejtettem, az egyszínu cuccok annnyira vércikik. Vajon Frodó valami rossz kapcsolat emlékétol, esetleg féltékeny exek elol menekül? Hallottam pár pletykát Hobbitfalván bizonyos poligám hobbitokról, bár nekem az ilyenek nem jönnek be.

    5. nap:
    Rosszról rosszabbra fordult a helyzet. A Brí-beli piheno során felszedtünk egy modortalan és borostás embert, aki nyilvánvalóan perverz hobbitbuzi, persze rám senki nem hallgat. Ragaszkodott hozzá, hogy egy ágyban aludjunk a szobájában, ahelyett, hogy hagyott volna visszamenni saját tökéletesen kényelmes szállásainkhoz. Aztán egész éjjel ott kukkolt, biztos valami vad hobbit-gruppenszexet akart látni a takarók alatt. Ez nem történt meg, bár Pippint egész éjszaka az övénél fogva kellett visszatartanom, nehogy keresztülmásszon Samun, és rá Frodóra. Pippin unja az életét, vagy mi?

    6. nap:
    Nagyon kellemetlenül ébredtem, miután hobbitbuzi ember megcsiklandozott. Elküldtem az anyjába, erre o: "Tegnap éjjel nem ezt mondtad." Pillanatnyi zavarodottság után rájöttem, azt hiszi rólam, hogy Pippin vagyok. Helyreigazítottam. Ember elsompolygott, és égett a feje, de elobb még közölte: "Én ám király vagyok, tudod?" Persze, én meg a Bakacsin-erdo tündekirálynoje.

    7. nap:
    Völgyzugolyban. Kénytelen vagyok a fürdoszoba mlletti szobában aludni. Egész éjjel csobog a víz, és eperillatú habtól síkos az összes padló. Múlt éjszaka arra ébredtem, hogy Elrond bemászott mellém az ágyba. Elengedett miután rájött, hogy a hobbit, akit a paplan alatt taperolt, az nem Pippin. Azt hiszem, veszek egy névtáblát.

    9. nap:
    Megszereltem a répát speckó tünde-ragsztóval. Sirály!

    11. nap:
    Belegyeztem, hogy részt veszek a küldetésben, így rajta tarthatom a szemem Pippinen. Arra is kíváncsi vagyok, mi lesz Frodóval, mivel Aragorn nyilvánvalóan nyomul rá. Samu persze megöli ha bármivel is próbálkozik. Remélem próbálkozik valamivel.

    15. nap:
    Boromir tanít minket vívni. Tipikus ember, olyan ormótlan, mindig beleejti a kardját a nadrágjába, aztán megkér minket "kicsikéket", hogy szedjük ki. Boromir ma megborzolta Frodó haját és Aragorn majdnem lecsapta a fejét. Az emberek olyan poénosak. Pippin ma furcsán bámulta a tündét, ahogy az a reggeli tornáját végezte, de még idejében eltereltem a figyelmét egy cukkinivel. Nem tudom mit fogok csinálni, ha kifogyunk a zöldségbol.

    16. nap:
    Boromir megkért, hogy menjek el vele sétálni. Nem fogok bedolni az osrégi "Gondor Kürtje" trükknek. Nem fogok. Nem fogok. Ó, a francba is. Csak most az egyszer.

    19. nap:
    Rosszkedvem van. Boromir nagyon alkalmatlan idopontban szólított "Pippinnek". Közöltem vele, hogy én Trufa vagyok, és hogy már három hete folytatunk komoly kapcsolatot, de csak nevetett és megpaskolta a fejemet. Rájöttem, hogy o sem tud megkülönböztetni engem Pippintol. Úgy látszik, arra vagyok kárhoztatva, hogy örökké Megkülönböztethetetlen Mellékszereplo Hobbit legyek, még a románc terén is. Gondolkozom valami drasztikus frizurán, mondjuk egy irokézen.

    20. nap:
    Lett irokéz frizurám, de senki nem látja, mert Mória Bányáiban töksötét van. Nehéz így szemmeltartani Pippint. Arra ébredtem, hogy Legolas éppen bebújik a takaróm alá. Szóltam neki, hogy nem Pippin vagyok. Erre Legolas: "Nem túl sok a különbség, nem igaz?" Az ezt követo dulakodásban a répa megint eltört. Odaadtam Gandalfnak, hogy szerelje meg. Gandalf azt mondta, "Ostoba Tuk! Jobb dolgom is van, mint hogy a zöldségeiddel vacakoljak!" Nem javítottam ki Gandalfot, mivel félek a csúcsos süvegtol.

    22. nap:
    Gandalf beleesett a homályba. Meg vagyok sértve. Próbáltam Pippint vigasztalni, de Pippint jobban feldobta a "Szilmarilok: A musical" Legolas meztelen eloadásában. Én nem bírtam végignézni - túl sok volt benne a lábemelgetés.

    28. nap:
    Lothlórienben. Múlt éjjel nem kevesebb, mint ötven tünde és egy mormota látogatott meg, mind meg volt gyozodve róla, hogy én vagyok Pippin. Pippin persze sehol nincs, biztos Boromirral mászkál. Valamit tennem kell. A mormota rendkívül eroszakos volt. Talán, ha. nem, azt azért nem.

    30. nap:
    Elraboltak az orkok. Minden a terv szerint megy. Mondtam Pippinnek, lehet, hogy fel kell ajánlanuk pár 'szolgáltatást', hogy elengedjenek. Pippin elégedettnek tunt. Na majd ha rájön, hogy úgy értettem, NEKEM kell felajánlania azokat a szolgáltatásokat, hogy elengedjék. Ezenkívül az orkok még egy új répát is adtak, jutalmul azért, mert nagy sárga célkereszteket festettem Boromirra, amikor nem figyelt oda. Mindent összevetve, tökjó nap volt a mai.

  • Bandew
    #1946
    Fehér Szarumán nagyon titkos naplója

    1. nap:
    Unatkozom. Vasudvardban nincsen kábeltévé. Semmit nem lehet itt csinálni, csak durva hangú anonim leveleket írogatni Barna Radagastnak meg Kissé Türkiz Manfrédnak.
    Lehet hogy belekukkantok a palantírba.

    2. nap:
    Megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval a palantíron keresztül. Azt hiszem nagyon kedvel engem, és nem csak azért mert én vagyok a leghatalmasabb mágus Középföldén. Kíváncsi vagyok, hogy néz ki.

    3. nap:
    Kezdek kiábrándulni a palantíros fickóból. Nem akar fotót küldeni, kivéve egy hatalmas szemgolyót ábrázolót. Azt mondja, szégyenlos, de attól tartok, hogy dagadt, vagy legalábbis szoros. Hallottam néhány nagyon ijeszto dolgot a palantír-kapcsolatokról. Lehet, hogy pihentetnem kéne a dolgot egy ideig.

    4. nap:
    Na, hogyhogy nem, a palantíros fickóról kiderült, hogy valójában a mordori Sötét Úr. Ez az én szerencsém. Persze, lehetett volna rosszabb is, azt hiszem. Szauron nem dagadt vagy szoros, csak a testetlen gonosz. Most mennem kell, itt az ido, hogy hatalmas démoni sereget hozzak össze Középfölde leigázására. És a manikuröshöz is be kell néznem. Nem egyszeru ám a szép, hegyes körmök karbantartása.

    5. nap:
    Tipikus. Gandalf épp most rontott be, pedig tudja, hogy rühellem a váratlan vendégeket. Valami gyururol akart hadoválni, amit az új barátjának adott, ez a perverz vén hobbitbuzi. Szégyent hoz a Rendre. Felvág itt nekem, hogy neki hobbitja van, én meg csak egy szemgolyóval randizok. Nos, Fehér Szarumánt nem lehet így lefikázni. Nyomtam neki egy-két Mágus Pankrációs fogást.
    Kiütéssel gyoztem. Sirály.

    13. nap:
    Belefáradtam abba, hogy nyolcmillió lépcsot másszak meg, csak azért, hogy Gandalfot szekáljam. Jobb lett volna, ha valami könnyen megközelítheto cellába rakom, ahol hatékonyabban tudnám szekálni és nem kellene elotte reggeliznem.

    14. nap:
    Na jó, ki a franc köpköd rágót az orkokra? Komolyan.

    15. nap:
    Éppen egy jó szekálás közepén voltam, amikor Gandalf megszökött. Na mindegy. Legalább megspórolom a napi lépcsomászást.

    16. nap:
    Kicsit nézegettem a palantírban. Gandalf hosszú sátortúrára ment négy hobbittal, egy csini tündével, meg egy egész jóképu emberrel - affranc, de hisz ez Arathorn fia Aragorn. Egyszer kirúgtam Vasudvardból, mert folyton azon nyávogott, hogy még nem király. Aztán van itt még egy sötét alak, meg valamiféle szoros gote. Bár lehet hogy az egy törp.
    Micsoda nyomi banda.

    20. nap:
    Kereszteztem az orkokat a goblinokkal a Vasudvard alatti tárnákban. Tökre fárasztó meló, mivel az orkok és a goblinok rémes nehezen szaporodnak, a vacsorameghívások és virágok ellenére. Legközelebb valami könnyebbel próbálkozom, mondjuk a goblinokat keresztezem a szurkolólányokkal. Így lesz egy szuper-energikus hadseregem, ami nappal is képes utazni, és nem panaszkodik a rózsaszín egyenruha miatt.

    22. nap:
    Amikor beleegyeztem, hogy démoni hadsereget készítek Szauronnak, nem gondoltam volna, hogy ilyen mocskos munka lesz. Fenébe, miért kellett nekem Fehér Szarumánnak lennem? Lettem volna inkább Sárbarna Szarumán, vagy Halványzöldes Szarumán. A fehéren minden takony meglátszik.

    24. nap:
    Ha figyelem a palantírt, talán láthatom Gandalf csúcsos süveg-trükkjét?

    25. nap:
    Gandalf megcsinálta a csúcsos süveg-trükköt! A Gyuruhordozó teljesen lehidalt tole. Aragorn nyilvánvalóan ezerrel nyomul a Gyuruhordozóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik.

    26. nap:
    A szoros gote minden kétséget kizáróan törp. Épp láttam, amikor keresd-a-sisakot játékot játszott az egyik hobbittal. A másik ember, úgy tunik, a gondori Boromir. Én vagyok az egyetlen, aki mindig is Minas Tirithbe akart lovagolni, és közölni a Helytartóval, hogy a Gondor úgy hangzik, mint a "kondér" és, hogy keressenek egy kevésbé hülye nevet? Lehet, hogy csak nekem tunik úgy.

    28. nap:
    Az Uruk-hai-ok majdnem készen vannak. Kicsit néztem a Szövetséget ma is. Boromir meggyozte a legkisebb hobbitot, hogy "megfújja Gondor Kürtjét". Nem röhögtem ilyen jót azóta, hogy összehoztam a balrogot Gandalffal a Másodkorban és Gandalf a balroggal fizetette ki az éttermi számlát. A palantír király. Jobb, mint a kábeltévé.

  • Bandew
    #1945
    Csavardi Samu nagyon titkos naplója

    1. nap:
    Frodót megszúrták egy Morgul torrel. Szörnyuség! Pippin még sírt is. Mondtam Pippinnek, minden rendben lesz, mert Frodó úr túl szép ahhoz, hogy meghaljon. Hoppá, elszóltam magam?

    3. nap:
    Elmentem Frodó úrral Völgyzugolyba, ahol a tündék majd meggyógyítják. Gandalf utasított, hogy segítsek Frodó úrnak megszabadulni a piszkos ruhadarabjaitól. Így hát levettem róla a ruhákat és megfürdettem. Aztán még egyszer. Meg még egyszer. Gandalf bejött, és azt mondja, hat fürdetés már boven elég lesz, Csavardi Samu.
    Hülye vén strici, tuti nem fürdött már a Másodkor óta.

    4. nap:
    Vajon nem kellene Frodó urat megint megfürdetni?

    5. nap:
    Tünde habfürdo, színes és oan szép. Gandalf hülye játékrontó.
    *duzzog*

    6. nap:
    Frodo úr felébredt! Egész jól van, bár csodálkozik, miért ráncosak az ujjai. Azt hiszem nem szólok neki a fürdokrol.

    7. nap:
    Beosontam Elrond Tanácsába. Frodó felajánlotta, hogy elviszi a Gyurut Mordorba. Frodó úr olyan bátor, meg jóképu; nagy és csodálatos! Na jó, talán nem olyan nagy.

    8. nap:
    Megyünk Mordorba. A Szövetség többi tagja elég gázos. Foként Boromir. "Megtanítom Trufát és Pippint vívni", peeersze, Lobélia nénikémet, azt. Nyilvánvaló, hogy hobbitokra beinduló perverz alak, aki imád rövidnadrágos kis fickókkal henteregni.

    9. nap:
    Aragorn pont olyan perverz, mint Boromir. Nyilvánvalóan nyomul Frodó úrra. Ha bármivel próbálkozik, megölöm.

    10. nap:
    Mória Bányáiban töksötét van. A kard lapos felével mindig odacsaptam Aragornnak, amikor megpróbálta megcsipkedni Frodó urat a sötétben. Gandalf belezuhant egy feneketlen szakadékba. Frodó úr késobb valami csúcsos mágussüvegrol motyogott, de nem értettem, mert hát én csak egy ártatlan ifjú hobbit vagyok a Megyébol, akinek nem megy jól a szóforgatás. Pippin azt mondja, Legolas összejött Gimlivel.
    Fuj.

    15. nap:
    Lothlórien oan szép. Szoke tünde hölgy, totálban nyomul Frodó úrra, elorol-hátulról. Pippin is így látja. Mondtam Pippinnek, a magasságbeli különbség lehetetlenné tenné a kapcsolatot. Pippin azt mondta, elég ha Frodó úr gólyalábakra áll.
    Utálom Pippint.

    22. nap:
    Elhagyjuk Lothlórient. Pá-pá, tapizós tünde maca.
    Nem tudom, pontosan hová megyünk, de valami víz lehet a dologban, mert csónakokat kaptunk. Nem is igazán érdekel, amíg Frodó úrral ülhetek egy csónakban.

    23. nap:
    Boromir ma végre levezette felgyülemlett vágyát Frodó úr iránt. Persze lelotték (éljen!), de elotte nagy musort csinált. Azt állította, csak a Gyurut próbálta elvenni, hogy legyozze a gonoszt, de mindannyian tudjuk, hogy ez csak kamu, nem igaz?

    24. nap:
    Boromirt kicsinálták az orkok. Tudtam én, hogy az orkok is jól valamire. Frodó megy Mordorba. Visz engem is, hurrá! Frodó úrnak most szüksége van valakire aki felvidítja, mert elég szomorúnak tunik amiatt, hogy el kellett válnia Gimlitol. Most azt mondogatja, hogy biztosan szuzként fog meghalni a Sötét Úr kietlen pusztaságaiban.
    Na majd meglátjuk.

  • Bandew
    #1944
    Pippin naplója. :)

    1. nap:
    Éppen zöldséget nyúltunk le, amikor beleütköztünk Samuba meg Frodóba. Egész jót hemperegtem a kukoricásban Frodóval, mielott Samu eroszakosan eltávolított róla. Azt hiszem váltanom kell pár szót Frodóval a túlságosan bizalmaskodó és durva szolgákról.
    Legurultam a domboldalon. Trufa csalódott, mert eltört a répa amit magával cipelt. Ráadásul még pont megfelelo alakú is volt.

    2. nap:
    Völgyzugoly csini hely. Bár már unom, hogy Samuval kell egy szobában aludnom. Folyton csöpög a víztol és eperillatot áraszt. Abba is belefáradtam, hogy a tündék szokatlanul élethu pázsitdísznek néznek.

    3. nap:
    Csatlakoztam a Gyuru Szövetségéhez. Mindenki nagyon kedves, csak Legolas egy kissé érzékeny. Tegnap a lábamnál fogva kilógatott egy szakadék felé, amíg be nem ismertem, hogy o a legszebb tünde a Szövetségben. Nem akartam mondani, hogy o az egyetlen tünde a Szövetségben, mivel a szakadék nagyon
    mély volt.

    7. nap:
    Huszonöt nap telt el Aragornnal való találkozásunk óta, és még mindig nem mosott hajat. Kezd nagyon zavarni a dolog.

    9. nap:
    Samunak nincs igaza Boromirral kapcsolatban. Nagyon kedves fickó. Ma éjjel elhívott sétálni, és felajánlotta, hogy megfújhatom Gondor Kürtjét. Alig várom.
    [Aznap este, késobb]
    Azt hittem Gondor Kürtjének megfújása összehívja a nyugati hadakat. Úgy látszik nem. Mindezek ellenére nagyon tanulságos volt.

    10. nap:
    Mória Bányáiban töksötét van. Bár annyira nem baj, így legalább Boromir nem tud folyton nekem panaszkodni arról, hogy Aragorn micsoda érzéketlen, nagyarcú, hobbitbuzi barom. Bagoly mondja verébnek, ha engem kérdeztek. Aragorn mondjuk tényleg teljes gázzal nyomul Frodóra. Samu megöli, ha
    bármivel próbálkozik.

    13. nap:
    Tettenértem Legolast, amikor éppen Aragorn csizmatalpait kenegette viasszal, ez megmagyarázza, miért zuhan Aragorn mindig a karjaiba. Trükkös tünde. Aragorn még mindig nem mosott hajat.

    14. nap:
    Gandalf meghalt. Mindenki nyomott hangulatban van. Hogy felvidítsa a Szövetséget, Legolas meztelenre vetkozött, és jeleneteket adott elo a "Szilmarilok: A musical"-bol. Még mindig nyomott a hangulat. Legolas elvonult, és most 3000-éves tündeherceg módra duzzog.

    15. nap:
    Lothlórien oan szép. Véletlenül rányitottam Gimlire, amikor éppen fürdött. Most már értem Gandalf mit értett az alatt, hogy vannak rémesebb dolgok is az orkoknál. És nem Aragorn rejtozködött ott a hab alatt? Lehet, hogy hetekig rémálmaim lesznek.

    16. nap:
    Aragorn hajat mosott. Éljen. Lehetséges hogy tényleg o volt az a hab alatt.

    20. nap:
    Boromir írt nekem egy verset. Trufa azt mondja, minek fuzöm az agyát. Persze, Trufa azt is mondja, hogy úgy bogök, mint egy lány. Trufa tulajdonképpen tök szemét mostanában.
    A vers nem lett valami jó. Nem rímel. Mellozöttnek érzem magam.

    30. nap:
    Megmondtam Boromirnak, hogy nem akarom magam elkötelezni, erre ment és kinyíratta magát az orkokkal. Komolyan. Az emberek néha olyan túlérzékenyek. Elraboltak az uruk-hai-ok. Nem éppen barátságos fazonok. Trufa azt mondja, lehet, hogy fel kell ajánlanuk 'szolgáltatásainkat', hogy elengedjenek. Azt hiszem Trufának tetszik az ötlet; szemét köcsög. Az orkok tök büdösek. Hirtelen hiányzik Boromir.
  • Bandew
    #1943
    Az ötös számú Gyurulidérc titkos naplója

    1. nap:
    Épp most nyitottam ki Szauron karácsonyi ajándékát. Csini, csini, csini, csini gyuru!

    1 967000. nap:
    A Sötét Úrtól megint egy doboz bonbont kaptam karácsonyi bónuszként. Persze Szauron megint megette az összes karamellt, és csak az eperkrémeset hagyta meg. Mennyire rühellem ezt a szolgaéletet.
    Még mindig testetlen vagyok.

    1 967005. nap:
    Barad-Dúr tök uncsi. Nem lehet itt semmit csinálni, csak Scrabble-t játszani az orkokkal. Tök idegesíto, mivel az orkok csak a mordori Fekete Beszédet értik. Próbáljad kirakni azt, hogy 'Ash Nazg Gimbatul', háromszoros pontszámért. Francokat.

    1 967012. nap:
    Az a gyanúm, Szauron készül valamire. Rányitottam, ahogy éppen csillogó szempillaspirált tett fel. Azt hiszem, nagyon boldog lesz, ha visszakapja a testét, és tényleg képes lesz kiöltözködni.

    1 967015. nap:
    Igen, Szauron kétségtelenül készül valamire. Parancsot kaptunk, hogy húzzunk, és vadásszunk le egy hobbitot meg közeli hobbit-barátját, akik valahogy hozzájutottak az Uralkodó Gyuruhöz. Az Angmari Boszorkányúr javaslatát, miszerint tejesdobozokra ragasszunk képeket az Uralkodó Gyururol, és várjuk a hívásokat, elvetettük.

    1 967016. nap:
    Kaptunk vadi új lovat. Persze nem azért, hogy vaduljunk. Sirály!
    Mínusz pont: még mindig testetlen vagyok.

    1 967017. nap:
    Ma éjjel majdnem sikerült lenyúlni a Gyuruhordozót, de a fonazgúl röhögogörcsöt kapott, miközben a Gyuruhordozó és három 'útitársa' túlzott ölelkezését figyeltük.
    Az a gyanúm, Gandalf inkább a nagy kék szemek és cseresznyeszáj alapján választotta a Gyuruhordozót, semmint hosi erényei miatt.
    Majd Brí-ben utolérjük a Gyuruhordozót és félcentis fiúháremét. Tökre várom a gyilkolászás utáni piálást.

    1 967019. nap:
    Rohadt Aragorn. Rohadt Isildur meg minden örököse. Perverz hobbitbuzik generációja, haszontalan népség. Arathorn fia lenyúlta a Gyuruhordozót. Hogy a bénaságunk miatti csalódottságunkat elfelejtsük, egész éjjel Bríben piáltunk. A Brí-beliek nagyon segítokészek. Ittunk: 10 Mai Tai-t (aztán felszúrtuk a fogadóst egy szívószálra) Kicsináltunk: 17 embert. Sirály!

    1 967025. nap:
    Hat napja követjük Isildur örökösét és a hobbitcsordát. Aragorn nyilvánvalóan nyomul a Gyuruhordozóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik.

    1 967026. nap:
    Kicsit túlzásba vittük a játszadozást a Gyuruhordozóval a Szélteton. Aragorn erre totál begozölt és felgyújtotta a göncömet. Samu valóban megpróbált megölni, habár csak késobb vettem észre, hogy térden csaptak egy nyeles lábossal.

    1 967028. nap:
    Ma összefutottunk Isildur Örökösének tünde-csajával. Annyira lefoglalt az azon való röhögés, hogy Hobbitbuzi Aragornnak "barátnoje" van, hogy még magamhoz se kaptam és már el is sodort az ár. Ló kinyiffant, páncél berozsdásodott. Vissza kell mennem Mordorba olajoztatni.
    Nem, nem _olyan_ olajozásra gondoltam.
    Milyen perverz lidércbuzik vagytok ti mind, mi?
  • Bandew
    #1942
    Gollam tikos naplója (megj.: Ez nem olyan 'Gollamos stílusban' van, mert a szerzo úgy vélte, az
    nem passzolna többi naplóhoz. De szerintem így is esssszméletlen jó.)

    1. nap:
    Beugrottam egy Névtelen Hobbitbuzik csoporttalira a Köd-Hegységben, erre kiderült, hogy csak Szauron csapdája volt az egész.
    Hülye Szauron.

    5. nap:
    Az orkok fogva tartanak Barad-Dúrban. Kényszerítenek, hogy újra és újra megnézzem a 'Flippert', amíg töredelmesen be nem vallom nekik, hogy hol van a Gyuru. Rohadt új ezredfordulós kínzási technikák. Nem adom fel. Eros maradok.

    6. nap:
    Az orkok átváltottak a 'Faculty' ismétlésére. Nem bírom. Megmondtam nekik hol a Gyuru.

    8. nap:
    Megszöktem Mordorból. Eljutottam a Megyébe. Nagyon csalódott vagyok, hogy az utóbbi hetekben senki nem jelentkezett a Megyei Közlönyben feladott társkereso hirdetésemre. 'Fogatlan, büdös, zöldes kreatúra kék szemu, göndör-hajú hobbitot keres. Szeresse a sötétben való kucorgást, ékszer-tapogatást és beszéljen magáról harmadik személyben. Dohányzók kíméljenek.'

    10. nap:
    Végre utolértem a Gyuruhordozót Völgyzugolyban, de képtelen vagyok a közelébe jutni, mert nagydarab társa folyton vízbe fojtogatja, én meg vízfóbiában szenvedek, mióta 300-szor meg kellett néznem azt a delfines filmet.
    Ugh. Eper. Utálom az epret.

    11. nap:
    Kísérlet, hogy beosonjak Elrond Tanácsába pázsitdísznek álcázva magamat: sikertelen. A kissé ideges Glorfindel bezárt a gardróbba, ahol órákig kellett csücsülnöm, amíg Elrond Arwen összes ruháját felpróbálta a tükör elott, miközben olyasmit motyogott, hogy nem is Legolas a legszebb. Hiányolom a régi szép idoket, amikor a törpök törpök voltak és a tündék nadrágot viseltek. Habár azért Legolas szoknya-bakancs összeállítása nem semmi.

    13. nap:
    Elhagytam Völgyzugolyt, a Szövetséget követve. Küldtem Elrondnak egy anonim levelet, megmondtam neki, hogy a lila nem illik az arcszínéhez. Azt hiszem egészen Rohan Kapujáig elhallatszik a dühös ordítozás.

    15. nap:
    Nem hiszem el, hogy az emberek még mindig az osrégi 'fújd meg Gondor Kürtjét' szöveget nyomják. Még emlékszem, amikor a Helytartó Gondor Xilofonját lecserélte egy hülye kinézetu kürtre. Most már tudom miért.
    Isildur Örökösének, akinek nincs Gondori Kürtje (és a hobbitok nem tanúsítanak érdeklodést a borostagyujteménye iránt), ez elég gáz, mivel nyilvánvalóan nyomul Frodóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik.

    30. nap:
    Caradhras tetején tökhideg van. Mindenki Frodót akarja felvinni a hegyre. _Engem_ senki nem akar felvinni a hegyre.
    Potyázom Legolas hátizsákjában, de a szertelen ugrabugrálás nem tesz jót a gyomornak. Lerókáztam a tünde teljes hajápolókészletét. Remélem nem veszi észre.

    31. nap:
    Mória Bányáiban töksötét van. Nehéz a tájékozódás. Legolas hangja után megyek, aki fennhangon panaszkodik a hátizsákja állapotáról, és hogy Mória párás levegoje mennyire nem tesz jót a borének. Gandalf rágót ragasztott a hajába, amikor nem figyelt oda. Kedvelem Gandalfot. Mindig van rágója.

    33. nap:
    Találkoztam a balroggal, puccosan dekorált földalatti legénylakásában. Balrog tök depis. Még mindig Gandalf után vágyakozik. Mondtam neki, legjobb, ha megbeszéli az ember a dolgokat. Magyarázza meg Gandalfnak, hogy míg ok ketten totálisan különböznek, mind értékrendjükben, mind életfelfogásukban, a románc azért nem kizárt. A Balrog erre azt mondta, ez úgy hangzik, mint valami süket New Age sóder. Mondtam a balrognak, hogy a Másodkor (Second Age ;)) már elmúlt, éljen a mában.

    34. nap:
    Balrog-Gandalf találkozó nem ment olyan jól, mint vártam, sot az eredmény mindketto csúnya halála lett. Talán a kerítosködés nem nekem való munka.
    Szompolyogtam és végignéztem a könnyes hobbit-ölelkezést a sziklákon. Engem soha senki nem akar ölelgetni, csak mert torz vagyok és síkos, igazságtalanság. Gimli sem valami szépség, ennek ellenére Boromir mégis ölelgeti.

    36. nap:
    Lothlórienben. Megpróbáltam répák taktikus elhelyezésével Megkülönböztethetetlen Mellékszereplo Hobbitokat elcsalni a Gyuruhordozótól, de terv meghiúsúlt, amikor Legolas megtalálta a répákat, és arcpakolást készített belolük. Aragorn azt mondta, ciki Legolas társaságában mutatkoznia, amíg az arcán van a répapüré. Legolas azt válaszolta, már o sem lesz fiatalabb. Aragorn rámutatott, hogy
    nem is igazán lesz idosebb.

    39. nap:
    Senki nem nyomul rám. Nem bírom. Húzok a Gyuruhordozó után Mordorba. Talán miután leharaptam az ujját és elloptam a Gyurut, eljön velem vacsorázni. Csak azt kell kitalálnom, hogyan játsszam ki Samut.

  • Bandew
    #1941
    Glóin fia Gimli nagyon titkos naplója

    1. nap:
    Grr. Argh.

    2. nap:
    Ez a töszörgés Völgyzugolyban a sok nagyarcú tündével nagyon nem tesz jót az emésztésemnek. Megkértem Elrondot, hogy költöztessen fel a másodikra, mivel itt nem tudok bejutni a fürdoszobába, anélkül, hogy illatgyertyák között fürdozo hobbitokkal ne találnám szembe magam. Nevetséges. Tegnap lefröcsköltek eperillatú habfürdovel. Bár plusz pont, hogy a szakállam szép selymes lett.

    3. nap:
    Elrond nem akar átköltöztetni. Már megint rányitottam a hobbitokra ma reggel. MI a túrót csináltak azzal a répával?! Beltenyészo feleszu banda, nem csoda, hogy tisztességes szakállat sem tudnak növeszteni.

    7. nap:
    Az a gyanúm, Arathorn fia Aragorn perverz hobbitbuzi. Teljesen elhanyagolja a dögös tünde-menyasszonyát ezekkel a bornadrágos szoroslábú gnómokkal való bratyizás kedvéért. Szerencsére itt vagyok én, Glóin fia Gimli, majd én enyhítek a magányán.
    [Késobb]
    A tünde csajok pont megfelo magasak ahhoz, hogy melegen tartsák a füleimet. Sirály!

    9. nap:
    Elvállaltam, hogy részt veszek a küldetésben. Arwen kezd szörnyen eroszakossá válni. Glóin fia Gimli nem hagyja magát lekötözni. Inkább töltöm az idomet ölelkezos hobbitok és strici tündék társaságában, minthogy itt lógjak Völgyzugolyban, és beszélgessek a 'kapcsolatunkról'.

    13. nap:
    Caradhras tetején tökhideg van. Nagy balhé volt amiatt, hogy ki vigye fel a hobbitokat a hegyre. Nem vettem részt benne, mert éppen Legolasnak mutattam meg, hogyan kell rendesen hajat fonni. A balhénak vége lett, amikor Aragorn felkapta a Gyuruhordozót és betömködte a nadrágjába. Ez az, Isildur Örököse. Fojtsd meg a Gyuruhordozót. Komolyan, egyes emberek.

    14. nap:
    Mória Bányáiban. Lehet, hogy kissé elszámítottam magamat, mivel úgy tunik Balin unokatesó már kábé hatvan éve meghalt. Persze, eszembe juthatott volna, hogy már jó ideje nem kaptam karácsonyi üdvözlolapot a móriai haveroktól. Hát, mindent én sem tudok fejbentartani.

    15. nap:
    Gandalf belezuhant a homályba. Hobbitok ezt kihasználva nagy könnyes ölelkezést rendeztek a sziklákon. Elszenvedtem egy férfias ölelést Boromirtól, habár Gondor Kürtje egyfolytában a gyomorszájamba nyomódott. Legalábbis remélem, hogy az Gondor Kürtje volt.

    16. nap:
    Legolas azt mondta, Aragorn totál nyomul Frodóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik. Javasoltam Legolasnak, hogy szereznünk kéne egy olyan vezetot, aki nem ilyen pióca. Legolas erre megkérdezte, nem akarok-e megfürödni vele. Kezdem azt hinni, hogy ez a sok tünde-vers a férfiak közti harci kötelékek dicsoségérol csak nagy kamu a titkos szado-mazo játékok eltussolására.

    20. nap:
    Lothlórien. Galadriel nagyon jó csaj. Míg hobbitok megint ölelkezni voltak, és Boromir Aragornt üldözte, volt iddom mutatni neki pár törp-trükköt. Semmi különös, csak egy kis 'Keresd a sisakot' meg 'Bújócska a bányákban'. Mindenkinek nagy örömére szolgált, talán csak Celebornnak nem. Bár ha jobban belegondolok, az lehet, hogy mégis Celeborn volt. Nem nagyon tudom megkülönböztetni ezeket a tündéket.

    22. nap:
    Elhagytuk Lothlórient. Napokig csónakban tekertünk. Kezdek nagyon magányos lenni. A hobbitok nem is olyan rosszak. Sot, egész helyesek, a béna frizurák ellenére. Nem mehetek Frodó közelébe anélkül, hogy Samu lábszáron ne harapna, Pippin meg Boromirral jár, szóval talán Trufa kapható lesz egy kis éjszakai holdvilágos sétára. Éljenek a férfiak közti harci kötelékek.
  • Bandew
    #1940
    Gandalf naplója

    1. nap:
    A Megyében. Elbuvölo látványt nyújt ez az ártatlan és rusztikus vidék. Most én láttam rosszul, vagy Frodó a fuben maszturbált mielott megérkeztem?!

    2. nap:
    Bilbó születésnapi partiját a figyelemreméltó mennyiségu pipafu nagyban feldobta. Mindenki kiráááály arc. A fények kirááályak. Frodó sem rossz. Hobbitok oaaan husik. Oppálá. Elestünk.Hukk.

    3. nap:
    Rohadtul másnapos vagyok. Megyek Minas Tirithbe aszpirinért.

    12. nap:
    Benéztem Szarumánhoz, hogy tanácsot kérjek Gyuru-ügyben, de o közben átállt a rossz oldalra. Mér nem szól nekem sose senki? Bár lehet, hogy hagytak üzit, de azt hiszem, a Barna Radagast megint kilopta a papírt az irattartómból.

    13. nap:
    Itt ragadtam a toronyteton. A kilátás isteni, de ez az állandóan zuhogó eso nem tesz jót a csúcsos süvegnek. Azzal szórakoztatom magamat, hogy rágót köpködök le az orkokra.

    14. nap:
    Szarumán megint meglátogatott és megpróbált letapizni. Miket képzel ez?!

    16. nap:
    Magányos vagyok. Talán Szarumán mégsem olyan rossz. Csak ne lennének azok a hatalmas rángatózó orrcimpái meg az ijeszto karmai. oké, ennyibol már elobb is rájöhettem volna, hogy gonosz, igaz?

    17. nap:
    Megszöktem. Völgyzugolyban vagyok. Samu kissé megzakkant, azt hiszem. Egyfolytában fürdeti Frodót. A tündék mind kifogytak az eperillatú szappanból. Elrond kezd ideges lenni.

    20. nap:
    Elrond úgy döntött, elküldi Frodót, mert belefáradt abba, hogy képtelen bejutni az elso emeleti fürdoszobába. Nagy huhó a Gyuru körül. Beleegyeztem, hogy a Szövetséggel tartsak, hátha NEKEM is jut egy fürdo Samutól. Nem ártana.

    21. nap:
    Aragorn nyilvánvalóan nyomul Frodóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik. Szóltam Samunak, hogy fürdessen meg. Erre o: "Ha-ha, Gandalf úr, jó vicc." Haszontalan idióta.

    23. nap:
    Caradhras tetején tökhideg van. A vitát, hogy ki vigye fel Frodót a hegyre, Aragorn nyerte. Boromir duzzog. Ha Legolas még sokat ugrabugrál a hó tetején, lecsapom a botommal.

    25. nap:
    Nem akaródzik átmennem Mória Bányáin, mert gyanítom, hogy a Balrog esetleg még mindig zabos félresikerült másodkori randink miatt.

    26. nap:
    Mória Bányáiban. Igen, a Balrog még mindig zabos.

    27. nap:
    Beleestem a homályba. A Balrog olyan izé. Mindenféle kimondhatatlan dolgokat kellett csinálnom mielott kiengedett. Úgy döntöttem, errol a többieknek nem szólok. Majd kitalálok valami sztorit, hogy mekkora élet-halál harcba keveredtem. Megyek Elrondhoz, hogy kezeltessem kínos helyeken lévo harmadfokú égési sebeimet. Remélem Elrond nem röhög ki. Ha mégis, mindenkinek elmondom, milyen görbe hétvégéje volt Szauronnal. Hah!

  • Bandew
    #1939
    Frodó naplója

    1. nap:
    Jó nagyot aludtam Elrond házában, már sokkal jobban vagyok. Samu istenien megmasszírozta a hátamat és meg is fürdetett. Hát nem csodálatos az ártatlan, testvéri szeretet? Azt ugyan nem egészen értettem, hogy közben miért szopogatta a lábujjaimat, de biztos vagyok benne, hogy ez valamiféle osi tünde gyógymód.

    3. nap:
    Beleegyeztem, hogy elviszem a Gyurut Mordorba. Jobban belegondolva, lehet hogy rossz lépés volt.

    4. nap:
    Aragorn és Boromir jól összevesztek azon, hogy ki cipeljen fel a Caradhras tetejére. Aragorn belelökte Boromirt egy hóbuckába. Boromir fülön harapta Aragornt. A Gyuru nagyobb hatással van rájuk, mint gondoltam volna.

    6. nap:
    Arra ébredtem, hogy Aragorn az inggombjaimmal játszadozik. Biztos a Gyurut kereste. Átkozott csábereju jószág az! Á mindegy, Samu úgyis megöli, ha bármivel próbálkozik.

    10. nap:
    Ma Legolas elkezte simogatni a combomat az íjával. Teljesen elképedtem. Nem gondoltam volna, hogy Legolasnak is kell a Gyuru. Valóban iszonyatosan nagy hatalmú tárgy lehet!

    11. nap:
    Gandalf mutatott egy nagyon furi trükköt. Úgy látszik a csúcsos mágussüveg nem csak dísznek van. Kíváncsi vagyok vajon o is a Gyuru hatása alá került, vagy csak egyszeruen elvont az öreg.

    24. nap:
    Végre egy kis nyugalom. Mória Bányáiban túl sötét van ahhoz, hogy Aragorn folyton megcsipkedjen, mint azt az utóbbi idoben teszi. Gandalf belezuhant a homályba. Nagyon sajnáltam a csúcsos süveget.

    27. nap :
    Lothlorien oan szép. Galadriel is oan szép. Felajánlottam neki az Egy Gyurut, de o folyton csak azt hajtogatta: "Nemnem, inkább valami mást szeretnék toled, Zsákos Frodó", és megpróbált benyúlni a nadrágom alá. Így hát nekiadtam a tartalék pár nadrágomat, mert úgy látszik, nagyon tetszett neki. Lehet, hogy Lórienben nincs elég nadrág.

    30. nap :
    Ma egész nap csónakban eveztünk. Nagyon elfáradtam. Trufa és Pippin felajánlottak egy csoportos masszázst. Milyen jó, ha az embernek ilyen aggódó barátai vannak! Örülök, hogy oket nem kísértette meg a Gyuru. Habár nem kellett volna olyan erosen dörzsölniük a hátamat, meg más részeimet sem. Pippin ugye tudja, hogy mi unokatestvérek vagyunk?
    Ugye?

    33. nap :
    Boromir megpróbálta elvenni a Gyurut. Nem vagyok benne teljesen biztos, de azt hiszem megpróbált letapizni is. Ez kicsit megrémített, mert Boromir elég nagydarab.

    36. nap :
    Mindenki rám nyomul. Nem bírom tovább. Húzok Mordorba.
    Samu is jön. Szuper, így legalább lehet még részem több ártatlan, testvéri lábmasszázsban. Bár szomorú vagyok, hogy el kellett válnunk a társaság többi tagjától, asszem Gimlit szívesen megdöntöttem volna. Azok a kócos copfok meg a nagy sisak egész izgatóak. Á, mindegy, úgysem jöttem volna be neki.
  • Bandew
    #1938
    A gondori Boromir titkos naploja

    Elso nap:
    Elmentem Elrondhoz a Tanacsra. Aragorn folenyeskedik, mint mindig. Azt hiszi, hogy olyan nagy arc, csak azert, mert dugja azt a tunde csajt. Szoval, szerintem csak azert, mert valakinek szeles a mellkasa, kidolgozott a teste, es napbarnitott arcat ferfias borosta boritja, meg nem kell, hogy ... mit is?Egy kicsit eltertem a targytol. Azt hiszem, csatlakoztam valami kuldeteshez, mivel elvonta a figyelmemet Aragorn hatalmas ... bunkosaga.
    Uuupsz.

    Harmadik nap:
    Rohadt gyuru, rohadt kuldetes, rohadt szovetseg.

    Negyedik nap:
    Frodo ma elejtette a gyurut. Folvettem, de Aragorn ramparancsolt, hogy adjam neki vissza. Arrogans fasz. Nem tudom, mit szolna, ha jol tokonvernem Gondor Kurtjevel...!
    Rohadt gyuru.

    Otodik nap:
    Nyilvanvalo, hogy Aragorn furcsan vonzodik Frodohoz. Ha-ha-ha! Samu megoli, ha valamivel probalkozik.

    Hatodik nap:
    Aragorn meg mindig bele van zugva Frodoba. Boromir, add vissza a gyurut _Frodonak_! Boromir, hadd vigyem fol _en_ Frodot a Caradhrasra! Boromir, meg ne probald meg egyszer levagni Frodo fejet, amig o alszik, hogy te ellophasd a gyurut! Baromira idegesit, hogy igy kivetelezik vele.

    Tizedik nap:
    Mert nem belem van belem zugva Aragorn?

    Tizenegyedik nap:
    Kivittem Frodot Moria Banyaibol. Tulajdonkeppen bejon nekem. Remelem, nem lesz belolem perverz hobbitbuzi, mint Windermir bacsikambol. Legalabbis azok utan, ami _vele_ tortent. Kulonben Trufa es Pippin is nagyon kis edes... Egyebkent, Gandalf meghalt.

    30. nap:
    Lothlorien. Galadriel eleg jo bor. Tuti, hogy el volt ajulva markans, bar kisse mosdatlan ferfias valomtol. Legolas megfurdott a szokokutjaban, de megszivta. Ha-ha. Nagy tunde seggfej. Szaz szazalek, hogy festi a hajat. Egyebkent, van egy pattanas az orran. Aragorn javasolta, hogy mi is furodjunk meg. Sajnos, csak kesobb esett le, hogy nem ugy ertette, hogy egymassal. Hulye Aragorn.

    33. nap:
    Frodo olyan furcsan viselkedik a gyuruvel kapcsolatban. Meg azt se engedi, hogy megnezzem. Jo, persze, tenyleg volt egy kis dulakodas vele, hogy egy pillantast vethessek ra. A foldre tiportam es rajta fekudtem, amig lathatatlanna nem valt. Ellenalltam a kisertesnek, hogy atoleljem (kicsit konnyebb volt, miutan jol orrba vagott). Feltekennye tettem Aragornt! Ha-ha!

    35. nap:
    Megoltek az orkok.
    Hulye orkok.

  • Bandew
    #1937
    Arwen Undómiel nagyon titkos naplója

    1. nap:
    Ma szakítottam Aragornnal. Vett nekem egy agyagpipát és egy bornadrágot Valentin-napra, mikor kifejezetten kombinét kértem. Kirúgtam Völgyzugolyból.

    2. nap:
    Unatkozom, és magányos vagyok. Bánom, hogy kirúgtam Aragornt. Na és, mi van ha göndör parókába akart öltöztetni és térdre állított intim pillanatokban? Biztos vagyok benne, hogy más embereknek is vannak ilyen furi tikkjei. Bárcsak érdekelnének a tünde fiúk, de Glorfindellel történt parázs másodkori vitánk után, amikor megvádolt, hogy lekoppintottam a frizuráját, lemondtam a saját fajtámról.

    3. nap:
    Valaki már megint felpróbálgatta a ruháimat. Mind teljesen kinyúlt, foleg a lila.

    6. nap:
    Legolas nagyon berágott, amikor azzal vádoltam, hogy felpróbálta a ruháimat. Azt mondta, kétségbe vontam a férfiasságát. Milyen férfiasságát, könyörgöm?!

    11. nap:
    Legolas még mindig duzzog. Azt mondja, a többi tünde folyton cikizi a ruhaügy miatt. Azt mondja, nem veszik komolyan, mint férfit. Biztos nem figyelt oda, amikor Apus a legutóbbi Tanácsülésen azt mondta neki 'Te, legbuzeránsabb buzeráns tünde, aki valaha is végigugrabugrált az erdon'. Vagy lehet, hogy csak nem értette; rém csinos, de nem valami okos a drága.

    13. nap:
    Rémesen, rémesen, rémesen unatkozom. Talán itthagyom Völgyzugolyt, és elmegyek kalandot keresni, vagy vásárolni.

    15. nap:
    Lementem egészen a rohani Kapuig, csak hogy rájöjjek, Rohanban nincs is Kapu nevu pláza. Még egy turkáló se. Csaló marketing!

    17. nap:
    Elmentem Brí-be. Megkérdeztem a fogadóst, nem látta-e mostanában Aragornt. Erre a fogadós: 'Mi, azt a perverz hobbitbuzit?' Mondtam neki, biztos egy másik Arathorn fia Aragornra gondol. Mire o: 'Az a 'Még Mindig Nem Vagyok Király'-fazon, igaz?' Nem válaszoltam, bizonyos emberek nem érdemlik meg, hogy szóba ereszkedjek velük.

    18. nap:
    Már két napja követem Aragornt. Eddig még sosem láttam közelrol hobbitokat. Hirtelen az egész haccacáré a göndör parókával meg a szoros mulábbal kezd értelmet nyerni. Tök ideges lettem. Magamban fortyogok.

    20. nap:
    Ez _sosem_ mos hajat ha én nem vagyok a közelben?!

    24. nap:
    Bebizonyosodott. Aragorn totális perverz hobbitbuzi. Nyilvánvalóan nyomul a kis kékszemu Frodó hobbitra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik.

    25. nap:
    Megkörnyékeztem Samut, miközben gyógyfüveket gyujtött. Elmagyaráztam neki, hogyan lehet embereket csendben és effektíven kinyírni egy villa és egy gumiszalag segítségével. Megfordítottam, és gyengéden Aragorn irányába lökdöstem. sajna, nem jött be a dolog. 'De hát szükségünk van rá, hogy
    megvédje Frodóóóót, ijeszto tünde kisasszony!' Nyafka kis hobbit, most már fogy a türelmem.

    26. nap:
    Úgy döntöttem, magam intézem el az Aragorn-ügyet. Éppen átvágtam volna azt a mocskos csaló torkát, mikor a Gyuruhordozó vonítása elterelte a figyelmemet. Úgy döntöttem, felidegesítem Aragornt, azzal lenyúltam a falatnyi host és elvittem egy kis elnyújtott sétalovaglásra.
    Kis hobbit egész imádnivaló, fene essen belé.
    Nem hiszem el, hogy egyre jobban csípem a hobbitot. Ismételjük magunkban: 'Távolságtartó, elérhetetlen tündehercegno. Távolságtartó, elérhetetlen tündehercegno.' Foként azt nem hiszem el, hogy egyre jobban csípem a zöldes-arcszínu, félhótt hobbitot.

    27. nap:
    Üldöznek a Gyurulidércek. Jaj, de uncsi. Húzok Völgyzugolyba.

    29. nap:
    Hát, komolyan. A Gyuruhordozó közelébe se mehetek, mert Samu mindig ott lóg, aztán meg elkaptam Aragornt, miközben a hobbitok szállása körül ólálkodott. Azt állította, csak a Narsil egyik elveszett darabkáját kereste.

    30. nap:
    Hobbitokkal annyi gond van. Konyhaszemélyzet ideges - mind kifogytak a répából. Fürdoszobaszemélyzet ideges - mind kifogytak az eperillatú habfürdobol. Legolas ideges - nem akarja, hogy részt vegyek a Tanácsban, mer akkor nem o lesz a legszebb. Az egész dolog láthatólag nagyon megviseli Apust. Tegnap elgyötört arccal kérdezte, hogy mit gondolok, illik-e a lila az arcszínéhez. Mondtam neki, hogy természetesen nem, hiszen o _nyilvánvalóan_ osztípus.

    32. nap:
    Ma egész nap a hídon lógtam és szépen néztem ki, mielott Aragorn arra császkált. Szemébe vágtam, hogy perverz hobbitbuzi. Erre azt mondta, Isildur is perverz hobbitbuzi volt, és o csak hasonló módon szeretné építeni a karrierjét, ennyi az egész. Mondtam neki: 'Te Isildur örököse vagy, nem maga Isildur.' Erre o: 'Ha csak egy kicsit lennél alacsonyabb, és nagyobb lenne a lábad.'

    40. nap:
    Király éjszakát töltöttem Gimlivel. Azok a copfok! Az a balta! El vagyok varázsolva. Elég volt a hobbitokból, nekem csak törpök kellenek. Na jó, talán még egyszer megkuksizom, ahogy Samu fürdeti Frodót. Hiszen nem a semmiért halásztam ki Aragorn zsebébol a fürdoszobakulcsot.
  • Bandew
    #1936
    Arathorn fia Aragorn Titkos Naplójából

    1. NAP
    Leöltem 4 Gyurulidércet. Remek. Talákoztam a hobbitokkal. Gyalogoltam 40 mérföldet. Megnyúztam egy mókust és megettem.
    Még nem vagyok király.

    4. NAP
    A hegyen rekedtem a hobbitokkal együtt. Boromir az agyamra megy.
    Nem vagyok még király.

    6. NAP
    Egyetlen orkot se öltem. Ez égo. Borostás vagyok és durván férfias. Yess! Gimlinek továbbra is legszívesebben páros lábbal ugranék a képébe. Fékezem magam.
    Még nem vagyok király.

    10. NAP
    Nemigen volt mit írnom, sajna. Mória bányái töksötétek. Nagy balrog.
    Ma se lettem király.

    11. NAP
    7 orkot öltem. Remek, remek. Külsom ápolatlan. Legolas biztosan sokkal vonzóbb.
    Vajon akkor is kedvelne, ha király lennék?

    28. NAP
    Kezdem Frodót zavarbaejtoen vonzónak találni. Az az érzésem, hogy ha közelednék hozzá, Samu megölne. Ja, és a szorös lábak elég kiábrándítóak.
    Még nem vagyok király.

    30. NAP
    Lothlórienben: Galadriel a vesémbe lát. Szemtelen ringyó. Jót dumáltunk Boromirral. Nem is rossz fej. Ma letusoltam. Huh!
    De még mindig nem vagyok király.

    32. NAP
    Leölt ork: egy darab se. Jó borostás vagyok.Legolas arról beszélt nekem, hogy árny és félelem költözött a szívébe. Szerintem Lego buzi.
    Továbbra sem vagyok király.

    33. NAP
    Többezer orkot csaptam le. Szuper. Boromirt levágták az orkok. Ez gáz. Bár bátran halt meg a karjaimban, most már biztos vagyok benne, hogy kétségtelenül buzi volt. Gimli felol nem vagyok meggyozodve. Nyugodj békében, Boromir.
    Nem vagyok király, de úgy látszott, Boromir azt hitte, hogy az vagyok. Ez is valami.

    34. NAP
    Frodó lelépett Mordor felé. Azt mondta, egyedül megy, de Samut mégis magával vitte. Vajon miért..?

    Atyaisten, rajtam kívül mindenki buzeráns ebben a filmben? Már magamban sem vagyok biztos.
    És még mindig nem vagyok király, a fene enné meg.
  • Bandew
    #1935
    Sajna a pontos sorrendre már nem emléxem, de ez nem jelent olyan sokat.
  • Bandew
    #1934
    Na jó inkább nem várlak meg titeket. :-D
  • Bandew
    #1933
    Ha akarjátok bemásolom ide a naplókat. Kicsit hosszúak, de én is a valamelyik topicból szedtem őket, csak már nem emlékszem melyikből.
  • Gandibá
    #1932
    Majd kiderül.. haverom dícsérte, majd elkérem tőle.
  • wizy
    #1931
    szeretem én a paródiákat, nem arról van szó, megvan minden Sztárt Wársz? és Heri Kókler-paródiakönyv, és már mindet kívülről tudom, és ha valamin, hát azon nagyon lehet röhögni, még harmincodszori olvasásra is, de aez a Gyűrű Kúra ez nem olyan jó. De hát, ízlések és pofonok...
  • Gandibá
    #1930
    De én bírom az ilyen gyökér paródiákat, szal elolvasom :))
    Ennyi erővel neked nem ajánlom a Kolompár Szmeágolt se, azon idegbajt kapnál :D
  • wizy
    #1929
    hát, én a helyedbe nem nagyon olvasnám el.... anyukám régebben megvette nekünk, mármint a tesómak meg nekem, beleolvastunk, és egy-két héttel később odaadtuk ismerősünknek szülinapjára:-))))
  • Gandibá
    #1928
    Én majd a Gyűrűkúrát akarom elolvasni, haverom azt mondta hogy nagyon jó :)