986
Ezt kérték a PC-s kamarádok, hát íme...
  • UltimateGamR
    #786
    nyomsz egy printscreent és beilleszted a PAINTba és lekicsinyíted
  • UltimateGamR
    #785
    nem állitgattam
  • UltimateGamR
    #784
    mindenkinél másmilyen sebességgel fut , meg máshogy minden játék
  • And 1 #783
    hogy lehet képeket csinálni arról amikor megy az emu mert én is tólnék fel képeket :Dnemtom mért csak úgy
  • And 1 #782
    az hogy lehet hogy az egyik játéknak kevesebb az fps-e mint a másiknak mint a régebbi budokai 3-nak kevesebb az fps-e mint a tenkaichinak és a fight night round 3-nak hogyhogy olyan nagy az fps-e és annak mennyi a menüben nálad ?
  • And 1 #781
    meg gondolom a cpu-ban is állítgattál nem ?
  • And 1 #780
    nekem egyébként fx 5700, ddr 1 giga ram, és amd sempron 2600 (1600)-as gépem van
  • And 1 #779
    mert nagyjából nekem is ezekkel a beállítások vannak. egyébként mi függ attól hogy melyik biost rakom be ?
  • And 1 #778
    és a graphics-t pontosan hogy állítottad be ?
  • And 1 #777
    de a budokai 3 ingame közben nem ment 20 fps-el nem ? vagy az is ?
  • And 1 #776
    meglesem hogy nekem mik a beállításaim :D
  • UltimateGamR
    #775
    Ezen futtattam a játékokat:

    PCSX 0.9:
    Graphics: GSDx9 0.9
    Sound:P.E.Op.S. SPU2 DSound Driver 1.3
    CDdvdrom:Linuappz Iso CDVD Driver 0.5
    Bios: Europe v.2.00 Console

    Gép:
    P4 2.4 GHz
    768 DDR Ram
    ATI 9600 SE 128 Mb
  • UltimateGamR
    #774
    dehogy , 10 perc és ugy játszol mintha örök életben azt csináltad volna
  • And 1 #773
    vennék én ps2-t de nagyon nincs rá pénzem meg még nem is dolozok anyám meg 100 hogy nem venne nekem mert azthiszi hogy dedós dolog :D.meghát ha lenne akkor sem tudnék átszokni a játékok irányítására mert hozzászoktam a billentyűzethez.mekkora szar már az hogy az irány gombok a ps2-nél a bal oldalon vannak :D áh nem tudnék hozzá szokni
  • And 1 #772
    egyébként valaki nem tudna segíteni mert most szedtem le torrentel a tekken 4-et de amikor a menüben kiválasztom hogy miben akarok menni pl arcade vagy akármi és ráklikkelek utána csak 1 fekete képernyőt látok pedig láttam róla ingame képeket
  • And 1 #771
    a 20 fps az nem rossz
  • And 1 #770
    áh de engem azért érdekelne milyen beállításokkal csinálta
  • And 1 #769
    :D
  • Dajin
    #768
    nemérted? most vesz ps2-őt.... mert aleggagyibb pálya megy hibásan husz fps-el ugy hogy egy karaktert jelenit meg, meg semmi speciális effekt, de ezeket is rosszul, föleg nézd meg a videót, az csak 7 fps, ese lehet olyan jó, 1. mert hibás 2. mert ha lőne egy kamehamet ugy befyagyna az egész minta szar, vagy egy bonyolultabb pályát 2 karival már nemis tudna csinálni, de ez hülyeség az egész, aki ilyen játékokkal akar jáccani szedjen össze vhogy egy ps2-őt
  • And 1 #767
    de engem is érdekelne hogy te neked mitől hasít úgy az a játék
  • And 1 #766
    azt meg az emuban be lehet a graphicsban állítani hogy ne legyen a saiyanok haja kék hanem legyen sárga :D
  • And 1 #765
    hello a tenkaichi budokait jól láttam hogy 20 fps-el ingame-ben ?
    mert nálam a budokai 3 a menüben még jól ment 30 fps-el de ingame-ben már csak 2-3 fps akkor az hogy lehet hogy a tenkaichi budokai meg 20 fps az ingameben ?
  • vg
    #764
    "100% WORKING PS2 EMULATOR"

    Jaj, ilyenkor mikor valaki ilyeneket hazudozik mindig komolyan elgondolkozom, hogy milyen ész-folyamat lehet egy ilyen arc fejében. Feltünési vágy? Talán itt probálja meg felhívni magára a figyelmet, mert senki sem törödik vele, nem kell senkinek? Esetleg szimpla szeretet vágy? Ki tudja...
  • dinomano
    #763
    sztem egyszerü: ellatogatsz barmelyik gémoldalra; lementessz képeket-majd photoshop indit stb... :-P
  • joe1980
    #762
    Megnézegedtem a képeket a dragonballról(lent) amit csináltál.És kiváncsi vagyok ,hogyan sikerült elinditani a játékot.melyik az az emulátor ami elinditotta neked PLZ ird már le mi volt a neve légyszi,meg a beállitását!
  • UltimateGamR
    #761
    igen most vásárolok , 2 nap és nálam lesz , utánna nem foglalkozom a PS 2 muval
  • Tinman #760
    39k körül láttam PS2 slimet asszem MediaMarktban + játékot is adtak hozzá.
    Ezek az emuk semmit nem érnek... de játszani az ICO-val, Shadow of the Colossussal, Final Fantasy 9-10-el, Onimusha, Parasite Eve sorozattal ezek már bőven megérnek 39k-t nem? (mondjuk én jóval többért vettem még az első vevők között).
    Most just 4 fun Metal Slug 3-4-5-el játszottam... ááá nagyon nagy fun, főleg haverral :-)
  • dinomano
    #759
    Nahszoval, magyaran mondva ott tartunk, h. ez a PS2 emu téma egy üres lufi, ami mindjart szetpukkad... :-P Még 0,00001 alpha verzionak sem állják meg a helyüket a jelenlegi PS2 emuk... az meg sovany vigasz, h. a BIOS mar betöltödik... :-)
  • Dajin
    #758
    nah hogy kukacoskodjak, a saiyajinok haja nem kék, mint ahogy o aképeken látni lehet, és vegita sem barna, emellet a videó 7fps-el fut ahogy látom, azon a képen ahol vegita van, az a legüresebb pálya, semmi effekt vagy vmi nincs rajta, bár csodálom addig is elment, de mondjuk valami fforgalmasabb mezőn, két karaktert jelenít meg valami spec effekt közben, hogy ott nem fagyna le, vagy dobná szét az egészet, mivel olyat se mutatott a gyerek ahol norm pálya van 2 karival, tartok tőle hogy még van mit dolgozni a ps2-emun, főleg hogy ultimate aki beszurkálta a képeket most vásárol ps2-őt
  • mila69en
    #757
  • turho
    #756
    Azt ráadásul már egy ideje nem is fejlesztik. Szal ha nem lesz valami marha hogy folytassa akkor nem is lesz Saturn emu.
  • Lammer
    #755
    ezentul te leszel mila96en :DDDDDDDDDDDD
  • dinomano
    #754
    sorry :-P
  • mila69en
    #753
    lol az 96 az 69 valóban elnézted *_*
  • dinomano
    #752
    jah, bocs, elneztem a valaszolot... :-P Mila 96, PS2-özz; Ultimate - te meg várj azzal a nobel-dijjal mig lesz 1 müködö ps2-emu...kb. 20év mulva :-P
  • dinomano
    #751
    ...Akkor nem értem mit erölködsz... :-P Jo, igaz az en pc-men is fenn van egy PS1-emu, de csak arra szolgal, h. ha megszerzek vmit; és nem tudom mi a gém ill. nem ismerem; belekukkolok ha elindul, h. legalabb 1 homalyos képem legyen a gémröl... De inkabb veszem le a polcrol a ps1-et; minthogy hüle emukkal foglalkozzam...
    D.
  • mila69en
    #750
    dehogy emulálok inkabb bekapcsolom a ps2-m azt berakom a lemezt^^ lol
  • dinomano
    #749
    nah, erre szamitottam...kezdeti PS2-title-k valoszinü elindulnak; kb.2000es gémek menni fognak egyelöre(kb. az 1/10-e/azoknal is akad a hang), aztan csokolom...vegyél egy ps2-öt... :-P
  • UltimateGamR
    #748
    próbáltam a BLACKet , eredmény: semmi , még menü se
  • dinomano
    #747
    hmm...A budokai 19-26 fps-el megy? Jo, de probalj ki egy BLACK-et, ami kifejezetten a PS2-es specifikacioit hasznalja ki... :-/ kapsz 0,5öt... A PS1-emu is visz durvaszépen gémeket + van ami el sem indul alatta + megint van ami 2 fps-el megy... :-/