588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • CSOCSO
    #463
    vki lesse meg:
    ha veszel az m16 ba smoke nadeot.. akkor elvileg ha átcserélsz gránát lövésre.. ott lehet cserélni a vipön móddal hogy smoket akarsz lpni vagy simát.. átcserélsz smokera.. lősz de nem smoke jön ki.. hanem sima lövedék..c sak felrobban.. de lessétek meg ugy hogy cseréltek módit.. majd beállítod hogy smoket löjjön és ekkore reloading. .. és ezután löj... nah akkor smoke jön ki???
  • CSOCSO
    #462
    nah.. smoke nadeot elvileg ugy kell használni hogy a QA menüben beállítod hogy a másodlagos fegyver legyen a smoke..

    szar dolog hogyvan 99 nade meg minden.. de probáljatok meg 20 olyan szarral sétálni.. hát elég lol dolog.. meg az egy dolog hogy 10 fegyvert vihetsz.. de sétálni már vicces vele.. szal reális mihez képest
  • Gábor
    #461
    Nem, minden abcben van most
  • Gábor
    #460
    Egyik német szerveren Sicily megy! KIRÁLY HENT MENT!!
  • CSOCSO
    #459
    nah vi tolja?? kinek hogy jön be?
  • CSOCSO
    #458
    lehet...
  • CSOCSO
    #457
    mondjuk ez nem teljesen így van... mikor játszottunk neten rendesen attol függött hogy hányat öltél.... és ha Tk ztál akkor legaglra kerültél..és onnan küzdhetted fel magad.. de ez lehet hogy csak neten van így
  • CSOCSO
    #456
    ROFL:)
  • Adi
    #455
    Na következő a gondom:
    Játszok, játszok... és egyszer csak kiugrik a windowsba, benyomja a WinDVD4-et és utána vissza megy a játékba. :) Na ez mér van? Lehet vmi gyors gomb ami elindítja a WinDVD4-et????
  • Adi
    #454
    Mhh igen??:))))
  • Gábor
    #453
    Csak szólok, h a nevek mindig abcben vannak! :)
  • Ron Ragm
    #452
    a loadoutban lehet az othersben a fejkendőket, maszkokat, sisakokat meg ezeket rakosgatni
  • Adi
    #451
    Ja meg a külsőmet nem tudom változtatni.. régebben csak egy kendő volt rajtam most meg a siksakot nem tudom eltüntetni!!
  • CSOCSO
    #450
    infspy hogyne lenne... ot van az extrák között a cd-n... de menj be a gamezba.. uganugy képekkel lehet összeálltani... lehet kicsit bonyolult... de csak egyszer kell belejönni.. menj a loadoutba.. töröld ki az összeset.. majd menj a load ra.. ( az utcsot nemtod kitörölni...az utcsonakk írd át a nevé és mindent törölj ki belőle.. majd tedd be ami neked tetszik.. mentsd el. majd megint New gomb.. nah remélem tök nem érted.. szvsz csináld ugy ahoyg én.. minden fegyverbőll egy loadout.. a fegyverekhez 3 tár 3 nade sisak+mellény
    midnegyik fegyverrel csináld meg.. majd a két sniper... 2 tár.. persze külön loadout sisak mellény
    majd minden olyan fegyver amihez van távcső,.. 3 tár 3 nade sisak mellény
    majd m16 két tár +mp5 két tár +2 nade mellény sisak
    ugyan ez megenn csak shotgunnal

    igy van mindened:)) igaz hirtelen 30 féle loadout:)))))
  • Adi
    #449
    Itt nincs ilyen infspy?????
    Tudod ott képekkel összetudtam állítani a dolgokat?
  • CSOCSO
    #448
    nemtom honnan lehetne szerválni eredeti ut-t.. minek az neked?
    tök jo hogy van flash nade de csak azután dobhatod el a eldobtad a sima nadeokat:( és azután is ugy hogy késre váltasz majd hátrahuzod a görgőt.. ezt mé így kellett megoldani??? no mindegy ugyse füstölgetek én....

    egy jo kis loadoutot összeszedtem már...csak a füstnadeokat akár ki is lehetne venni
  • CSOCSO
    #447
    Büszke vagyok rád, fiam!...

    AAADJ NEKIIIIIIIIIIIIIIIK!!!!!! CONTACT!!!
  • Adi
    #446
    Bementem az 576-ba és azt mondták, hogy nincs eredeti UT-ük?!
    Nem tudjátok, hol és mennyiért lehet kapni?!
  • Adi
    #445
    He-He.... Most először mentem fel csak felugrottam:
  • CSOCSO
    #444
    arrol nemtok .. DC ++ rol is alig bírtam, lehúzni:(
  • CSOCSO
    #443
    hát ez nagyon akad:(((((((
  • [Rush]
    #442
    Aki akar jönni este TS-re az üzenjen privben....
  • [Rush]
    #441
    Ezt arra értettem, hogy nem TS-en csapatba jáccom....
  • Adi
    #440
    Szerintem ez nem szoftver hiba... (vérszívás-vérszívás) :)
  • Adam5
    #439
    Nem tudjatok hogy a Unreal Tournamentet lelehettolteni valahonnan?(warezoldal)
  • CSOCSO
    #438
    vannak benne... jo 1edűl is.. dehát mindegyik gamez 5 ször jobb neten.. ahogy ez is... csapatostul kell csapatni.. kiismerni a pályákat stb.. és aztuán lesznek olyan feelinges éjszakák hogy jujj
  • Forrest Tomee
    #437
    "1edül, nem annyira feelinges,"

    De ugye vannak benne botok?
  • CSOCSO
    #436
    nekem p3 600 és gef 2 64 megás van 256 rammal. akinek hasonló gépen értelmesen megy az jelezze mert akkor szoftveres hiba van...
  • CSOCSO
    #435
    nah akkor had válaszolgassak...
    1) ez egy Unreal Tournament mod.. tehát sima Unreal al és önmagában sem fog müködni...

    innen lehet leszedni a 448 megás gamezt +va egy TbuilT azaz TBT nevű 140 megás mappack
    ezt e kettőt kő leszedni....


    Nah akkor most jöjjön a gamezrola véleményem

    hát sajnos rohadtul akadozik.. a 2.86 os is kissé lassu volt de ez szinte játszhatatlan:(((
    amugy maga a egész game eszméletlen zsííír lett.. sok ujdonság és változtatás van.. ilyenek mint hogy a kihajláshoz a gombot egyfolytában kell nyomni...
    ez mihez képest jobb...de ugy vettem észre hogy kihajlásnál nem lehet a levegőt bentartani.. ez leginkább a snipernél rossz.. de mihez képest is rossz??? legalább nem lesz olyan hogy még sniperrel sem látod a sniperes ellenfeled mert annak semmilyen nem log ki met kihajolt.. magyarán ha sniperkedni akarsz állj be vagy gugolj be vhova.. ne kihajolva láthatatlanul gyilkolj.. nem adva esélyt arra hogy vki lelöjjön.. szal ez is zsír. a másik a sniperrel hogy célzás nélkűl nem is tudsz löni... tehát ha mászkálsz a fegyvert bár magad elött tartod de mégse ugy mint a többi fegyvert.. midnegy. majd ti is rájöttök...tetszenek az eddigi ujdonságok. kivéve a sniper célzás.. bár én invert mousera vagyok rászokva.. a sniper célzás vhogy eszméletlen nehézse sikeredet.. vhogy nem bírok odacsavarni ahol az ellenvan. mindíg rossz irányba indulok.. mondjuk ez sem baj.. mivel sok pálya eléggé nyitott és igy legalább nem lőnek le azonnal 1 km ről... szal minden ujításban van vmi rossz is.. de azzal együtt jó is.. ( sniperral célozvamár nem tudsz sétálni... csak állva agy gugolva és fekve tudsz lőni.. és kihajolva sem tartja bent a levegőt..szal zsíír minden.. baszottul tetszik .. megint nyomnám és örülök hogy vagytok páran akik érdeklődnek a gamez után.. hisz az elmult 2 évben tudok 5 magyarrol aki játszott ezzel.. :)... pedig én azért sokat nyomtam..igaz utcso fél évben szinte semmit.de a köv 1 honapba se.. amig uj gépem nem lesz.. tegnap a giga tv-n -n az emberek 87%a sehr gut ot szavazott-..kiváncsi vagyok kiporbálás utánmit adnának... a menüje sokkal királyabb lett.. 800*600 ban is látható végre minden:)))) szal ZSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR
  • Adi
    #434
    Mindjárt fent van :)
  • Adi
    #433
    Na Adam... 1.Egy az UT-nak egy módja.
    2. Pár sort légykedves és olvass vissza.
  • Adam5
    #432
    Hi all
    nem ismerem a gamet csak ugy be néztem a topicba
    de a képek alapján és a leirtak alapjan nagyon megtetszet! Ezert kérdeznék párat:
    1. egy mod egy gamehez vagy önálló?
    2. honnan lehet letolteni(ha le lehet)
  • mrteo
    #431
    A kollegám kérdezi, hogy neki volt egy ilyen játéka, de szerinte nem Unreal Tournament hanem simán Unreal.
    Arra is jó ez a pálya, vagy csak a Unreal Tournament-hez?
  • [Rush]
    #430
    1edül, nem annyira feelinges, de ha többen leszünk biztos yo lesz, de a gamma magában teccik
  • [Rush]
    #428
    SOCOM-ot miért nem tudok választani?
  • [Rush]
    #427
    Na felraktam a gamét...
  • Mayday
    #424
    Khmm...
    Ez milyen jatekhoz tartozo mod?
  • CSOCSO
    #422
    :))
  • [Rush]
    #421
    be is baszott volna, ha 1 GB lenne a végeredmény :D
  • CSOCSO
    #420
    semmi .. elnéztem.. különlehet szedi a pályákat és a game filokat.. sal azokat nemkell szedni.. csak a tbt okosságot.. ami 140mega