986
Ezt kérték a PC-s kamarádok, hát íme...
  • And 1 #826
    én egyébként félek használt ps2-t venni mert mivan ha megvezem és 2 nap múlva tönkremegy. sosem lehet tudni
  • And 1 #825
    mennyi az a korrekt ár ?:D
  • moralosan
    #824
    Whehh, én azt boxon nyomtam jóhavernál. Igen faca kis gém .

    - egyébként inkább "...nincs nagyon értelme..." :))
  • Tinman #823
    Olyan korrekt árakon van már PS2, hogy nem nagyon van értelme ezzel szutykolni. Jól tetted, hogy vettél végre egy masinát.
    Nekem éppen most került a kezeim közé a Mortal Kombat : Deception, már alig várom, hogy haverokkal zúzhassuk :-)
  • moralosan
    #822
    ...szerintem használtan vette Ultimétgémör - én is amúgy :D.
  • joe1980
    #821
    EZ a PCSX2 emulátor egy kamu ,egyszerüen el sem indul,akárhogy beállitom semmit nem csinál.egy nagy vicc az egész,egy baromság." játékkal próbáltam ki egyik se megy,CDröl inditottam el.PCsx2 0.8 ast probáltam be állitottam a biost.HÜLYESÉG
  • And 1 #820
    van esetleg valami linked az üzletről ?
  • And 1 #819
    az nem rossz
    41 és minden van benne
    hol vetted ?
  • UltimateGamR
    #818
    41k volt az ára , csippelve , 2 karral , memokártyával , tokkal vonóval
  • And 1 #817
    vagy valahogy ígyvan de nem értek hozzá mert nincs ps2-m pedig nem ártana
  • And 1 #816
    há mert olcsóbb leszedni a netről 1 gamet mint megvenni a boltban mert a chippel lehet másolt játékokkal is játszani vagyis ezért kell kichippelni
  • Oldern the 1st
    #815
    A chip megléte miért lényeges?
  • And 1 #814
    mennyiért vetted a ps2-t ?kivan chippelve ?
  • joe1980
    #813
    Még egy képet csinálsz valamelyik játékodról?(mert még mindig nehezen hiszem el hogy müködik)légyszi.
  • UltimateGamR
    #812
    Részemről a PS 2 amu LEZÁRVA! egy órája vettem a PS 2t és semmi sem szagagt , minden hasít :)
  • And 1 #811
    mivan ?
  • vg
    #810
    Istenem...
  • UltimateGamR
    #809
    nincs meg , de a menüig biztos bejönne ( sztem )
  • joe1980
    #808
    Ultimate megvan neked az airblade?azt vinné tán az emulátor?
  • UltimateGamR
    #807
    PSCX indit:
    -Winchesterről behozva az ISOt nem történt semmi!
    -DVDre irtam rá az ISOt ugy behozva jól működött.
  • And 1 #806
    ezt hogy érted hogy amit isoból indítottál el az el sem indúlt vagy mi ?
  • UltimateGamR
    #805
    fpst nem , de amit eddig kiirtam ISOba mind ment PCSX2vel , gépről futtatva meg semmi nem volt
  • And 1 #804
    és ezen lehet nyerni pár fps-t ha kiírom és úgy rakom be az emuba ?
  • And 1 #803
    szóval ha kiíom és úgy rakjuk be pcsx2-be akkor gyorsabb lesz mintha gépről játszanánk vele ?
  • joe1980
    #802
    ELF file-t hogy lehet csinálni?
  • dinomano
    #801
    ..irnay gombok bal oldalt; és nem lehet megszokni...ehhh... :-P Öreg, 2 perc jatek utan fel sem tünni a dolog... PC utan lettem PS-es én is; és most mar ugy megy a joypad kezelese; h. nagyivben leszarom a PC iranyitasat, söt holtgagyinak tartom neha... :-P (FPS-ben jobb eger+bill, de minden masban kaki...)
  • UltimateGamR
    #800
    Ha játékokat akartok rajta futtatni akkor igy járjatok el :
    ISO/ISOkat kiirjátok DVDre és akkor a PCSX2ben a DVD/CDről mountoljátok be akkor fugja használni a CPUt !! Ha csak simán a gépről moun toljátok akkor nem mindig használja!
    Vagyis én ezt vettem észre
  • barret
    #799
    Nallam nincs hangja ennek a verzionak.Hmmm regebben mikor probalkoztam,akkor volt hang..Marmint a regebbi valtozatokkal.
  • barret
    #798
    0.9-es szepen kezeli a dvd meghajtot is.
    Igaz a menun meg nem jutottam tul(X-2) Mindig lefagy a jatek az elso kepkockanal...
  • And 1 #797
    jaja tom én is ezeket szoktam nézegetni :D de a tekken 4-t nem épp a legjobb gépen tesztelték :D én szívesen megnézném mert nemrégen szedtem le a tekken 4-t de mondom amint a menüben kiválasztom hogy arcade vagy akármi utána sötét képernyő :D és nem lép tovább
  • stev0505
    #796
    A pcsx2-emulator a legjobb.A honlapján van egy lista hogy melyik játék hogy indul hogy csak a menü jó és a game rossz.A fórum-ban meg van egy olyan menüpont ami képeket mutat és aszt hogy állították be az emut.Vagy hogy lehet vele normálisan játszanis.stb...De még ez sem tökéletes.Tekken4-nek menni kéne.A listán szerepel hogy csak a Dragon Ball budokai-val lehet normálisan játszani a dragon ball-ok közül.Nézzétek meg és én is aszt ajánlom hogy aki ilyenekkel akar játszani vegyen ps2-őt!!!!!!
  • And 1 #795
    pcsx2 amit a pcsx2.net ről tudsz leszedni de ne számíts a legjobbra :D azzal még sajna várni kell hogy kiválóan elindúljon egy ps2 game de addig eljuthatsz hogy a menü jó gyorsasággal menjen de az ingame-ben már ne számíts a legjobbra bár én is próbálgatok játékokat mert ki tudja :D
  • joe1980
    #794
    Megmondod az emulátor nevét?
  • joe1980
    #793
    Ha ez müködik akkor az airblade elindulna?
  • And 1 #792
    jaa
  • joe1980
    #791
    Egy ati radeon 9800 as kártya,512 mb rammal,és egy 1.6 os procival szerinted futna a progi?
  • And 1 #790
    és neked egyébként mennyire megy jó a tenkaichi budokai mert látom hogy ingameben 20 fps bár nemtom hogy az hogy de csak azon az 1 pályán van ez vagy pontosan hogy van ez nálad ?
  • And 1 #789
    amikor a menüben kiválasztom hogy miben akarok menni pl arcade vagy akármi és ráklikkelek utána csak 1 fekete képernyőt látok pedig láttam róla ingame képeket
  • And 1 #788
    a tekken 4 -re meg nincs ötleted ?
  • And 1 #787
    ok