6457
  • Bandew
    #2127
    Nekem is nyomhatod! :-)

    [email protected]
  • Bandew
    #2126
    Na most megint olvasgathatok. :-D
  • Gandibá
    #2125
    Nem jó az email? ;)
  • wizy
    #2124
    nem nehéz az!... de persze csak akkor, ha működőképes:-)
    csak azér, mer nem tom elküldeni a képekt, mert nem jó a szolgáltatónk....... :-(
  • Gandibá
    #2123
    Éppen az hogy nincs működőképes állapotban, de mondom webcamom sincs, anélkül meg nehéz lenne.
  • Gandibá
    #2122
    612: The Return of the Fellowship and the King of the Two Towers :)
  • wizy
    #2121
    ööö... hogy érted azt, hogy be kéne configolni? mármint... működőképes állapotban van?
  • Gandibá
    #2120
    Van, de nincs webcam-on, meg még be is kéne configolni ezt a szart :)
  • wizy
    #2119
    bocs; Gandibá:-)
  • wizy
    #2118
    gandiá; van msn messengered?
  • wizy
    #2117
    mi a címe???????:-)
  • Gandibá
    #2116
    Jajj, megnézem a Gyűrűk Urás South Park részt. Nagyon beteg!
  • Gandibá
    #2115
    Nekem küldheted :))
    [email protected]
  • wizy
    #2114
    na, egy bő félórát áldoztam arra, hogy kibogarásszam az utóbbi írásotokat:-))) pár hozzászólás ezekhez:
    1.) amikor én néztem egyedül másodjára a Két Tornyot a moziban persze, akkor nagyon jó volt; voltqak kb. huszan az egész teremben, és síri csend volt. na meg aztán egy srác valahol előttem kiment WC-re, aztán amikor visszajött, véletlen elejtettem az üdítősflakonomat, és mivel a mozi padlója lejt, az szépen elkezdett gurulni, míg az éppen ahhoz a sráchoz nem gurult, aki épp le akart ülni.... mondanom sem kell, hogy véletlen rálépett, és szabályszerű hanyattesést mutatott be....:-))))))
    2.) Gandibá, rohadtjó az újy nicked. Photoshop-munka ez is?:-)
    3.)találtam magamról képet! kinek küldjem?:-))
  • rezsofiz
    #2113
    nem rossz. határozottan jo.
  • Gandibá
    #2112
    Benne vagyunk a top10-ben a 6ik helyen! :)
  • RangeR
    #2111
    Aha ! :))
  • b-type
    #2110
    "-lám csak lám, sikerült meglepnem egy vándort?"
  • RangeR
    #2109
    Tényleg, a bővített Két toronyban ott egy csatatér, amikor megtalálják Theodredet egy patak szélén. bele sem gondoltam, hogy ott mi történt valójában. Valahogy ezt elfelejtettem.
  • RangeR
    #2108
    Húha, komoly hiányosság, nem emlékszem erre a részre, el kell olvasni újra, már látom!
  • b-type
    #2107
    mivel stratégiailag is fontos helyszin volt(az 1etlen hely ahol nagy haderő(Szarumán) átbírt kelni), és talán igy Théodred sem csak meghalni lett volna jó a filmben :), meg Grimbold-ra is másképp néznének a nézők.
  • b-type
    #2106
    A gázlói csata...pl.
  • Gandibá
    #2105
    Talán majd a bővítettben..
  • RangeR
    #2104
    Igaz. Erre lenne a megoldás a 6 órás változat:)) Amit nem bánnék! Régen a Gyűrűk Ura rajzfilmben az egyik fő jelenet az volt, amikor a hobbitok kiszabadulnak az orkok fogságából, amikor a rohírok legázolják az ork tábort. Meg is lepódtem, milyen rövid az a jelenet. Önmagában vagy 25 percben kellett volna nyomni azt a csetepatét is :) Én nem hagytam volna ki a Minas Thitbe érkező erősítések bemutatását, Forlong, Halbarad és a kószák, Elrond fiai, stb. És az ő cselekedeteiket is bemutattam volna egyenként 10-10 percben összevágva a csata káoszában Imrahil fejedelem hattyús lovagjainak a rohamára is áldoztam volna 5 percet :) Lassan összerakom a 6 órás verziót.
  • rezsofiz
    #2103
    értem.
  • RangeR
    #2102
    Szerepjátékot nyomtam régebben de már nincs rá időm és kiestem a megfelelő körökből. Most már csak a gépen nyomom, Baldurs Gate és hasonlók.
  • b-type
    #2101
    sztem a film valahogy ugy kezeli ezeket a csatákat mint Salvatore az ujjabb könyveiben, azaz részleteiben kidolgozott, és a nagy totálban meg nem kellően alátámasztott. Mivel mind szeretjük a filmet, ezért benézünk ezt-azt, nem kell magyaráznom, hogy nem akarok kukacoskodni.
    szvsz. ez hiba a múmakokkal, és az igazi indok az idő rövidsége, vágtázhattak volna, meg bármi, de 1×üen ez van. mint ahogy a hobbitok kicsisége sem harmonikus.
  • rezsofiz
    #2100
    :D
  • rezsofiz
    #2099
    hobbijaidnál olvasom hogy fantasy. szerepjátékozol?
  • RangeR
    #2098
    csak viccelek (félig)
  • rezsofiz
    #2097
    :D
  • RangeR
    #2096
    Az simán ment volna, hidd csak el, ha én csinálom :))
  • rezsofiz
    #2095
    ja.ez igaz.
  • RangeR
    #2094
    Az tény, hogy ott már a morál az megvolt ahhoz, hogy egy ilyen rohamot megengedjenek maguknak, de aztán szerte is foszlott majdnem...
  • rezsofiz
    #2093
    ezt én tudom...de azert lett volna par fennakadas abban amit mondtal.nem ment volna olyan siman.
  • rezsofiz
    #2092
    ugy ertem hogy keves helyuk lett volna,ha beernek a mumakok.
  • RangeR
    #2091
    Bajom az nekem sincs vele, csak ekkora létszámhátrányban én biztos nem így harcoltam volna a sereggel.

    A taktika, amit mondtam, az nem tűnik ütősnek, hanem azt úgy kell. Amit magyarázol, hogy királynak érezték magukat: -ez egy ismert jelenség a militáris világban, morálnak nevezik, aminek a megtörésére különböző módszereket dolgoznak ki, és a növelésére is...
  • rezsofiz
    #2090
    ja,de ott voltak közvetlen Minas Tirith elott. Mas valasztasuk nem nagyon volt. Csak idejuk volt,amig beernek a munakok.de az nekik meg szarabb lett volna.szoval szerintem jol cselekedtek. bár lehetett volna picit jobban megszervezni a mumakok elleni tamdast-amint mondtad-.
  • rezsofiz
    #2089
    igen,ebben részben szerintem igazad van. a taktika,amit mondtál az eléggé ütősnek tűnik,csak tudod: Benne voltak a harcban,aztán már leverték az orkokat,és egy picit királyoknak érezték magukat,azt neki mentek. hát igen,télleg nagy pazarlás volt,de nagyon jol nezett ki.ilyen is kellett a filmbe szerintem.
  • Gandibá
    #2088
    Meg arra is volt már példa hogy egyedül, ugye Rambo? :P