9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Jano
    #9487
    Sőt.
  • ForzaInter
    #9488
    Elmult évek legjobb horror filmje nálam.
  • fifi
    #9489
    EGYIK legjobb...
  • ForzaInter
    #9490
    Nálam legjobb.
  • kanduhr
    #9491
    Alien és Longoliers kritika, Sikoly 4, Fear 3, My Soul to Take trailer, és kb 20 új horror film trailere a www.horrorgeeks.blogspot.com -on.
  • Bulykin
    #9492
    lesz Hellraiser 9
  • attila46
    #9493
    Hy..
    Egy segitség kéne,arról volna szó ,hogy nem emlészem egy filmcimre.A sztóri..,egy csaj megy az útszélén,véresen,szakadtan,főhősnőnk felveszi.A csaj elkezdi mesélni,hogy egyetemista,és régészeti ásatásokat folytattak az erdőben és emberi maradványokra bukantak és onantól kezdve kezdődik a mészárlás.A felvett csaj csak szelem....stb,és minden valami benzinkuttól,vagy mühelytől ered.Ha valaki túdná a cimet ...naagyon köszönöm
  • attila46
    #9494
    megvan The Cycle


    köszi
  • kanduhr
    #9495
    interaktív horror movie
  • Willenbrock
    #9496
    A Jeepers Creepers 3-at várom már.
    Meg 1-2 éve úgy volt hogy Del Toro az Őrület hegyeiből (Lovecraft) egy nagy mozit fog csinálni de mostanában semmi hír erről-tud valaki róla valamit?
  • Willenbrock
    #9497
    Na mit találtam-talán mégis lesz ebből valami.
  • kanduhr
    #9498
    Jöhet!!
  • Lammer
    #9499
    lovecraftet NEM lehet megfilmesiteni... csakis konyvben az igazi! :(
  • Lammer
    #9500
    Amugy Walking Dead sorozathoz mit szoltok?

    1ik szemem sir, mert kedvenc mufajomat megjobban csakis igy lehet elqrni(trendájositani)...
    a masik, meg uve---azaz orul, mert ha csak a kepregeny hangulatanak fele is jonne at, akkor is orulnek! :)

    (Remelem az angol Dead Set valamit elinditott, az nekem nagyon bejott, csak kar, hogy olyan rovidke lett :)
  • hiszacu
    #9501
    Valahol elérhető már ez a Walking Dead? Mert eddig csak egy moziban felvett trailert láttam.
  • ForzaInter
    #9502
    októberben kezdődik, asszem 6 részes lesz első évad, de már biztos hogy lesz 2. évad az pedig 13 részes, eddig legjobban várt sorozat, tuti fasza lesz szerintem, Frank Darabont neve nekem garancia..
  • Bulykin
    #9503
    honnan veszed hogy el lesz kúrva?? még premier se volt -.-'
  • Lammer
    #9504
    inkabb ugy akartam irni, hogy remelem nem qrjak el... sorry en qrtam el :)

    [nagyon fel emiatt] ^^
  • sajtkukuc
    #9505
    Sziasztok. Nem tudom jó helyen kérdezem, de nem tudjátok honnan tudok szerezni a Freddy's Nightmares sorozathoz magyar feliratot?
  • kanduhr
    #9506
    Az elmúlt napokban újabb horror film kritikákat írtam:

    Horror Geeks
  • Willenbrock
    #9507
    Wes Craventól a Sikoly nekem nem jött be de az Utolsó ház balra az tetszett.
  • Willenbrock
    #9508
    Az Utolsó ördögűzőhöz tud esetleg valaki magyar feliratot?
  • Tron
    #9509
    Sziasztok!

    Keresek egy horror filmet/címét, amit régen láttam.
    Amire emlékszem:

    Van egy srác akinek az apja valamiféle kísérletet felügyel/vezet, ami abból áll, hogy egy halottat fel tudnak éleszteni, a srác ellopja apja kártyáját és motoron a barátnőjével ?? elindul megnézni a titkos projektet amin az apja dolgozik. Odaérve felülről nézve megrémülnek a felélesztett halott zombi látványától és elindulnak visszafelé, de komoly balesetet szenvednek, a lány meghal, s srác mivel nagyon szereti, ezért kipattan a szikra a fejéből, hogy talán használhatná a kísérleti szert, hogy visszahozza a lányt... innen pedig már sejthető, hogy a lány zombi lesz, megpróbálják elkapni, megölni stb.

    Valakinek ismerős a történet?
    Mi a filmnek a címe???

  • Loál János #9510
    RotLD: Necropolis
  • Tron
    #9511
    Sajnos nem ez az a film, attól jóval régebbi.
  • Seth
    #9512
    Nem a Halálos barát vagy vmi ilyesmi a címe?
    Van benne vmi undok szomszédnéni akinek szétdobja a fejét egy labdával.
    Meg mindíg Bíí-bíí -zik a csaj

    Habár abba nem zombul meg a csaj, csak egy chip vezérli amit az agyába ültet a srác, a végére viszont robot lesz mikor lejön a bőre
  • Tron
    #9513
    Sajnos, nem tudom a címét, s ezt szeretném megtudni. Nem, nincsenek benne robotok sem. Régi film, talán 90-es évekbeli, valószínű B kategóriás. De csak a leírt történetre emlékszem. Ha esetleg valakinek dereng valami, ill. beugrik a film címe (angol, magyar), az ne kíméljen. Nagyon vadászom ezt a filmet.
  • Tron
    #9514
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ megvan a film:
    A halál visszatér 3. - Return of the Living Dead III, 1993
    :)
  • Loál János #9515
    A vicc, hogy erre gondoltam, erre a Necropolis-t linkeltem be. -.-

    Ich brauch Urlaub!
  • hiszacu
    #9516
    letölthető a THE WALKING DEAD első része felirattal!
  • fifi
    #9517
    ha megnézed a rilíz nevét, kiderül, hogy PREAIR...
  • hiszacu
    #9518
    és akkor mi van? netán a felirat braire változat?
  • Lammer
    #9519
  • Jano
    #9520
    Horror szekció & imdb
  • hiszacu
    #9521
  • gz8
    #9522
    Tudom, hogy van "Mi lehet ez a film?" totyik, de ott eddig csak kérdéseket láttam, választ nem...

    Igaz, hogy nem horror, de hátha valaki emlékszik rá, ne adj' isten még a címét is tudja.

    A lényeg, hogy egy csóka a siralomházban gyónja meg bűneit egy tiszteletesnek, mégpedig egy dombocska oldalában levő hatalmas kincsről, amit ugyan megtaláltak, de mégsem tudtak elvinni.
    A film végén a tiszteletes elmegy a korcsmába, átvedlik munkásruhába, vállára veszi az ásót, és elindul megkeresni a kincset :DD
  • technext
    #9523
    Üdvözletem emberek. Segítség kellene.
    Egy ijesztő horror filmre lenne szükségem. Tudtok ajánlani valamit?
  • fifi
    #9524
    Ördögűzés Emily Rose üdvéért...
  • hiszacu
    #9525
    ez tényleg jó. az uccsó nagyon gyenge lett.
  • fifi
    #9526
    30 days of Night - Dark days

    Az első az jó volt, ennek viszont nem tudom mi értelme
    Egyetlen kuriózum, hogy a "vámpírkirálynő" az egyik Hollóból a csaj...Semmi értelme nem volt ennek a folytatás szempontjából sem, a befejezésétől meg majdnem lefejeltem a falat, annyira nagy ökörség...
    Meg kéne érteni, hogy az egész vámpírkultnak befellegzett egy időre. voltak jobb, és voltak rosszabb filmek/ezt tetézik most keresztlányaim nagy kedvencével, az Alkonyattal, amiben mindenkinek egy vörösen izzó szöges buzogányt tolnék az anuszába, annyira idegesített...

    3/10