89387
PlayStation3
  • EmThor
    #49456
    még passz, mert a régi kártyát se fogadta vissza, holnap lesz lóvé s kiderül
  • 0ckH4M
    #49455
    Akkor szerintem megvan a válasz, az ideiglenes kártyával van a baj szvsz. Jó lenne, ha a német store menne, mert akkor le lehetne tölteni a PAL kiegészítőket. De ha lokalizálva vannak, akkor nem működnének lehet :S
  • EmThor
    #49454
    nem hiszem, hogy azért írta ki, hogy not valid a kártyám mert nem volt rajta pénz... címem most lesz tényleg igazi, kártyanevet meg bekamuzok
  • EmThor
    #49453
    DE azaz német store?

    hk-i store--ral még bepróbálkozok, holnap lesz pénz rajta... de az 1$-t visszautalják elvileg nem?
  • cloud.strife
    #49452
    Én is cseszekedtem a nem dombornyomott kártyámmal Usa accal, nem ment, pontosabban próbálkozásonként 1 $-t leszedett, arra bezzeg jó volt. LOL
    Aztán ráleltem a DE store-ra, ott simán eszi most már a dombornyomott kártyámat, valamint a Hong Kong-i store is eszi. Usa az új kártyámat se eszi. Igaz ott a címmel nem szórakoztam. Lehet vónem is valós cím van megadva, majd meglesem. :)
  • EmThor
    #49451
    úgy csere visa electron, hogy a régi lejár (09/08) az új pedig a következő 3 évben fog szolgálni és most egy hónapig még párhuzamosan él még a 2 kártya
  • 0ckH4M
    #49450
    Nekem Visa Classicom van, azzal elméletileg jó lesz akkor. Amúgy nem lehet hogy csere electron kártya van most nálad, vagy valami ideiglenes? Mert akkor nem csodálkoznék, hgoy azért nem menne.
  • EmThor
    #49449
    ott kezdődött az egész, hogy visa electronnal, kamu usa címmel és névvel vásárolgattam több mint 200$-ért az utóbbi évben az USA store-on.

    na most lejárt a bankkártyám, megjött a cserekártya, felviszem adatait, nem fogadja el. töröltem mindent, 10x próbáltam felvinni újra régi adatokat, újakat, mindezt keverve, nem ment :( le is tiltott 24 órára a rendszer, holnap próbálkozok valós usa címmel, valós usa személlyel, és itthoni visa electronnal.

    the card is not valid, 10x próba után meg h nem tudja az adatokat update-elni :(
  • EmThor
    #49448
    GTA kiégés után (kedvenc kajádból eszel egy hónapig, utána másik kettőig rá se tudsz nézni) újult erővel vetettem magam vissza Liberty City mocskába, 43 óra után 47.5% O_o
  • 0ckH4M
    #49447
    Sikerült valamit összehozni?
  • Foxhound1980
    #49446
  • predator0
    #49445
    Akkor öcsém ma nyitott szemmel fog aludni :D
  • EmThor
    #49444
    LOL

    pax-on ha Ubiéknál leborotváltattad a hajadat és a tarkódra fújattad, hogy HELL, ingyen küldenek egy Hell's Higway-t :D
  • EmThor
    #49443
    no offense, de utolsó 6 másodperc egyszerűen eldönti a kérdést
  • EmThor
    #49442
    most ott tartunk, hogy a 24 órás lock lejárta után létező usa címet, létező usa személlyel, visa-nak behazudott magyar visa electronnal megpróbálom.

    amúgy valamelyik konzolbolt importálhatna majd psn kártyát, nevetséges, hogy amazonon 20$-os kártya 40$-ért megy...

    lesz 20 meg 50$-os. ja és ha már itt tartunk itthon 100$ átszámolva egy játék, usa-ban meg 60$;
  • tarti19
    #49441
    Fox naprakészen linkelt egyet tegnap:)
  • nVidia1
    #49440
    sziasztok láttátok már az új ps3 dobozt? adnak hozzá little big planetet, olyan mintha valami babának a doboza lenne :DDD
  • marcinger
    #49439
    Ami nekem van az tökéletes müködik, csak kicsit gagyin néz ki.(mint valami műanyag doboz amin 4 gomb van és 500Ft-ért vetted a kínain.
  • marcinger
    #49438
    Van. Probáltam mindkét módon és romlást nem vettem észre se játék se film esetében. Pedig rá van kötve a Ps a Bluray lejátszó és a Dvd.
  • zozo2001hu
    #49437
    Nos ez a mercenaries 2 nem az én világom sorry... :) Egyébként szebb PS3-on, főleg a textúrák. :D
  • predator0
    #49436
    Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem keresgélni hol lehet kapni USA Store-hoz Playstation Network Card-ot. Majdnemhogy sehol. Viszont wikipedia azt írja, hogy "Also, due sometime in September, PlayStation Network Cards will be available at Blockbuster, Rite-Aid, and 7-Eleven stores across the country." Talán lesz majd valaki, aki importálja idehaza :)
  • 0ckH4M
    #49435
    Akkor már nem működik úgy az USA store, hogy megadok amcsi címet, meg magyar VISA kártya?
  • Foxhound1980
    #49434
    Jah biztos. Én ilyen coop-ot tolnék leginkább, ezek a vs multi fps-ek nem az én világom. :)
  • waspika
    #49433
    Megnézem. Köszi
  • Foxhound1980
    #49432
    Mercenaries 2 HD vs video
  • waspika
    #49431
    A multija is fasza. Jókat lehet benne sniperkedni!!
  • EmThor
    #49430
    thx
  • Foxhound1980
    #49429
    Na beletoltam olyan 2 órát a Haze-be. Kb az amire számítottam illetve van pár olyan dolog ami újdonságnak hatott a demóhoz képest. Simán élvezhető a cucc nagyon kemények a megőrülési effektek, a helyszínek is elég változatosak és a játszhatósággal sincs semmi probléma. Ami sajna lehúzza az az engine és annak a jellegtelensége, mondhatni teljesen prevgen, de legalább gyors. Úgy érzem mintha nem lett volna designere vagy még inkább művészeti vezetője a projektnek. Egyébként simán 6.5 pont környéke az anyag. Aki fps kedvelő simán beszerezheti szvsz, potom áron megy a cucc.
  • EmThor
    #49428
    norbi hol vagy kell az ápdét :D
  • EmThor
    #49427
    thx az király.

    pc-n meg proxy és usa-nak behazudva se megy a pc store. holnap letelik a 24 órás lock, újra próbálozok.
  • Jimanszky
    #49426
    Van HDMI közösítőd??Mesélj róla.Sima HDMI-vel is összekötötted a gépet és utána közösítővel se lett rosszabb a kép?
  • mikuc
    #49425
    Én próbáltam az entropayt USA store-n és az angolon is. Egyiknél sem müködött.
  • marcinger
    #49424
    Nekem van és tökéletesen müködik, képromlást nem vettem észre.
  • EmThor
    #49423
    webcímet avx fórumából -> a te blu ray gyűjteményed; találtam de a szlovák oldalból egy mukkot nem értettem
  • predator0
    #49422
    Nem hinném. Egyszerre úgyis csak az egyik működik.
  • Jimanszky
    #49421
    Na jó,megnéztem,komponens kábelt csak SD tv-hez ajánlanak.Viszont akkor vennem kell egy HDMI közösítőt:).Valakinek van erről tapasztalata?Veszít a kép a minőségéből ha elosztón van?
  • waspika
    #49420
    Borítót lesz*rom. Film a lényeg.
  • waspika
    #49419
    Webcímet tudsz??
    Én eddig az angol ebayról rendeltem. Nem is volt semmi bajom, de 2 filmre várok már cirka 1,5 hónapja. Kicsit idegesít.
  • EmThor
    #49418
    ilyet én is keresek... avx-en a szlovákoktól rendelnek (szlovák borítós) de olcsó BR lemezeket magyar felirattal...
  • waspika
    #49417
    Nem tudtok egy olyan helyet, ahol le van írva a bluray lemezek speckója, hogy van-e magyar felirat vagy sem??
    Mert úgy nem merek rendelni, hogy nem vagyok benne biztos.
    Ha valaki tud, akkor segítsen. Köszi.