588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Adi
    #505
    Nekem is az van.. direct 3d sztem...
  • Forrest Tomee
    #504
    Most egy láma kérdés következik, de most hirtelen elbizonytalanodtam, szóval ehhez a játékhoz Ti4200-el mit válasszak: OpenGL vagy Direct3D ?

    Mivel lehet kiíratni az FPS-t?
  • CSOCSO
    #503
    jaja..de én is tudom milyen várni a többiekre.. de azt kell mondanom hogy igy jobb...sokkal hosszabb egy menet..de ott van az is hogy jo volt az amikor csak egyszer mentünk ki.. aztán úgy támadtunk.. no mindegy...
  • Tikal #502
    ja nagyon zsir, de az életben nem ilyen, azt hiszem nem értetted amit irtam :)
  • Tikal #501
    erősités előfordul, de nem egy elit kommandonál :) és nem ugy hogy közben a társaim már ki tudja hol járnak, aztán nekem megint végig kell kommandoznom a pályán hogy beérjem őket. Ha real lifeban meghalsz akkor bizony nem nyolc percet kell várnom a következőre :))) szoval ha meghaltál korán az a te hibád, minek rohangálsz stb....
  • CSOCSO
    #500
    nekem ez a célzás tetszik a legjobban... nincs célkereszt és nem fix a fegyver.. ez a legzsírabb szerintem...
  • CSOCSO
    #499
    ez új dolog.. eddig nem volt ( nem állították be a servereken) de valoban sokkal sokkal jobb
  • CSOCSO
    #498
    bocsika:) bár hajnali 7 kor hanyagoljuk aziyleneket.. amellett hogy 2 kor feküdtem:)
  • CSOCSO
    #497
    gabe ex infes de megint nyomja.. Louis pedig csapattársam.. kopasz is ismerős..szal velük nyomtam anno.. nyomnám ha nem akadna:(( majd 1 honap mulva!
  • Adi
    #496
    Csocsesznak akad a game!:)
  • Adi
    #495
    Mhh én is nyomom!
  • Adi
    #494
    Hi! Na vannak nekem ilyen kis hibáim:


    Ezek mik? Amúgy meg ezek úgy jönnek elő, hogy játszok és egyszer csak kilép a progiból és megnyitja a windvd-t!!!!
  • Ron Ragm
    #493
    Há látsz Blake-t az talán én vagyok
  • Ron Ragm
    #492
    ez is "csak képet láttam belőle de jól lefikázom" típusú vélemény, ode se kell rá figyelni:)
  • Forrest Tomee
    #491
    Csocso, egyébként te nyomod neten?

    Eddig 3 magyart láttam: Kopaszkutya, Gabe illetve Luis.
  • Forrest Tomee
    #490
    Csak téged tudlak idézni:
    "Szerintem a realitásnak is határvonalat kel huzni, mert ugysem fogja tudni visszaadni az életet"

    Pontosan, azért ez elsősorban játék tehát milyen baromság már, hogy 8 percig vakarom a tököm, mert nem tudok játszani.
    Egyébként itt úgy van megoldva mint említettem, hogy 2x indulhatsz el a gép pedig erősítésnek minősíti ezt, ami előfordul a valóságban is.
  • Tikal #489
    viszont a rövid várakozás az életszeruség rovására megy nem? mi az hogy meghalok, aztán ujrateremtödöm, közben a társaim megin be kell érnem stb... :)
  • Tikal #488
    nekem pont a célzás nem tetszik, mert az oké hogy reális hogy nincs grafikus célkereszt, de az életben azért nem ilyen szemszögből harcolsz mint a monitoron keresztul, ott sincs célkereszt mégis tudod hova lősz, itt vhogy nem, szoval szerintem kell célkereszt. JA és real life ban a katona bevetésen nem csipő magasságban visszi a fegyverét, vagy ha igen akkor pillanatok alatt célzásra emeli, inf-ben azé várni kell :(

    biztos jo játék de elsőre nem fogott meg, nem a realitása miatt, hanem a grafika miatt is, olyan idiotán mozognak a katonák, meg én is hogy szomoru nézni :)
    Szerintem a realitásnak is határvonalat kel huzni, mert ugysem fogja tudni visszaadni az életet, mert vannak korlátok ami miatt nem lehet.
    AAO szerintem nagyon eltalálta a határvonalat, igaz sok csiszolni valo van még rajta. hooah!
  • Forrest Tomee
    #487
    Sajnos a botok nagyon hülyék. Irdatlan különbség van a netes és a sp játék között, pedig az alap UT botjai nem olyan rosszak. Tegnap szerencsém volt egy jó szerverhez éjszaka, sok map váltotta egymást és szerintem jók, akármennyire is szidják az új mapokat ( a változatosság mint tudjuk...).
    Nem szeretem mikor 4-5 map van csak, és már mindenki becsukott szemmel átmegy rajta :o)

    Nem érzem sokkal reálisabbnak mint az AA-t. Az AA-ban a modok és a mapok hiánya a hátrány, nem beszélve a 8-9 perces várakozásról ha lelőnek, ami szar mert kinek van annyi ideje gyerekfürdetés között ?
    Itt nagyon tetszik, az a beállítás, hogy van 2-3 'életed' és utána kerülsz várakozó pályára.
  • CSOCSO
    #485
    no mindegy... sajna Louiséknak nemnagyon jön be.. ami meglepő... szerintek nagyon RAv2-s lett... bár ezt csak Gabe érti.. tényleg merre van az öregfiu?
  • CSOCSO
    #484
    jojo.... de te is belátod hogy hülyeséget írt valamilyen szinten ( lebutított,cs klón...) no mindegy.. ha te is korán akkor én is korán:)))))))))
  • CSOCSO
    #482
    kösz:)))))))
    amugy most jöttem ki egy kicsit az offline szenvedésből.. nagyn zsír lett a nade fizikája.. eldobod pattog.. legurul mindenhonnan.. és hatalmasad ugrik ha egy elejtett gránátot lősz ki fegyverrel.. jut eszembe.. azhem külön kell beállítani hogy lehessen meglőni a fegyvereket és a nade-ot.. ezt állítástok be szvsz bazinagy játék lődözni a nadeokat:) főleg ha az ellenség körülötte van:)
  • [Rush]
    #481
    Akkor kormányról és pedálról myomjad :D
  • CSOCSO
    #480
    LOOOL.. mprotal forumábol:

    komment #20 SuperCow :: 2003.12.03 21:36
    nah kicsit utánanéztem a dolgoknak itten . ScreenShot meg videó. És sajnos a következő döntésre jutottam. : nem fogom kipróbálni.

    - Ez kb egy CS-klón UT motorra.
    - Nem szép. Fegyverek kezelése elég ratyi. Meg ahogy kinéznek.
    - Optimalizált leegyszerűsített játéktér. Buta pályák. CSúnya Textúrák.

    nem teccik amit láttam.


    "legvalósághűbb FPS évek óta."

    Szerintem Americas Army Online Odaveri az összes online gamet valósághűség szempontjából. (mondjuk nem csak szerintem)



    ---------

    heheh cs féleség:)) meg hogy az AA jobb:) rofl.. szar fegyverkezelés meg egyszerűsített valami:)))) ez az ember valoban a CS-t nézegette...

    "legvalósághűbb FPS évek óta."
    ezt is az mportal cikkíró írta
    tehét nem is valaki fanatikus hülye mint én
  • CSOCSO
    #479
    érdekes problémával állunk szemben.... ugy vettem észre az egértől lassu a gamez!!! ha megyek előre vagy oldalazok akkor semmi gáz.. de ahogy az egérrel mozdítok akadozik mint atom:(
  • CSOCSO
    #478
    hát igen.. grafikailag kicsit elkéstek..és ut2k3 ra nem is akarnak fejleszteni.. majd csak ut2k4re.. remélem azt se ugy fejlesztik hogy a kiadás után 2 évre adják ki az infet:)LOL...
    szvsz is sokkal érdekeseb mint egy AA! jobb hogy nem fix a célzás (ezért nem lehet bejelölni a monitoron hogy amugy hova céloznál csípőből)
    szal sokkal jobb mint az AA.. sajna kevesen vannak de ez mihhezképest előny..
    én pl állandoan egy tök jo csapattal tudtam játszani pár honapja.. a pár szerveren tök könnyű megtalálni a másikat:) meg hasonlók:)
  • CSOCSO
    #477
    ?:)
  • Forrest Tomee
    #476
    Játszogattam tegnap és ma, élvezhető a game bár iszonyú hátrány hogy nem tették át UT2003 alá. Ez el is indítja a játékot lejtőn, mert sok embernek már meg sincs az UT és ha mégis beszerzik, meglátják a grafikát és dobnak egy hátast.
    Az AA fényévekkel szebb, pedig azt kell mondjam nekem ez jobban tetszik, érdekesebb. Nincs értelme az ugrabugra futok mint egy nyuszi viselkedésnek ( mint a legtöbb multi FPS-ben), lőni csak célzással lehet hatásosan, és nagyok a mapok. Ha az ember kifog egy normális szervert, normális játékosokkal akkor nagyon szórakoztató.
    Sajnos az elején említett dolgok miatt alig van szerver, így pedig hamar elhal a lelkesedés.
    Szóval sajna elkéstek a skacok vagy 3 évet. Pedig anno de vártam az első megjelenés után, hogy a CS mellé hoz valami újdonságot.
  • Ron Ragm
    #475
    socomról jut eszembe, az az AIMing szart amit rá lehet rakni hogy kell használni v mire jó?
  • Ron Ragm
    #474
    Hangtompítós socom shotgunnal komolyabb loadoutnak számít?:)
  • CSOCSO
    #473
    hurrá:) komolyabb loadoutot rakott már össze vki?? mintha sokan lennénk....
  • CSOCSO
    #472
  • Forrest Tomee
    #471
    Megjavult.
  • Forrest Tomee
    #470
    Az a nagy bajom, hogy ma egyszer csak nem tudom mitől, nem veszi figyelembe a loadout-ot és csak egy pisztolyt meg kést ad, a többieknek pedig van rendesen mindenük. Mutátor nincs bekapcsolva. Van valakinek ötlete?
  • Adi
    #469
    Este emberek.... olyan 9 körül nem gyülünk össze??
  • Adi
    #468
    Csocso..... ki maradsz a nagy inf partykból!!(vérszívás-vérszívás)
  • CSOCSO
    #467
    VALAKI ADJON EGY 256 os RAMOT MEG EGY 1400AS CELIT:) mert ez így játszhatatlan:)))))))gépet meg hiába veszek... max januárban
  • CSOCSO
    #466
    rulzik.. én most probáltam de az egyik szerveren 2000 volt mindenkinek a pingje ( az ilyeneken mi a csöcsért játszanak?? önsanyargatás???) a másikon ahol nekem 66 volt a pingem ott meg csak 1 ember volt.. . mivan a lag ma a divat????
    de amugyse tudok rendesen játszani mer akadozom mint az atom
  • [Rush]
    #465
    na most hagytuk abba, yo volt, de még bele kell jönni......
  • CSOCSO
    #464
    nahjolvan.. aki játszani akar az olvassa el az INF manuált:)) ott le van írva mit hogy kell használni meg minden turpisság le van írva...