67
Vajon mennyit fizetett az RTL?
  • Gery1980
    #67
    Jól beszélsz:)
  • Pempő
    #66
    Stohl egy kurva.
  • Frank99
    #65
    és ha vele beszélgetsz, arra hokizol???

  • FtranX
    #64
    Nóci is a ValóVilág miatt lett elenszenves a közönség szemében.
  • I.C.ram
    #62
    Anettkáé? :D
  • Instict
    #60
    nekem megvan, de csak úgy kapod meg, ha személyesen jössz el érte :DD
  • PResident Evil
    #59
    bazzmeg izé Palotás Petra száma nincs meg ? :D
  • I.C.ram
    #58
    LOL :D Mennyit kóstál egy-egy sztár mobilszáma? Mi az árfolyam? :)
  • Frank99
    #56
    ügyeletes szépfiú, útálom....
  • The Garrett
    #55
    lol :D
  • [Walaki]D`Lair
    #53
    a buckótól eltekintve elég jó a film...
  • JHetfield
    #51
    JasonX-be is szerepelt egy magyar (jo gagyi film) amibe kb. annyit lehet lattni, hogy felhenteltek egy nagy rudra:]
  • Taranov
    #50
    Ez bántja az agyam, minek kell mindent így leírni:
    Jhon, Sthol
    Nem bírod megérteni, hogy a h-t az o betű után kell írni?

    Stohl, John
  • Taranov
    #49
    Ha színészkedik, nem borzalmas, figyeld meg, a Napoleonban nem fog olyan prolisan viselkedni, mint a Való Világban, ott azért viselkedik úgy mert, a nézőknek az kell az átlag söpredék proletár magyar ember nem szereti, ha műsorvezetők sokkal komolyabban és udvariasabban viselkednek, mint ahogy ő tud, szerintem az rtl klub színvonala és Stohl András viselkedése, a magyar népet tükrözi.
  • Taranov
    #48
    Egyetértek veled, nem tudom, miért bántja icramot, ha egy magyar színész is játszik egy jó filmben, én jó dolognak találom, hogy magyar színész is játszik benne.
    Egyébként szerintem nagyon jó színész Stohl, csak az a baja, mint a Fábrynak, hogy sok pénzért még a ValóVilágot is elvállalja, pedig ez nem tesz jót a hírnevének, azonban ettől még nagyon jó színész.
  • hen-tes
    #47
    milyen mindenkit ???
    csak azt a két faszkalap gecit !!!
  • [Walaki]D`Lair
    #45
    Maga most állatira kibaszott velem.... :DDDDD
  • I.C.ram
    #44
    Ne magázz!!!
    Az Isten basszon meg a seggednél fogva :D
  • I.C.ram
    #43
    :D
  • [Walaki]D`Lair
    #42
    Én a Palikot állatira bírom. Az az üvöltés amit le szokott rendezni...az hihetetlen nagy! Nem mint a Dávid Sándor meg a mezeidani azok olyanok mint a száraz lófasz....
  • JHetfield
    #41
    Jooo... akkor valaki tomjon ki penzel mert en szivesen mennek:] Amugy nemtom hogy lehet becsulni egy geci embert:] A legnagyobb kitarto meg a pilota lesz es nem palik... mert nem neki kell majd hallgatnia a hulyesegeit:] Eleg volt 1x...
  • FrezeR
    #40
    JHetfield ha megkérhetlek okádj a saját üzenetedre és ne a máséra aért mert a véleménye eltérő, köszi szépen :)
    mellesleg én nem Palikot védtem ezzel, csak azt mondtam a dakaron bárki elindul az becsülendő, akármilyen geci, akármilyen gazdag.pénz ide vagy oda, e teljesitményhez kell kitartás főleg a motorosoknál...ennyi az egész.
  • [Walaki]D`Lair
    #39
    Lófasz Jóska & Szalacsi POWAH!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #38
    Uram uram a kurva életbe már!
    Ön miért nem alszik?


    LEGLOLABB!!!!! ATOMLOL!!!! MEGALOL!!! LOLHEGY!!!!
  • Punker
    #37
    egy tipikus médiageci
  • Buddy
    #36
    Utaljuk stohl-t, egy niemand, egy keljfeljancsi....de ez kell a nepnek....szegyen...
  • DJ.
    #35
    és te meddig vitted?
  • I.C.ram
    #34
    Szarok a nevére egy ilyen lófasz Jóskának.
  • JHetfield
    #33
    ilyen becenevvel elsirnam magam:]
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    stólbuci ---->>> bugyibuci
  • a.carkey
    #31
    - is ... : (
  • a.carkey
    #30
    + #26
    Tök mindegy, hogy írják. Akkor is "majomgeci" Stohl is - "STHOL" -, + "palik" is.
  • Whir
    #29
    "RTL klub mániája, hogy az ő szaros amatörjeit sok pénzért berakja a profik közé."

    viszont a Stohl egyáltalán nem amatőr. még mielőtt elkurvult volna, valódi színész volt és jó színész, legalábbis a színházi munkái jók voltak. (a filmes szerepei kevésbé, nem kellett volna mindenféle vacakokban játszania.)
  • Taranov
    #28
    Mire gondolsz? Mi történt?
  • Taranov
    #27
    Nagyon érdekes a téma, én nem kívánok beleszólni, de greconak, penyanak, és főleg a témaindító icramnak üzenem, hogyha egy élő emberről beszél, akkor akár szereti, akár nem legaláább azzal tisztelje eg, hogy a vezetéknevét rendesen írja le, ugyanis Stohl András nevét nem STHOL-nak írják, hanem Stohl-nak.
  • Taranov
    #26
    Nagyon érdekes a téma, én nem kívánok beleszólni, de greconak, penyanak, és főleg a témaindító icramnak üzenem, hogyha egy élő emberről beszél, akkor akár szereti, akár nem legaláább azzal tisztelje eg, hogy a vezetéknevét rendesen írja le, ugyanis Stohl András nevét nem STHOL-nak írják, hanem Stohl-nak.
  • greco
    #25
    Én régen kedveltem Stholt,de amióta a Való Világot vezeti az állandó beszólásai és nagyképűsködése miatt mára már megutáltam.
  • JHetfield
    #24
    Ezert okadok Frezer uzenetere...:]
  • K.András
    #23
    Nem tudom tudjátok e, de anno 26 millio dollárt kapot a Héder Brana és a Palik a rádio bridgért, szoval annyi pénzük van hogy márcsak ilyenekel kell foglalkozniuk..
  • Pheel
    #22
    Szerintem Szalay Balázs is utálja, csak éppen kell neki, mert támogatókat szerez...